Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 13:34   #4361
Meni je ful cudno dok se sad mice jer ju do sad uvijek nisko osjecala i vise iznutra nego iz vana. Sad ko da se dignula i ne osjetim joj udarce iznutra nego sam vidim kak se trbuh mice i osnetim izvana. Sad se vec navikla, al mi je prvih dana promjene bas bila frka da se umirila...

Ja uopce nisam istrazivala rodilista sto i kako koja nude
Bila 2 put lezala na ginekologiji na merkuru zbog nekih operacija jajnika i nekako mi se podrazumjevalo da cu tam i rodit. Muz i okolina pak forsiraju vinogradsku i idu mi na zivce
bljuć is offline  
Old 17.02.2018., 13:53   #4362
Zašto forsiraju Vinogradsku? I kako se uopće njih, osim muža, tiče gdje ćeš ti roditi?
For My Pain is offline  
Old 17.02.2018., 14:06   #4363
Jer kao poznju nekog... Pod okolinom mislimm na njegove �� i dvije frendice kaj tam rodile.

Nije to sad neka vezetina da ce me tretirat bolje neg druge... mozda i imaju pravo, al kad se ja bolje osjecam oko merkura bez "veze" nego vinogradske s "vezom". Znam kak funkcionira i di je sta

Mada, tak i tak svi zanamo da ce biti kak ja hocu pa ne kuzim cemu otpor
bljuć is offline  
Old 17.02.2018., 15:59   #4364
Mi smo prošli cijelu našu priču u Vinogradskoj.
I MPO, i vođenje trudnoće, i ležala sam tamo par dana....Svi su oduvijek divni prema meni i ne želim sad mijenjati doktore kojima vjerujem i koje poznajem.
Malo drame oko šećera alk bez njih moje bebe ne bi bilo pa neka.
BondWannabe is offline  
Old 17.02.2018., 20:34   #4365
Jel ima koja problema sa kruljenjem u trbuhu, ledjima, ma ne znam vise ni gdje? Pa to nije normalno, vec par dana mi tak kruli po trbuhu, po ledjima, sa strana, naprijed ko da sam traktor

Ne znam od cega, gladna nisam, nisam ni nista novo isprobavala za jest, pijem jedan mg direkt od 375 dnevno. Ovo je koma.
Alexa334 is offline  
Old 17.02.2018., 22:17   #4366
Quote:
Alexa334 kaže: Pogledaj post
Jel ima koja problema sa kruljenjem u trbuhu, ledjima, ma ne znam vise ni gdje? Pa to nije normalno, vec par dana mi tak kruli po trbuhu, po ledjima, sa strana, naprijed ko da sam traktor

Ne znam od cega, gladna nisam, nisam ni nista novo isprobavala za jest, pijem jedan mg direkt od 375 dnevno. Ovo je koma.
meni se sve nekako grci i titra u desnoj strani, visoko u trbuhu, oko rebara pa sam bas pitala gin sta je to pa kaze crijeva. kako se sve podiglo prema gore, ostalo im je manje mjesta i meni se manifestira tako da sve osjetim, vidi se izvana kako se grci, pa tako je mozda i to tvoje kruljenje zbog toga.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
amem12345 is offline  
Old 17.02.2018., 23:43   #4367
Meni je isto fora kak sad to krčkanje po crijevima osjetim jako gore. Općenito mi je fascinantno kak se u trudnoći sve to pomiče i sve te promjene koje se dešavaju u ženskom tijelu da bi se donijelo na svijet biće od cca 3, 4 kg što je zapravo jako puno. A tek višeplodne trudnoće!
Mrcinica is offline  
Old 18.02.2018., 02:09   #4368
Život je općenito čudo sam po sebi, samo na to često zaboravljamo.

Zato kažem da je meni i dan danas sve što curka napravi fantastično. Ne u smislu da je genijalka, nego od one male kifle postaje biće koje puza, hoda, priča, pjeva, pleše, slaže rečenice... Čudo.
BitterSweet is offline  
Old 18.02.2018., 09:06   #4369
Quote:
Alexa334 kaže: Pogledaj post
Jel ima koja problema sa kruljenjem u trbuhu, ledjima, ma ne znam vise ni gdje? Pa to nije normalno, vec par dana mi tak kruli po trbuhu, po ledjima, sa strana, naprijed ko da sam traktor

Ne znam od cega, gladna nisam, nisam ni nista novo isprobavala za jest, pijem jedan mg direkt od 375 dnevno. Ovo je koma.
Kako cure rekla, vjerojatbo su ti se crijeva kod tebe pomaknula vise iza uz kicmu pa ti je sad cudno mozda rade isto samo ih sad vise cujes. Tko zna.

I ja sam trenutno traktor, al lokalizirani u zeludcu.
bljuć is offline  
Old 18.02.2018., 09:46   #4370
maslinaaaaaaaaa, jaaaaaavi seeeeeeee
My Name Is... is offline  
Old 18.02.2018., 11:10   #4371
Danas 19+2 jedva čekam osjetiti bebu, još uvijek ne znam da li to bebu osjetim ili su neke probavne smetnje Ne mogu vjerovati da sam skoro na pola puta, a toliko brige onih prvih tri mjeseca, užas. Vidim vi ste većinom sve iz Zagreba, kod nas u Puli se još gradi nova bolnica, možda do onda budem i u novoj rodila Barem pomalo dobivaju nove opreme na ginekologiji.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Sathya is offline  
Old 18.02.2018., 11:17   #4372
Nisam ni razmisljala o razmjestaju crijeva sve mi se poremetilo. Ne mogu zaspat do 3, 4 u noci. Trbuh me svaki dan boli po malo. Tesko mi je hodat dugo ili bilo sta radit po kuci i znojim se ko prase za bilo kakav napor.

Sutra sam se narucila frizerki da jos i to obavim.
Ovaj tjedan jos moram otic po bijele tetre i kupit robu za izlazak iz bolnice. Nadam se da cu izdrzat do termina

Maslina se vec sigurno druzi sa svojom kosticom :klap:
Alexa334 is offline  
Old 18.02.2018., 11:33   #4373
evo i mene malo, nisam za nista.

glava me boli malo malo, tlak mi je u peti valjda, trbuh me probada cesto...ugl kao da sam u 9.mj.

pricali ste o terminim i ljetu. prosli put je termin bio u 9.mj pa sam fino odvalila ljeto kao slonica koliko sam imala vode. ali zato u zivotu nisam pojela toliko lubenice, vec je bilo gadno za gledati. koliko mi je to bilo tesko po vrucinama, toliko mi je pasalo jer nisam kupila aposlutno nista trudnicko (osim grudnjaka koje sam nosila kad sam i rodila).

ovaj put je termin u 7.mj i prigodno sirenje je pocelo ranije pa sad vec ludim zbog odjece jer radim.
ljeto me ne dira, a ni more. imamo kucu na moru pa se isto nadam lijepom devetom mjesecu i miru pa cemo onda otici. doma imamo terasu koja je cijelo poslijepodne u hladu i bude super pa cemo to beba i ja koristiti.

prvo sam rodila na sv.duhu i tamo planiram ici i sad. iskreno ni ja nisam proucavala sve ovo sto pisete, ali nisam imala ni potrebe pa valjda zato.

secer me tek ceka za odraditi, mrzim taj pregled. dobih nalaz za triple i skoro je isti kao i prosli put pa je sad malo mir.

i vidim da lista raste
imata is offline  
Old 18.02.2018., 11:42   #4374
Quote:
Sathya kaže: Pogledaj post
Danas 19+2 jedva čekam osjetiti bebu, još uvijek ne znam da li to bebu osjetim ili su neke probavne smetnje Ne mogu vjerovati da sam skoro na pola puta, a toliko brige onih prvih tri mjeseca, užas. Vidim vi ste većinom sve iz Zagreba, kod nas u Puli se još gradi nova bolnica, možda do onda budem i u novoj rodila Barem pomalo dobivaju nove opreme na ginekologiji.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk


Terminusoo
Meni se beba javlja vec, nije bas stalno, al kad sjedim prekrizenih nogu se odma javlja. Kontam da je to jer joj ne pase bas tako i cim legnem navecer osjetin je
Ja jedva cekam 28, da vidimo sta je jer vise ne znam ni sama kako da joj se obracam


Sent from my iPhone using Tapatalk
minimiskica is offline  
Old 18.02.2018., 12:09   #4375
Quote:
minimiskica kaže: Pogledaj post
Terminusoo
Meni se beba javlja vec, nije bas stalno, al kad sjedim prekrizenih nogu se odma javlja. Kontam da je to jer joj ne pase bas tako i cim legnem navecer osjetin je
Ja jedva cekam 28, da vidimo sta je jer vise ne znam ni sama kako da joj se obracam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Eto sada pokušavam skužiti, osjećam to škakljanje iznutra, valjda je to to Jedva čekam da bude kako treba pa da se ne dvojim više Meni je doktor rekao da je dečko, ali 26.02. idem na UZV u bolnicu pa će bolje vidjeti jer imaju ipak bolji UZV.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Sathya is offline  
Old 18.02.2018., 12:52   #4376
Eee tako je i u mene bilo u pocetku, al sad bome bas fino lupne

Mame, kakva su vam iskustva sa 3D ili 4D ?
Oko kojeg tjedna je najbolje radit ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
minimiskica is offline  
Old 18.02.2018., 13:57   #4377
Quote:
minimiskica kaže: Pogledaj post
Mame, kakva su vam iskustva sa 3D ili 4D ?
Oko kojeg tjedna je najbolje radit ?
ja sam radila 5D anomaly scan u Harniju.

Sve živo žena pregleda, ja sam zadovoljna. Radila sam ga u 22. tjednu.
My Name Is... is offline  
Old 18.02.2018., 14:22   #4378
bome mene glavobolja počinje toliko smetat da mi je preuzela život. popila sam lupocet iako sam ga i prije dva dana. pokušala sam zamračit sobu leć, ma sve ali nema sanse,..glava rasturala...sad je prestala....ne znam jel to normalno za kraj trudnoće...ali me nervira opasno
nymphadoratonks is offline  
Old 18.02.2018., 14:34   #4379
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
bome mene glavobolja počinje toliko smetat da mi je preuzela život. popila sam lupocet iako sam ga i prije dva dana. pokušala sam zamračit sobu leć, ma sve ali nema sanse,..glava rasturala...sad je prestala....ne znam jel to normalno za kraj trudnoće...ali me nervira opasno
jesi ti u splitu?
My Name Is... is offline  
Old 18.02.2018., 14:41   #4380
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
jesi ti u splitu?
blizu. ne mirišem Karepovac ako to misliš hahaha
nymphadoratonks is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:15.