Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Domovinski rat

Domovinski rat Domovinski rat bez politike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2015., 22:22   #161
Ti probaj pa vidi koliko će dugo prolaziti.
rezon@tor is offline  
Old 22.05.2015., 16:29   #162
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Ti probaj pa vidi koliko će dugo prolaziti.
Sta, da moderacija tvrdi da ne zna ime najbrojnijeg naroda u drzavi na temi koju moderira ?
orbisb is offline  
Old 27.05.2015., 13:56   #163
Quote:
orbisb kaže: Pogledaj post
Kako sam bio nesiguran koja pravila vaze na forumu obratio sam se moderaciji i dobio sam odgovor



Kako se ocigledno postuju pravila u isto ono vrijeme kada je Hrvatska bila Socijalisticka Republika i glavni grad drzave u kojoj je bila Hrvatska je bio Beograd da li znaci da se i tih pravila moramo prihvatiti ? Da koristimo Milicija umjesto Policija, da je valuta Dinar, da postoji SSSR, Cehoslovacka, da je Berlin podjeljenj grad, da nas brani JNA ? Da li se sve to treba da prihvatim da bi mogao da ostanem na ovom forumu i to sam pitanje postavio ali nikako da dobijem odgovor pa da vidim ovako jer ne zelim da trolam druge teme.

Nije mi cilj da prvovociram ali stvarno ne znam koja pravila vaze na ovom forumu a ne bi zelio da ih krsim.
provociraš, tvoj narod se izjasnio Muslimanima, nismo ih mi tako nazvali
juanpablom is offline  
Old 27.05.2015., 15:13   #164
Ne na temi.

Ovdje bi prvenstveno moderatori trebali odgovarati.

Ja ne vidim neodgovorenih pitanja
rezon@tor is offline  
Old 20.07.2015., 16:46   #165
Da li je dozvoljeno na forumu koristiti nickove i avatare od osuđenih ratnih zločinaca, npr : Mile Mrkšić, Dario Kordić, Veselin Šljivančanin ?

I kako nema odgovora da ponovim pitanje koje sam ranije postavio :

Kako se ocigledno postuju pravila u isto ono vrijeme kada je Hrvatska bila Socijalisticka Republika i glavni grad drzave u kojoj je bila Hrvatska je bio Beograd da li znaci da se i tih pravila moramo prihvatiti ? Da koristimo Milicija umjesto Policija, da je valuta Dinar, da postoji SSSR, Cehoslovacka, da je Berlin podjeljenj grad, da nas brani JNA ? Da li se sve to treba da prihvatim da bi mogao da ostanem na ovom forumu i to sam pitanje postavio ali nikako da dobijem odgovor pa da vidim ovako jer ne zelim da trolam druge teme.
orbisb is offline  
Old 20.07.2015., 17:04   #166
Neprihvatljive nazive prijavite na PŽK.

Nazivlje iz drugih vremena je prihvatljivo, a ne obavezno.
rezon@tor is offline  
Old 10.08.2015., 23:00   #167
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Ti misliš sudjelovati u raspravi ili samo provocirati?
1)Zašto je izbrisan moj komentar o raketiranju ŠB?
Ja sudjelujem, samo mi je dosta sranja koja drugi prosipaju. Ako Worm izjavu jednog generala prihvaća kao istinu i očekuje da u to vjerujemo onda ga pitam zašto ne vjeruje i drugom generalu. Ili je Wormovo mišljenje službeno stajalište forum hr-a? U tom slučaju se ispričavam i nastavite u slobodnom tonu.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Old 10.08.2015., 23:06   #168
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
1)Zašto je izbrisan moj komentar o raketiranju ŠB?
Ne znam o što pitaš.

Brisao sam provokacije i pisanje o drugim forumašima.
rezon@tor is offline  
Old 24.08.2015., 16:49   #169
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Neprihvatljive nazive prijavite na PŽK.

Nazivlje iz drugih vremena je prihvatljivo, a ne obavezno.
Odkud sad " neprihvatljivo" ? Ako je dozvoljeno koristiti imena ratnih zlocinaca onda se nama razloga prijavljivati a ako nije onda ima. Ili zelis da nam kazes da moderacija odlucuje koji su ratni zlocinci prihvatljivi na ovom forumu a koji nisu ? Ako je tako koji su to kriteriji prihvatljivosti ratnih zlocinaca na ovom forumu da znamo ima li fajde da se prijavi?
orbisb is offline  
Old 24.08.2015., 18:06   #170
o dozvoljenim nickovima odlučuju više sfere moderacije
rezon@tor is offline  
Old 29.04.2018., 23:58   #171
Mene zanima zasto na podforumu Domovinski rat nema opcije da se stavi slika? Imam nesto da uploadam a ne mogu, ne mogu neke novinske clanke da Prt Sc zbog velicine, puno lakse bi mi bilo da mogu uploadati.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Old 30.04.2018., 05:24   #172
Quote:
Danube wind kaže: Pogledaj post
Mene zanima zasto na podforumu Domovinski rat nema opcije da se stavi slika? Imam nesto da uploadam a ne mogu, ne mogu neke novinske clanke da Prt Sc zbog velicine, puno lakse bi mi bilo da mogu uploadati.
Koliko se sjećam nigdje na forum.hr ne možeš uploadat slike.
Koriste se vanjski servisi.

Dodatno
Domovinski rat je specifičan podforum, pa se preferiraju poveznice nad uključivanjem slika.
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Old 09.05.2018., 15:39   #173
Važna Napomena
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Quote:
Markanm kaže: Pogledaj post
Lažovčina, bukvalno značenje u slengu koje se odomaćilo u forumskoj komunikaciji, izraz koji je inače, pojam u shia islamu....

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Taqiya
Dakle Musliman koji krije svoju vjeru.

Sad to prestaje.

Tko od sad upotrijebi taj izraz, vraćam se do 5 dana u nazad i kartoniram svako korištenje.

Hvala na suradnji.
rezon@tor is offline  
Old 09.05.2018., 16:48   #174
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Dakle Musliman koji krije svoju vjeru.
Dopunjeno - takija je pravo iz Kur'an-a, koje dozvoljava muslimanima da lažu kako bi se zaštitili kada su u opasnosti. Jedno je "kriti", a drugo je laž.

Tako da nema logike da zbog korištenja tog izraza, koji je općepoznat i koji je njihov izum, dijelite kartone. Doduše, ovdje me ne može ništa iznenaditi...
__________________
Ribe su morale biti strašno ljute kad su prvi put izašle na plažu i uzdržavale se da ne udahnu dok im otpadnu škrge i razviju se pluća. Ali kad ozbiljno odlučiš da evoluiraš, nema više natrag.
Markanm is offline  
Old 09.05.2018., 17:08   #175
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Izraz označava laganje u političke svrhe od strane "najbrojnijeg naroda" u BiH.
Nema nikakve veze sa skrivanjem vjere.
Na wiki poveznici, koju sam ostavio, 10 puta se spominje riječ politika.
Kolega rezonator je možda previdio uporabu tog pojma u političke svrhe. A izgleda da ga jedino za te svrhe i koriste.
__________________
Ribe su morale biti strašno ljute kad su prvi put izašle na plažu i uzdržavale se da ne udahnu dok im otpadnu škrge i razviju se pluća. Ali kad ozbiljno odlučiš da evoluiraš, nema više natrag.
Markanm is offline  
Old 09.05.2018., 17:17   #176
Jedini koji koriste tu riječ i koji su popularizirali u, kao što je jasno iz članka na wikipediji, potpuno krivom i izmišljenom tumačenju, su internacionalne brigade alt-rightovaca, podrumskih trolova i islamofoba svih boja.

99% muslimana nema pojma što znači ta riječ, kao što uostalom nemate ni vi koji ju ovdje koristite, što ste upravo demonstrirali.

Ono što želite reći načinom na koji koristite tu riječ je da je laganje u političke svrhe nešto inherentno islamskoj vjeri, a konkretno Bošnjacima jer samo po njima drvite.

I to govore ljudi koji su odrasli na Balkanu u zadnjih nekoliko desetljeća i ne zacrvene se...
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Old 09.05.2018., 17:52   #177
Quote:
rezon@tor kaže: Pogledaj post
Kako se na podforumu Domovinski rat odnosimo prema dnevnoj politici?

Točno, izbjegavamo ju.
Kolega, nije u pitanju dnevna politika. Politika koja se vodi 28 godina nikako ne može nositi epitet "dnevna". Politika koja je direktno kriva za protjerivanje 127.000 mojih sunarodnjaka u BiH, nećemo rat ni spominjati, eto i RH je agresor po velikomuslimanskoj politici... politika koja je na sve moguće načine opstruirala povratak, od terorizma do prijetnji, ubojstava...politika koja na sve moguće načine blokira legitimne zahtjeve jednog naroda, bira mu predstavnike, netransparentno troši pare, i mogu nabrajati 20 stranica - takva politika je politika lažova na kub!! Zvali je mi takijanje ili ne, ali to je politika laži, prevara, jednom rječju kurvanjska politika.

Ta politika drži i svoj narod u blokadama, mentalnim pa svim ostalim, i jasno vidimo rezultate takve politike - BiH je tamni vilajet, propala u svim segmentima.
__________________
Ribe su morale biti strašno ljute kad su prvi put izašle na plažu i uzdržavale se da ne udahnu dok im otpadnu škrge i razviju se pluća. Ali kad ozbiljno odlučiš da evoluiraš, nema više natrag.
Markanm is offline  
Old 09.05.2018., 18:01   #178
Dakle, politika koja se sad odvija.

To je ono što ja zovem Dnevna politika
rezon@tor is offline  
Old 09.05.2018., 18:08   #179
Pojam taqi-a u islamu označava situaciju kad je dopušteno lagati u određenim situacijama kako bi se protivnik "nadigrao".

Kakve veze to ima sa skrivanjem vjere??? Pa to je njihov pojam. Nismo ga mi izmislili. To je potpuno kriva interpretacija.

Odakle uopće ideja da je to "skrivanje vjere"
sedan is offline  
Old 09.05.2018., 18:12   #180
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Pojam taqi-a u islamu označava situaciju kad je dopušteno lagati u određenim situacijama kako bi se protivnik "nadigrao".

Kakve veze to ima sa skrivanjem vjere??? Pa to je njihov pojam. Nismo ga mi izmislili. To je potpuno kriva interpretacija.

Odakle uopće ideja da je to "skrivanje vjere"
Pročitaj na poveznici koja mi je dana
Quote:
This practice is emphasized in Shia Islam whereby adherents are permitted to conceal their religion when under threat of persecution or compulsion.[3][8] However, it is also permitted in Sunni Islam under certain circumstances.
rezon@tor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.