Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2007., 11:23   #41
dom zdravlja tamo kod đamije, na trgu hr. velikana.. doktorica sviben, može na uputnicu.. izvrsna je. jako dobar dijagnostičar, a još bolja u rješavanju problema. toplo preporučam!
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 02:02   #42
hvala! samo slijedeći put pročitaj postove po redu
navela sam da upravo toj dermatologici ne želim
ovisnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 09:41   #43
Quote:
VanillaS kaže:
...ako se tako zove onaj čiko/teta što riješava problematičnu kožu. Help! Trebaju mi neke preporuke.

Ja sam ti imala ogromnih problema sa kozom. prosla sam sve moguce dermatologe....sve moguce preparate koji su mi preporucili.....prosla sam i neke kozmeticare i na kraju....moj problem je rijesila jedna odlicna kozmeticarka koja je usla u samu srz moga problema....sada je sve odlicno!
Imam problematicnu kozu, sklonu aknama, pristicima, miteserima koji se stalno nakupljaju, ali sve je to sadjako jako jako super!
Cak nisam bila nigdje oko 2 godine, a stanje je i dalje super!

U vrijeme kad sam obilazila dermatologe (da ne govorim da sam bila kod "strucnjaka" na Salati....i to nekoliko godina, bez ikakvih pomaka....


Dakle, ako ti mogu pomoci, posalji mi privatnu poruku...
Mogu ti samo pomoci vlastitim iskustvom!

Pozdrav
__________________
Martach
martach is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 15:26   #44
Dermatolog

imam dobru dermatologinju, ali se treba naručiti mjesec dana unaprijed, što ne mogu čekati kada mi je frka.
imate li preporuku za nekog stvarno dobrog?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 17:03   #45
tema za zdravlje.....
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 01:49   #46
vjerojatno više žena odavde ide kod dermatologa nego sa zdravlja.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 02:09   #47
mozda i da,ali teme se postaju tematski po podforumuma..na zdravlju kolaju i doktori i ljudi koji imaju puno iskustva pa ce ti prije netko nekoga preporuciti..tu dolazimo razglabati o npr.maskarama,a o zdravlju diskutiramo tamo...
mislim mene briga,ali mislim da bi tamo dobila prije odgovor i puno vise odgovora
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 11:22   #48
ok, ja znam dvije dermatologice, no morat ces se naruciti tjedan dana unaprijed... ako hoces brojeve dam ti na PM
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 16:39   #49
Poliklinika Harni. Bave se samo dermatologijom, ginekologijom, endrokrinologijom i sve znaju!!!!!!!!!!!!!!! Al neće ti akne nestat od odlaska dermatologu, nisu oni čudotvorni. Ima boljih načina.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 17:00   #50
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Poliklinika Harni. Bave se samo dermatologijom, ginekologijom, endrokrinologijom i sve znaju!!!!!!!!!!!!!!! Al neće ti akne nestat od odlaska dermatologu, nisu oni čudotvorni. Ima boljih načina.
koje akne, gdje to piše? nemam ih.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 17:01   #51
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
ok, ja znam dvije dermatologice, no morat ces se naruciti tjedan dana unaprijed... ako hoces brojeve dam ti na PM
tjedan je ok, mjesec mi je previše. jesi li baš jako zadovoljna s njima' može PM. hvala.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 15:02   #52
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Poliklinika Harni. Bave se samo dermatologijom, ginekologijom, endrokrinologijom i sve znaju!!!!!!!!!!!!!!! Al neće ti akne nestat od odlaska dermatologu, nisu oni čudotvorni. Ima boljih načina.
od kad se to oni bave dermatolgijom?!
koliko ja znam, bave se iskljucivo ginekologijom, endokrinologijom i onkologijom.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 13:37   #53
Arrow dermatolog

Može li mi netko preporučiti dobrog dermatologa u zagrebu? imam 22 god. koža mi dehidrirana a opet imam mitesere i prištiće i to najviše po bradi i čelu. već sam probala svašta od kremica i bila na najmanje 5 onih pregleda mikrokamerom. vichy -dobila sam liniju normaderm ali mislim da mi ona još više isušuje kožu. tak da bih htjela otić na pravi pregled kod dermatologa koji ne prodaje nečije proizvode i konačno naći kozmetiku koja mi odgovara jer mi je već dosta trošenja novca na skupe kreme i onda da još naštetim svojoj koži.
alverde is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 13:41   #54
jao opet...
imas gore u kutu trazilicu(ispod nicka i privatnih poruka)
klikni na nju-upisi dermatolog i uzivaj u brojnim topicima..
inace ova tema je bila na kozmetici bas nedavno-mozda je na 2 stranici(donji desni kut podforuma di su brojkice listas)pa ga jos mozes uloviti..
orginalno ovaj topic bi spadao na podforum zdravlje,jer ovdje pricamo direkt o tracmac pomadicama
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2007., 22:42   #55
pa hvala na uputi. tek sam dosla na forum i nisam bas imala vremena gledati okolo, a nisam vidjela na prvoj stranici. wish me luck
alverde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 16:54   #56
pa znam da je kalinterna dobar...
ivaiva999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 17:32   #57
kaliterna ti je dobar?
bila sam jednom i nekako mi nije ostavio dojam. uzasno brzo me otpravio iz ordinacije, pritom mi je prepisao cca 5 preparata od kojih svaki kosta oko 100kn i narucio me na kisik, a poslije laser (to dvoje cca 1500kn).
jos nisam otisla i svoumim se dal da odem. ne radi para, nego nekako ne ulijeva povjerenje.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 21:37   #58
pa meni je sestrična bila kod njega na laserima i koža joj super sad izgleda...
inače ne znam
ivaiva999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 11:34   #59
Quote:
ivaiva999 kaže: Pogledaj post
pa meni je sestrična bila kod njega na laserima i koža joj super sad izgleda...
inače ne znam
hm, ne znam, zbunjena sam, nekima je laser ok, nekima je losije nego prije lasera.
bas sam tu na forumu citala da je bila jedna cura na laseru i da ju je uzasno boljelo + ostali joj oziljci a rezultati nula..

meni je koza uzasno osjetljiva, crvena, pristici i sl.
a koji je bio sestricnin problem?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 19:29   #60
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
hm, ne znam, zbunjena sam, nekima je laser ok, nekima je losije nego prije lasera.
bas sam tu na forumu citala da je bila jedna cura na laseru i da ju je uzasno boljelo + ostali joj oziljci a rezultati nula..

meni je koza uzasno osjetljiva, crvena, pristici i sl.
a koji je bio sestricnin problem?
nisam je nikad točno pitala šta joj je dijagnoza, ali imala ti je crvenkasta područja po čelu i često su joj prištići izlazili, sad joj manje prištića izlazi, a i boja kože joj je ujednačena...
sad, može biti i da svatko drugačije odreagira, a vjerojatno postoje i različite vrste lasera..znam samo da je ona bila zadovoljna
ivaiva999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.