Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2013., 19:43   #1
Lo que la vida me robó / Vrtlog života (2013-2014)

Angelli Nesma nastavlja s pripremom telenovele Bodas de odio (remake telenovele Amor real). Radnja će biti smještena u današnje vrijeme i na programu će se naći nakon završetka telenovele "La Tempestad".

Novi naslov je "Dos destinos".

Quote:
Angelli Nesma volverá al horario estelar de México con un nuevo remake de #BodasDeOdio (#AmorReal) adaptado a la actualidad.

DosDestinos, título tentativo de la nueva versión de #BodasDeOdio que se convertirá en el nuevo proyecto de @AngelliNesmaM para Televisa.

La nueva versión de #BodasDeOdio llegará a México tras finalizar #LaTempestad de Salvador Mejía.
Kao prva kandidatkinja koja bi trebala glumit glavnu ulogu spominje se Angelique Boyer.



Angelique Boyer, primera candidata a protagonizar #DosDestinos, nueva versión de la mítica #BodasDeOdio (#AmorReal) en Televisa.
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 21:03   #2
Htio ja otvoriti temu,ali mi se nije dalo.

Znači ipak Nesma poslije Mejie,a ne Castro.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 21:15   #3
Quote:
WitchHunter kaže: Pogledaj post
Htio ja otvoriti temu,ali mi se nije dalo.

Znači ipak Nesma poslije Mejie,a ne Castro.
Da,ipak ide ona..
Spominjalo se već prije o snimanju nove verzije AR,pa je navodno odustala,ali sad izgleda da ipak ide definitivno...

Quote:
Confirmado: Angelli Nesma prepara remake de Amor Real ambientado en la época moderna y titulado #DosDestinos
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 21:49   #4
Da, čula sam i ja da se spominjao remake AR, ali kako će to izgledat.
Angelline telenovele koja sam gledala su APUA, Por tu amor, ASL i počela sam gledati Llena de amor. Sve ove telenovele su mi super, odlične su mi
ASL mi je vrhunska serija, svaka joj čast!!

Nadam se da će to biti dobro, jer je radila i druge remakove, pa su većinom svi bili super.
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 23:40   #5
Znači, opet Nesma u horario estelar a dugo se hladila

Malo me već smeta to konstantno izmjenjivanje istih producenata u istome terminu (u ovom slučaju imamo Nicandra Diaza - MEPS (2008./2009.), STD (2010.) i AV(2012./2013.), Mejiju - FELS (2008.), CS (2009./2010.), TDA (2010/2011.) i LT(2013.), te Nesmu - ADP (2012.) i sad ova (2013./2014.) + 2 iznimke: Estrada i njen Sorti (2009.) te Larrosa i DH(2011./2012.) )

Mada moram priznati da me jako zanima to kak ona misli "prebaciti" tu radnju iz AR u današnje vrijeme


Vidim, Angie joj je prvi izbor za protagonico - očito je zadovoljna kako je odradila Abismo...
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2013., 23:59   #6
Kupovina žene u 2013-oj. To je kao kada odete do obližnje prodavnice.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 00:24   #7
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Kupovina žene u 2013-oj.
To je kao kada odete do obližnje prodavnice.
A čuj, možda glavna bude žrtva kupovine bijeloga roblja, ili ono "mladenka po narudžbi" (ko što su Ukrajinke većinom...)
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 00:27   #8
Nešto ne mislim da bi Nesma previše o tome razmišljala. Sve mi se čini da će biti na foru "Catalina y Sebastian".
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 00:30   #9
Quote:
friend kaže: Pogledaj post
Nešto ne mislim da bi Nesma previše o tome mislila.
A jbg.
Meni ono prvo palo na pamet, a da ima nekoga smisla

U svakom slučaju - vidjet ćemo za što će se Nesmica opredijeliti...
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 00:46   #10
da bar bude angelique.meni je ona ful draga
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 08:26   #11
ima i boljih

ja nju od Terese jednostavno nemogu zamisliti u ulozi dobrice, nemogu se uživjeti u ulogu....

abismo sam malo pogledala i jednostavno mi nisu ona i Zepeda "sjeli" kao par...nisam mogla...

možda se vratim samo zbog Tachera....

@swet ivi, slažem se s tobom ova tema ne ide u moderno doba....malo mi je to previše da odraslu ženu prisile na brak zbog novca...

a dobro u tom svijetu sve je moguće
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 13:47   #12
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
ima i boljih : kava :

ja nju od Terese jednostavno nemogu zamisliti u ulozi dobrice, nemogu se uživjeti u ulogu....: ne zna :
Ah, također

Quote:
abismo sam malo pogledala i jednostavno mi nisu ona i Zepeda "sjeli" kao par... nisam mogla...
Uh, ja sam pogledala valjda trećinu serije, ali da, slažem se s tobom - Zepeda i ona nisu bili najsretnija kombinacija
Quote:
možda se vratim samo zbog Tachera.... : cerek :
I ja bi se mogla vratiti zbog njega
Mada je moj glavni razlog to što želim znati kako se razriješila cijela priča, jer mi je ona bila glavni razlog zašto sam uopće i krenula s gledanjem Abisma...
+ želim vidjeti ta silna ubojstva koja su se kasnije izdogađala u režiji Carmine i Gabina
Quote:
@swet ivi, slažem se s tobom : top : ova tema ne ide u moderno doba.... malo mi je to previše da odraslu ženu prisile na brak zbog novca...

Quote:
a dobro u tom svijetu sve je moguće : ne zna :
Istina
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 13:51   #13
meni je ona bila ok sa zepedom.barem ne izgleda glomaznije od njega što je bio slučaj sa sandrom echeverriom i ovom što mu je sad partnerica mayrin villanueva.
a što se tiče vjerodostojnosti priče...to je moguće.postoje i danas žene koje familija proda,ali ne mora čak ni prodati,može samo ucijeniti i nekako emocionalno prisiliti na brak s nekim.pogotovo u sapuncii
angelique je zanimljiva žena.
meni je amor real najbolja meksička sapunica.ne vjerujem da može bolje od toga.al nadam se da će biti ok.sva sreća da nije ovo dobio mejia.nakon onog što je napravio od second best serije,corazon salvaje.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 14:00   #14
Tacher je spominjao da je imao ponudu za naslovnu ulogu krajem godine.... ali da je to sve u zraku....tko zna možda ga vidimo i u ovom projektu

iako teško jer televisa očito ne cijeni svoje glumce po talentu nego nećem posve drugom

znam da toga dan danas imamo ali pomalo jest nerealno moraš priznati....AR mi među prvih 5. naj sapunica bilo bi šteta da ju upropaste...
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 14:14   #15
Baš me zanima tko bi mogao biti glavni lik

Nekako si mislim da je to bar Valentino Lanus, na twitteru mu je jedna cura prije par tjedana napisala da nedostaje u sapunicama, pa joj je odgovorio da vjeruje da bi ga ove godine mogli vidjeti.
http://i49.tinypic.com/311ua2v.jpg

A i glumio je već u Angellinim sapunicama,i radio je neki projekt s A. Boyer, tako da bi ih voljela vidjet kao par

Mislim ne mora bit da je to baš on, ali voljela bih
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 14:36   #16
pa sad ja sam gledala Nesmine serije(večinom ove starije) i ono šta mi je kod nje super je to šta skoro stalno mi nađe dvoje glumaca koji imaju fenomenalnu kemiju i jake karaktere(i muškarac i žena)zbog toga su me njezine serije uvijek navukle

e a sad Amor Real je stavrno dobra serija osobno nisam fan ni Colunge ni Noriege ali u AR su bili stvarno ok par nadam se da će nač dobre glumce za remeak jer volim te priče love-hate i brak koji počinje bez ljubavi ali iskreno meni ovo više smrdi ko neki remeak odnosa Marca i Cielo iz PTA a ne Manuela i Matilde iz A&R jer kad okreneš M&M u sadašnje vrijeme dobiš neš slično M&C u principu bi ispalo da ona radi remak svoje serije

e da i nedo bog Zapedu!!!!!!! taj lik je neš najkatastrofalnije šta se pojavilo na tv-u bolje da uzmu Lanusa 500 puta bolji glumac od njega ili da Tacher je isto super
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 15:01   #17
Zepeda sigurno neće jer već ima naslovnu ulogu....Hvala bogu

Tacher mi je imao super kemiju s Livijom u Abismu bar po onome što sam vidjela po jubitu jer seriju nisam gledala upravo zbog gore navedenog glumca...

Lanus mi je dobar glumac i simpatičan....ali nekako ga ne vidim u ulozi Manuela...ili kako će se ovdje lik zvati....

dok, po meni Tacher ima tu snagu u glumi koja bi odgovarala liku a o romansi i sposobnostima zavođenja da ne pričam....

zasad mi nijedan drugi glumac ne pada na pamet.....

i da slična priča kao i PTA...nista neviđeno

a i na koncu AR mi i jest super zato jer je kostimirana povijesna serija...to daje dodatan čar priči....
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 15:20   #18
meni bi bio savršen jedan glumac koji nije na Televisi a to je Tony Dalton ima totalno karizmu za tu ulogu, od kad sam ga vidla malo u Flor Salvaje shatila sam da bi on savršeno odgovaro ali da nema šanse
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 17:43   #19
Da,Tony Dalton bi bio odličan za tu ulogu...
Ali,također,mislim da nema šanse za to..

I ja se nadam da bi mogao biti Valentino Lanus,on mi je super glumac,a i najavio je povratak telenovelama..
ezel00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 18:32   #20
Znaci ipak se radi remake AR

vidjet cemo kako ce to na kraju ispasti....

slazem se za Lanusa on bi bio dobar za ulogu Manuela

@sweet ivi dobro si rekla za producente samo se vrte jedni te isti
a Carle nigdje

@iksice da remake svoje serije

a proslo je dosta vremena moze je reciklirati
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.