Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2014., 10:24   #61
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
dobro da nisam naručila
ništa me posebno ne zanima
likewise
a noćas sam se probudila u 2 ujutro i brzo mobom na net da vidim jel ih ima za naručiti dobro da nije bilo
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:24   #62
Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
zašto stavljate sliku sadržaja, mogle ste link staviti, neki bi da im je iznenađenje
zato da si ne zgrizemo nokte! trebam čekati još nekih 10 dana dok se moj poštar dovuće do mene s tim
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:25   #63
NiT ne mozes otkazati bb, moja je jos jutro poslana.

Ja sam zadovoljna sa sadrzajem, jos finih proizvoda koje si vjerovatno ne bih kupila a sada ih mogu isprobati.
Neke stvari iz proslih kutija planiram i kupiti, npr Monu recovery balm mi je super.
Nuxe krema mi ima preintenzivan miris tako da cu njihovu preparativu zaobici.

Neodlucnima preporucujem da sacekaju 1. pa kada vide sadrzaj, ako ima se svidi, pozure i ugrabe svoju kutiju. Obicno ih ponovo prodaju 1. do isteka zaliha.
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:25   #64
mislim da nije moguće otkazati BB, upravo zato što je dio 'igre' kupovanje naslijepo - fora je da ne znate što će biti u kutiji
meni se sviđa preparativa ali dekorativa mi baš i nije neka sreća...ali dobro, poklonit ću je nekome
malo sam razočarana što nema ni šljokica ni cosy zimskih mirisa (ono, pa blagdani idu!), ali se jako veselim ovom Elemisu, nisam nikada ništa njihovo probala.
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:26   #65
Quote:
NiT kaže: Pogledaj post
Ja ne znam što da mislim...
sad mi je žao što sam pogledala sadržaj...zna li itko kako mogu otkazati narudžbu? Imam dvije narudžbe, jednu (Foreo luna) mogu otkazati jer imam opciju cancel, a druga (Beauty box) nema te opcije...
preorder već šalju, tako da ti je već vjerojatno poslana, ne vjerujem da ćeš ju moći otkazati
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:33   #66
hvala na odgovorima
zapravo,i nije mi tako loša kutija,jedino dekorativa mi nikako ne odgovara...ali mislila sam da će biti više christmasy
NiT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:40   #67
Ja nisam oduševljena sadržajem.
Bilo je i boljih kutija.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:43   #68
nisam ni ja bila oduševljena slikom prošle, ali kad sam isprobala proizvode, posebno mislim na onu kremu za umivanje, promijenila sam mišljljenje
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:46   #69
Quote:
ula_la kaže: Pogledaj post
evo sadržaja prosinačke kutije

december beauty box
ja sam seljak pa me prosvijetlite vezano za ovaj lookfantastic beautx box - dal se kupuje samo taj za prosinac ili je to pretpalta odmah za iduce mjesece?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:48   #70
Quote:
moćna carica kaže: Pogledaj post
zato da si ne zgrizemo nokte! trebam čekati još nekih 10 dana dok se moj poštar dovuće do mene s tim
pa stavi se link, pa klikneš na njega, ne mora biti slika
ali ula_la je editirala post

Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ja sam seljak pa me prosvijetlite vezano za ovaj lookfantastic beautx box - dal se kupuje samo taj za prosinac ili je to pretpalta odmah za iduce mjesece?
samo za prosinac, nije pretplata
uskoro će se moći napraviti preorder za siječanj
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 10:50   #71
Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post


samo za prosinac, nije pretplata
uskoro će se moći napraviti preorder za siječanj
onda narucujem ako ulovim
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 11:23   #72
Beautybox kupljen e sad nude mi da ispunim ovo :"To get your £15 cash back voucher on your next purchase with lookfantastic.com" jel to ziher? ... pitam s obzirom da treba ispunit podatke od kartice?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 11:28   #73
Prolazi kod BLACKFRIDAY, ispala me 11 i nesto funti!!
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 11:32   #74
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Prolazi kod BLACKFRIDAY, ispala me 11 i nesto funti!!
meni nije prošao nijedan. A probala sam sve
NiT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 11:36   #75
nisam ni ja baš nešto ekstra oduševljena sadržajem, sli svejedno jedva čekam da stigne budući da je ovo prvi put da sam naručila.
inače, nadala sam se da će biti malo u "božićnom" ruhu.
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 11:44   #76
I ja sam očekivala da će biti cimeta/vanilije/šljokica, ili kakvih detox varijanti, s obzirom da je ovo ipak 'blagdanski mjesec', ali zapravo mi se sviđa kutija. Veselim se isprobavanju preparative, pogotovo ovog ulja za lice i maske - tih stvari nikad dosta. A dekorativu (koja mi je ovaj puta nekako najslabiji dio i baš su pogodili sve što ne koristim) ću uspješno udomiti među frendicama.

Možda im iz znatiželje dam šansu i sljedeći mjesec, vidjet ću još...
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 11:49   #77
Kaj ja znam...
meni to ne vrijedi 15 funti...
Chantal_Wilson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 11:54   #78
To je jako individualno.
Racunski vrijedi jer kada se saberu kolicine i cijene obicno vrijednost bude oko 50 funti.
To sto svi imamo drugacije zahtjeve i zelje je druga stvar i tesko da ce jedna kutija zadovoljiti sve.

Ne znam, mislim da mnogi imaju prevelika ocekivanja od BB pa se brzo razocaraju
Urbana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 12:05   #79
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
I ja sam očekivala da će biti cimeta/vanilije/šljokica, ili kakvih detox varijanti, s obzirom da je ovo ipak 'blagdanski mjesec', ali zapravo mi se sviđa kutija. Veselim se isprobavanju preparative, pogotovo ovog ulja za lice i maske - tih stvari nikad dosta. A dekorativu (koja mi je ovaj puta nekako najslabiji dio i baš su pogodili sve što ne koristim) ću uspješno udomiti među frendicama.

Možda im iz znatiželje dam šansu i sljedeći mjesec, vidjet ću još...
baš su mogli nekaj šljokičasto ubacit
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 12:26   #80
Quote:
Nivia179 kaže: Pogledaj post
zašto stavljate sliku sadržaja, mogle ste link staviti, neki bi da im je iznenađenje

tko nije naručio, a želi, može sad
excuse mua - makla sam sliku čim sam vidjela tvoj upis
još sam se ja potrudila oko slike, na netu je bila prevelika pa sam je skinula, smanjila i ponovo uploadala kako bi je stavila tu na temu
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.