Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2015., 15:42   #201
Aqua · Glycerin · Cetearyl Alcohol · Citric Acid · Alcohol · Isopropyl Alcohol · Prunus Persica Fruit Extract · Cocos Nucifera Fruit Extract · Parfum · Isopropyl Palmitate · Behentrimonium Chloride · Sodium Benzoate · Potassium Sorbate · Benzyl Alcohol · Benzyl Salicylate · Hexyl Cinnamal · Limonene · Linalool

To je sastav baleinog mlijeka za kosu od kokosa :/ ono staro od manga nije imalo alkohola, a ovo ima na 5 i 6 mjestu, to me brine malo

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Wigglytuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 16:52   #202
Ne znam. Ja nisam toliko zabrinuta oko sastava ako vidim da mi proizvod odgovara i da mi ništa ne smeta. Probala sam puno stvari koje su po sastavu trebale biti božanstvene, a meni ta kombinacija nikako nije odgovarala.

Mlijeko od manga i aloe vere mi je bilo bezveze za kosu, probala sam ga koristiti na svakakve načine, pa ništa. S ovim vidim razliku u pozitivnom smislu, a u zadnje vrijeme mi se to baš jako rijetko događa s kosom. Tako da ja neću cjepidlačiti oko sastojaka, ali tko pazi na to, neka, slobodno. Uostalom, svima nam odgovaraju različite stvari.

A i navijam da mi ne pokupujete baš sva mlijeka sad pod navalom.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 20:33   #203
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post
Ne znam. Ja nisam toliko zabrinuta oko sastava ako vidim da mi proizvod odgovara i da mi ništa ne smeta. Probala sam puno stvari koje su po sastavu trebale biti božanstvene, a meni ta kombinacija nikako nije odgovarala.

Mlijeko od manga i aloe vere mi je bilo bezveze za kosu, probala sam ga koristiti na svakakve načine, pa ništa. S ovim vidim razliku u pozitivnom smislu, a u zadnje vrijeme mi se to baš jako rijetko događa s kosom. Tako da ja neću cjepidlačiti oko sastojaka, ali tko pazi na to, neka, slobodno. Uostalom, svima nam odgovaraju različite stvari.

A i navijam da mi ne pokupujete baš sva mlijeka sad pod navalom.
Ma mene samo strah da dugorocno ne bi taj alkohol izazvao vise stete nego koristi (isusivanjem). Inace ni ja ne pazim previse na sastav nego samo na to jel mi proizvod radi nes dobro ili ne
Wigglytuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 08:05   #204
Probala sam to Balea mlijeko za kosu i na žalost nisam vidjela nikakav wow efekt. Sviđa mi se tekstura i malo dobijem na volumenu, ali tu je kraj priče.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 20:48   #205


Savršena maska: hrani i hidratizira kožu koja je nakon uporabe mekana, sjajna i elastična. Košta svega 20-ak kuna i definitivno je najbolja hidratizirajuća maska koju sam dosad probala.
gnothi seauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 20:54   #206
Quote:
gnothi seauton kaže: Pogledaj post


Savršena maska: hrani i hidratizira kožu koja je nakon uporabe mekana, sjajna i elastična. Košta svega 20-ak kuna i definitivno je najbolja hidratizirajuća maska koju sam dosad probala.
kakva ti je koža?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 21:11   #207
Mješovita dehidrirana.
gnothi seauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 00:37   #208
Balea mlijeko za kosu

I ja sam ga išla probat alii, kod mene nikakav efekt na kraju sam špricala Gliss kur sprej da mi bar malo omekša kosu jer od ovog mlijeka nikakve koristi nažalost
Šteta a baš sam se ponadala da će moja slama bolje izgledat od ovog, barem da će malo bit mekša ali ništa
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 16:23   #209
Ovaj piling:




Totalno sam oduševljena, i sama sam se začudila kako koža uopče može biti tako glatka i mekana nakon pilinga. Super, super .
U teglici mi je miris bio nekako čudan (nekako po užeglom ulju , čak sam ga zbog toga mislila baciti, ali na koži ostaje baš neki nježan miris, malo mi vuče na ružu.
Definitivno kupujem opet.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 20:13   #210
Quote:
gnothi seauton kaže: Pogledaj post


Savršena maska: hrani i hidratizira kožu koja je nakon uporabe mekana, sjajna i elastična. Košta svega 20-ak kuna i definitivno je najbolja hidratizirajuća maska koju sam dosad probala.
Bila sam mjerkala ovu masku i onda je nisam kupila, ali kad malo srezem zalihe maski mogla bih je isprobati

Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Ovaj piling:




Totalno sam oduševljena, i sama sam se začudila kako koža uopče može biti tako glatka i mekana nakon pilinga. Super, super .
U teglici mi je miris bio nekako čudan (nekako po užeglom ulju , čak sam ga zbog toga mislila baciti, ali na koži ostaje baš neki nježan miris, malo mi vuče na ružu.
Definitivno kupujem opet.
Ja sam pomirisala tester ovog pilinga i miris je bio takav da sam isto mislila da je pokvaren. S obzirom na cijenu, Nikel je stvarno mogao poraditi na mirisu...
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 21:27   #211
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Ja sam pomirisala tester ovog pilinga i miris je bio takav da sam isto mislila da je pokvaren. S obzirom na cijenu, Nikel je stvarno mogao poraditi na mirisu...
Da, slažem, totalno su fulali s mirisom. Ja sam stvarno mislila, da je piling pokvaren, a još na teglici piše MIRISNI piling. Na koži ostane nježan miris.
Ali efekt - . Baš mi je smiješno da mi je koža tako glatka, čak mi i stopala zglanca. Dosad sam koristila drogerijske pilinge (Balea, Fruttini, onaj Lorealov zeleni, ali mislim da više ne postoji, Nivea, Afrodita - ni taj mi ne spilingira tako kožu ....), ali ovaj Nikel me stvarno iznenadio .
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 09:24   #212
https://www.google.hr/search?q=balea...oBIVhV4xesM%3A

ova divota, preoduševljena sam, lice mi izgleda čišće, koža je mekana i nježna, pore nevidljive, a nos 2 broja manji hahahaha. šalu na stranu, ne znam kako ovo do sada nisam koristila, stvarno je super, malo mi je čudan osjećaj bio kad sam ju tek stavila na lice, mislila sam da će mi lice biti crveno od nje 2 dana jer me malo peckala, ali ništa, koža mi izgleda kao nova
anchimtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 10:55   #213
Balea mlijeko za kosu


Probala i ja naravno. Puno, puno mi je bolji od one prošle verzije (mislim mango). Kosa mi je ipak malo mekša s ovim i nije toliko slamnata ko inače. Tako da sam za sada zadovoljna.
erin3007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 11:34   #214
Quote:
gnothi seauton kaže: Pogledaj post
Mješovita dehidrirana.
odlično, ko i moja
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 22:07   #215
Quote:
anchimtk kaže: Pogledaj post
https://www.google.hr/search?q=balea...oBIVhV4xesM%3A

ova divota, preoduševljena sam, lice mi izgleda čišće, koža je mekana i nježna, pore nevidljive, a nos 2 broja manji hahahaha. šalu na stranu, ne znam kako ovo do sada nisam koristila, stvarno je super, malo mi je čudan osjećaj bio kad sam ju tek stavila na lice, mislila sam da će mi lice biti crveno od nje 2 dana jer me malo peckala, ali ništa, koža mi izgleda kao nova
Potpis na ovo, odlična je! Mene je isto elegantno pekla kad sam je stavila, al pregrmim. A i s obzirom na količinu soli, nije ni čudno.

Schaebens je isto odlična.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 22:28   #216
Quote:
anchimtk kaže: Pogledaj post
https://www.google.hr/search?q=balea...oBIVhV4xesM%3A

ova divota, preoduševljena sam, lice mi izgleda čišće, koža je mekana i nježna, pore nevidljive, a nos 2 broja manji hahahaha. šalu na stranu, ne znam kako ovo do sada nisam koristila, stvarno je super, malo mi je čudan osjećaj bio kad sam ju tek stavila na lice, mislila sam da će mi lice biti crveno od nje 2 dana jer me malo peckala, ali ništa, koža mi izgleda kao nova
Meni ta maska nije ništa posebno, dobro očisti pore i to je to.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 21:04   #217
Balein dekolte serum-kupila ga bezveze,kad sam došla kuci vidjela sam da je alkohol denat drugi sastojak i odustala od mazanja grudi,ali u nestašici kreme za stopala namazala sam ovaj serum i pokazao se kao pun pogodak.

Koristim već drugu bočicu,ima ugodan miris,brzo se upija i koza bude jako,jako mekana ,nisam ništa bolje stavila na svoja stopala
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2015., 18:26   #218
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Totalno sam oduševljena, i sama sam se začudila kako koža uopče može biti tako glatka i mekana nakon pilinga. Super, super .
U teglici mi je miris bio nekako čudan (nekako po užeglom ulju , čak sam ga zbog toga mislila baciti, ali na koži ostaje baš neki nježan miris, malo mi vuče na ružu.
Definitivno kupujem opet.
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Ja sam pomirisala tester ovog pilinga i miris je bio takav da sam isto mislila da je pokvaren. S obzirom na cijenu, Nikel je stvarno mogao poraditi na mirisu...
Miris ovog pilinga i jest pomalo specifičan (više kao uvela ruža ) i mnogima se ne sviđa, ali meni je fantastičan!

I inače je ovo jedan od najboljih pilinga koje sam ikada imala, a bome sam ih puno isprobala.

Baš završavam jedno pakovanje i razmišljam kako ga moram kupiti opet. I opet.
__________________
Hodat ćemo bez razloga, radovat ćemo se bez razloga, smijat ćemo se bez razloga, s jednim jedinim razlogom - što smo živi i što se volimo. A kud ćeš veći razlog!
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 13:48   #219
Pužev gel protiv bora,mam kupila neko posuđe pa njih dobila na poklon 2 komada.Mislila sam pošto to tako djele besplatno da ne mora biti nešto ali sam se prevarila,pošto sam bila u besparici a pojavile su mi se prve bore na čelu od mrštenja počela sam mazati taj dio sa gelom i bore su potpuno izbljedele.Još uvjek su tu ali se ne vide toliko.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 14:41   #220
imam ja neš za prijavit

iz Muellera- tekućina za poticanje rasta trepavica. ne ludilo nego tri ludila. nakon mjesec dana se počne vidjeti razlika. sad, nakon dva i pol, tjeraju me da priznam da sam ih ugradila.

uglavnom, zlatno pakovanje u obliku ... maskare, cijena 299kn. Ima sad i neka skuplja. Ja zagovaram ovu. traje mi već dva i pol mjeseca, primjena: jednom dnevno, kao da tušem izvlačiš oči (jedan potez po rubu kapaka)
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.