Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2015., 18:55   #1
A Dog's Bucket List

https://www.yahoo.com/travel/doggie-...775190011.html
(Za nekoga tko možda nije čuo izraz, "bucket list" je popis stvari koje bi htjeli učiniti prije smrti.)

Priznajem, pere me od naše 10. godišnjice, trudimo se i nadam se da mu je lijepo i da je sretan, ali on ima 12 godina, od toga 10 smo zajedno.

Živi kao i mi, leži mi u krilu na kauču, slikao se s nama kad smo se vjenčali, bio je na moru, ljeti ide na kupanje, ide na izlete, vozi se autom, ima pseću ženu i mačju djecu, idemo na šetnje u prirodu i u grad, ponekad smo sami kao nekad i vidim da mu se to sviđa iako voli svoj čopor.

Oko prehrane zasad ne popuštam jer je imao problema s bubrezima koji se vrate kad ne pazimo, ali da je to to... U nekom trenu nema više koristi od paženja, jedenje svega i svačega ostavljam za taj tren.

Ipak, u zadnje vrijeme razmišljam što smo možda propustili i što bih htjela s njim učiniti dok je još zdrav i aktivan, da ne ostavljam za "jedan dan" kad možda ne bude vremena.

Što biste vi htjeli učiniti sa svojim psima?
Ili što ste posebno napravili sa psima koji više nisu s vama?
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 10:34   #2
Miška odvesti na pustu pješčanu plažu, da se izjurca, da mu jezik bude do poda nakon 100 krugova, da gacka po toplom plićaku i uvalja se u krepanu ribu.
Vjerujem da bi to bio njegov dan iz snova. Obožava pijesak..

Za Gigi moram razmisliti, iako je njoj dovoljno baciti lopticu, i nakon što mi otpadne ruka da se zavali u travu sa jezikom do poda.

Sve naravno začinjeno parizerom
šipak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.