Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Tutorials

Tutorials Ovdje ostavljajte svoje upute i savjete za lakši, brži i bolji rad s vašim računalom. Ovdje ne postavljajte pitanja. Za to postoji Help servis.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2011., 00:52   #1
Smile Adobe After Effects tutoriali

-Eo imam jedan prijedlog ako se naravno tko bude slago s tim...

-Posto imam viska sad slobodnoga vremena,ako tko želi mogu napravit tutorijale za pocetnike u Adobe After Effectsu.

-Mozda to sad zvuci smijesno,istina je da i zvuci vjerovatno,posto se da vidit to sve i na youtube,al fora je sto bi ovo bilo na hrvatskom i mogli bi me pitat sto god vam nije jasno ovdje i ja bi vam u sto brzem roku to rijesio.

-Nadam se da cete me podrzat u novim tutorijalima.

-P.S.Imam na tone dodatnih materijala za adobe after effects,pa ako ce kome bit sta od pomoci,rado cu mu uploadat.

Moj kanal s videom:

http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate?feature=mhum

Svaka kritika je dobrodošla
ForumHacker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 01:33   #2
Ne stignem ih trenutno pogledati, sutra ću, ali odmah ti mogu reći da te aposlutno podržavam u ovome jer bi meni ovo bilo jako korisna stvar. Ono, znam neke osnove u after effectsu, al sam i dosta toga pozaboravio i neznam od kuda da ponovo počnem u smjeru svladavanja tog moćnog programa.
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 01:42   #3
hvala ti na podršci kolega.Pokušat cu svakoga dana bar po jedan tutorijal uploadat i nadam se da ce svaki bit zanimljiv.
ForumHacker is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 01:38   #4
e

Quote:
ForumHacker kaže: Pogledaj post
hvala ti na podršci kolega.Pokušat cu svakoga dana bar po jedan tutorijal uploadat i nadam se da ce svaki bit zanimljiv.
sam stavljaj jer malo ima na hrvatskom vecina ameri i stranci ali sve brzo i nestrucno
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.