Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2013., 08:41   #81
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Također pohvala njihovom gelu za intimno pranje! Zbilja odličan!
slažem se,odličan je
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 12:21   #82
Quote:
*lex* kaže: Pogledaj post

@lila_887

Njihov gel za intimno pranje mi je najbolji koji sam ikad probala (a probala sam svašta, od drogerijskih do apotekarskih, na recept, ma svakakve stvarno). Jako ga malo treba, nježan je, smanjuje mi iscjedak (od nekih intimnih umivalica mi je znao bit baš jak, dugo mi je trebalo da to povežem doduše), ima neki blagi blagi miris no ništa napadno, gelasto-uljne tekstrure je, dobro pjeni i jako lako ispire. Meni zapravo jako paše pakiranje kakvo je jer je maleno i kompaktno, ne zauzme mi puno mjesta i super je za putovanja.
Tople preporuke.
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Također pohvala njihovom gelu za intimno pranje! Zbilja odličan!
Quote:
makik kaže: Pogledaj post
slažem se,odličan je
Hvala cure na preporukama, baš ću ga sad sigurno uzeti i probati.
Ovo mi je upalo u oko baš jer je bez pumpice pa ga planiram kod dečka ostavit a još me zanimalo kakva su iskustva.

Meni je inače bio jakooo dobar Jessa intim gel ali onaj sa Aloe vera dok nisu promijenili ovo u kamilicu (malo sam off ) a nisam uspjela napravit zalihe

A nekako se nećkam još oko njihovog gela za lice i kreme za stopala, još ću to morati proučiti
Inače ima ih u Bipi i Kozmu ili samo u DM.u?
__________________
.. And I will not be commanded And I will not be controlled And I will not let my future go on Without the help of my soul ..
lila_887 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 12:36   #83
Quote:
lila_887 kaže: Pogledaj post
Inače ima ih u Bipi i Kozmu ili samo u DM.u?
Kozmo drži Biobazu, za Bipu ne znam ali sumnjam.
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 20:59   #84
Žene, curke, je li koja od vas koristila od Biobaze kremu za njegu tijekom trudnoće, ovu: http://www.biobaza.com/hrv/proizvodi...majcinstva/91/
Zanimaju me iskustva od vas koje ste koristile ovaj proizvod, da li vam je pomogao i u usporedbi s drugim kremicama protiv strija kakav je?
Ja sam ga danas kupila pa ću se natrackat tek večeras
Shannaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 21:09   #85
Ja sam koristila tu kremu protiv strija. Odlična je, nisam popucala po trbuhu zasad uopće, a evo me usred 37og tjedna, samo što ne rodim Doduše ja sam se mazala svim i svačim (razne kreme iz DM-a - Alverde, Palmers, itd., arganovo i bademovo ulje i to ustrajno mazanje po 2x dnevno) pa ne mogu garantirati da je Biobaza zaslužna za sve, ali dosad sam potrošila barem 3 boce te kreme, i stvarno je isplativa za obilno trackanje s obzirom na omjer količine, cijene i kvalitete
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 22:42   #86
bubley, hvala na komentaru i informaciji
super što nisi popucala, a bliži se termin
želim ti sreću i da izdržiš još malo
biobaza mi se čini ok, no vidjet ću na vlastitoj koži... neka se jave još one koje su koristile s dojmovima kako su zadovoljne.
Shannaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 22:44   #87
Quote:
Shannaya kaže: Pogledaj post
bubley, hvala na komentaru i informaciji
super što nisi popucala, a bliži se termin
želim ti sreću i da izdržiš još malo
biobaza mi se čini ok, no vidjet ću na vlastitoj koži... neka se jave još one koje su koristile s dojmovima kako su zadovoljne.
Meni je dobra, prva krema koja mi ne stvara samo film nego mi zaista omeksa i navlzi kozu.
Sad citam recenzije za proizvod za intimnu higijenu i mislim da cu isprobat..Imam od njih i sapun antibakterijski..cajevac i smilje, za sad mi je ok al ga ne upotrebaljav na dnevnoj bazi, operem lice nakon sta skinem sminku.
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 22:44   #88
Quote:
Shannaya kaže: Pogledaj post
bubley, hvala na komentaru i informaciji
super što nisi popucala, a bliži se termin
želim ti sreću i da izdržiš još malo
biobaza mi se čini ok, no vidjet ću na vlastitoj koži... neka se jave još one koje su koristile s dojmovima kako su zadovoljne.
Meni je dobra, prva krema koja mi ne stvara samo film nego mi zaista omeksa i navlzi kozu.
Sad citam recenzije za proizvod za intimnu higijenu i mislim da cu isprobat..Imam od njih i sapun antibakterijski..cajevac i smilje, za sad mi je ok al ga ne upotrebaljav na dnevnoj bazi, operem lice nakon sta skinem sminku.
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2013., 23:43   #89
Pomoc..

frendici sam preporucila biobazu, kremu za tijelo od smilja jer meni stvarno funkcionira, i dobila je osip, alergijsku reakciju i peklo ju je i bolilo.

Moze mi netko tko se kuzi objasnit zbog cega je mogla dobit takvu reakciju

Inace ima izrazito sojetljivu i suhu kozu po cijelom tijelu i nekad se tolko isusi da dobije ranice na zglobovima.
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 13:07   #90
Quote:
Shannaya kaže: Pogledaj post
Žene, curke, je li koja od vas koristila od Biobaze kremu za njegu tijekom trudnoće, ovu: http://www.biobaza.com/hrv/proizvodi...majcinstva/91/
Zanimaju me iskustva od vas koje ste koristile ovaj proizvod, da li vam je pomogao i u usporedbi s drugim kremicama protiv strija kakav je?
Ja sam ga danas kupila pa ću se natrackat tek večeras
I ja sam koristila tu kremu u trudnoći i cijelih godinu dana dok sam dojila. Potrošila sam 5-6 boca.
Odlična mi je bila i nisam dobila niti jednu jedinu striju.
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 13:17   #91
Quote:
coffeebreak kaže: Pogledaj post
I ja sam koristila tu kremu u trudnoći i cijelih godinu dana dok sam dojila. Potrošila sam 5-6 boca.
Odlična mi je bila i nisam dobila niti jednu jedinu striju.
ja nisam trudna, ali je tu kremu koristim od vrata do pete i prezadovoljna sam. još da je miris malo drugačiji bilo bi savršeno.
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2013., 16:12   #92
Quote:
santana333 kaže: Pogledaj post
ja nisam trudna, ali je tu kremu koristim od vrata do pete i prezadovoljna sam. još da je miris malo drugačiji bilo bi savršeno.
Baš sam se nekidan mislila bi li je uzela,ja sam trudnoće obavila,a tada još nije bilo Biobaze, jer me baš vuče zbog smilja koje obožavam, sad mi se čini da će uskoro bit moja pa ću se trackat.Što je dobro za sadašnje trudnice,ne može bit loše za vesele mame.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 20:52   #93
Quote:
moloko* kaže: Pogledaj post
Pomoc..

frendici sam preporucila biobazu, kremu za tijelo od smilja jer meni stvarno funkcionira, i dobila je osip, alergijsku reakciju i peklo ju je i bolilo.

Moze mi netko tko se kuzi objasnit zbog cega je mogla dobit takvu reakciju

Inace ima izrazito sojetljivu i suhu kozu po cijelom tijelu i nekad se tolko isusi da dobije ranice na zglobovima.

Možda je alergična na neki od biljnih sastojaka. To je isto moguće.
Brijem da joj treba nešto hipoalergensko.

Btw, netko je napisao da ju peckaju ruke kad ih namaže kremom - mene uvijek pecka koža kad ju namažem dok je jako suha. I pecka i pocrveni, pa prođe.
memphisblues is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 11:34   #94
Meni bio baza nikako ne odgovara. Ja imam suhu kožu, ali meni je ona jednostavno pre masna. samo još prištiće dobim.
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 20:17   #95
uzela sam neki dan njihovo mlijeko za skidanje sminke..odlicno! i ima ga stvarno puno za cijenu od 40,00 kn..posto je dosta masno i tesko nakon njega lice ocistim i tonikom od nivee.
i svidja mi se sto je hrvatska firma tako da mislim da cu probat jos neke njihove proizvode..

e da..jedino sto mi se ne svidja je miris, mene to podsjeca na ribe al nije mi toliko vazno da ne znam kak mirisi pa me ne dira
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 18:21   #96
Kupila sam kremu za tijelo (za osjetljivu kožu) sa smiljem i njemačkom kamilicom i UŽASNA je.
miris bezvezan, jako teško se razmazuje i koža tijelo iza mazanja nije fina.
jedini plus je što nisam imala nikakvih iritacija.

Probala sam samo ovaj proizvod od BIO BAZE i definitivno ga ne bih nikome preporučila.
__________________
http://www.iherb.com popust za sve nove kupce, KOD:ZNF710
laluna00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 18:57   #97
privlači me njihova mazalica za tijelo s bademom, no nakon 2 isprobana i bačena proizvoda skeptična sam prema brandu...
no ovaj sastav mi se čini dobar ali cijena od 89,90 kn za teglicu me totalno odbija, čak ni s popustom u dm-u nije privlačan iznos...

ako je netko probao molim dojmove

http://www.biobaza.com/hrv/proizvodi...a-harmony/139/
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 19:56   #98
Ako voliš L'Occitane body buttere voljet ćeš i ovaj koncentrat
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 21:26   #99
hvala, njihov sam butter probala samo jedan iz neke LE, u metalnoj okrugloj kutijici i bio je srednja žalost, realne vrijednosti cca 40 kn...
pa ako su slični bio bazi znači da mogu mirno preskočiti...
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 07:32   #100
Ja sam ga kupila, sve u svemu,lijepo miriše,ali miris brzo nestane,osjeti se baš badem i citrusi,ja to volim. Moram priznat da sam bila šokirana cijenom jer su oni ipak brand koji se probija,ambalaža nije nešto skupocjena,a ono puf 90 kuna.Koristila sam popust u Dm-u,ali mislim da će cijena bit odbijajući faktor kod mnogih jer za te novce se može kupit i nešto zvučnije.Daleko od toga da je ovo loš proizvod,al iskreno...ne vrijedi to tih novaca.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.