Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 20:19   #1261
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Prijavila bi se za posao sobarice u Valmaru,ne treba mi ni hrana ni smještaj ,kolika bi mogla biti plaća?
Piše ti u onom članku da će najmanja neto plaća biti 5000 kuna.
http://hrturizam.hr/valamar-riviera-...5-tisuca-kuna/
kikikop is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 12:45   #1262
pozdrav,dobio sam ponudu za rad u dubrovackim vrtovima sunca,nemam bas iskustva kao konobar,pa me zanima kakave su place i uvjeti smjestaja? puno bi mi znacilo ako neko ima da radi tamo pa da dobijem neke informacije
padyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 14:02   #1263
Quote:
kikikop kaže: Pogledaj post
Piše ti u onom članku da će najmanja neto plaća biti 5000 kuna.
http://hrturizam.hr/valamar-riviera-...5-tisuca-kuna/
Zvuci predobro . Poslao molbu ali mi se nisu javili. Ako je stvarno tako 5000 osnovica nakon sto se odbije smjestaj i hrana i bez dodataka to je jako dobro
.:Bambi:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 21:07   #1264
Odradila sam sezonu u Solarisu i imam potrebu ovo napisati obzirom da sam malo dobrih komentara procitala o njima..

Znaci radila sam 01.05. - 30.09. kao konobar. Na pocetku je bilo tesko dok se nisam uhodala, naucila ponudu hotela, rad na blagajni i slicno, ali to se sve lako savlada i njie bilo problema.
U 7. i 8. mj. radilo se 9 h dnevno, SVAKI tjedan je bio slobodan dan, a u 5., 6. i 9. je bilo i krace radno vrijeme, nekada 6 ili 7,8 h, ovisno o poslu i potrebama. Znalo se dogoditi i da dobijelo 2 slobodna dana ili slobodan vikend.
Naravno sav rad je placen, placeni su prekovremeni, dvokratan rad, nocni te rad nedjeljom i blagdanima. Isto tako imali smo i proviziju na promet koja nije bila mala, u sezoni bi bila i po 100 kn dnevno na placu.. A ni baksa nije losa. Tako da, sve u svemu, placa je u sezoni bila preko 7 tisuca, van sezone niza, al isto super.

Meduljudski odnosi znaju biti svakakvi, a uglavnom ovisi o tome kako se postavite u pocetku. Meni su kolege bili ok, nismo se nesto pretjerano dobro slagali van posla, ali svi bi odradili svoj dio i nije bilo nikakvih problema. Direktori isto budu svakakvi, ali sve se bez problema dogovori i svaki problem rijesi. Meni je najveci problem bio sto je bilo ljudi koji su preko veze tamo, a tupi su ko stup, al navikne se covjek i s njima.

E, sad, smjestaj je jedina stvar koja tamo steka, al s obzirom da je besplatan da se podnijeti, osim ako su cimeri iz pakla kakve sma ja jedno vrijeme imala, ali stalno se moze obratiti kadrovskoj i oni to u danu rijese Znaci sobe su visekrevetne, kreveti su na kat, od 4 do 10ak osoba je u sobama, bar mi se cini mozda i vise, ne sjecam se stvarno. Meni nije bilo nista strasno, ali vjerujem da starijim ljudima to smeta kao i buka koje zna biti. Menza za zaposlenike mi je bila dobra, iako se menu ponavljao, ali uvijek bi bilo barem 5 vrsta glavnih jela i isto tako priloga pa svatko moze izabrati.

To je to od mene, ako vas jos sto zanima slobodno pitajte
Ja se vjerojatno necu vratiti jer zavrsavam faks pa trazim nesto u struci, ali ako nista ne nadem vrlo rado cu doci bar 2 - 3 mj.
tinna_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 09:13   #1265
ljudi moji, probate i vidite, ako ide - super, ako ne - trazite dalje.
osobno ne bih vjerovala sve u sto se kaze.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:49   #1266
Stvar je u tome da nismo svi isti, nekome nesto vise ili manje odgovara. Meni osobno nije najbitnija visina place koliko uvjeti smjestaja, hrane i opcenito uvjeti na poslu - znaci da nije izrabljivanje do maksimuma od jutra do sutra, da imas bar jedan slobodan dan i koliko toliko okej ekipu i nadredenog da se moze fino izdrzat na poslu. Moze se pronaci, evo ja cu kod istog poslodavca 6 godinu zaredom Uvjeti nisu sjajni, nisam presretan sto tamo idem ali kada si sve zbrojim na kraju ipak budem zadovoljan jer mi trenutno tako odgovara.
Stran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 16:36   #1267
Pozdrav svima

Evo i ja sam ove godine odlucila potraziti sezonski posao...

Danas poslala nekih 15taj molbi i sada cekam ...



http://hrturizam.hr/valamar-riviera-...5-tisuca-kuna/ - nadam se da je ovo istina
Maja0802 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 03:19   #1268
Valamar bio na valentinovo u mom gradu imao dan otvorenih vrata bilo nas 60-tak svi predali životopise.
Kažu minimalna plaća 5000kn a mene zanima samo taj njihov smještaj...to bude u nekim kućama gdje ih ima po 8 osoba ili ako netko zna nek napise
woow123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:43   #1269
Da li može netko opisati kako izgleda telefonska provjera znanja stranog jezika. Zvali su me iz Valamara, ali općenito bilo čije iskustvo dobro dodje čisto da se znam pripremiti. Hvala najljepša
zelenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 15:17   #1270
Mene zvali iz Plave lagune... Sobarica ima placu 3500kn + smjestaj + 3 obroka
Maja0802 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:06   #1271
Quote:
woow123 kaže: Pogledaj post
Valamar bio na valentinovo u mom gradu imao dan otvorenih vrata bilo nas 60-tak svi predali životopise.
Kažu minimalna plaća 5000kn a mene zanima samo taj njihov smještaj...to bude u nekim kućama gdje ih ima po 8 osoba ili ako netko zna nek napise
Evo, Valmar ima u mojoj kući jedan apartman ,dve sobe ,bile su 4 cure unutra ,često su znali dolaziti nečiji rođaci na ljetovanje,pa njihovi dečki itd.Luda kuća,par puta sam zvala policiju jer su bili nepodnošljiv,i apartman je bio ko javni wc ulazili i izlazili tko je htio .Na kraju sam zvala njihovu kadrovsku i zaprijetila da će biti krvi ako se ne smire.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:26   #1272
Prošle godine radio kao servir u Istraturistu (sada je to Plava Laguna)
S obzirom da mi je prva sezona mogu reci da sam djelomicno zadovoljan, placa nije bas bila kako su mi rekli preko telefona ( ali ih i razumijem jer to ovisi o dosta faktora pa ti i ne mogu tocno reci). Neces zaradit neke milijune ali uvijeti su odlicni s obzirom da sam bio u smjestaju koji je novi i klimatiziran, imas 3 obroka i prakticki placas samo luksuz. Placa je bila oko 3300 ali kad se doda stimulacija,nocni rad, dodatak za dvokratni rad i blagdane bude oko 3900, bez prekovremenih (to ti kasnije isplate u preraspodjeli), također dobijes i regres 80kn msm za mjesec dana rada, kao i bozicnicu ako odradis minimalno 2 mjeseca, također ti i firma placa put kuci ( ako si prijavljen na birou onda ti biro placa put do tamo) . Hmm a negativna strana je losa radna atmosfera( to sad ovisi od hotela do hotela) osobno mi je poso bio lagan. Ovo sve vrijedi slicno i za sobarice ali one rade puno teze poslove . Ove godine se vracam ali na drugom radnom mjestu
domagoj1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 09:06   #1273
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Evo, Valmar ima u mojoj kući jedan apartman ,dve sobe ,bile su 4 cure unutra ,često su znali dolaziti nečiji rođaci na ljetovanje,pa njihovi dečki itd.Luda kuća,par puta sam zvala policiju jer su bili nepodnošljiv,i apartman je bio ko javni wc ulazili i izlazili tko je htio .Na kraju sam zvala njihovu kadrovsku i zaprijetila da će biti krvi ako se ne smire.
vec sam cula taku neku pricu, ali bez ikakvih prijetnji.

p.s. ne vjerujte svemu kaj vam neko kaze, ako vec idete negdje na sezonu sve si provjerite, citajte i izmedju redaka
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:33   #1274
Quote:
domagoj1234 kaže: Pogledaj post
Prošle godine radio kao servir u Istraturistu (sada je to Plava Laguna)
S obzirom da mi je prva sezona mogu reci da sam djelomicno zadovoljan, placa nije bas bila kako su mi rekli preko telefona ( ali ih i razumijem jer to ovisi o dosta faktora pa ti i ne mogu tocno reci). Neces zaradit neke milijune ali uvijeti su odlicni s obzirom da sam bio u smjestaju koji je novi i klimatiziran, imas 3 obroka i prakticki placas samo luksuz. Placa je bila oko 3300 ali kad se doda stimulacija,nocni rad, dodatak za dvokratni rad i blagdane bude oko 3900, bez prekovremenih (to ti kasnije isplate u preraspodjeli), također dobijes i regres 80kn msm za mjesec dana rada, kao i bozicnicu ako odradis minimalno 2 mjeseca, također ti i firma placa put kuci ( ako si prijavljen na birou onda ti biro placa put do tamo) . Hmm a negativna strana je losa radna atmosfera( to sad ovisi od hotela do hotela) osobno mi je poso bio lagan. Ovo sve vrijedi slicno i za sobarice ali one rade puno teze poslove . Ove godine se vracam ali na drugom radnom mjestu
Potpisujem imao skoro isto iskustvo placa nije velika ali se nisam ni previse naradio i nakupio 2 mjeseca preraspodijele vjerojatno se i ja vracam ovi drugi me nisu jos zvali da cujem njihovu ponudu...
.:Bambi:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 11:32   #1275
Jadranski luksuzni hoteli došli u moj grad i došlo jedva 10-tak ljudi među kojima sam i ja ...
I nude rad u cavtatu za 3500kn,jedna ih žena napade kakav su smještaj davali radnicima
Uglavnom smješno je bilo slušati raspravu
Izgleda da je Valmar najbolji barem tako govore svi koji su radili kod njih
woow123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 08:22   #1276
Programi obuke u Plavoj Laguni??

U oglasima se navodi da se tokom sezone u pojedinim hotelima može proći i dodatna obuka,jel postoje takvi tečajevi ili trening,kak se već zove...u Plavoj Laguni??
sezonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 10:00   #1277
ima li neko neku informaciju vezano za amines novigrad,bivsa laguna?hvala
padyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 16:56   #1278
Quote:
padyy kaže: Pogledaj post
ima li neko neku informaciju vezano za amines novigrad,bivsa laguna?hvala
sto te zanima?
Stran is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 17:12   #1279
Osobno nisam radio u Valamaru ali dosta poznanika je....uglavnom nisu loši komentari ali kao što je već napisano ono što jednoj osobi (ne)paše ne mora nužno značiti da će i vama (ne)odgovarati....tako da u svakom slučaju tko želi neka se okuša i sretno!!!
Mrtav ladan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:25   #1280
Zanima me kakav smještaj mogu očekivati kao zaposlenik Lafodie ? Rekli su nam da postoje dvije vrste - jedan smještaj je blizu samog hotela a ako tu ne bude mjesta onda će se ljude smještat po privatnim kućama.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.