Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2007., 02:06   #1
Mediji u BiH

sto citate, sto gledate, kome vjerujete? koji su najbolji novinari, a koji najgori? tko su najveci huskaci na sukobe, tko govori istinu? moze u ovom topicu i najvece provale BH medija.

ja cu poceti samo sa nekoliko koje sam pronasao u Nezavisnim web izdanje i to samo za 2 minute povrsnog citanja...

prvo Ceric:

""Sada je sigurnije živjeti u Banjaluci nego u nekim dijelovima Čikaga, gdje sam i ja jedno vrijeme živio", rekao je Cerić."

par naslova:

"Himna RS bez teksta"
"Porodica .....: Naš sin će živjeti kroz druge ljude"

nekakav alpinista predstavljen kao prvi BiH alpinista na "Mont Everestu":

""Ovo je moj Everest. Hvala vam puno, jer ovo zaista nisam očekivao. Riječima se ne može opisati osjećaj kada se srpska zastava vijori na najvišem vrhu svijeta", rekao je Pećanac."


ovo je naprosto nevjerojatno. neki navodni inspektor na pitanje novinara :

"NN: Nakon što su nedavno pooštrene kazne za rad na crno, pokrenuli ste akciju, naplatili dosta kazni, ali i zatvorili samo pet manjih objekata. Zašto se veće firme nisu našle na vašoj meti?",

odgovora, pazljivo procitajte, sljedece:

"SUBOTIĆ: Ne plašimo se tih, kako vi kažete, većih firmi. Upravo namjeravamo krenuti sa inspektorima u građevinske firme."



gradjevinari, ako niste znali da inspekcira treba uskoro doci i do vase baustele kako bi pohvatala one Rumunje i Moldavce kao i gastarbajtere na privremenom radu u "RS", iz Dzibutija i Malija, sada znate...

nevjerojatno!


i za danas dosta sa sljedecim... Nakon sto je Stankovic pobjegao miliciji "RS", ovi se danonocno pravdaju na sve moguce nacine... ovo je dosad, barem meni, najsmjesniji:

"Zgrada u kojoj živi Ranko Stanković i Radovanova supruga Mirjana je u blizini KPZ-a Foča, te je tu činjenicu Sud BiH morao imati u vidu kada je poslao Stankovića u ovaj zatvor, kazali su juče u Ministarstvu pravde RS.

"Iako se osuđenici upućuju u KPZ prema mjestu prebivališta, Sud je znao o kakvoj se osobi radi i nije ga trebao poslati u Foču gdje žive njegovi članovi porodice", rekao je sagovornik iz Ministarstva pravde RS. Iz ovog ministarstva je potvrđeno da je i KPZ Banjaluka zatvorenog tipa, te da je Stanković mogao biti poslan u ovaj zatvor.
"



sve to za samo 2 minute povrsnog citanja... sta bi se desilo kad bi se covjek udubio u te doajene novinarstva?!
goldietrickz is offline  
Old 02.06.2007., 02:28   #2
Avaz - primitivna huskacka novina ratnog profitera Fahrudina Radoncica koji je prije rata bio niko i nista,a danas gradi najvecu zgradu na Balkanu

Nezavisne novine - pisu sve u cilju promovisanja SNSD i Dodika.Nekada dobra novina se pretvorila u banjalucki Avaz i postala rezimski medij.

Oslobodenje - nekada respektabilna i ugledna novina,proglasena za najbolji list u svijetu 1992. godine kada je bujao rat.Bili su u teskim finansijskim problemima i kvalitet je strasno opao.Promijenio se vlasnik pa ce nadam se krenuti na bolje.Njih najvise cijenim.

Reporter - los u svakom pogledu.Rezimski medij

Dani -

Slobodna Bosna - Znaju da preseravaju,ali volim da ih citam

Start - Iza Dana i Slobodne Bosne,ispred Reportera.Trebaju popraviti dizajn.

Ostale novine iz BiH rijetko citam.

Sto se tice radija,najbolji radio 202.

Najbolja TV Federalna,mada imaju jos mnogo toga da poprave,ali i njima nedosstaje finansijska injekcija da bi se popravili.
Najbolja politicka emisija 60 minuta.

BHT je skroz los nakon odlaska po meni najboljih novinara koji su radili na toj TV Duske Jurisic i A. Zukica.Nema vise "Posteno Govoreci" i "Javna tajna".

Hayat rijetko gledam.Ponekad sport,filmove i CD.

PTPC - Dodik ueber alles! Kao Nezavisne novine i Reporter,rezimski medij.

OBN - zabavlja narod.Za opustiti mozak bez razmisljanja.Nije los dok se ne bave politikom

Ostale tv kanale iz BiH ne gledam
zebu is offline  
Old 02.06.2007., 02:41   #3
PTPC

Nije loša ni BN televizija (mislim na informativni program).

Sarajevski mediji svi isto pišu - pročitaš/pogledaš jedno kao da si pročitao/pogledao sve.
rogonos is offline  
Old 02.06.2007., 02:55   #4
Quote:
rogonos kaže: Pogledaj post
PTPC

Nije loša ni BN televizija (mislim na informativni program).
Sarajevski mediji svi isto pišu - pročitaš/pogledaš jedno kao da si pročitao/pogledao sve.

zebu is offline  
Old 02.06.2007., 09:38   #5
Kasnije ću odgovoriti na pitanja teme ali prvo vam moram nešto ispričati:

2002. godine prilikom nekog službenog u Zagreb morao sam svratiti u RTRS (PTPC) u Banja Luci kad tamo kažu to ti je u Banskim dvorima.

OK, mislim ja, ali zar nije tamo skupština?

Kad ja tamo, dadnem portiru (faca ruralna, uniforma zgužvana, neobrijan, masan) ličnu kartu, uh kad je vidio da nisam Srbiiiiinnnnn, ljudi moji, ja dugoooog pogleda. Ko da je vidio vanzemaljca.

Eh nekako ti uputi on mene u prostorije te RTRS (u sklopu skupštine, naravno tada se na sva zvona zvonilo kao i danas o objektivnim, nezavisnim itd. medijima), a ja sam treba da im uručim neke reklamne TV spotove i tako obreh se ja u jednoj prostoriji koja je kao "studio" (soba 5 sa 5 nekakve krpe po zidovima vise i ima na jednoj strani stolica i pult za voditelja sa mikrofonom). Na dva suprotna zida su vrata. Kroz jedna sam ušao a na druga treba da izađem u neku susjednu prostoriju. I tako ja kroz ta druga vrata kad ja direkt izađoh u salu za press konferencije. I da bih prošao dalje morao sam bukvalno iza govornice i kroz scenografiju (ono po uzoru na pentagon ili američki kongres ).

I tako iz jedne sobe u drugu sve si malo u skupštini malo u RTRS-u. Ljudi moji bio sam u svakakvim medijskim kućama ali ova mi je ostala u neizbrisivom pamćenju.

Onda sam se sjetio nekih par emisija te RTRS koja je pričala o nezavisnim medijima i sl. sranjima.

Zamisli sad tu situacije: novinar napiše neki komentar, pola skupštine ga sluša prije nego li je išta i emitovano i onda mu uleti nekakav zastupnik ili predsjednik skupštine i nadrobi mu se.

Ne znam, ja sam se, poslije smijao sve do Zagreba, a i dan danas kad god gledam tu TV stanicu i njihove političke emisije, pa poslije toga red narodnjaka sjetim se odakle se emituje taj program.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 02.06.2007., 12:35   #6
Quote:
Zamisli sad tu situacije: novinar napiše neki komentar, pola skupštine ga sluša prije nego li je išta i emitovano i onda mu uleti nekakav zastupnik ili predsjednik skupštine i nadrobi mu se.
ovo nisam ni znao... jebote... al dobra je stvar sto uvijek mos dobit izjavu od nekog supervaznog i pametnog "skupstinara"...

Quote:
scenografiju (ono po uzoru na pentagon ili američki kongres ).
aha... e to je i meni supersmijesno. kao ono, dodje Dodik za govornicu, a na njoj ono sve isto ko kod Busha, pa Dodik onda pokaze prstom na tetu u trecem redu iz New York Timesa, ma smijeh i urnebes.

a najsmjesniji zadnjih dana su mi njihovi glasnogovornici. legenda je ovaj njihov glasnogovornik za muriju. jebote, kiro prosviro je nula za tog tipa.
goldietrickz is offline  
Old 02.06.2007., 12:48   #7


Ovo ti je živa istina što sam napisao gore.

Ja ne znam jesu li još uvijek u toj zgradi, ali mi nije nikao jasno kako im je samo palo na pamet da u istu zgradu smjeste i skupštinu i TV.

Valjda misle poučeni iskustvom Čaušeskua da je najsigurnije da dže medije uza se.

Bio sam i u radiju tada. Ljudi moji ja katastrofe, to je neka montažna barakica napravljena od onih starih kombi-ploča. Zidovi žuti od duhana, nekakva peć na drva (ona stara "kraljica"), nekakvih pepeljara, neke oglasne ploče iz prahistorije, ma ko u onim starim partizanskim filmovima. Kucaju na pisaće mašine, jedan komp sav nikakav mislim da je 286 ako ne i stariji.

Ma kompletna katastrofa.

Ne znam da li se odtad šta promijenilo, ali kad sam vidio ono ostao sam bez riječi.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 02.06.2007., 13:13   #8
e svasta...

ajmo jos malo nezavisne:

Quote:
"Način prelaska granice s jedne na drugu stranu nije utvrđen, jer je to otvoren prostor koji lako prelaze i osobe i roba pa je, vjerovatno, tako lako prešao i Tolimir", rekao je Vasić.

Dragi Milošević, zamjenik načelnika Uprave Kriminalističke policije MUP-a RS, kazao je da je Tolimir, prema saznanjima policije, prije hapšenja u RS boravio na teritoriji Srbije.
"smejurija", ziva.
a pametne policije. presao granicu sa Srbijom, a "prema saznanjima policije", "boravio na teritoriji Srbije"?! ajde...


Btw. zebu... Oslobodjenje je sve losije i losije. ne znam jel zbog love il... nema tu ni kreativnosti. website im je mambo cms. pa da imaju bilo kog malo informaticki pismenijeg u redakciji mogli su kao i feral tribune dobit negdje skoro besplatni web prilagodjen medijima tog tipa...

Avaz ne zelim ni komentirat. Toalet papir.
zanima me kakav je Dnevni list. nisam to jos nikad citao...
goldietrickz is offline  
Old 02.06.2007., 13:20   #9
Quote:
"Način prelaska granice s jedne na drugu stranu nije utvrđen, jer je to otvoren prostor koji lako prelaze i osobe i roba pa je, vjerovatno, tako lako prešao i Tolimir", rekao je Vasić.
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
"smejurija", ziva.
a pametne policije. presao granicu sa Srbijom, a "prema saznanjima policije", "boravio na teritoriji Srbije"?! ajde...
Pustimo cinjenicu da RS nema kontrolu nad granicama. To je DGS koji ne radi svoj posao i koji ocito treba ukinuti
__________________
Mjesto za potpis.
balkanac is offline  
Old 02.06.2007., 13:27   #10
Quote:
balkanac kaže: Pogledaj post
Pustimo cinjenicu da RS nema kontrolu nad granicama. To je DGS koji ne radi svoj posao i koji ocito treba ukinuti
"RS" nema granica pa tako ne moze ni imati kontrolu nad njima. ne postoje granice "RS".
e sad... Policija Srbije obavijestila miliciju "RS" gdje je Tolimir? ti pusis te price. Tajne sluzbe Srbije i "RS" (u biti su i dalje dio jedne te iste sluzbe), odradile su zajednicki posao. Kakav DGS? onih nekoliko slabo obucenih i opremljenih carinika bi trebalo hvatati srpske ratne zlocince po sumama?

aha.

nego, balkanac, kojim ti medijima vjerujes? financial timesu bih?
goldietrickz is offline  
Old 02.06.2007., 13:44   #11
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
"RS" nema granica pa tako ne moze ni imati kontrolu nad njima. ne postoje granice "RS".
e sad... Policija Srbije obavijestila miliciju "RS" gdje je Tolimir? ti pusis te price. Tajne sluzbe Srbije i "RS" (u biti su i dalje dio jedne te iste sluzbe), odradile su zajednicki posao. Kakav DGS? onih nekoliko slabo obucenih i opremljenih carinika bi trebalo hvatati srpske ratne zlocince po sumama?

aha.

nego, balkanac, kojim ti medijima vjerujes? financial timesu bih?
Znaš šta, oni su ti njega držali negdje u rezervi, u kakvoj šumskoj bolnici ili nekakvoj kasarni (ala ono u Han Pijesku) ko će znat i sad kad su ima pobjegla ova dvojica a i Ameri su pravo pritisli, a i ide uskoro izvještaj Karle onda su oni skontali da je najbolje vrijeme da ga sada kao "uhapse" jer je svakako prhno u šišu.

Sad kad ode tamo za kratko vrijeme će biti ko biljka i onda će ovi iz Haga reći pa nije "humano" da sudimo biljkama. I to je to.

Mislim on se "skrivao" takav sa dva moždana bez ičije pomoći, hodao tamo vamo i sl. sranja.
__________________
Da li ste znali?
Izrael je najhumanije snabdjevao oružjem Hutue (Ruanda) koji su tim istim oružjem 1994. godine počinili genocid nad Tutsima. I da, Izrael je bio svjestan toga šta se dešava.
COD2 is offline  
Old 02.06.2007., 13:53   #12
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
"RS" nema granica pa tako ne moze ni imati kontrolu nad njima. ne postoje granice "RS".
e sad... Policija Srbije obavijestila miliciju "RS" gdje je Tolimir? ti pusis te price. Tajne sluzbe Srbije i "RS" (u biti su i dalje dio jedne te iste sluzbe), odradile su zajednicki posao. Kakav DGS? onih nekoliko slabo obucenih i opremljenih carinika bi trebalo hvatati srpske ratne zlocince po sumama?

aha.

nego, balkanac, kojim ti medijima vjerujes? financial timesu bih?
RS je dobrovoljno prenijela nadleznost nad granicama na drzavu bih.
Evo ocito je i EU popusila tu pricu kada su odlucili da obnove pregovore.
Sto se tice DGS. Ako nisu u stanju da obavljaju posao koji im je povjeren trebali bi da to prepuste vlastima RS.

wall street journal je neki dan imao clanak o dodiku...
__________________
Mjesto za potpis.
balkanac is offline  
Old 02.06.2007., 13:54   #13
Ne čitam niti jedne novine iz BiH. Ako me nešto zainteresira onda pročitam hrvatski tisak.........
Zrinski is offline  
Old 02.06.2007., 13:59   #14
Quote:
balkanac kaže: Pogledaj post
RS je dobrovoljno prenijela nadleznost nad granicama na drzavu bih.
Evo ocito je i EU popusila tu pricu kada su odlucili da obnove pregovore.
Sto se tice DGS. Ako nisu u stanju da obavljaju posao koji im je povjeren trebali bi da to prepuste vlastima RS.

wall street journal je neki dan imao clanak o dodiku...
zbog obnavljanja pregovora i jest morao biti uhicen nekakav zlocinac na samrti.
"Vlastima RS" da se prepusti bilo sto u vezi zakona i reda?
ne. bas obratno. treba DGSu isto kao u Hrvatskoj kupiti najmoderniju opremu, dati im vece place, povecati njihov broj... ne moze nekolicina sluzbenika, slabo obucenih i polupismenih i potplacenih ista dobro raditi.

"Policija RS"? mislis oni panduri sto za 10 maraka pjevaju "Lijepu nasu"?

nego... tema su mediji...
kazes Wall Street Journal? jel u tom clanku Nepogrijesivi predstavljen kao "premijer" balkanskog ekonomskog tigra ili kao covjek koji ce "smanjiti deficit"? kako su ga predstavili?

wall street journal? jebate... im impressed. kad ti to sve procitas?
goldietrickz is offline  
Old 02.06.2007., 14:09   #15
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
zbog obnavljanja pregovora i jest morao biti uhicen nekakav zlocinac na samrti.
"Vlastima RS" da se prepusti bilo sto u vezi zakona i reda?
ne. bas obratno. treba DGSu isto kao u Hrvatskoj kupiti najmoderniju opremu, dati im vece place, povecati njihov broj... ne moze nekolicina sluzbenika, slabo obucenih i polupismenih i potplacenih ista dobro raditi.

"Policija RS"? mislis oni panduri sto za 10 maraka pjevaju "Lijepu nasu"?
10 maraka je cifra koja je zadnji put vrijedila nesto 1995.
'Nekakav' zlocinac na samrti? Po ovome se vidi da vama uopste nije stalo da se uhvate optuzeni za ratne zlocine, nego da srbija i RS ispastaju zbog toga sto nisu uhvaceni.

Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
nego... tema su mediji...
kazes Wall Street Journal? jel u tom clanku Nepogrijesivi predstavljen kao "premijer" balkanskog ekonomskog tigra ili kao covjek koji ce "smanjiti deficit"? kako su ga predstavili?

wall street journal? jebate... im impressed. kad ti to sve procitas?
Upravo tako..
http://online.wsj.com/article_email/...TExODU3Wj.html

a neki dan je bio i kolumnista u washington timesu:
http://washingtontimes.com/op-ed/200...2312-7117r.htm
predstavljen je kao
'Milorad Dodik is prime minister of the Republic of Srpska'

Quote:
Mr. Dodik has made improving the standard of living a priority since he was elected prime minister in February 2006, promising to make the RS the "better part of Bosnia-Herzegovina." He has pursued a vigorous economic-development policy to create more jobs. On this front, taxes have come down: RS companies pay a 10% tax on profits, compared with 30% in the Federation, and a 46% tax on employee salaries, compared with nearly 70% in the Federation, according to entity agencies.
Quote:
Mr. Dodik has made improving the standard of living a priority since he was elected prime minister in February 2006, promising to make the RS the "better part of Bosnia-Herzegovina." He has pursued a vigorous economic-development policy to create more jobs. On this front, taxes have come down: RS companies pay a 10% tax on profits, compared with 30% in the Federation, and a 46% tax on employee salaries, compared with nearly 70% in the Federation, according to entity agencies.
Kada procitam? Opste obrazovanje smatram vaznim dijelom zivota. Za to mora biti vremena. Za lokalne medije, kada bas nemam sta raditi.
__________________
Mjesto za potpis.
balkanac is offline  
Old 02.06.2007., 14:22   #16
Quote:
balkanac kaže: Pogledaj post
10 maraka je cifra koja je zadnji put vrijedila nesto 1995.
'Nekakav' zlocinac na samrti? Po ovome se vidi da vama uopste nije stalo da se uhvate optuzeni za ratne zlocine, nego da srbija i RS ispastaju zbog toga sto nisu uhvaceni.


Upravo tako..
http://online.wsj.com/article_email/...TExODU3Wj.html

a neki dan je bio i kolumnista u washington timesu:
http://washingtontimes.com/op-ed/200...2312-7117r.htm
predstavljen je kao
'Milorad Dodik is prime minister of the Republic of Srpska'





Kada procitam? Opste obrazovanje smatram vaznim dijelom zivota. Za to mora biti vremena. Za lokalne medije, kada bas nemam sta raditi.
oke, oke, danas je tarifa 20 maraka. i rakijica.
"nama" nije stalo da budu uhiceni ratni zlocinci? to mi kaze covjek iz entiteta cija milicija do ovog slucaja ( a i taj je sumnjiv) nije uhitila NIJEDNOG optuzenog za ratne zlocine. ti si, brate, covjek apsurda.

kazes kolumnista? to znaci da ce imati redovnu kolumnu?
ti naravno znas da je on jednostavno dobio par kartica prostora da naprdi svoje demagogije kao sto je ova:

Quote:
It remains unclear why BiH prefers centralization, as this practice will not put it in line with other countries of Europe and the world. On the contrary, it will make Bosnia and Herzegovina an exception to the rule.
laz. teska laz. pun ih je taj tekst. naravno da svi zele decentralizaciju, ali ne ovakvu kakvu danas imamo. nece BiH biti izuzetak ako bude uredjena slicno Svicarskoj.
goldietrickz is offline  
Old 02.06.2007., 14:30   #17
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
kazes kolumnista? to znaci da ce imati redovnu kolumnu?
ti naravno znas da je on jednostavno dobio par kartica prostora da naprdi svoje demagogije kao sto je ova:
Ne znaci. Bio je kolumnista nisam rekao: postao je kolumnista. Ovo je napisao povodom boravka u washingtonu.

Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
laz. teska laz. pun ih je taj tekst. naravno da svi zele decentralizaciju, ali ne ovakvu kakvu danas imamo. nece BiH biti izuzetak ako bude uredjena slicno Svicarskoj.
Kao i uvijek, sve sto ti se ne svidja kvalifikujes kao laz.
Ranije si pricao da je to covjek za kojega se nije culo dalje od laktasa.
__________________
Mjesto za potpis.
balkanac is offline  
Old 02.06.2007., 14:37   #18
Quote:
balkanac kaže: Pogledaj post
Ne znaci. Bio je kolumnista nisam rekao: postao je kolumnista. Ovo je napisao povodom boravka u washingtonu.


Kao i uvijek, sve sto ti se ne svidja kvalifikujes kao laz.
Ranije si pricao da je to covjek za kojega se nije culo dalje od laktasa.
tko u BiH, osim mozda Silajdzica i slicnih zeli centralizaciju (tu Dodik naravno misli na unitarizaciju samo ko ce to svim onima zainteresiranim milijunima citatelja objasnit?)?
ne, ne... naravno da je nitko ne zeli. barem nitko relevantan.

pa i ne bi se culo za njega dalje od Laktasa da nije "demokratskih" izbora. svojevremeno znao je svijet i za Poplasena.

mislim stvarno... preporucam svakom da procita tu "kolumnu". toliko demagogije, izmisljanja i lazi na jedno mjestu... antologija.

i inace... u Washington Timesu svaki politicar koji zbog ovog ili onog razloga posjeti Department, dobije i malo prostora da prdi sto misli o smislu zivota i beskraju svemira. ono... ameri... nek se cuju sve strane. slicno ovom nasem forumu.
goldietrickz is offline  
Old 02.06.2007., 14:49   #19
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
mislim stvarno... preporucam svakom da procita tu "kolumnu". toliko demagogije, izmisljanja i lazi na jedno mjestu... antologija.
Evo slazem se, preporucujem svakome da procita.

Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
i inace... u Washington Timesu svaki politicar koji zbog ovog ili onog razloga posjeti Department, dobije i malo prostora da prdi sto misli o smislu zivota i beskraju svemira. ono... ameri... nek se cuju sve strane. slicno ovom nasem forumu.
Daj mi nadji link nekog od nasih ex-yu politicara sa clankom u washington timesu?
__________________
Mjesto za potpis.
balkanac is offline  
Old 02.06.2007., 14:51   #20
Quote:
goldietrickz kaže: Pogledaj post
e svasta...

ajmo jos malo nezavisne:



"smejurija", ziva.
a pametne policije. presao granicu sa Srbijom, a "prema saznanjima policije", "boravio na teritoriji Srbije"?! ajde...


Btw. zebu... Oslobodjenje je sve losije i losije. ne znam jel zbog love il... nema tu ni kreativnosti. website im je mambo cms. pa da imaju bilo kog malo informaticki pismenijeg u redakciji mogli su kao i feral tribune dobit negdje skoro besplatni web prilagodjen medijima tog tipa...

Avaz ne zelim ni komentirat. Toalet papir.
zanima me kakav je Dnevni list. nisam to jos nikad citao...
Oslobodenje je skoro dozivjelo bankrot.Otislo je puno kvalitetnih novinara nakon rata jer ig nisu mogli isplatiti,ostao je uglavnom stari kadar vjerovatno zbog odanosti novini.Pretpostavljam da se taj stariji kadar tesko navikava na tehnicke inovacije i internet,pa je zbog toga i web tako los.
Ali cuo sam da sada nakon promjene vlasnika dolaze novi novinari,a u avgustu i nova stamparija pa su obecali skroz novi dizajn.Vidjecemo..

Dnevni list sam par puta prelistao,nista narocito.
zebu is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.