Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2006., 11:20   #61
a onda bio ajde predloži nekej osim ohrida i skopja di ima zabave za mlade i nekej zanimljivo za vidjet
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 08:03   #62
Quote:
KILLERDOG kaže:
a onda bio ajde predloži nekej osim ohrida i skopja di ima zabave za mlade i nekej zanimljivo za vidjet
Sto se tice zabave za mlade tamo je popularna Strumica gdje ima dosta diskoteka i nocnih klubova. Bijah u jednom od njih i iako to nije bas moj preferirani nacin zabave cisto je ok (to vecer je bio muski striptiz )
__________________
Henry : Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Taarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 19:45   #63
Quote:
KILLERDOG kaže:
a onda bio ajde predloži nekej osim ohrida i skopja di ima zabave za mlade i nekej zanimljivo za vidjet
sta podrazumevas pod zabavu za mlade? jel samo kafice i diskac? to imas u svaki grad, jer Makedonija je "kafic" drzava (na moj veliki uzas)

ako volis drugi vid zabave:
- kajak- fenomenalno mjesto za to je kanon Matka u blizini Skopja
- alipinizam, ekstremni na karpe- kanjon Matka i Demir Kapija
- planinarenje: Sar Planina (Titov vrv), Pelister (vrv Baba), Kozuf Planina itd...ustvari sve planine su lepe u MK.
- Posjeta raznih manastira sa mogucnost prespivanja: Manastir Bigorski, Manastir Joakim Osogovski, Zrze, Sv. Naum, u blizini Prilepa ima jedan veoma lijepi manastir koji je Milco Mancevski snimao za Before the rain, itd...
- observatorija Kokina u blizini Kumanova iz II veka prije Hrista...


itd.

Pisi sta te konkretno zanima.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 01:07   #64
Exclamation Makedonče-Makedonče

Evo ljudi, ja danas, pošto je prošla ponoć, putujem u Makedoniju na natjecanje, tj u Skoplje, vraćam se u utorak pa da vas pozdravim i pitam dal zna netko gde mogu da jedem tamo dobre čevape...........
Uglavnom, jeli netko bio tamo, zna li kako je gore i tako, navodno je vrlo jeftino! Ajde imate fore da mi pišete do 17 h pa krećem, pozz....
__________________
Vjerujte mi, jedino u ratu se isplati biti promašen sliučaji!?
Saki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 01:11   #65
čuj...ja neam pojma ali samo da ti kažem....
SRETAN PUT !!
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 11:47   #66
Quote:
Saki89 kaže: Pogledaj post
Evo ljudi, ja danas, pošto je prošla ponoć, putujem u Makedoniju na natjecanje, tj u Skoplje, vraćam se u utorak pa da vas pozdravim i pitam dal zna netko gde mogu da jedem tamo dobre čevape...........
Uglavnom, jeli netko bio tamo, zna li kako je gore i tako, navodno je vrlo jeftino! Ajde imate fore da mi pišete do 17 h pa krećem, pozz....
Makedonija ti ima neke svoje specijalitete. Imas hrpu mesa sa povrcem preliveno s nekim sirom. Neznam za cevape, jebiga. U makedoniji si, lako ces nac nesto za jest. Nije to ko da trazis makedonski restoran u Bukovici.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 11:48   #67
To znam, ćujem da su čevapi tamo đabe i da su najbolji u svijetu!
__________________
Vjerujte mi, jedino u ratu se isplati biti promašen sliučaji!?
Saki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 11:49   #68
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
čuj...ja neam pojma ali samo da ti kažem....
SRETAN PUT !!
Hvala!
__________________
Vjerujte mi, jedino u ratu se isplati biti promašen sliučaji!?
Saki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 15:52   #69
nisam nikad bila tamo, pa pojma nemam o ćevapima..
ali imam frenda koji je iz skoplja, tako da ti jedino mogu potvrdit da su cijene navodno dosta niže od naših..
e, da..i sretan put!
__________________
..i polako nasuči brod na te plišane sprudove
i sanjaj..
ana..:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 16:32   #70
Quote:
Saki89 kaže: Pogledaj post
Evo ljudi, ja danas, pošto je prošla ponoć, putujem u Makedoniju na natjecanje, tj u Skoplje, vraćam se u utorak pa da vas pozdravim i pitam dal zna netko gde mogu da jedem tamo dobre čevape...........
Uglavnom, jeli netko bio tamo, zna li kako je gore i tako, navodno je vrlo jeftino! Ajde imate fore da mi pišete do 17 h pa krećem, pozz....

-ovdje možeš saznat sve o makedoniji !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5mEuIl2RXZs

Dado Topić i Time-Makedonija

-uživaj,sretan put !!!
__________________
"And the church - all they want is your money"
Midnight Mover is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 16:38   #71
Selim na turizam
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 12:46   #72
Quote:
Saki89 kaže: Pogledaj post
Evo ljudi, ja danas, pošto je prošla ponoć, putujem u Makedoniju na natjecanje, tj u Skoplje, vraćam se u utorak pa da vas pozdravim i pitam dal zna netko gde mogu da jedem tamo dobre čevape...........
Uglavnom, jeli netko bio tamo, zna li kako je gore i tako, navodno je vrlo jeftino! Ajde imate fore da mi pišete do 17 h pa krećem, pozz....
Jesi li se vratio?Na kakvom natjecanju si bio?Kakva iskustva imash?
party bracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 17:13   #73
Da li tko ima za preporuciti neki dobar vodic Skopja i/ili Makedonije?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 07:49   #74
Quote:
Julls kaže: Pogledaj post
Ja sam iz Makedonije, tako da ti mogu reci sve shto te zanima...
poz Julls

molim te informaciju ...planiramo put u Ohrid,Grčku i Tursku...i sada slažemo plan puta.Zanima me prometna povezanost Ohrida...kako sa Krfa doći do Ohrida? (auto isključen)
S@ntiago is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 22:31   #75
Evo moje iskustvo sa Makedonijom.
predivna zemlja. prije dva tjedna bila. ljudi savrseno ljubazni i to mislim bez ikakvog pretjerivanja jer sam presla mnoge zemlje Evrope, Tunis, Turska, Grcka i slicno. sve je dvostruko jefitinije nego RH. Taksi u gradovima ne vise od 10kn.
Hrana zakon. vegeterijanci kao ja imaju salate. mesojedi ce biti na svojem. rucak za dvije osobe oko 30kn sa picem.
Ohrid je super. za kupanje i ne bas, ali za vidjet i uzivat definitivno.
Najvaznija mjesto u Mk za mene Sv. Naum na Ohribu. Nesto predivno.
Isto tako Sv. Kliment, Plausnik.
Strumica je ok. najljubazniji ljudi u makedoniji.
vino tece u potocima.
vozila se sa autom. iz zg preko srbije iz 10 sati. autocesta gotovo kroz cijelu srbiju i dobar dio Mk. Cestarine 50eura tamo i nazad.
Bitola, ok. vidite centar grada, ali se nemojte zadrzavati.
Skopje prljavo, bucno, neuredno. tu se ljudi ponose da su balkanci.
Otici u Mk. Solun 130km od makedonije. skupa grcka pa se naoruzati u Mk.
spavati u autu dva-tri dana.
ima pitanja?
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 23:30   #76
Zaboravih.
Prije no sto odete u makedoniju obvezno pogledajte film pre kise. savrsenstvo.
Uz to i Dust. prva liga. vlatko stefanovski. padotna vizantija.
Pijte mastiku. kazu da kad u mastiku suza kapne inace bijela postne kao mlijeko.
Dado Topic: Tamo gde Zlatno Sonce sja.
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 09:09   #77
prošle dvije zime sam proveo u skopju stvarno bolestan grad ,jeftino,dobra spiza,dobre žene veselica žešća.
disco coloseum čini mi se u centru jako dobra stvar
zula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 15:39   #78
Trebao bih doći u skopje u kasnim satima pa uhvatiti bus za bitolu. Zanima me kako im je organiziran prijevoz busevima, cijene itd.?
beare is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 12:41   #79
Prije par dana sam se vratila iz Skopja. Grad je zakon! Totalno me oduševio. Auto parkirali ispred hostela i vozili se taxijem po gradu. Vožnju smo plačali oko 50-60 denara ( 60 denara= 1 euro ). Preporučujem za jesti leskovačku plesku ispred Alkaloidove tvornice i restoran Kaj Zlate. Svi taxisti znaju za to. 7 skopskih, dvije rakije, platu mesa i salatu platili 90 kuna. Presmiješno! Grad je prljav, a bircevi u centru super izgledaju i obavezno otići u stari dio grada, ali samo po danu. Smještaja u hotelima nema ispod 50 eura, a hostel smo platili 43 eura za dvije osobe. Soba doslovno 3x3. Preporučujem naći neki alternativni smještaj i sa 50 eura se tamo osjećaš kao kralj. U Skopje se definitivno vraćam! Ali nama je prvi dan tamo padala kiša, tak da Dado Topić laže.
__________________
3.9.2011.
espana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 11:46   #80
Skopje-Bitola-Ohrid

ekipica dajte pomagajte.

privatni smještaj u Makedoniji i to u Sk.-Bitoli-Ohridu

Kako da dođem do nekog tko me neće oderat.
Kontaktirah jednu agenciju koja me uvjerava da tamo niš nije ispod 30-tak evrića. Pa je meni malo glupo jer tu kod nas u Puli spavam za manje u privatnom smještaju usred ferragosta.

dajte, šaljite mi preko PM da ne brišu postove.
__________________
Sve što je bilo negdje, otišlo je tamo di ničega nema.
pionir_pula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:33.