Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2005., 12:01   #21
dolazim i ja. dovest cu i svoje bilovarsko govedo
Old 11.06.2005., 12:50   #22
Quote:
NoWa kaže:
ne znam ja koja si ti.. a još manje tvoje govedo
osim ako ne staviš šešit k'o iz avatara, onda
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 13:36   #23
Quote:
NoWa kaže:
Dovedi ga, da se kulturno obrazuje. Ali nek mi ne lomi radijatore kad budem citao (neki lome case, neki radijatore )
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 14:06   #24
Quote:
Sudden Sid kaže:
Dovedi ga, da se kulturno obrazuje.
Tvoje čitanje bi trebala bit neka kultura? Ako je to kultura onda su moji vikendi grana znanosti
Old 11.06.2005., 21:21   #25
Hajde neka netko napiše dojmove i naravno tko je bio gost iznenađenja jer ja eto nisam došla do Bookse, a mislila sam (zeznula me igrica zvana War Craft).
Mag is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 00:49   #26
Quote:
Mag kaže:
Hajde neka netko napiše dojmove i naravno tko je bio gost iznenađenja jer ja eto nisam došla do Bookse, a mislila sam (zeznula me igrica zvana War Craft).
čast igrici, igrah je, odlična nije riječ..
ali Mag, jebote..??
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 01:20   #27
Front row dojmovi...

Čast nekim čitanjima na kojima sam bio, od kao remitentnih imena, ali ovo današnje me iznenadilo..

Porto je okupio odlične ljude, priče su bile na razini koju Ekran_priče mogu dobiti jedino ako je većina od ovih autora.
Kažem Porto, jer bio je voditelj programa, pa nek me netko ispravi ako je netko drugi bio idejni začetnik..

Bilo je svega..
Sudden Sid je imao dobru priču, mamicu mu, a zbog Murakamija sam ga imao na nožu, i čekao feler da mu spustim.
Dobro je Siže, spuštanje će ipak pričekati neku drugu priliku..

Sentimental je uz iznenađujuću priču i dokazao zašto nosi ovakav nadimak - kako je pomogao kolegi u nevolji i prepustio mu kraj svoje priče
Nek kapne još ovakvih za tu konačnu zbirku..

Uz Porta koji je idealnom pričom završio čitanje (pokojnika ovih prostora), mislim kako je još jedino Debelkurac bio od forumaša/čitalaca..
nek' me slobodno netko ispravi..

E sad, Debelkurcu obećah da ću ispisati kritiku.. čovjek mi reče da je oduvijek bio tranparentan, e pa bit ću i ja.
Jebeš nick, nisam ga ovdje zbog toga izbjegavao. ali priče mu jesam. nisam fan falusa i opetovanog mu spominjanja u više navrata u jednom poglavlju, ali sada vidim s greškom.
Ili je jednostavno trebalo doživjeti glas dok se priča čita?
Ne znam..

Ali znam da je uz Osvetnika (blogerist) apsolutno bio zvijezda večeri. Onaj Dekameron samo je potvrdio moje sumnje nakon što sam prvu priču odslušao..
Jebote, čovječe, dobro pišeš!
Prezirem one koji odmah usporede dotičnog s nekim već poznatim piscem, pa neću reći na koga me ti podsjeti (makar nije pisac već drugačiji umjetnik).
Stil ti je, ako izbacimo "kurčeve efekte", k'o u onog iz stare garde.. ne toliko pisaca, koliko čovjeka s prošlošću i proživljenim.
Evo, jebiga, bio si genijalan..
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 01:37   #28
Evo vako. Sid je bio okej, mogao je bit puno bolji. DEBELKURCA ne želim komentirat jer je on bio ono što je. Svi ostali bili su pičkice. Pardon, ne pičkice, nego pičketine.
Kako se zvala ona pederčina što nije mogla pročitat svoje priče? Deni. tako nekako E taj Deni, taj Deni je usrana pederčina, mislim Deni ako možeš ili pokušavaš napisat svoju priču onda skupi muda pa ju pročitaj ispred ostalih, nemoj bit takva pederčina. Ona stara žena, ko je ta pička uopće? Recitirala je neke svoje stavke o djeci, o rađanju... To je bilo katastrofa. Ženo, rađaj i šuti, nemoj nam to opisivat jer ti loše ide. Još se Anderlon našao s aparatom pa slika, kao nema pojma. Sve u svemu, drago mi što neki blogeri nisu čitali jer bi bili puno iznad ovih govana koji su danas čitali. I još nemam dovoljno riječi da pljucam, katastrofa ste, a ti Deni, ako čitaš ovo, daj dođi i ti i tvoj prijatelj da vam pročitam priču na neobični, anusni način. Pederčine
Old 12.06.2005., 12:14   #29
Bilo super. Ja sam za vrijeme citanja jos bio u soku jer me strasno pogodila guy frizura mog prijatelja funkstera. Nikad mu vise necu okrenuti leda
Inace, debel***** i Osvetnik bili zvijezde veceri.
Bilo je svega sta pravo balkansko citanje treba imati - kurca, pjesama Harisa Dzinovica i harema na stepenicama
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 12:21   #30
Quote:
Sudden Sid kaže:
guy
Old 12.06.2005., 14:26   #31
Quote:
Sudden Sid kaže:
Bilo je svega sta pravo balkansko citanje treba imati - kurca, pjesama Harisa Dzinovica i harema na stepenicama
i rušenja mikrofona, i svega..
a i bilo je puno guy osoba
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 16:01   #32
Quote:
Elysium kaže:
i rušenja mikrofona
A stavim ga normalno, a on se samo prevali sa strane
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 16:18   #33
Mojih 5 centi

Morning after - mamurno. Ups, ne, vise nije jutro. Svejedno

Na Sida sam zakasnila. Vadi li me to sto pricu tako i tako vec znam? Ne.

Debel***** izvrsno, izvrsno
Osvetniku Oscara za glumu, molim.

I ugodno drustvance...
Plus, dobila sam tjednu dozu ceskanja.

p.s. Helizime, 3 sekunde?
Old 12.06.2005., 17:12   #34
Quote:
Sudden Sid kaže:

Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 21:24   #35
Quote:
Sudden Sid kaže:
daaaaa, kako bi to Pervan rekao..
sve pet, pred onim haremom i meni bi živci popustili a ruke zadrhtale
prevalilo se tebi nešto drugo, a ne mikrofon

Mrkva, 3 sekunda?
ne bogohuli.. imali smo barem 7, i ne pretjerujem
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 23:50   #36
Bio sam tamo.
I kad kažem da je teško reći tko je ljepši, cure ili 'književnost' – ne znam zbilja.
Nisam peder (pokušao sam to biti ali mi ne ide), ali onaj momak koji je čitao s teškom tremom – treba mu dignuti kapu, svaka mu
cast
Ali umjetnost je žalosna.
Toliko lijepih djevojaka, jednostavno nema potrebe pričati.

Side
Old 13.06.2005., 00:14   #37
Quote:
Elysium kaže:
daaaaa, kako bi to Pervan rekao..
sve pet, pred onim haremom i meni bi živci popustili a ruke zadrhtale
Ma on pliva medju tim haremom ko riba u vodi.

Quote:
Mrkva, 3 sekunda?
ne bogohuli.. imali smo barem 7, i ne pretjerujem
Ocemo nategnut na 35? Prosjek nam je los, doduse, ali sta sad...

Meni je isto zao momka s tremom. Bila sam mu kasnije na blogu i dobar je mali. Steta sto ga je opralo.
Old 13.06.2005., 00:23   #38
pa dobro, tko je taj s tremom?
il je to tajna koja ce kruzit peemovima
Old 13.06.2005., 02:51   #39
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:

Meni je isto zao momka s tremom. Bila sam mu kasnije na blogu i dobar je mali. Steta sto ga je opralo.
Nja nja nja. Volio bih trgat prste na takvim pičkicama
Old 13.06.2005., 09:20   #40
Quote:
funkster kaže:
Nja nja nja. Volio bih trgat prste na takvim pičkicama
mi, pederi i picke bar smo imali muda istupiti pod punim imenom, za razliku od tebe, anonimac! na slijedecem citanju dodji za mikrofon i predstavi se. pa da vidimo tko je picka, a tko pickica?
a da radjam i sutim, ne pada mi na pamet. tu gresku je napravila tvoja mater, pa eto sto je ispalo!
Lucy Fair is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.