Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2015., 21:44   #941
Quote:
Swedish kaže: Pogledaj post
Trazi Erix. To je taj tip igre, valjda se moze nesto slicno nac
Quote:
frozen star kaže: Pogledaj post
xonix
Hvala. Da, to sam tražila.
purpella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 23:06   #942
stare izgubljene igre

Evo ovako,imam 19 godina,trazim dvije igrice moje mladosti,jedna se radi o bagreru lpjo slaze kocke,a druga o nekom kapetani zec koji se mačuje na nekom brodu,može kao pasti u neku vodu.. Pomozite mi oko imena igrica.. Pozdrav
mirjana2305 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 15:57   #943
Nije zec, al postoji Captain Claw koji se mačuje na brodu i može pasti u vodu.
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 02:10   #944
Stare Igrice

Poz svima....

Zanima me ako znate, mozda ste nekad instaliravali igrice s cda tipo Bug, Enter... I sad neznam na kojem se tocno nalazi i kako se igra zove, no radi se o jednom plavom (ili zelenom) jajetu koje se borilo da ostane zivo te je nalecivalo na zamke na nekom smetlistu (Odpadu)... igrica je stara dosta pa se necudim ako neznate...

Fala
Crapk1n is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 17:07   #945
Dali neko zna dobru aplikaciju za kreiranje sportski liga ,Tournament tako nešto? Važno mi je do bola ��
Da mogu pravit svoja natjecanja potrebno mi za neki turnir!
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 12:59   #946
Ee ljudovi, pozdrav, ne znam da li sam na dobroj temi za ovo pitanje no ne mogu se sjetit neke stare igrice koju sam igrao na xp windowsima.
Naime koliko mi u sjećanju, voziš se, velika je mapa, radiš misije, pokupiš neki cargo koji moraš odvest na destinaciju u određenom vremenu, novce sejvaš da kupiš bolje vozilo, osim toga mogo si se i zajeb, vozat bzvz, znam da sam za jednu misiju morao odvest cisternu bogu iza nogu daleko i nikad nisam uspio jer sam ju prevrnuo, sjebo vozilo, eksplodiralo i tak, nju sam najviše mrzio xD

Proguglao po raznim nazivima koji su mi padali na pamet ali nikako ju nać, pa ako se netko kojim slučajem sjeća te igrice da mi kaže naziv Btw nije nikakav simulator igre bio u pitanju
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 13:36   #947
Pomoć oko pjesme iz reklame https://www.youtube.com/watch?v=WPPX0VgTgDE

Da li je riječ o nekoj staroj igrici i kojoj?
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 12:16   #948
Quote:
mecs kaže: Pogledaj post
Dali neko zna dobru aplikaciju za kreiranje sportski liga ,Tournament tako nešto? Važno mi je do bola ��
Da mogu pravit svoja natjecanja potrebno mi za neki turnir!
http://challonge.com/
http://binarybeast.com/
__________________
https://t.me/pump_upp
Sargeras is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 09:18   #949
tražim naziv jedne igrice

dakle, kao što naslov kaže, ne mogu se sjetiti naziva jedne igre koju sam igrala prije par godina, mislim tj gotovo sam sigurna da sam je instalirala s jednog od enterovih cd-ova koje nažalost nemam znači u igrici je neki balon/lopta što li već s ručicama i nožicama i očima ako se dobro sjećam i taj balon/lopta se kotrlja ulicama na kojima su lokve raznih boja i to okruglo čudo kad prijeđe preko npr plave lokve postane plavo i boja zgrade u tu boju i tako dok ne naleti na recimo zelenu lokvu i tako dalje..ugl, ako itko ima ikakve ideje kako bi se igrica mogla zvati, neka javi, izludit ću ako je ne nađem
agent001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 21:44   #950
DAKLE -> stealth fps, godina izlaska je 2013. nadalje, iako sam siguran da je 2014/15.
jebena grafika, jedna od poznatijih igrica šta su izašle, znan da postoji bow/crosbow kao novo oružje i znan samo da san gleda trailer na youtubu i sad mi jebeno ne polazi za rukon da je nađen.
mislin nije stealth all the way, al to je cilj otprilike.
thx
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 22:04   #951
Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
DAKLE -> stealth fps, godina izlaska je 2013. nadalje, iako sam siguran da je 2014/15.
thx

Hmm, bilo je toga, pogledaj Asassins Creed serijal, Thief i stvari koje spominju kao slične igre. Moglo bi nešto takvo biti
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 22:17   #952
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
Hmm, bilo je toga, pogledaj Asassins Creed serijal, Thief i stvari koje spominju kao slične igre. Moglo bi nešto takvo biti
dragi, bez uvrede al nije assassins nešto za šta ljudi nisu čuli hahaha, niti je fps
možda san ja škrto objasnija;
dakle pucačina, prvo lice u sadašnje vrime al možda čak blaga futura, dakle normalno oružje je u opticaju al san samo navea kako je dodan luk/samostrel u opis ove igre jer iman popriličnu sumnju da je ovo nastavak na nešto
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 22:43   #953
Dishonored ?
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 22:55   #954
Far Cry 3?
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 23:08   #955
sve san ih proša i nije, sad se bojin da san zajeba negdi i da nije ni izašla još...
ispratija san sve stealth šta se moglo nać, proša top igre, proša starija izdanja i nula bodova

al znan da san gleda gameplay nekog lika di je on koristija bow da bude tih, trajalo je 8 minuta i pobija je jedno 20 neprijatelja u nekom skladištu, prostoriji nečemu :/
mislin hvala šta se trudite, al jebeno ne kužin kako ne mogu nać
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 23:18   #956
Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
sve san ih proša i nije, sad se bojin da san zajeba negdi i da nije ni izašla još...
Sta jebes ovaj napacen narod!?
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 12:38   #957
Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
DAKLE -> stealth fps, godina izlaska je 2013. nadalje, iako sam siguran da je 2014/15.
jebena grafika, jedna od poznatijih igrica šta su izašle, znan da postoji bow/crosbow kao novo oružje i znan samo da san gleda trailer na youtubu i sad mi jebeno ne polazi za rukon da je nađen.
mislin nije stealth all the way, al to je cilj otprilike.
thx
Crysis 3 možda?
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 17:06   #958
Quote:
BassQ kaže: Pogledaj post
Sta jebes ovaj napacen narod!?
a jebemu miša

Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Crysis 3 možda?
igra san prva 2 dijela i stvarno nisan ni pomislija da može bit to...
dobija sam dojam da je cila stealth igra šema jer je cili video bio posvećen samo tome ( https://www.youtube.com/watch?v=_JVsnYGyr2c )
isprike svima šta san ih namučija i hvala
__________________
It shouldn't make you sad - it should make you happy to see, hear and realize that there's beauty in everything
Falco SM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 17:09   #959
Mašala
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 23:53   #960
Quote:
Falco SM kaže: Pogledaj post
igra san prva 2 dijela i stvarno nisan ni pomislija da može bit to...
dobija sam dojam da je cila stealth igra šema jer je cili video bio posvećen samo tome ( https://www.youtube.com/watch?v=_JVsnYGyr2c )
isprike svima šta san ih namučija i hvala
Pa šema u trici i je da veći dio igre možeš proći bez da ubijaš neprijatelje. Moglo se to i u dvici, ali u trici ona džungla odlično paše za takav stil igranja.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.