Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2015., 21:31   #7801
probala bih bronzer i highlighter
Pinkstripes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 22:46   #7802
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Da da mislim na tu bazu
hvala cure onda je ipak kupujem košta nekih 20 kn čini mi se
Mislim da je 27,90
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 09:37   #7803
Quote:
UniqueAlfa kaže: Pogledaj post
I mene to zanima, pogotovo za dm ako neka zna. Baš ima par stvarčica koje bi uzela.

I kakvi su vam ova "sjajila"?



Vidjela sam da su većinom recenzije dobre, pogotovo za intenzivne nijanse pa me zanima šta vi mislite? I ako neko ima ove svijetlije (točnije onu 020 Jen & Berry's) jesu li i ti te dobre?
imam dvije nijanse - svijetlo roza (kao stain, kao sjajilo je intenzivije rozo-koraljna) i dark rosewood nijansu (zaboravila sam koja je koji broj) i to su mi najdraža sjajila baš zbog tog staina! svijetlije nijanse malo manje ostaju vidljive na usnicama, no svejedno dugo, a tamnije cijeli dan.
ne kužim zašto ih izbacuju kada budu rasprodaje idem po još!

od nove edicije koju ste nedavno linkali mi se ništa ne sviđa
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 15:36   #7804
Danas sam čekirala Catrice u Kozmu i ništa za sad nije na sniženju. Swatchnula sam opet sve nijanse, ova moja 060 se drži kao luda, najcrvenija je druga po postojanosti ali i dalje bleh naspram 060, a ostale nisu vrijedne spomena. Točno se vidi na koži kad se sve swatchaju i pobrišu zajedno. I naravno da nije bilo niti jedne 060 za kupiti.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 15:45   #7805
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Danas sam čekirala Catrice u Kozmu i ništa za sad nije na sniženju. Swatchnula sam opet sve nijanse, ova moja 060 se drži kao luda, najcrvenija je druga po postojanosti ali i dalje bleh naspram 060, a ostale nisu vrijedne spomena. Točno se vidi na koži kad se sve swatchaju i pobrišu zajedno. I naravno da nije bilo niti jedne 060 za kupiti.
kod nas je ima u konzumu, naravno ne na akciji ali ima
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 17:31   #7806
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Danas sam čekirala Catrice u Kozmu i ništa za sad nije na sniženju. Swatchnula sam opet sve nijanse, ova moja 060 se drži kao luda, najcrvenija je druga po postojanosti ali i dalje bleh naspram 060, a ostale nisu vrijedne spomena. Točno se vidi na koži kad se sve swatchaju i pobrišu zajedno. I naravno da nije bilo niti jedne 060 za kupiti.
E tu moram i ja kupiti, a onda sam mirna. Kad sam prvi put kupovala, isto sam ih sve swatchala na ruku, i long story short-to se nije dalo oprati Tj, svijetle nijanse su otišle s prvim pranjem, ali 050 i 060 su preživile i slijedećih par pranja ruku i moje bjesomučno ribanje
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 19:07   #7807
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
kod nas je ima u konzumu, naravno ne na akciji ali ima
Ovaj stari je još živ pa ću nakupovati par primjeraka kad budu na akciji, tenks svejedno.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 23:10   #7808
Ja jučer bila u Mulleru i DM-u i nije bilo sniženja.
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 08:41   #7809
Nekako mi je ostalo da popusti zbog te ljetne/jesenske izmjene asortimana krenu tek iza sredine 7. mjeseca pa prema kraju. Tako je bilo prošle i pretprošle godine.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:17   #7810
Nova LE

http://chicprofile.com/catrice-sense...015-collection
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 10:34   #7811
ajme krasote od ove Lumination, jel to doslo kod nas?
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 12:29   #7812
Koliko je njihov mat bronzer iz redovne ponude postojan na koži?

P.S. Model iz nove LE je diiiivan

Pričekati ću za sastav, ali za sad mi se sviđa rumenilo i zadnje 2 nijanse sjajila.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 16:08   #7813
Bezveze, više mi se sviđa ona Lumination kolekcija.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 14:21   #7814
U novom Storyju za 29,90 kn Catrice stvarčice.


https://www.facebook.com/Story.hr
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 19:59   #7815
kakve su vam catrice umjetne trepavice i ljepilo?
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 23:47   #7816
I mene zanima ovo za trepavice i kakva su vasa iskustva, moze li netko prosjecno spretan to sam stavljati, a da ne bude iz aviona vidljivo da nesto tu ne stima... kako ih koristite, za izlaske ili svaki dan?
Inace trebam preporuku za dobru i jeftinu maskaru kojq bi napravila cudo od duljine i gustoce trazim previse? ako ne trazis neces ni dobiti...
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 11:37   #7817
L'oreal Miss Manga.....iznenađujuće savršena
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 12:04   #7818
Quote:
ona1 kaže: Pogledaj post
I mene zanima ovo za trepavice i kakva su vasa iskustva, moze li netko prosjecno spretan to sam stavljati, a da ne bude iz aviona vidljivo da nesto tu ne stima... kako ih koristite, za izlaske ili svaki dan?
Inace trebam preporuku za dobru i jeftinu maskaru kojq bi napravila cudo od duljine i gustoce trazim previse? ako ne trazis neces ni dobiti...
Meni je top maskara maybelline lash sensational. U svakom pogledu. I od drogerijskih i od skupljih...
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 18:52   #7819
Quote:
ona1 kaže: Pogledaj post
I mene zanima ovo za trepavice i kakva su vasa iskustva, moze li netko prosjecno spretan to sam stavljati, a da ne bude iz aviona vidljivo da nesto tu ne stima... kako ih koristite, za izlaske ili svaki dan?
Inace trebam preporuku za dobru i jeftinu maskaru kojq bi napravila cudo od duljine i gustoce trazim previse? ako ne trazis neces ni dobiti...
Meni je essence lashmania reloaded super i daje i volumen i gustocu
http://www.beautybulletin.com/media/...1392897188.jpg
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 20:48   #7820
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
Meni je top maskara maybelline lash sensational. U svakom pogledu. I od drogerijskih i od skupljih...
kome ne pasu gumene cetkice (npr meni ) bit ce mu ova maskara shit
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.