Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2009., 17:47   #41
Quote:
k-bass kaže: Pogledaj post
patuljastom hranom...


(sorry, morala sam...)

ukrala si mi riječi iz usta (slova)
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 07:46   #42
bokk svim pincholjubcima ja razmisljam o kupnji pinca pa ako bi mi mogli malo pomoci !!!!.....please help ..........................
lilo i stich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 15:26   #43
evo jedne pinčoljubice! u veljači sam kupila svog preslatkog Pika.... sad ima 4 mjeseca. ne znam što te zanima u vezi kupnje, pitaj?
spaljena đurđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 15:43   #44
zani ma me narav,cijena,dali lako uce piskiti van , setati na povodcu i tak to nesto sam procitala ... prijatelj mi ima pinca ima 2 god i stvarnoooooo je maliii ja bih tako malloog jer je presladak i ostali sumi isto preslatki
i da dali znate nekog tko ima leglo ili uzgajivacnica? plizzzz molim vas da mi pomognete....ne bih sa rodovnikom jer su malo skupi.... eh da ja sam iz splita....pa mi treba neki iz splita ili iz okolice
lilo i stich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 17:09   #45
Moj (baš patuljasti pinč, tj. mali o kakvom govoriš) je bez papira i platila sam ga 800kn. Cijene takvih u oglasniku su oko 100eura. Dugo sam kopala po netu i oglasniku dok ga nisam našla... Pri tom sam shvatila da u Hrvatskoj nema uzgajivačnice. Najbliža nam je u susjednoj Srbiiji, od gosp. Grujina. Mislim da su cijene takvih pinčeva, s papirima, oko 500 eura. (neka me netko ispravi ako griješim) Najbolje da se prihvatiš oglasnika, a gledaj i na kupiprodaj i njuškalu i sl. Možeš i ti dat oglas da kupuješ pinča.
Vrlo su živahni, imaju puno energije, veseli su... mogu reći da traže dosta pažnje. Jako lako uče stvari, moj je za doslovno dva dana skužio da se piški vani (čini mi se da to brzo shvate, jedino im nekad pobjegne u kući dok su mali jer ne mogu dugo držati). Općenito je za mene iznenađujuće brzo naučio neke naredbe, npr. dođi, sjedni i sl. Sve skuži u jednom danu, uz nagrađivanje finim keksićima kad posluša. Moram priznati da je jedina naredba koju nikako da "usvoji" je ne! Zna bit vrckav i kad nešto naumi, uporan je - tipa penjanje na fotelju. Eto, to su neka moja iskustva. Ako te još nešto zanima, tu sam.
spaljena đurđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 15:42   #46
ja sam svoju nabavila u štenari u slavonskom brodu.inače ja sam iz splita i imam pinčicu(smeđu) stardu godinu i 3 mj. jako je živahna, odličan čuvar,voli se maziti i igrati.
antonia00st3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 18:57   #47
Evo i mene su zainteresirali ovi psi, nešto sam čitala da su zimogrozni, da ih treba oblačiti i da ne idu na kišu jer se ne žele smočiti.
Molim vas napišite vaša iskustva i ispravite ovo ako nije točno.
I još nešto, je li priznatih uzgajivača u HR?
Hvala!!!
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 10:10   #48
To su psi odlična zdravlja i vrlo temperamentni. Brzo uče, kod mužjaka sam primjetila kako se lako razmaze, a mogu biti i vrlo dominantni. Sve jedu, nisu osjetljivi i dožive duboku starost za pse. Što se oblačenja tiče, nemaju poddlake pa im je zimi preporučljivo utopliti leđa, a ljetne vrućine sjajno podnašaju. Društveni su i privržen ljudima s kojima žive.
__________________
Saša
S@ša is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 00:08   #49
Osobno iskustvo! Imao sam malenog do prije godinu, kada je nakon 15 divnih godina provedenih u našoj obitelji, zauvijek zatvorio svoje pametne okice. Ljudi ih okarakteriziraju kao histerične što oni uopće nisu. To su divna bića puna dinamike i uvijek u pokretu, što kod ljudi koji ih ne znaju ostavlja dojam histerije. Pasmina velike inteligencije, samosvjesna (ponekad i previše), uvijek spremna na klopu, jede sve osim limuna i češnjaka (naravno šala), velike maze ali uvijek spremni pokazati svoje ja. Meni osobno se svidjela ta njegova osobnost jer nisam želio imati poslušnika nego stvarnog prijatelja. Uvažavali smo jedan drugog. Nikada u stanu nije napravio nikakvu štetu, zimi obavezno kaputić jer su obzirom na kratku dlaku dosta osjetljivi na hladnoću. Vole toplinu i uživaju u izležavanju na suncu. Kišu doslovno mrze. Jednostavno, pasmina koja ti se podvuče pod kožu, preporuka!!!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 22:51   #50
na plavoj šapi, tema ponuda/potražnja čistokrvnih životinja se poklanja pinč,izbačen iz auta prije mjesec dana. nadam se da ima zainteresiranih...
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 21:40   #51
Quote:
una1980 kaže: Pogledaj post
na plavoj šapi, tema ponuda/potražnja čistokrvnih životinja se poklanja pinč,izbačen iz auta prije mjesec dana. nadam se da ima zainteresiranih...
Nemrem naći, daj link!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 08:08   #52
Ovo je taj predivni pinč koje se udomljuje - pogledaj u podforum : Plava šapa - za ostale podatke. Taj podforum ti je na naslovnici Kućnih ljubimaca Foruma hr., iznad ove teme.
__________________
Saša
S@ša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2009., 14:27   #53
Quote:
S@ša kaže: Pogledaj post
Ovo je taj predivni pinč koje se udomljuje - pogledaj u podforum : Plava šapa - za ostale podatke. Taj podforum ti je na naslovnici Kućnih ljubimaca Foruma hr., iznad ove teme.
Našao !
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 20:24   #54
Htjela bih se pridužiti i reći da sam od danas vlasnik prekrasnog malog crnog Don Frenkija...
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 23:05   #55
Di si ga nabavila i pošto???
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 09:40   #56
Puno hvala, kad stigneš stavi sliku, molim te!!!
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 16:06   #57


ne zelim ga bas ubijati s blicem pa imam malo slikica i nemiran je pa eto tek toliko..
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 17:02   #58
Sladak mali!!!!
Koliko mu je sad??
Je li živahan?
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 17:22   #59
ima 8 tjedana....vec nakon jednog dana se priviknuo na kucu i ukucane...ima neku svoju rutinu spava sat i pol onda se igra pol sata -uglavnom skače i hvata nesto sto nitko ne vidi ahahahah ili zvace svoju deku i igracke i tako..super je, zaigran je ne divlja puno brzo je skuzio sto smije gristi sto ne...cak i reagira na "dodi" i ode uz staklo kada treba veliku nuzdu pa ga pustim ispred vrata
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 17:40   #60
Prava je faca!!! Puno ti hvala na odgovorima!!! Guštajte!!!!
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.