Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 19:15   #4641
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Da, fakat..
Ono, srpski ili mađarski tenkovi nadiru sa sjevera, a mi dajemo nalog tajniku da ispuni narudžbenicu za Helfajere.
Dok čekamo da UPS dostavi pismo Amerikancima, a Kongres odobri slanje raketa, pucamo iz VHS 2 po tenkovima.
Zvuči kao odličan plan
Koji jebeni tenkovi jebeni šroovac ??

Ma koji ti je Q ? Koji tenkovi ?

Poserem ti se u knjige iz kojih si učio na Zemuniku

Kupi rakete nemoj se oslanjati na obavještajnu službu i saveznike ?

Ma mi s AGM114 možemo samo gađati neki jebeni autobus greškom pa se prati
poslije 20 godina pred sudovima...

OH-58D(r) su lansirali "KOLIKO" ??? AGM114 na svojoj teritoriji u bojevim uvjetima ???

Počeli ste srati na hrpu od kad nema moderatora koji uopće zna što je jebeni metak a što je grain !
__________________
extraordinary and plenipotentiary ambassador of Croatia
AirBag is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:38   #4642
A uuu!!!

Vidi, vidi. Stvari polako idu i dolaze na ono što su kolege ''stariji/stari prdonje'' među kojima sam i ja pisale od početka.

''Paklena vatra u oriđinal ubojitom izdanju'' još nije nabavljena?

Tek su sad odobrena i osigurana sredstva.

Nabava slijedi kada?

Koliko ono komada za ta predviđena sredstva?

Idemo ''u boj'' nakon te nabave?

Kada ''će uslijediti'' dolazak prva 2 MRF?

Krajem koje ono godine?

Što je još te godine?

Đ, M end Đ!!!
VFA-125 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:09   #4643
Ja bih bio presretan da se ovakvim tempom uzmu poklonjeni ili za siću nabavljeni Abramsi, Bradleyi, Patrioti/hawk. Po 20 (gusjeničara) i najmanja moguća operativna porcija Patriota/hawka.
Pa onda nakon dolaska učiti, učiti, učiti, obučavati i utreniravati ... Lako je dokupiti svega, ako imaš stručnih obučenih/školovanih ljudi na pretek (čega nitko pametan nikad nema)

Ali, mlađarija je danas neurozna i bez strpljenja, navikla na to da je sve udaljeno jedan klik mišem i par sekundi buljenja u ekran na kojem piše ...loading...
Helikopter dođe na Zemunik u petak i oće se da nakon što izmili iz Galaxyja pršte Helfajeri ko kumbasice

Par mjeseci od prvog lebdenja do noćnog gađanja je, naime predugo. A i goli kurac, jelte, jer ni danju ni noću za gracku čistoću nije ispucano bar šesto elfajera. tek onda bi to bilo to. Zapravo trebalo bi kupiti toliko helfajera da svaka bolja kuća može nadopunit kajovu, ako zatreba

A sezona gljiva još nije ni počela..
zdaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:17   #4644
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Da, fakat..
Ono, srpski ili mađarski tenkovi nadiru sa sjevera, a mi dajemo nalog tajniku da ispuni narudžbenicu za Helfajere.
Dok čekamo da UPS dostavi pismo Amerikancima, a Kongres odobri slanje raketa, pucamo iz VHS 2 po tenkovima.
Zvuči kao odličan plan
Đizus, kaj ti briješ
__________________
________________________________________

♥♥ [ SKINITE MARASOVCU BAN ] ♥♥
nixolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:18   #4645
Quote:
TauraDendarii kaže: Pogledaj post
Ako bi kupili 200 raketa, bilo bi zasto toliko puno, nemamo drugih stvari.
Ako bi kupili 0 raketa, onda zašto ništa, beskorisne su bez toga.
Ako kupimo 32, opet to nije dovoljno, itd.

U svakom slucaju, neki bi ovdje prigovarali. Zadovoljan sam navedenim jer se sve sto su tragičaria najavljivali ispada netočno. Kiowe su tu i biti će ozbiljno naoružane.
& uvježbana ekipa.
__________________
________________________________________

♥♥ [ SKINITE MARASOVCU BAN ] ♥♥
nixolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 21:43   #4646
Što sad ne valja ?
__________________
Pola sata ćete ostati na ručku i onda možete otići, Franjo Tuđman generalima, Brijuni 31. VII 1995.
"Prije će Sava uzvodno poteći nego Hrvati dobiti državu", J. B. Tito, Karađorđevo, 2. XII 1971.
"Republika Hrvatska najveći je pobjednik u ovom ratu, najveći su gubitnik hrvatski Srbi, najviše zbog vlastite nesposobnosti i tvrdoglavosti", lord David Owen, 27. I 1996, UN, New York. "Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, na blagdan sv. P&P 1942.
pp5d6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 22:16   #4647
Quote:
pp5d6 kaže: Pogledaj post
Što sad ne valja ?
..ma nemreš ti to zadovoljit nikako...nekima ne paše baš ništa...koliko sam ja uspio pohvatat određen broj Paklenih je dostavljen a u skladu sa planom obuke daklem u skolpu dogovorenog aranžmana...ova najava nabavke nema direktne veze sa tekućom obukom već je to dio "prirodnog" procesa korištenja aparata...
...ljudi su si zamislili nerealno kratak vremenski okvir...samo ispaljivanje raketline i nije neka neznamkoliko komplicirana radnja...pravih problema tj posla će bit u nekim stvarima koje se baš i ne vide i nisu atraktivne ko "vatromet"...
jedangrafitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 22:27   #4648
Quote:
jedangrafitni kaže: Pogledaj post
..ma nemreš ti to zadovoljit nikako...nekima ne paše baš ništa...koliko sam ja uspio pohvatat određen broj Paklenih je dostavljen a u skladu sa planom obuke daklem u skolpu dogovorenog aranžmana...ova najava nabavke nema direktne veze sa tekućom obukom već je to dio "prirodnog" procesa korištenja aparata...
...ljudi su si zamislili nerealno kratak vremenski okvir...samo ispaljivanje raketline i nije neka neznamkoliko komplicirana radnja...pravih problema tj posla će bit u nekim stvarima koje se baš i ne vide i nisu atraktivne ko "vatromet"...


Što se praviš lud ??

Za 20 reketla moramo platiti OBUKU za skladištenje provjeru kao da kupujemo 4 iljade ka smradovi koji financiraju ISIL..


__________________
extraordinary and plenipotentiary ambassador of Croatia
AirBag is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:34   #4649
ja bi bija happy da udvostručimo broj mehosa i inžinjera u vrtoletnoj i fix wing avijaciji u idućih par godina. zaustavimo trend mladosti bez muda. postojeće pzo zadržat i ako je ikako moguće neki ili nekakav pzo srednjeg dometa nabavit.
za more pomorstvo i mornaricu nismo, bar ne od ovih iz ZG, tako da o tome neću.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:50   #4650
Neš to dočekat, ka ni ja....
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:59   #4651
aj po pivo evo za 4 godine.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 01:50   #4652
Hellfire je vec kod nas, najnaprednija inacica je u dolasku, shelf life i to u prvoj polovici zivotnog vijeka je dovoljan da doceka ultimativnu platformu prefiksa AH.
Do tada nastavite sa psihoterapijom.
Bahaticek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 09:31   #4653
Quote:
karabin kaže: Pogledaj post
ja bi bija happy da udvostručimo broj mehosa i inžinjera u vrtoletnoj i fix wing avijaciji u idućih par godina. zaustavimo trend mladosti bez muda. postojeće pzo zadržat i ako je ikako moguće neki ili nekakav pzo srednjeg dometa nabavit.
za more pomorstvo i mornaricu nismo, bar ne od ovih iz ZG, tako da o tome neću.
hajde pobroji "ove u zg" koji odlucuju, pa reci koliko si nasao zagrepcana, a koliko i iz kojih ostalih krajeva, please
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 10:37   #4654
Quote:
Bahaticek kaže: Pogledaj post
...je dovoljan da doceka ultimativnu platformu prefiksa AH.
Do tada nastavite sa psihoterapijom.
Slažem se,
bez psihoterapije nije lako slušati i gledati sva postignuća.
AH - bespilotna verzija sa robotiziranom linijom za održavanje.
Tako da je samo ovih par prvašića dosta, ako i oni do tada ne zbrišu.
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:24   #4655
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Slažem se,
bez psihoterapije nije lako slušati i gledati sva postignuća.
AH - bespilotna verzija sa robotiziranom linijom za održavanje.
Tako da je samo ovih par prvašića dosta, ako i oni do tada ne zbrišu.


Jače je od tebe, očito. Ti možeš govoriti štogod želiš, ali očito je kako si pun gorčine i kako ne želiš dobro HRZu. Jadno.
TauraDendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:30   #4656
Sva sreća da svi ostali žele "dobro" HRZu pa su ga doveli na ove razine
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:41   #4657
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Sva sreća da svi ostali žele "dobro" HRZu pa su ga doveli na ove razine
Oni su možda i gori, ali ja neznam pišu li na forumu, i ako pišu to ne pišu na takav jadan i jalan način kao ti.
TauraDendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:43   #4658
Ne očekujem da me idioti tvoje razine razumiju... NHF
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 13:52   #4659
Quote:
9aplus kaže: Pogledaj post
Ne očekujem da me idioti tvoje razine razumiju... NHF
NHF.

Vec sam ti komentirao, ti si mozda u pravu, mozda su sve drugi unistili i samo je pitanje vremena, ali ti na takav negativan način komentiras da je svaki tvoj post užasan. Čista negativa. Neznam kako ti se da trošiti vrijeme na takvu negativu. Ne vjerujem da si takav u stvarnom životu.
TauraDendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 15:14   #4660
Kada Štef odustane, budem i ja
https://www.vecernji.hr/vijesti/stje...rafija-1192445
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.