Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2015., 12:08   #3341
Ja koristin onaj zekeni antishine 50spf i moran priznat da san ugodno iznenadjena
Sminka lipo sidne i stiti od sunca, boravila san zadnja dva tjedna satima na suncu i moja melasma je bila pod kontrolon.
Nista mi nije izbilo, stvarno mi je otkrice.
Inace san mjes/dehid. I nakon 5,6 sati se zasjajin, s ovin nema sjaja :cheers:
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 13:34   #3342
Sad kad si spomenula da je zeleni taj antishine sjetila sam se da sam imala testere ali sam ih proslijedila dalje s obzirom da ima alkohol pri vrhu sastojaka što nikako nije dobro na duže staze
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 10:51   #3343
Da ali tako dobro sjedne na lice i ostane mat i kad dodjem s posla, znaci i nakon 8 sati.

Predobro da bi bilo ustinito za spf kremu. Ili ne?
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:15   #3344
Vjerujem da matira kad ima alkohol i talk u sastavu. Ja zaobilazaim alkohol u širokom luku jer je isušujuć i u početku bude dobro za mješovitu/masnu kožu jer matira ali nakon dužeg korištenja isuši kožu pa se počne još više mastiti nego prije. To mislim na alkohol denat
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:32   #3345
Cini se da ne pricamo o istom proizvodu.

Ti izgleda mislis na ovo:
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_dbfb189686.html

A ja govorim o ovome:
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_4275189663.html

Kakv ti se cini sastav?
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:34   #3346
Imala sam ja proslo ljeto Dry Touch i definitivno jako matira, ne cepi pore i na njega lijepo sjeda puder. Ne bi ga ponovno kupila jer mi je ipak bio malo presuh (moja koza je dehidrirana), ali je odlicna krema.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 14:23   #3347
Quote:
greyish kaže: Pogledaj post
Cini se da ne pricamo o istom proizvodu.

Ti izgleda mislis na ovo:
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_dbfb189686.html

A ja govorim o ovome:
http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_4275189663.html

Kakv ti se cini sastav?
Ipak nije riječ o istom proizvodu, sad sam pričala sa frendicom kojoj sam proslijedila testere i ovaj je spf 30 a ne 50 http://www.laroche-posay.com.hr/proi...id-p10012.aspx

Ne kužim se nešto posebno u sastave ali izbjegavam alkohol i mineralna ulja, baš ću pitati u ljekarni tester od ovog sa drugog linka, iako ga na njihovoj stranici nisam našla
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 14:57   #3348
Ovo je krema od koje imam tester, SPF 50.
Ja sam slucajno dobila tester, uvijek zicam testere spf krema za masnu kozu jer jos nisam nasla pravu.
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 09:48   #3349
Quote:
Rhaenyss kaže: Pogledaj post
Imala sam ja proslo ljeto Dry Touch i definitivno jako matira, ne cepi pore i na njega lijepo sjeda puder. Ne bi ga ponovno kupila jer mi je ipak bio malo presuh (moja koza je dehidrirana), ali je odlicna krema.
I ja imam neko ovako slično iskustvo kao ti. Isto sam prošlo ljeto imala tu dry touch gel-kremu. I dobra je ali malo kao presuha za mene i dosta je gusta baš je treba utrljati pažljivo da nigdje bijelo ne ostane. Sad sam mislila uzet od njih ovaj ultra light fluid. On bi trebao biti tekući pa bi mi možda bolje pasao. Ima tko?
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 22:03   #3350
zna li tko kako najbrze i najpovoljnije nabaviti serozinc sprej?
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 22:24   #3351
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
zna li tko kako najbrze i najpovoljnije nabaviti serozinc sprej?
Čemu to služi? Čula sam za to, ali nisam točno sigurna. Znam da sam negdje pročitala da ga u nekim zemljama ne prodaju.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 11:49   #3352
navodno je super za upale i crvenila, za smirivanje pristica itd.
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 13:24   #3353
Bok svima
Molila bih savjet, ukoliko netko ima iskustva, sto koristiti nakon sto mi je effaclar duo + sanirao pristice i akne?
Ostale su mi ponegdje crvene tockice i koji oziljak. Tu i tamo mi jos znaju izaci sitni pristici, ali nista strasno.
Sto mislite, nastaviti s eff.duo ili bi bilo bolje uzeti nesto za te nepravilnosti i sto..?
T zona mi je masnija, celo najvise u predjelu izmedu obrva i iznad obrva, a obrazi su normalni otkako koristim eff.duo, kao da ih taman nahrani i hidrira.
$avannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:18   #3354
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
zna li tko kako najbrze i najpovoljnije nabaviti serozinc sprej?
Ovdje, ali SAMO ako se udruži par cura pa podijelite poštarinu jer ga šalju posebnom poštom obzirom da se radi o spreju. :/
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 10:30   #3355
Hej, zna li mozda netko traje li u nekoj ljekarni u Zagrebu trenutno akcija na LRP proizvode? Znam da ih cesto imaju ali nikako da pogodim ljekarnu bas kad mi treba.
AnnaSmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 11:13   #3356
Znam da često imaju u gradskoj ljekarni na trgu akcije. Zadnje su imali na onaj pjenušavi gel 1+1 gratis ako se ne varam i ta im je akcija do isteka zaliha, pa pitaj. možda još imaju koji paket.
malena* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 22:58   #3357
Quote:
$avannah kaže: Pogledaj post
Bok svima
Molila bih savjet, ukoliko netko ima iskustva, sto koristiti nakon sto mi je effaclar duo + sanirao pristice i akne?
Ostale su mi ponegdje crvene tockice i koji oziljak. Tu i tamo mi jos znaju izaci sitni pristici, ali nista strasno.
Sto mislite, nastaviti s eff.duo ili bi bilo bolje uzeti nesto za te nepravilnosti i sto..?
T zona mi je masnija, celo najvise u predjelu izmedu obrva i iznad obrva, a obrazi su normalni otkako koristim eff.duo, kao da ih taman nahrani i hidrira.
Ej, koju si kremu nastavila koristit? Mozda si trebala effaclar h ako koristis effaclar gel,taman
Ardilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 01:59   #3358
Quote:
Ardilla kaže: Pogledaj post
Ej, koju si kremu nastavila koristit? Mozda si trebala effaclar h ako koristis effaclar gel,taman
Uzela sam jos jednu tubu effaclar duo+. Nisam se usudila na svoju ruku istrazivati dalje jer mi koza na sve reagira, a lijepo mi se ocistilo lice, osim tih oziljaka. Iako zadnjih dana imam opet sitnih problema s pristicima.
Ne koristim gel, bojim se isusivanja jer su mi obrazi tome skloni, tako da ne znam jel mi to pametno.
Proguglat cu svakako tu kremu sto mi preporucujes.
Hvala!

Zadnje uređivanje $avannah : 14.10.2015. at 02:18.
$avannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2015., 21:38   #3359
Jučer me zezala tipkovnica, evo me sad na kompu;
na ovu sam mislila:

http://www.laroche-posay.com.hr/proi...R-H-p2521.aspx

možda bi ti bila dosta da si se riješila prištića skroz. Effaclar mat ima alkohola pa ti sigurno ne bi pasala. Meni je T-zona masna, ostatak kože normalan. Paše mi gel, koristim ga jednom dnevno. Jedino da pokupiš par testera pa probaš gel. Tonik iz ove linije nisam uzela-zbog alkohola-ona fiziološka micelarna mi je isto
A kremu planiram uskoro uzeti, nikako da dođe na red.
Ardilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 01:33   #3360
Cini mi se dobra krema po opisu. Izasli su mi neki pristici zadnjih dana pa sam uzela opet duo+, da nisu definitivno bi probala s tom kremom.
Pati me ciscenje lica i skidanje sminke. Ne zelim puno proizvoda koristiti pa sam kupila neki sapun od gline i njime se umijem tu i tamo i tako sminku skidam, ali nisam sigurna jel mi to pametan potez, najradije bi probala taj gel. Potrazit cu testere. Jel ok on za skinuti puder?
$avannah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.