Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2015., 08:10   #381
i meni je Biobazin odličan, ostalima ne želim ni primirisati kad vidim što sve stavljaju unutra.
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 12:21   #382
Meni od drogerijskih rijetko koji valja (sjećam se da je jedan Olival bio super, drugi očajan), eventualno Džanićeve Hygije, koje su mi isto nekak postale čudne. Biobaza mi je bila super jedno vrijeme, ali kad je počela radit probleme, kiss goodbye. Onda sam kupila Loko, i preporodila se, ne planiram mijenjat picoper nakon njega, osim ako i oni nešto uprskaju A možda jje samo madam ćudljiva i izbirljiva
Tict Tac Toe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 16:50   #383
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
jel se od tog pekmeza može izgoriti?
naime, ja sam jako svijetla, a tražim nešto za inenzivno tamnjenje budući da slabo dobivam boju, do sad sam koristila ona ulja sa faktorom 20, kasnije maslinovo ulje, ali samo popodne iza 5, pol 6
niiiiikako pekmez bez faktora!
treba ti faktor i ako si svijetla i ako si tamna, oštećenje kože /stanica se dese svakako, prema tome na sunce nikad nikad bez faktora. Ako si fakat Snjeguljica (kao ja) stavi faktor 30 na početku, kasnije faktor 15, s tim da mažeš često, a nakon faktora može pekmez, potamnit ćeš.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 23:58   #384
Ambalaža ulja za brže tamnjenje im je grozna

Prvo mi nije bilo jasno od čega imam crne piknice po dlanovima kao da sam prošla rukama kroz pepeo, a onda sam skužila da se etiketa trusi po meni tako da sam morala naći način da se prskam bez doticanja bočice s prednje i stražnje strane
Sva mi se bočica izdeformirala, ali pumpica nije krepala sva sreća

Inače, ulje me nije oduševilo
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 09:41   #385
Ja sam ga jučer šnjofala u dm-u i meni fino miriše. Nakon Kemigovog neraf. shea i čistih ulja poput avokada i pš. klica ovo mi je parfem. Sastav je zbilja ok, ali mislim da ću se ja ipak držati DIY pripravaka ovo ljeto i uštedjeti 50-60 kn na ovome. Lua, hvala za info za ambalažu jer mene takve stvari IZLUĐUJU pa dobro da nisam kupila.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 18:40   #386
acid a koji diy pripravak ces koristiti za brze tamnjenje?
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 20:35   #387
Niti jedan, Biobazu sam planirala koristiti pomiješanu sa šljokicama za noćne izlaske Umjesto toga ću pomiješati ulja suncokreta i konoplje ili samo suncokret jer je jako lagan i nemastan na mojoj koži a tijekom dana za kožu i kosu sve ostalo sa shea maslacem. Pokazao mi se izvrsnim za noge jer mi dlačice manje urastaju od njega.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 14:00   #388
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
niiiiikako pekmez bez faktora!
treba ti faktor i ako si svijetla i ako si tamna, oštećenje kože /stanica se dese svakako, prema tome na sunce nikad nikad bez faktora. Ako si fakat Snjeguljica (kao ja) stavi faktor 30 na početku, kasnije faktor 15, s tim da mažeš često, a nakon faktora može pekmez, potamnit ćeš.
ja isto tako 30 u startu, s time da na plaži uvijek koristim ulje sa faktorom i onda pred kraj maslinovo sa uljem mrkve i sl.
sad vidim da je u Mülleru Garnierovo ulje sa 20 na popustu, a na popustu je i Biobaza u BIPI, pa se nećkam dal da kupim provjereno il da odem u eksperimentiranje
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 12:05   #389
Ambalaza tekuceg pekmeza je kriminalna. Ulje je pregusto za tu sirotu pumpicu i vrlo je tesko jednom rukom to drzat i spricat po sebi.

Samo ulje mi nije wow ucinkom, a bome ni mirisom. Potrosit cu i prebacit se na nerafinirani kakao maslac koji mi se prosle godine pokazao izvrstan u svrhu dobivanja bojice.
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 09:58   #390


Pohvaljujem gel za tuširanje s lavandom, kamilicom i limunom. Sastav je zeru bolju od prosječnih drogerijskih i moju normalnu kožu tijela ne isušuje. Nisam ga isprobala za pranje kose.

Najviše mi se sviđa što miriši kao prava lavanda - iznenađujuće prirodno i totalno opuštajuće. Miris se ne zadržava na koži poslije tuširanja, no to me ne smeta. Budem li mala volje ponovno okušati sreću s ambalažom mlijeka za tijelo, zasigurno uzimam iz te linije.

Enihu, toplo ga preporučam svim lavandoljupcima
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 15:00   #391
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post


Pohvaljujem gel za tuširanje s lavandom, kamilicom i limunom. Sastav je zeru bolju od prosječnih drogerijskih i moju normalnu kožu tijela ne isušuje. Nisam ga isprobala za pranje kose.

Najviše mi se sviđa što miriši kao prava lavanda - iznenađujuće prirodno i totalno opuštajuće. Miris se ne zadržava na koži poslije tuširanja, no to me ne smeta. Budem li mala volje ponovno okušati sreću s ambalažom mlijeka za tijelo, zasigurno uzimam iz te linije.

Enihu, toplo ga preporučam svim lavandoljupcima
Imam ovo u varijanti mlijeka za tijelo i divno je
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:06   #392
Quote:
Aennea kaže: Pogledaj post
Imam ovo u varijanti mlijeka za tijelo i divno je
+1
Jedino što se na mojoj koži više osjeti na limun, ali mi je i dalje !
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 12:46   #393
Ja nam njihov pekmez za brončanu put (i odlučan mi je ) ali me zanima taj sa šljokicama
Je neko koristio obje vrste da mi može usporediti?
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 13:31   #394
Ja imam samo golden sun sa šljokicama i mastan je, vjerojatno ko i sun. Meni je pomogao da pocrnim nakon 2 korištenja, većje bilo razlike, a nije da sam se pržila na suncu. Šljokice se malo zadržvaju nakon tuširanja, ali baš lijepo, posebno ako potamniš
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 14:15   #395
Quote:
Fanhp kaže: Pogledaj post
Ja imam samo golden sun sa šljokicama i mastan je, vjerojatno ko i sun. Meni je pomogao da pocrnim nakon 2 korištenja, većje bilo razlike, a nije da sam se pržila na suncu. Šljokice se malo zadržvaju nakon tuširanja, ali baš lijepo, posebno ako potamniš
Onda su vjerovatno slični, jer ja sam od ovog svog isto potamnila nakon samo dvije primjene i svaki put kad odem na plazu, i zadržim se cca sat i pol (s kupanjem naravno) vec uspijem potamnit. Ma milina

Ali kad ga potrošim cu probat i taj sa šljokicama
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 11:40   #396
Imam pekmez sa šljokicama i s njim sam zadovoljna, otkad ga koristim manje izgorim, više dobijem lijepu boju
Nije mi ostavljao fleke na badiću i ručniku, ali mi se malo teže razmazuje i šljokica ima posvuda.

Uz neki časopis sam dobila malo pakiranje "običnog" pekmeza i s njim sam dobila iste rezultate, samo bez šljokica
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 16:40   #397
Quote:
Rachela kaže: Pogledaj post
Onda su vjerovatno slični, jer ja sam od ovog svog isto potamnila nakon samo dvije primjene i svaki put kad odem na plazu, i zadržim se cca sat i pol (s kupanjem naravno) vec uspijem potamnit. Ma milina

Ali kad ga potrošim cu probat i taj sa šljokicama
+1 samo ja moram potrošiti marmeladu u obliku ulja
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 14:51   #398
Pozdrav, da li je netko probao Hydradiance liniju sa peršinom?
Mojra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 14:54   #399
Sto te konkretno zanima?

Ja sam probala umivalicu i evo dojmova.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 15:27   #400
Upravo umivalica, hvala )) Znači super je, imam jako suhu kožu i ne nalazim baš preparate koji su mi okej lako.
Hvala ..mislim da ću kupiti i fluid ili serum, pa ako netko zna šta je bolje za suhu kožu...
Mojra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.