Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2015., 14:55   #1201
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
i malo priznanje-ne znam postoji li kužniji, dosadniji, kiseliji,jesam li rekla-DOSADNIJI,linearniji parfem od jučer posprejanog samplića Chanel Chance Eau fraiche edt...(zeleni)...strašno nešto...

a meni svi obožavaju svraćati u ured kad imam njega uz "kod tebe tako fino miriši"


za ljeto mi je chanel cristalle eau verte jako drag, zapravo se tek sa višim temperaturama otvara kako i treba.
kad sam ga tek kupila, bilo je hladnije, i totalno me razočarao. uglavnom, čak sam frendici poslala poruku da ću , ako ništa drugo špricat noge s njime kad sam ga već kupila
kad su se temperature podigle, dala sam mu još jednu šansu.
totalno drugi parfem
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 16:56   #1202
meni je chanel chance eau fraiche jedan od najdražih i najdosadnijih parfema, kao prijateljica koja je dobra i draga, ali se s njom nikad ne zabaviš.
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 12:12   #1203
Armani Code a za ljeto D&G Light blue
lilAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 12:34   #1204
morat ću taj nekakav citrusek ukebati.....zasada me zadovoljava samo Bvlgari Eau Vert koji mi nikako dosaditi...pravi je omjer limunja,začina i travnatih komponenti))
a Cristalle je preeeelijep, samo da, ima tendenciju biti nenosiv,čudan,baš je weirdo od parfema...da,da oće to temperatura raditi, potpuno promijeni evaporaciju i stanje komponenti...

na pamet mi pada Y od YSL, to je reska,suha doboga ali prekrasna zelenjava...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 20:21   #1205
Lancomeov Azur je divan ljetni citrusni parfem . Ili Versaceov Versense.
MissConception is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 21:42   #1206
Quote:
MissConception kaže: Pogledaj post
Lancomeov Azur je divan
je, ali mu je postojanost, na žalost, nikakva. :P
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 16:00   #1207
Zna li itko

Zanima me dali itko zna za parfem od čiste maline? Kupila sam jedan prije 3-4 godine u west gateu tek kada se otvorio. Prodavao se u nekoj trgovini koja inače prodaje odjeću. Ne mogu mu se nikako sjetiti imena. Imao je rozkastu bočicu sa rozim čepom. Njegov izgled podsjeća na parfem MINI SEXY. Ali nije taj. Htjela bih si ga opet kupiti jer mi je bio prefin ali nikako da dođem do imena.
Hvala unaprijed
ivanche99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 00:53   #1208
YSL Manifesto : cerek::
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 22:32   #1209
Trebam pomoc; vec dugi trazim Chloe Love FLoral parfem koji sam koristila dvije godine- vise ga nema nigdje za kupiti, zna netko da li su ga povukli ili?

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 23:41   #1210
Povukli su ga s trzista RH, vani ga ima za kupiti.
Potrosila sam bas prije koji mjesec bocicu i divan je taj chloe. Na njega sam dobila hrpu komplimenata
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 09:57   #1211
Chanel Chance, Lancome Miracle, Chanel Coco Mademoiselle, Dior Addict
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 18:12   #1212
Quote:
melps kaže: Pogledaj post
Trebam pomoc; vec dugi trazim Chloe Love FLoral parfem koji sam koristila dvije godine- vise ga nema nigdje za kupiti, zna netko da li su ga povukli ili?

Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Povukli su ga s trzista RH, vani ga ima za kupiti.
Potrosila sam bas prije koji mjesec bocicu i divan je taj chloe. Na njega sam dobila hrpu komplimenata
Ako je riječ o Chloe Love Eau Florale edt



onda se slažem, predivan je i upravo ga koristim Super paše za ovo vrijeme. Kupila sam ga tu na forumu prije koji mjesec, znači nema ga po parfumerijama više
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 12:04   #1213
Naf naf

Dobila sam ovaj parfem za rođendan i već ga neko vrijeme koristim!! Odličan je, i jako dugo ostaje, osjetim ga često na robi u kojoj sam bila kad sam ga koristila, a to mi je jedno od najbitnijih stvari kod parfema da ostaje duže

Tko voli slatkaste voćne parfeme, preporučujem ovaj, gledala sam mu cijenu dođe oko 200 kn u dm-u, nije preskup


Ovo je taj parfem, slika je s interneta, ne mogu svoju uplodat
http://www.fragrantica.com/perfume/N...ice-12630.html

Vidjela sam i ostale naf naf parfeme, samo ne znam kakvi su... ima li netko iskustva s ovim parfemima?
Zara04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 19:20   #1214
muskarac sam i imam daleko najprofinjeniji ukus ovdje na forumu i daleko najvise urodenog dostojanstva,svidi mi se jedan od stotinu pafrema,a vi ostali sa manje urodenog dostojanstva i sa ne toliko profinjenim ukusom,jbg zao mi je.
bbbbbbbbbbbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 19:02   #1215
s kim se ti svadjas?

__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 13:52   #1216
fina i slatka malina- Givenchy Hot Couture edt....edp je ljepljiv kao rastopljeni bombon:/
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 14:34   #1217
jesen i proljeće ford white Pachouli , armani mania ; a trenutno burrbery body edp i Christalle eau verte Chanel , predivan mi je i trussardi my name
__________________
:)
zirovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 10:04   #1218
nuxe trenutno, samo mu je postojanost nikakva, brzo ce boca otici
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 12:23   #1219
Thierry Mugler - Alien
nellie may is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 12:28   #1220
Chanel chance


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.