Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2020., 09:59   #10241
pozdrav svima , imam visa debitnu karticu od erste banke preko koje plaćam sve što kupim preko interneta , pajdaš mi je poslao na pay pal račun 65 eura , dok želim te novce prabaciti na svoju visa karticu ne mogu prebaciti , na toj visa kartici imam 10 kuna , dali trebam imati 1 % od transfera (tako sam ja shvatio ) ili nešto drugo ?? hvala unaprijed svima na odgovoru

mirod is offline  
Old 07.03.2020., 10:40   #10242
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Ako napravi kako treba, na karticu.
Izgleda da su me svejedno opljačkali. Prodavač je poslao refund u eurima kako sam i poslala uplatu (dio u eurima sa balance a ostatak visa premium koja je kao u eurima također) ali PayPal je sve vratio na karticu i preračunao u kune te mi je tako ukrao nekih 20 ak eura na ukupno 420 eura refunda. Njima je tečaj izgleda 7.80 kn za euro.
Lake is offline  
Old 07.03.2020., 15:51   #10243
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Kupila sam nešto s eBaya 18.11.2019. što nikad nije došlo i htjela bih povući dispute, no ne nalazi mi transakciju u PayPal-u, a trebala bih imati mogućnost to napraviti u roku od 180 dana. Može li se tu išta napraviti jer me seller ili ignorira ili me traži da još čekam. Paket, prema trackingu, nije uopće izašao iz Kine, a bilo je naručeno prije situacije s coronom i prošlo je previše vremena.
Kako nema transakcije? Moralo bi sve biti tamo.
I ja imam sličan problem, isto transakcija u 11.mj., pokrenula sam dispute.
anđeo tame is offline  
Old 07.03.2020., 21:05   #10244
imam jedno pitanje ; dobio novce na paypal (dolare ) ne mogu ih prebaciti ni na jednu karticu ( trenutno je u proceduri izrada devizne kartice ) sad me zanima koliko dugo mogu biti dolari u balancu ( prošli put sam isto tako dobio dolare , mjesec dana su dolari bili u balancu , onda ih je paypal automatski vratio pošiljaocu (ne znam ni sam kako i zašto pa me je strah da se to opet ne dogodi ) , molim pomoć što trebam učiniti da dolare opet ne vrate pošiljaocu , hvala unaprijed
mirod is offline  
Old 08.03.2020., 10:06   #10245
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Kako nema transakcije? Moralo bi sve biti tamo.
I ja imam sličan problem, isto transakcija u 11.mj., pokrenula sam dispute.
My bad, imala sam namješteno da mi pokazuje samo zadnjih 90 dana. Anyway, pokrenula sam preko eBaya nekakav request (nije dispute) što je otvorilo komunikaciju sa sellerom, malo smo se natezali, no dao mi je refound.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 12.03.2020., 16:25   #10246
nastavljamo u novoj temi: https://www.forum.hr/showthread.php?t=1188867

BundyBoy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.