Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2008., 11:26   #1
Kako staviti fotogaleriju na blog?

Molio bih stručnjake da mi objasne, na koji način bih mogao staviti fotogaleriju na blog u jedan od box-eva.

Također vaše mišljenje da li je to pametno ili ne, s obzirom na vrijeme učitavanja bloga.

Hvala lijepa!
barun501 is offline  
Old 09.02.2009., 23:08   #2
Fotogaleriju? Iskreno, neznam , no možeš uploadirati svoje slike kao galeriju na prestižnim stranicama..
Link #1
Link #2
i onda staviti link od te photogalerije. Ostala riješenja neznam


Angel., Glad to help! ^^
deiich is offline  
Old 09.02.2009., 23:47   #3
Za galeriju neznam,al možeš staviti slide show

http://www.slide.com/
iksde is offline  
Old 19.02.2009., 00:10   #4
Ja osobno mislim da je glupo u box stavljati photoglaeriju. Jedino ako je box velikih dimenzija.
Bolje ti je uploadati slike na tinypic.com, pa odabereš resize pa klikneš na željenu manju dimenziju slike.
N-dizajn is offline  
Old 23.02.2009., 21:05   #5
Quote:
N-dizajn kaže: Pogledaj post
Ja osobno mislim da je glupo u box stavljati photoglaeriju. Jedino ako je box velikih dimenzija.
Bolje ti je uploadati slike na tinypic.com, pa odabereš resize pa klikneš na željenu manju dimenziju slike.
Khm. N,razmišljaj maLo o posjetiteljima bloga, razmišljaj kada oni uđu i cijelo im računalo počne blokirat,razmisli o tome. Još uvjek mislim da je ova ideja s photobucketom, ili deviantartom bolja.
I da je box velikih dimenzija,što je rijetkost, opet bi se blog znatno sporije očitavao .
Barun ,razmisli o rađenju vlastite web stranice pa onda postavljaj ova silly pitanja.

Angel^^ Glad to help!

Zadnje uređivanje deiich : 23.02.2009. at 21:06. Reason: Izostavljanje texta.
deiich is offline  
Old 23.02.2009., 21:07   #6
Da i moram reči da ni ova ideja,sa slideom nije loša! Keep up the good work,everybody!
deiich is offline  
Old 24.02.2009., 19:46   #7
Quote:
deiich kaže: Pogledaj post
Khm. N,razmišljaj maLo o posjetiteljima bloga, razmišljaj kada oni uđu i cijelo im računalo počne blokirat,razmisli o tome. Još uvjek mislim da je ova ideja s photobucketom, ili deviantartom bolja.
I da je box velikih dimenzija,što je rijetkost, opet bi se blog znatno sporije očitavao .
Barun ,razmisli o rađenju vlastite web stranice pa onda postavljaj ova silly pitanja.

Angel^^ Glad to help!
Ke? To što ti ne znaš smanjiti težinu slike ne znači da se na svim blogovima blokira sadržaj. I ne, ne bi, jer opet kako kažem većina zna smanjiti težinu slike.
I kak' si mi ti duhovita s tim silly odgovorom hi hi hi hi Daj ti 400kn za web stranicu i onda odgovaraj ovako glupo sa svojim silly odgovorom hi hi hi hi
__________________
Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get
GingerSnaps is offline  
Old 26.02.2009., 13:19   #8
Quote:
GingerSnaps kaže: Pogledaj post
Ke? To što ti ne znaš smanjiti težinu slike ne znači da se na svim blogovima blokira sadržaj. I ne, ne bi, jer opet kako kažem većina zna smanjiti težinu slike.
I kak' si mi ti duhovita s tim silly odgovorom hi hi hi hi Daj ti 400kn za web stranicu i onda odgovaraj ovako glupo sa svojim silly odgovorom hi hi hi hi
hiihhii,jesam ja rekla da neznam smanjit tezinuu slike?hihihi, sta se po tvom u photogaleriju ubrajaju 2 ,3 slike? da da to se nebi nazivalo photogalerijom, a ti si nešto bolje odgovorila aj,molim te .Blokira? Ja nisam rekla da blokira ,nego je barun pitao da li je pametno staviti galeriju ,s obzirom na tezinu slika, ja sam mu odgovorila. hihhihi,ČITAAJ PITANJA PA SE IDI PREPIRAT SA SILLY ODGOVORIMA.
P.s. Pogledaj u riječnik!


Angel.^^
deiich is offline  
Old 26.02.2009., 21:16   #9
Quote:
deiich kaže: Pogledaj post
hiihhii,jesam ja rekla da neznam smanjit tezinuu slike?hihihi, sta se po tvom u photogaleriju ubrajaju 2 ,3 slike? da da to se nebi nazivalo photogalerijom, a ti si nešto bolje odgovorila aj,molim te .Blokira? Ja nisam rekla da blokira ,nego je barun pitao da li je pametno staviti galeriju ,s obzirom na tezinu slika, ja sam mu odgovorila. hihhihi,ČITAAJ PITANJA PA SE IDI PREPIRAT SA SILLY ODGOVORIMA.
P.s. Pogledaj u riječnik!


Angel.^^
Zašto dvije, tri kada može i njih pedeset? To ti je isto sa predlošcima. To su praktički foto-galerije I oprosti, ali ja doma nemam riječnik, samo rječnik, ajme kako si ti pametna i pismena
__________________
Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get
GingerSnaps is offline  
Old 28.02.2009., 20:59   #10
Quote:
iksde kaže: Pogledaj post
Za galeriju neznam,al možeš staviti slide show

http://www.slide.com/
i ja mislim da je ova ideja bolja, jer kolko god ti smanjivao težine slika, opet se ima što za učitavati, a još ako vizitor ima sporu vezu...
 
Old 07.08.2013., 22:10   #11
Može mi neko pomoč tj. reći kako da napravim ovo samo da budu druge slike i titlovi drugi, da li ima html kod za to ili??? https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...28374406_n.jpg molim vas pomozite hitno je
ivan712 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:02.