Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2011., 23:44   #741
'Moze li se iz greske roditi ljubav?! ... pa ... Omer se rodio!'

Bilo je lijepih scena veceras ... bajkovitih ... nerealnih ... za zensko srce

Yasemin - polako popusta ... a ni nema nekog izlaza od silnog Savasevog navaljivanja!

Savas - malo mi ide na zivce sa svojim stalnim pritiscima, pozivima, porukama: 'Sto radis poslije? ... Sto radis veceras? ... Sto radis sutra? ...' ono covjece malo popusti.
Mislim ... da se razumijemo, sve je to divno i krasno, ali ako se mogao strpiti godinu dana pa moze onda i jos koji dan - da se zeni utisci slegnu.
Ponasa se kao da su vec par, kao da ga je ona vec prihvatila ... Toliko je siguran u sebe - ni ne pomislja da joj se mozda ne dopada, da ona ne osjeca isto. Ponasa se sovinisticki, kao da je nemoguce da ga ona odbije! Helloooo!

Nazan - ona urla na Cicek zbog Barana: 'I nisi ga sprijecila?!' (da se voza okolo bazena), a do jucer je urlala na nju jer mu se priblizava! Pa tko bi njoj ugodio!

Cicekica joj je konacno uzvratila ... Go girl! Olaksaj sebi bar malo!
Cure se pocinju mijenjati ... Nazan je promijenila i obleku i zurku ... sad krajickom oka moze skicati Boru! ... I da kako je onu sluskinju postavila na njeno mjesto ... ufff Nazan - pravo mamino dijete!


Sahnurica - Ona je kci pravednog age, molim lijepo! Ona ne moze podnijeti nepravdu! ... uff uff uff ta je premazana s nekoliko slojeva. Sve samo da Cicekicu uzdigne u Savasevim ocima.

A aga ... ... kako samo samara, uh sve u 16! (auuu! Svojski!) A njegova ljubav laze sve u 16! (tv je bio ukljucen - ma da!) - Bas su krasan par!


Ahmet Moran iliti moron po naski: 'Dajte mi tu bestidnicu!' ...
Nema tu pameti, ma kakvi! O vlastitoj kceri tako ... ... Ono bijelo mu je pomutilo razum, ako ga je ikad i imao!

... s njim svakako dolaze i problemi u ovaj mali bajkoviti svijet ljubavnika!
Predstava pocinje ...

Zadnje uređivanje monimalu : 30.08.2011. at 23:55.
monimalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 23:56   #742
Prvo da 'odradim' danasnje 'zaostatke'

Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
Vjerojatno su mnoge od vas gledale 1001 noć - ja ću skromno primjetiti da meni Savašev stil odijevanja sliči onom od Kerema - i on je nosio majice i sako
Evo jedne koja ju je zivjela, a ne gledala, prva ljubav se ne zaboravlja, uvijek ce imati posebno mjesto. Ma di mi usporedjujes njihove stilove, Kerem je cijeli bio slampav, viska tkanine na sve strane, nije mi imao the stav kakav ima Savas.. ali Tardu je glumcina ipo..

Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
Pozdrav od nove članice i
Quote:
superscarabey kaže: Pogledaj post
Dobra večer svima
Pozdrav i dobrodosle

Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
Nema goreg covjeka od bukvalca. Nisam mislila mrzim u pravom smislu te rijeci, al necu ti sad to objasnjavati.
Vidis, ja nisam mislila na tebe kada sam napisala da je mrznja suvisna, nego o samom osjecaju, nejse, ne mogu biti dalje od 'bukvalca', ali kako ti kazes ne treba pretjerano raspravljati Misliim tko je vidio to raditi na Forumu..

Quote:
frkalo kaže: Pogledaj post
od 20h do 22h postojimo samo ja i tv , musica se ne smije cuti
Sljedeci tjedan ti je slobodniji raspored.. Znala sam da ce je poceti kratiti kad pocne Lara, ali kada ubace jos i Supertalent, onda nas ceka Asi scenarij, epizoda i pol na tjedan
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:06   #743
E kad se meni ovako ispunjavaju želje, sutra idem loto uplatiti. Stvarno bi bio red da me strefi neki dobitak. Sve što sam poželjela ( skoro) sve se u večerašnjoj epizodi dogodilo. Prvo se Čičekica napokon digla na zadnje noge i zarežala na Nazan. Fakat, žena nerazumna do bola, mali joj se igra pored bazena, čuva ga ona debilčina od Mustave, a maleni ne zna plivati! Ne zna ni debilčina, on je sebi našao pravi sport. Klepa po vrećetini, mora siroče izbaciti silne pubertetske frustracije . Čiček spasi maloga, a ova se okomi na nju! Pa da ju mrziš iz dna duše, dijete ti je spasila, kozo jedna nedefinirana. Onda Šahbaba ne može otrpjeti nepravdu ( hvala dragom Bogu da je Baran još neiskvaren ), pa ih lijepo postroji i svakome odredi domaću zadaću. Savaš ne kuži ništa, ali njuši da je nešto u zraku. Pa kad je nanjušio, pa kad je prištavca odvalio i to dvaput, pa ga ujutro u školu sprdio...joj, kako sam guštala! Djecu se ne smije tući nikada, to je moj životni moto, ali Mustafa nije dijete nego prepotentno, balavo, bogataško, siledžijsko derište koje jedino tako možeš osvijestiti. Još jedna želja ispunjena.
Nazan počela braniti Čiček! Prespavala, skužila, napokon su doprle Čičekine riječi do nje. Za početak, s onom štracom od služavke sa špijunskim sklonostima je pobrisala pod, bolje nego ona sama! Mašalah! Onda se digla, zasiktala na ono majmunče od vozača da joj otvori vrata od auta i otišla po početak novog života. Haljinu neću komentirati, niti frizuru, potpuno je nebitno, glavno da je krenula! Samo mora staviti narukvice na ruke, to valjda moraju nositi da se čuje kad dolaze, što li?
Savaš se počeo udvarati Jasemin, doduše malo naglo, da je u Miamiju, H. Cane bi mu odrezao zabranu pristupa. Ali Jase se ne budi.... dapače, sviđa joj se.... kao joj, ne mogu, moram raditi, pa ne mogu, umorna sam, pa radoznao si... a sve mu dolazi na spoj cupkajući od radosti. I još mu tutne mob pod nos na kojem je sličica one krafnice od Omera. Mali je nemoguće sladak!
Imala sam i veliku želju da Čiček prestane kmečati. Taman sam pomislila, ajd', prestala je, malo je digla glavu, kad eto nje, suza suzu gonja. Pa kaže Savašu da neće više nikad plakati, pa se zajeca.
Jase priznala majčici da se viđa sa Omerovim babom. Lejla se sva ozarila dok Jase nije spomenula da ima holding. Ufff, bogat znači, čuvaj se, sa njima je teško. Nek dođe na edukaciju u Hrvatsku. Ovdje što bogatiji to bedastiji. A kad je Jase spomenula da je Savaš iz Vana, ova se oduzela. Eto, i u Turskoj Vanzemljaci imaju reputaciju finih, mirnih, prijateljski nastrojenih i nadasve osjećajnih ljudi. Sva sreča da je Savaš izvana, a ne IzVana.
Imam još par želja ( kad me već hoče). 1. je da Savaš što prije vidi maloga, jer mali od jučer već sjedi, jede kruh i maše mami na Skype. Ako ne požuri, Savaš će maloga na faks ispratiti. 2. želja je da brak sa Čiček okonča na neki fini način, jer se i on malo previše smuca sa Jase okolo. Neće on nahrdati, on je muško, jel? ali bi Čiček opet mogla nahrdati u stilu – ne bi on tražio tatlane, da ona nešto vrijedi. I 3. želja – da onoj Morončini slučajno opali pištoljčina koju je tako frajerski zavukao u gaće. Pa pod cijenu epidemije salmonele!
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:16   #744












Evo ovo sam uspjela iskopati, ja veliki net expert zaboravila staviti privacy settings na Photobucket account i sad imam previse viewa na slikama i moram platiti ako zelim neograniceno.. Znam da ima previse eng. rijeci u ovoj recenici
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:21   #745
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Imam još par želja ( kad me već hoče). 1. je da Savaš što prije vidi maloga, jer mali od jučer već sjedi, jede kruh i maše mami na Skype. Ako ne požuri, Savaš će maloga na faks ispratiti. 2. želja je da brak sa Čiček okonča na neki fini način, jer se i on malo previše smuca sa Jase okolo. Neće on nahrdati, on je muško, jel? ali bi Čiček opet mogla nahrdati u stilu – ne bi on tražio tatlane, da ona nešto vrijedi. I 3. želja – da onoj Morončini slučajno opali pištoljčina koju je tako frajerski zavukao u gaće. Pa pod cijenu epidemije salmonele!
Odličan post kao i uvijek Zanimljive želje
Još ema kali i može se ići spavati
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:23   #746
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Evo ovo sam uspjela iskopati, ja veliki net expert zaboravila staviti privacy settings na Photobucket account i sad imam previse viewa na slikama i moram platiti ako zelim neograniceno.. Znam da ima previse eng. rijeci u ovoj recenici
Ne brini se pitat ćemo Savaša da nam prevede
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:27   #747
Quote:
MuraTuba kaže: Pogledaj post
... Kad sam vidjela nasu Yasu u ovom izdanju iskreno sam se nasmijala:
http://storage4.album.bg/4e4/2_a60bb_22329592.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/7453/34596422.jpg

Ovo mi uz nju ne ide nikako....:ne zna
... ... A ja sam nepovratno ostetila vid! Ne znam sto je gore: zurka ili obleka ... sprijeda ili straga. Ne mogu vjerovati da je ovakvo sto navukla na sebe, meni ona djeluje kao osoba sa stilom.

Jedna od nas dvije (Nurgul ili ja) je definitivno pogrijesila u procjeni.

Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
... On bi je poljubio da su sami...a ona ne izgleda da bi se bunila
[LINK NA SLIKU OBRISAN]
He he ... ovo je Hajatina scena ... 3.slicica - njen Savas bey.

Hajat gdje god bila

Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Meni je još uvijek problem prihvatiti Yas kao veliku marketinšku stručnjakinju, ne padam na sva scenaristička uvjeravanja kako je ona the Yasemin u oblasti marketinga. Ja vidim osobu koja uvijek zadnja dolazi na posao, mjesecima je izbivala s posla nikom se ne javivši (znam da je imala razloge, ali gledam s pozicije poslodavca), po povratku na posao odbija raditi s klijentom, gospon Baldarom, sve u svemu, da je XL normalna agencija u kojoj rade dobri marketinški stručnjaci, a ne tupoglavci, Yasemin bi davno izvisila. Nejse, idemo na vedrije teme.

Svakom bratu njegova vreća za udarce
http://i52.tinypic.com/29w5rvr.gif
http://i52.tinypic.com/vrvfhj.gif

Pokušavam prebrojati od koliko se tanjura sastoje ove instalacije ispred njih.
http://i54.tinypic.com/25hfmev.jpg ...
- Ma ja je nikad nisam ni prihvatila kao takvu ... toliko napuhivanje mi je bzvz!

Ono do kraja serije ocekujem da ima najmanje 3 privatne agencije (u svakom gradu po jednu! ) i da bude savjetnica turskog predsjednika u prodaji magle!

- Samara Savas naveliko uhhh ... ... samo ne znam kakvog to odgojnog efekta ima na tupoglavca Mustafu - meni se cini da je samaranje debila poput njega samo kontraproduktivno i da kod njega izaziva samo jos veci bijes!

Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
...
onaj "kiss" sa pocetka.. mislim da joj je samo dotakao usne, joj kak dobro je to bilo ... ...
Cijela scena ... meni najbolja veceras. On se ne moze suzdrzati, osjecaji su jaci od njega samog, a Yaso ne moze prihvatiti kiss iz vec poznatih razloga!
Sve u svemu coooooook romantik scena ... jos kad on skupi ruke, svjestan da je pozurio ... ah bas su slatki!
monimalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:27   #748
Savaš. Hijao, sve što više Savaša gledam, sve mi manje Demir prolazi. A ionako sam mu milijun zamjerki nalazila, a tek sad kad sam Savaša upoznala, uf uf! Kako je Savaš bio sladak sa Jasemin ispred kluba. Pa da, Jasemin je lijepo rekla - za nju je sve to velika greška, sramota. A Savaš, njemu je bilo dovoljno da je vidi pa da se zaljubi. Uf. ''Za ljubav je dovoljan trenutak.'' A kad joj je rekao neka ide, kako se Jasemin nevoljko vukla, he he, očekivalo bi se da će utrčati u auto, a ona krenula mic po mic.
Pa onaj Jaseminin monolog u autu. Prvo, ma ne ne! šta on priča? kakva ljubav?! A onda a možda se i rađa... Pa onda se zbroji i sama sebe ukorava šta to pričam?! He he. I da, zaboravila ga je pitati za lančić, ovaj put.
A onaj jutarnji odlazak na kavu/čaj. Ona voli čaj. I on isto. Znači, oboje vole čaj. I to s dvije kocke šećera. Baš slatko. Ja ne volim čaj, ama baš nikakav, ali njih dvoje su tako slatki bili da će mi i ti silni čajevi nekako proći. A cijeli taj njihov razgovor na čajanki je bio tako sladak, tako prirodan. Red neugodnosti, red radoznalosti, red ushićenja, red opuštanja. Ma, prekrasno nešto!
I ono kad ju je Savaš nazvao, a ona u Bodrumu, pa trči u sobu da nitko ne čuje s kim priča. Joj, koji piš!

Mustafa i njegovo spašavanje Barana. A ona Nazan glupa, od tog svog jala ni klinca ne vidi. I kako je Čiček uhvatila Mustafu, ha, ne zna plivati frajer. I kako mu je Savaš zviznuo zidarske, joj neka je.

Jasemin i Omer. Kako je taj mali sladak, pa to nije istina.

Šahnur. Koja licemjerka. Kad je počela pričati nebuloze o pravednosti. Ja sam pravedna, kći sam pravednoga age, žena pravednoga age. Da, da. A to što ste pravedno dilali čarobni prah, nema veze, sve je to na ponos i čast. Pa još kad se onako namjestila, poza pogle' mene velepravednu.

Čiček je održala lekciju Nazan i to joj priznajem. Svaka čast, sve što joj je rekla stoji.

Ahmet Moran, koji sociopat. Preko rođene kćeri ići na krv i biti onako sheban.

Savaš onako naoružan i nabrijan
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:32   #749
Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Pa da ju mrziš iz dna duše, dijete ti je spasila, kozo jedna nedefinirana.
Savaš se počeo udvarati Jasemin, doduše malo naglo, da je u Miamiju, H. Cane bi mu odrezao zabranu pristupa.
Nek dođe na edukaciju u Hrvatsku. Ovdje što bogatiji to bedastiji.
I 3. želja – da onoj Morončini slučajno opali pištoljčina koju je tako frajerski zavukao u gaće. Pa pod cijenu epidemije salmonele!
Zezi vec standardno, ali na izdvojeno sam

Sto da vam kazem, veceras sam levitirala nad kaucem kad je bila scena na 'jezeru' Oboje su mi to sjajno odglumili, svu onu prikrivenu uzbudjenost, nervozu, leptirice u trbuhu, pa poglede..ne mogu se gledati direktno u oci pa se skicaju malo. Sve mi je imalo neki lezerni stih, RL osjecaj, kao da sam u skuribandi (to vam je St izraz za osobu koja se odala voajerizmu).. Ma nesto predivno, cerekala sam se kao idiot, imala sam osjecaj da ja tamo sjedim na Yasinom mjestu i ne mogu pogledati Savasa drito u oci

Ma slazem se ja da je Savas prenagao u svojim postupcima prema Yasemin i u RL bih pobjegla glavom bez obzira, ali s obzirom da je ovo serija, gustam u svemu i bas me briga je li to brzo ili nije..

Eh, kako sam mogla zaboraviti ono Savasevo dodirivanje usana u autu nakon poljupca, eroticno za popi...t

Pjesma koja je svirala na Savasevom radiu nakon poljupca ispred kluba..
http://youtu.be/EtRr_k6IJ_w

Zadnje uređivanje Isolta : 31.08.2011. at 00:39.
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:33   #750
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Odličan post kao i uvijek Zanimljive želje
Još ema kali i može se ići spavati
Zanimljive ha? Jesi ti spojleruša? Jesam nešto ubola?
I ja čekam Emicu, ali mislim da ću odustati. Umorna sam ko pas, dan mi je bio puno predugačak, možda sutra ukradem još koju minutu na poslu, ako me forum ne dočeka sa Service 503 i ne pita 16 puta da se ulogiram. Bar je fin, pa mi zahvali na prijavi - i izbaci. Ovaj forum k'o Šahbaba, sve fino i polako pa po svome!

Sutra jedva čekam epizodu ( nije dobro, nije dobro, počela sam pokazivati prve sigurne znakove ovisnosti!), dok još ovaj tjedan guštamo u cijelim epizodama. Nova kao da ima direkciju u Vanu, zna da su žene mahom gledatelji ( S.N.O.B. - čast izuzetcima!), pa nas tako i "poštuju". Ako krenu kao sa Asi, oko Uskrsa ćemo vidjeti zadnju epizodu. Mali će Omer fakat biti na postdiplomskom iz kobasičarstva. Ako ga mama ne uvali u agenciju koja ima moto " Nema proizvoda koji ne možemo upropastiti, niti klijenta kojeg ne možemo izgubiti! Ali mi imamo Jasemin!"
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:42   #751
Današnja epizoda ... ah šta reći Jasemin popušta, a tko i ne bi na one njegove okice, a uz to i nejeb... čini svoje s obe strane .
Došao dedo Moron, izgleda bit će tu pucačine gadne, loše se nešto sprema,a naš Savaš, koji čas ranije kao umiljato janje čeka svoju princezu ,a onda preokret , gana za pojas i na obračun kod OK Korala. Naravno, u međuvremenu rješava probleme u kokošinjcu.
superscarabey is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:46   #752
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Zezi vec standardno, ali na izdvojeno sam

Sto da vam kazem, veceras sam levitirala nad kaucem kad je bila scena na 'jezeru' Oboje su mi to sjajno odglumili, svu onu prikrivenu uzbudjenost, nervozu, leptirice u trbuhu, pa poglede..ne mogu se gledati direktno u oci pa se skicaju malo. Sve mi je imalo neki lezerni stih, RL osjecaj, kao da sam u skuribandi (to vam je St izraz za osobu koja se odala voajerizmu.. Ma nesto predivno, cerekala sam se kao idiot, imala sam osjecaj da ja tamo sjedim na Yasinom mjestu i ne mogu pogledati Savasa drito u oci

Ma slazem se ja da je Savas prenagao u svojim postupcima prema Yasemin i u RL bih pobjegla glavom bez obzira, ali s obzirom da je ovo serija, gustam u svemu i bas me briga je li to brzo ili nije..

Eh, kako sam mogla zaboraviti ono Savasevo dodirivanje usana u autu nakon poljupca, eroticno za popi...t

Pjesma koja je svirala na Savasevom radiu nakon poljupca ispred kluba..
http://youtu.be/EtRr_k6IJ_w
Je, epizoda je baš bila ležerna, bez obzira na kraj. Nekako su baš krenuli kao dečko i cura, spoj, kava tj. čaj - ni ja ne volim čaj, ali volim kavu i to bez šećera, pa zivkanje, pa ona pobjegne kao moja kćer kad ju dečko zove, baš mi je sve bilo slatko. Ako smetnemo s uma da je : on oženjen, a ona ima dijete sa njim za koje on ne zna.
Quote:
ema_kali kaže: Pogledaj post
Savaš. Hijao, sve što više Savaša gledam, sve mi manje Demir prolazi. ..............

Ahmet Moran, koji sociopat. Preko rođene kćeri ići na krv i biti onako sheban.

Savaš onako naoružan i nabrijan
Ma meni je i D bio drag, da bi riječ rekla, al' da smo ga prale - jesmo! savaš je puno normalniji tip.
Za Morončinu - turske serije dobro paze da negativci ne prođu lišo, tako da sam sigurna da će Morončinu zakačiti gadna neka sudba. Baš me zanima koja? Možda šmrkne praha, pa mu se dopadne, pa se našmrče ko budala i krkne? Ili mu nečiji samokres jednom pokaže zube ? Whatever, ali sigurna sam da će nadrajsati.
E sad stvarno odoh! Noooć! Sutra - nastavak!
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:47   #753
joj zezice tvoji su mi postovi predugacki ali predobri
bas se
__________________
Prodaja robice
frkalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 00:52   #754
kako je kriza svugdje valjalo bi imati kćer Čićek
onaj morončina od njenog oca stalno ju prodaje,
vridi ona njemu više od stada krava i ovaca
jer hajvane moš prodat ili pojest samo jednom,
a ako imaš Čiček kći,nju moš prodat kad god te zasvrbi
takvog ne bih željela ni neprijatelja a kamoli oca
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 01:01   #755
-Cure ja vas pronašla i sretna sam ko malo dijete.ali imam problem sa logiranjem već 5dana i nikako ne ide,stalno me izbacuje.Tu je opet jedna predivna ekipa,mada ih je dosta sa Asi t eme što me posebno veseli. Vrlo sam malo odgledala i malo pročitala,ali kad malo savladam gradivo javim se.pozdrav.
petrijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 01:09   #756
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Upravo to, totalni nesklad njihovog trenutnog raspolozenja, ono Savas se jedva suzdrzao da ne skoci preko onog stola i poljubi je, a ona ga ne moze pogledati u oci ne samo zbog svoj 'sramotnog' postupka, nego i zbog Omera, sto ga duze gleda, vise ce vidjeti sinove crte lica na njegovom.
Tako je, da. Ali ovo s Omerom, to je dvostruka kvaka. S jedne strane osjeća sram i krivnju i ne može ni pogledati u Savaša. A s druge strane, upravo je Omer okidač po kojem se počinje zaljubljivati u Savaša. Danas je došla do toga. Ono u autu kad je imala raspravu sama sa sobom. Omer je, u samom početku, za nju bio simbol srama i dokaz grijeha. A sada ona uz Omera, polako ali sigurno, uči da ljubav zaista postoji i da je itekako moguća.


Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
XL ekipu bi za svako dobro jutro na vratima dočekala sa šamarčinom. Za buđenje i upozorenje da ne rade njesra! Mada, ono benevolentno ponašanje Jasemin prema njima, eh - moja ekipa, pa oni su zaslužni, pa oni su the best kreativci in Turkey mi je malo too much. Jel' to ona ćorava pa ne vidi da radi u zmijskom gnijezdu?
XL ekipa je očito svima osvojila srca. I ja bih njima dijelila zidarske za jutro, marendu, ručak i večeru. Na smjene. Ljigavi su, bahati, napuhani, a ne vrijede ni da ih se pogleda u prolazu. A što se Jasemin tiče, mislim da ona kuži kako stvari stoje sa XL gnjidama, ali da ih je sada (kad može, je li) počela lagano podhebavati. Mislim da je to ta fora moja ekipa.


Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
He he ti si bas fina, ja bih rekla najmanje XXL kreteni, al' se vjerojatno ni tu ne bih zaustavila pa bih dodala 6XL kreteni (najmanje!).
Moni, to se ja kao šatro trudim biti fina jer su cure već primjetile da smo Zezi i ja opasne i agresivne, nema epizode da nekog verbalno ne satremo.


Quote:
superscarabey kaže: Pogledaj post
Zezica , Ema .. kada propustim koju epku očekujem iscrpan izvještaj , onako u vašem stilu
O, evo nam još jedne PGŽ kumpanije!


Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Imam još par želja ( kad me već hoče). 1. je da Savaš što prije vidi maloga, jer mali od jučer već sjedi, jede kruh i maše mami na Skype. Ako ne požuri, Savaš će maloga na faks ispratiti. 2. želja je da brak sa Čiček okonča na neki fini način, jer se i on malo previše smuca sa Jase okolo. Neće on nahrdati, on je muško, jel? ali bi Čiček opet mogla nahrdati u stilu – ne bi on tražio tatlane, da ona nešto vrijedi. I 3. želja – da onoj Morončini slučajno opali pištoljčina koju je tako frajerski zavukao u gaće. Pa pod cijenu epidemije salmonele!
Hmm, vidi, vidi, zanimljive želje.
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 04:03   #757
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Ono do kraja serije ocekujem da ima najmanje 3 privatne agencije (u svakom gradu po jednu! ) i da bude savjetnica turskog predsjednika u prodaji magle!
Bas sam napisala na spoilerima da se s tim nelogicnostima uopce ne opterecujem, uzivam u njihovoj ljubavi i ostalim kerefekama Ma Yaso ti je toliko napredna da moze pucati na visoko i zaposliti se u hrvatskoj vladi, njima nema premca u prodavanju magle, mogli bi puno nauciti jedni od drugih

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Nova kao da ima direkciju u Vanu, zna da su žene mahom gledatelji, pa nas tako i "poštuju". Ako krenu kao sa Asi, oko Uskrsa ćemo vidjeti zadnju epizodu. Mali će Omer fakat biti na postdiplomskom iz kobasičarstva. Ako ga mama ne uvali u agenciju koja ima moto " Nema proizvoda koji ne možemo upropastiti, niti klijenta kojeg ne možemo izgubiti! Ali mi imamo Jasemin!"
'Novateveovci' i 'Vanovci' vam predstavljaju najnoviju platformu borbe za zenska prava


Quote:
superscarabey kaže: Pogledaj post
..a naš Savaš, koji čas ranije kao umiljato janje čeka svoju princezu ,a onda preokret , gana za pojas i na obračun kod OK Korala. Naravno, u međuvremenu rješava probleme u kokošinjcu.
Ovo je veceras epidemija humora Cesce nam se javljaj

Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
kako je kriza svugdje valjalo bi imati kćer Čićek
onaj morončina od njenog oca stalno ju prodaje,
vridi ona njemu više od stada krava i ovaca
jer hajvane moš prodat ili pojest samo jednom,
a ako imaš Čiček kći,nju moš prodat kad god te zasvrbi
Potpis
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 09:26   #758
Onda, jeste saznale đe bi ga bilo ono jezero di su pili čaj?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 09:32   #759
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post

Ovo mi je jedna od dražih scena..prelijepo upoznavanje...što se ne viđa često u serijama

....
I meni, možda i najdraža, evo to je prizor koji mi je najviše ostao od svih do sada...baš me zanima gdje je to točno, ono kad odem u Istanbul da svratim
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''

Zadnje uređivanje V element : 31.08.2011. at 10:45.
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 09:49   #760
@Isolta, Kerem je, doduše, nosio sakoiće par broja veće, ali im stilist očito bio isti Možda i je ista obleka, samo Savašu paše veličina


@Zezice, evo, dok i ja lagano ispijam kavicu, tvoji postovi me od srca


@Lolita, pa zar nisi ti posjetila Istanbul? Kao upućena najbolje, možda već imaš asa u rukavu pa ispucaš lokaciju ispijanja čaja Iako, ja primjetila samo površno da su sjedili kraj vode, jer su mi bili cok tatli, pa mi lokacija i nije nešto zapinjala za oči
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.