Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2015., 23:42   #141
Film je 2.5/5 ali gluma Jennifer Lawrence je nešto najgore što sam vidio.
Takva količina loše odglumljenog i isforsiranog cviljenja i prenemaganja je too much.
Užas.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 12:10   #142
A sta ste ocekivali...mislim ono..

Preko tapa
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 20:40   #143
Nije toliko lose koliko sam ocekivala obzirom na komentare no daleko najlosiji dio do sada, nadam se da ce drugi dio biti kudikamo bolji.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 07:42   #144
Eh, razocaran sam filmom. Hrpa preglumljavanja, dosade, cekanja na nesto sto se nikako dogoditi i nepotrebne patetike.

Kao da gledam losu dramu sa trecerazrednim glumcima. U filmu se bas nista ne dogadja, jedino zanimljivo je sto se rica malo pomakla ali jako malo. Jos jednom se razvlaci radnja zbog vece zarade i to je lose. Patetika i preglumljavanje bez radnje, tako bi se film trebao nazvati. U 3 recenice cijela radnja stane.
Lose, pogledati cu i sljedeci film jer volim zakljuciti radnju ali ovo nije nesto sto me impresionira, u sat vremena bi stalo sve iole zanimljivo od ovog filma.

Tokom filma sam 2 puta zaspao, to dovoljno govori.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 04:50   #145
Najgori dio dosad. Ništa se skoro ne događa osim nekog civljenja i dramatiziranja. Nadam se da će zadnji dio rasturit jer ovo je samo dosadni uvod u njega.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 08:30   #146
Tek nedavno pogledao ovaj film.

Knjige nisam citao, pa o tome ne mogu komentirati.
Prva dva filma su mi bila 'meh'. Onako, za pogledati, ali nista za pamcenje.
I s istim predosjecajem sam poceo gledati i treci nastavak serijala.

I poprilicno se iznenadio.
Treci dio je stvarno izvrstan.

Da, vidi se da je film radjen kao 'filler' prije zavrsnog dijela - ali cijela atmosfera, razrada price, likovi... stvarno vrhunski odradjeno.
Jennifer stvarno fenomenalno glumi (kako netko moze raci da lose glumi???). U prvom dijelu mi je ona izgledala kao totalni promasaj u toj ulozi - ali ovdje, svaka cast.

Sve u svemu, ja sam stvarno odusevljen filmom, i stvarno mi se svidio.
Makr djeluje 'razvuceno', atmosfera je jako dobro odradjena.

Film je i inace dobio dosta podvojene kritike, ali nekako mi se cini da najvise kritika dolazi od ADHD generacije, koja ne moze izdrzati gledati film u kojem nema barem jedne eksplozije unutar 5 min.
Nick76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 19:59   #147
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Najgori dio dosad. Ništa se skoro ne događa osim nekog civljenja i dramatiziranja. Nadam se da će zadnji dio rasturit jer ovo je samo dosadni uvod u njega.
Ni meni se ne sviđa. Em je dosadan pa sam stalno pauzirala pitala se zakaj to gledam, em mi se čini da se J.L. više prenemaže nego glumi. Mislim da bi bilo zanimljivije i napetije da su to sve stavili u jedan film.
__________________
"Katkad te život tako preoptereti da ne znaš tko si bio na početku.'' ( Ramiz Karaeski )
LoisKent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 10:58   #148
Tek sam se jučer sjetila da još nisam pogledala film pa sam ga odmah skinula
Slažem se s gornjim postom, da bi film bio puno napetiji i vjerojatno bolji da su sve odjednom stavili, jer ima jako puno radnje u knjizi, a oni su to razvukli sada na dva filma, bespotrebno.
Iako, ne mogu reći da mi je film bio dosadan. Obožavam Effie i njezinu maramu na glavi i Haymitcha
I Gale je I njena sestra Prim mi je preslatka
Sve u svemu, solidan nastavak za prva dva, iako su mi prva dva nastavka draža zbog arene i Igara
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.