Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2004., 14:45   #61
Quote:
Krcko_X kaže:
I ovaj je ko biva nekog zezo.

....
.....
.........
............
anita33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 14:57   #62
Veoma je bedasto ovako usiljeno ubacivati smajliće. Ja znam da se s dva-tri razreda specijalne škole u koju si išla anita, ne može bogznašto puno više i pametnije ni reći, ali barem pokušaj prikriti nivo svoje zaostalosti. Nitko se ne bi trebao ponositi s tim što je glup, a ti upravo to cijelo vrijeme činiš, razumiješ?
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 15:02   #63
Quote:
Krcko_X kaže:
Veoma je bedasto ovako usiljeno ubacivati smajliće. Ja znam da se s dva-tri razreda specijalne škole u koju si išla anita, ne može bogznašto puno više i pametnije ni reći, ali barem pokušaj prikriti nivo svoje zaostalosti.---------------------- Nitko se ne bi trebao ponositi s tim što je glup, a ti upravo to cijelo vrijeme činiš, razumiješ?
anita33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 15:08   #64
Jebote, pa ti si gluplja nego što sam mislio. Kako je to moguće?
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 15:15   #65
Quote:
Krcko_X kaže:
Jebote, pa ti si gluplja nego što sam mislio. Kako je to moguće?
anita33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 22:26   #66
Quote:
Krcko_X kaže:
Jeste primjetili? Mladi Werther, HrvojeHorvat, Vilim C, Insider, UncleFucker, mali febo, Mad maxx....itd.
To negdje procurila kanalizacija, što li?
Dje si bre polovni :

Lebati kazi ljudima zbog cega si vako besan :

Hrvat/Srbin kombinacija te jebe al Bogami to ti nismo mi krivi

Savjetezi bre iz Hrvatske,Srbija je velika i lepa i uzivaj :beah:

Ti ispade najvece GOVNO
 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 06:29   #67
Evo još jednog govnjivog retarda.

Prvo se kokošarski zamaskira u novi nick, onda proljev:
"ti si srbin, kenj, kenj, kvak, kvak...bre, bježi u srbiju, vrišt, polutan, kenj, kenj, izdajnik, blah, za dom, blah, blah, ser, ser..."

Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 15:02   #68
Quote:
RioDeJanero kaže:
Dje si bre polovni :



:beah:

Ti ispade najvece GOVNO
anita33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 18:36   #69
Quote:
Krcko_X kaže:
A ti si to ko biva mene zajebav´o? Pa što ne kažeš da znam?
Malo "žešća" zajebancija.





Zato što vi stoka i ne razumijete ništa drugo osim vulgarnog primitivizma i seksualnih aluzija. To je rječnik koji s vama treba upotrebljavati. To je medicina od koje ćete se možda barem rastrijezniti i vidjeti da se s vama može razgovarati na isti način, jer sve je u redu dok vulgarnost dolazi s vaše strane, ali ako se netko ne daj bože, usudi vratiti, onda je to nekulturno, primitivno, balkanski, nedozrelo...Vi ste moralne i ljudske nakaze, obično smeće koje u biti nije ni vrijedno odgovora i da, mislim da ste govna. Što nije nikakva rijetkost ni tragedija, jer je čitava plejada ljudi-govana u devedesetima poplavila naš društveno-politički prostor, te njime pluta i dalje šireći svoj smrad i gadeći život svakom normalnom čovjeku. Te ljude-govna je iskenjao novi sistem i novonametnute vrijednosti u društvu, pa možda možemo reći da ljudi-govna i nisu kriva što su govna, ali samo do trenutka kada se počnu ponašati u skladu sa svojom esencijom - govnarski. Tada im bez ikakvog ustručavanja treba ukazati na kanalizaciju, na dno društva gdje bi se i trebali nalaziti. Problem je u tome što je kod nas došlo do poremećenog sustava vrijednosti gdje su govna isplivala na površinu i uzurpirala sve vitalne funkcije u društvu, pa tako imamo govna-političare uredno poredane u govnjivu hijerarhiju od vrha prema dnu, dakle od Vlade do predsjednika mjesnih zajednica, govna-suce, govna-voditelje tv i radijskih emisija, govna-pjevače i zabavljače, govna-glumce, govna-sportaše i trenere, govna direktore poduzeća, govna u obliku novopečenih kapitalista, pa evo čak i govna koja se javljaju na internet-forume ne bi li nam dala do znanja kako je ovaj govnjivi sistem u kojem oni paradiraju, nešto odlično i bogomdano, a da je sve ono prije toga bio “mrak” u kojem oni, vjerojatno stisnuti u crijevu nekog šupka nisu ništa vidjeli, nit su se osjećali slobodno. Hvala Bogu na svijetlu demokracije kojeg su ugledali kada su uz obilnu količinu laksativa iz tog crijeva konačno pohrlili van.
Govna uredno njeguju tekovine svoje govnjive revolucije dok se s druge strane ne libe ni nazivanja osvjedočenih koljača i ubojica “hrabrim vitezovima”, ni najvulgarnijeg vrijeđanja tek preminulog čovjeka. A onda, kada se klin pođe izbijati klinom i kada se prema njima počne ponašati na isti način(govnarski), onda cvile, vrište i zapomažu u svojoj frustraciji i nemoći sakrivajući se iza novih nickova, tražeći spas u čoporu ili moderatoru i radeći impotentne “stručne analize” koje bi valjda trebale prikriti činjenicu da su u ovoj virtualnoj jebačini ispušili debelu kitu, čudom se čudeći kada se nakon tolikog navlačenja kožice sperma razlije po njihovim govnjivim facama i odlaze ozlojađeni preseravajući se pederskim “talk to the hand” pizdarijama.

Drugovi govna, s vama drugačijeg razgovora ni nema, ali ne brinite, jer vi niste tu samo da smrdite i zagađujete naš životni prostor. Poznato je da govna znaju i mogu biti korisna, a vi ste toliko dobro, temeljito i obilno nađubrili ovo tlo da iz njega nakon svega ovoga jednostavno mora niknuti nešto korisno, zdravo i plemenito.
Problem je u tome što se govna uvijek percipiraju kao nešto nepoželjno, pa vam nitko neće odati dužno priznanje zbog toga, a što je najžalosnije od svega, ni vi sami sebi.

 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.