Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 20:56   #4221
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Kako gadna utakmica Barca no dovoljno da pobjedi sa starim receptom gdje se pojavi sudija i plus neki lucidan potez Messia je po pravilu dovoljno . Igra kao igra nema je od pocetka sezone sve je to isto . Cak je danas jedino Eibar igrao i pokusavao nesto. Dok Farca nije bila u stanju ni korner da izvede. Ono sto zbog cega je Orealana iskljucen je krajnije smijesno u usporedbi sa onim sto Suarez radi u istim situacijama,ali eto mnogo je lakse istjerivati neki autoritet nad igracem Eibara. Jos ono foliranje Bosketsa je za svako gađenje. Rijetko odvratan klub a nekada skroz simpa. Nije ni cudo sto tv prava ne vrijede ni blizu engleskog prvenstva . Mislim i tamo su greske dosta ceste,ali po pravilu na stetu ili korist svih ekipa.Nadam se da ce Cholo izaci sa b sastavom na Crap Nou jer nema smisla igrati ovo takmicenje . Treba se cuvati za Evropa ligu .
To to, nema igre. Sa nema igre smo preokrenuli 2:0 protiv Sociedada i pobjeda nakon 10 godina. Pobijedili Real sa nema igre, Betis također. Valenciu prošli, nisu nam dali gol u dvije utakmice. Juve isto.

Ma joj, vi kurca ne kužite. Nije lepršavo ali Barca ove sezone je odlična. Ustvari je odlična igra, samo nije bajna za gledanje. Sa nema igre ne mogu nam onda tako određeni igrači ove sezone igrati tako odlično. Onda Umtiti je loš kao i Ter Stegen i Pike i Messi i Buskest i svi ostali. Svi su ustvari loši.

Jebate, 24 utakmice bez poraza sa nema igre

I opet se sere za neku krađu. Penal ono nije, igrač je pao išao prema naprijed pa nije ga ovaj izbacio iz težišta. Crveni je to jest drugi žuti jer onakvo ponašanje samo radi štetu. Vidio sam na usporenoj snimci da mu je njegov trener nešto rekao.

Uglavnom da rezimiramo:

Barca prva u la ligi bez poraza u 24 utakmice sa 11 primljenih golova.
Barca prošla skupinu lige prvaka bez poraza i sa jednim primljenim pogodkom.
Barca u finalu kupu taktički razmontirala Valenciu u dvije utakmice. Rutinski.

No, nema igra ljudi moji. Loši smo, ne igramo lepršavo i baš zato što ne igramo lepršavo mi smo loši jer moraš igrati lepršavo da bi bio dobar je to mora tako biti zato što je to tako baš to kak bi rekao Šuker ako me razumijete.

Kužim da se moglo na početku sezone govoriti o nekoj sreći, ali sad nakon toliko odigranih utakmica ako je ovo nekome loše onda stvarno ostavite se gledanja nogometa jer ovo nije sport za vas.
Kresten is offline  
Old 17.02.2018., 20:59   #4222
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
utvaram si da smo se čuvali danas, jebo im pas mater
58%

Možemo si to dopustiti jer nemamo igru pa si možemo to dopustiti ako me razumiješ jer znamo da iako smo cijelu sezonu loši, svi su nam igrači loši igramo loše i baš zbog toga što igramo loše znamo da nećemo izgubiti. Vidiš, sve je ustvari izokrenuto. Izgleda da ako ćemo pokušati igrati dobro, izgubit ćemo. Nadam se da do kraja sezone nećemo igrati dobro.
Kresten is offline  
Old 17.02.2018., 21:11   #4223
Mislim da je "nema igre" od navijača Atletika najveća udica koju sam dugo vidio
Laporta is offline  
Old 17.02.2018., 21:13   #4224
Da,taj dio je ispod časti komentirati.
albundyy is offline  
Old 17.02.2018., 21:21   #4225
Quote:
Kresten kaže: Pogledaj post
58%

Možemo si to dopustiti jer nemamo igru pa si možemo to dopustiti ako me razumiješ jer znamo da iako smo cijelu sezonu loši, svi su nam igrači loši igramo loše i baš zbog toga što igramo loše znamo da nećemo izgubiti. Vidiš, sve je ustvari izokrenuto. Izgleda da ako ćemo pokušati igrati dobro, izgubit ćemo. Nadam se da do kraja sezone nećemo igrati dobro.
na kraju ćeš na nou campu ostati sjediti samo ti
Ajutokintumi is offline  
Old 17.02.2018., 21:26   #4226
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=uBW_sjh0ElQ




povlačenje i rušenje sa dvije ruke, nema penala. Aha, okej.


kažu, 77 utakmica bez pretrpljenog penala je proizvod napadačke igre koja protivnicima ne dozvoljava previše opasnih situacija u 16-ercu
Da , al zasto onda svaki prekid kad atletico igra nije penla za goste jer ima 3put gorih povlacenja.
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Kako gadna utakmica Barca no dovoljno da pobjedi sa starim receptom gdje se pojavi sudija i plus neki lucidan potez Messia je po pravilu dovoljno . Igra kao igra nema je od pocetka sezone sve je to isto . Cak je danas jedino Eibar igrao i pokusavao nesto. Dok Farca nije bila u stanju ni korner da izvede. Ono sto zbog cega je Orealana iskljucen je krajnije smijesno u usporedbi sa onim sto Suarez radi u istim situacijama,ali eto mnogo je lakse istjerivati neki autoritet nad igracem Eibara. Jos ono foliranje Bosketsa je za svako gađenje. Rijetko odvratan klub a nekada skroz simpa. Nije ni cudo sto tv prava ne vrijede ni blizu engleskog prvenstva . Mislim i tamo su greske dosta ceste,ali po pravilu na stetu ili korist svih ekipa.Nadam se da ce Cholo izaci sa b sastavom na Crap Nou jer nema smisla igrati ovo takmicenje . Treba se cuvati za Evropa ligu .
Opet se blamirate ,cist crveni karton. Dosudeno zalede barci kadje messi proigra albu u situaciju 1 na 1 a bia je bar metar - dva ONside.

Vise od icega bi tia da atletico uzme titulu al nemojte sad pretjerivat svaku jebemu utakmicu di barva dobije bez ikakve mrlje.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 17.02.2018., 21:34   #4227
Kresten sve objasnio. Nema nista lose u tome stonigarte malo vise pragmaticno, opet ima odlicnih poteza za vidjeti. Fascinantno kako ljudi imaju samo jedan pogled na nogometbinda je samonjedan nacin igre ispravan.

Moras igrati atraktivno i to je to. Pitaj navijace Liverpoola i Spursa jel bi rade igrali kao vi ili atraktivno, mozda se malo iznanadite. Biti ce zanimljiva tekma.protiv CFCa.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 17.02.2018., 22:16   #4228
S Chelseaem je problem uvijek bio Drogba, sad kad je pokojni nema nikih problema.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Grupa Queen is offline  
Old 17.02.2018., 23:03   #4229
Ponovno smiješan crveni za protivnika?

Ponovno nedosuđen penal za protivnika?

Samo još jedan dan u uredu za VB16.
ZinedineZidane is offline  
Old 17.02.2018., 23:12   #4230
45 minuta drugog poluvremena protiv Reala je najbolje sto je Barcelona ove sezone odigrala, a prava razina nije ni blizu tome.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 17.02.2018., 23:40   #4231
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
45 minuta drugog poluvremena protiv Reala je najbolje sto je Barcelona ove sezone odigrala, a prava razina nije ni blizu tome.
Kao sto rekoh vec, ds messi ne igra ovako kako igra,ovo dns bi. Bia derbi za europu, tj 6.misto.
Lik in stvori svaku utakmicu iz nicega bar 5stopostotnih sansi. Danas je promasia 2zicera al je namistia prvi gol i da jos par baluna za 1na 1...

Zz opet briljira :klanjanje:

Sad nakon par tjedana ce se i pricat da su pogurani ode.
A sudac je vise nastetia dns barci nego ovima (sa sva npostojeca zaleda u izglednim situacijama) , cak solidno sudenje kakvih sna se nagleda ove godine...

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 18.02.2018., 00:25   #4232
Dobra utakmica na Ipurui, mislim da je Eibar još najbolje odigrao protiv Farse do isključenja. Igrali su dobro oni i nakon isključenja, ali jednostavno je bilo nemoguće očekivat više. Iza toga su farsići prodisali preko Albe kojem nije bilo više Oreljane da ga maltretira i jebaji ga. Divota kako su do tad tukli presing, a Farsa izlazi u kontrama. U svakom slučaju zanimljivo za pogledat.

Valverde će ,imam osjećaj ,sa ovim istim igračima igrat i u utorak. Jednostavno lik ne hebe živu silu, ide u svim natjecanjima na sve, a oće li bit pukovnik ili pokojnik saznat će se ubrzo.
Ne znam u kakvom je Chelsea stanju, ali Conte je stara kuka koja zna igrat na rezultat. Mislim da bi moga Sergi Roberto imat gadnih problema sa Hazardom na desnoj strani, baš me zanima hoće li stavit Semeda koji je defanzivno jači igrač od Roberta.
Cinque is offline  
Old 18.02.2018., 00:44   #4233
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=uBW_sjh0ElQ
povlačenje i rušenje sa dvije ruke, nema penala. Aha, okej.
kažu, 77 utakmica bez pretrpljenog penala je proizvod napadačke igre koja protivnicima ne dozvoljava previše opasnih situacija u 16-ercu


Busi ispao naivan u košarkaškom bloku , pobježe mu igrač , a lola sa obe ruke igra odličnu obranu nemoj zajebavat
Ovo je kod 0-0, mislim 12' . Fernandez 2x udaljen nekoliko metara, balun iz kornera ide točno na mjesto nesreće. Sve je jasno svima.

Pa se onda prisjetimo i prije 2 kola, kako je Umtitijeva ruka u prirodno paralelno horizontalnom položaju u odnosu na travnjak novog kampa, nećemo sada vadit izlazak Paca iz ofsajda da ne sitničarimo.



Uzmimo da bi ovo bila 2 Farsina remija, da ne spominjem i povoljnije situacije... i vi biste bili na -3 i krojili sami svoju sudbinu ugh

Al nek ste konačno i vi progledali, nikad nije kasno za prepoznat pravo zlo. Sjetite se ovoga hrabri indijanci, kad vam zaškrabuljeni Farsini agenti dok svi budu gledali cvjecko prvenstvo, dođu nudit škude za hrabrog galskog pijetlića Gricmana. Sterajte ih u kurac, i prodajte ga prvom sa Otoka koji naiđe. Ili Realu
Cinque is offline  
Old 18.02.2018., 01:08   #4234
Vidim, Barca lagano opet nadigrana od patuljka, ovaj put bio je to Eibar. Udarci prema gol: Eibar 13 - Barca 10.
Još jednom očajna igra, vrlo slaba utakmica.
Ova Barcelona je zapravo odličan primjer dokud jedna momčad može doći čisto na individualnu klasu, bez ozbiljnog vodstva s klupe.
Lamon is offline  
Old 18.02.2018., 01:18   #4235
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Ponovno smiješan crveni za protivnika?

Ponovno nedosuđen penal za protivnika?

Samo još jedan dan u uredu za VB16.
Za nijansu suptilnije nego u srijedu.
DasEFX is offline  
Old 18.02.2018., 01:25   #4236
Quote:
Cinque kaže: Pogledaj post


Busi ispao naivan u košarkaškom bloku , pobježe mu igrač , a lola sa obe ruke igra odličnu obranu nemoj zajebavat
Ovo je kod 0-0, mislim 12' . Fernandez 2x udaljen nekoliko metara, balun iz kornera ide točno na mjesto nesreće. Sve je jasno svima.

Pa se onda prisjetimo i prije 2 kola, kako je Umtitijeva ruka u prirodno paralelno horizontalnom položaju u odnosu na travnjak novog kampa, nećemo sada vadit izlazak Paca iz ofsajda da ne sitničarimo.



Uzmimo da bi ovo bila 2 Farsina remija, da ne spominjem i povoljnije situacije... i vi biste bili na -3 i krojili sami svoju sudbinu ugh

Al nek ste konačno i vi progledali, nikad nije kasno za prepoznat pravo zlo. Sjetite se ovoga hrabri indijanci, kad vam zaškrabuljeni Farsini agenti dok svi budu gledali cvjecko prvenstvo, dođu nudit škude za hrabrog galskog pijetlića Gricmana. Sterajte ih u kurac, i prodajte ga prvom sa Otoka koji naiđe. Ili Realu
Ovakvih gore penala je Ramos napravio jedno 396 u karijeri a ova ruka se nesvira jer je napucana sa pola metra.Vaše bezobrazno selektivno pamčenje nikako da registrira one dvije situacije kada je Barca dala gol, što znači da je lopta prešla liniju, te kako su joj ukradena četiri boda.Ovo spada u domenu slobodnog sudačkog uvjerenja ali ne priznavanje golova kada lopta pređe punim obujmom liniju je eklatantno kršenje PNI, ako uopće znaš što je to.
DasEFX is offline  
Old 18.02.2018., 01:32   #4237
Quote:
Lamon kaže: Pogledaj post
Vidim, Barca lagano opet nadigrana od patuljka, ovaj put bio je to Eibar. Udarci prema gol: Eibar 13 - Barca 10.
Još jednom očajna igra, vrlo slaba utakmica.
Ova Barcelona je zapravo odličan primjer dokud jedna momčad može doći čisto na individualnu klasu, bez ozbiljnog vodstva s klupe.
http://www.skysports.com/football/ei...a/stats/322413

Šta reći, koju poslugu porati?
DasEFX is offline  
Old 18.02.2018., 01:37   #4238
Quote:
DasEFX kaže: Pogledaj post
Ovakvih gore penala je Ramos napravio jedno 396 u karijeri a ova ruka se nesvira jer je napucana sa pola metra.Vaše bezobrazno selektivno pamčenje nikako da registrira one dvije situacije kada je Barca dala gol, što znači da je lopta prešla liniju, te kako su joj ukradena četiri boda.Ovo spada u domenu slobodnog sudačkog uvjerenja ali ne priznavanje golova kada lopta pređe punim obujmom liniju je eklatantno kršenje PNI, ako uopće znaš što je to.
Ruka umtitija je cist penal plus tu utakmicu je barca dala i jos 2 neregularna gola.
Ovo sa buskecom se svira jednom od 10, je penal al onda ih ima na svakoj utakmici po 4-5'. Da se ovo svira, koliko bi ih tako sviralo atleticu ?

Ugl.dns je barca uzela bez poguranaca tri boda al ih je eibar totalno nadigra i bit ce in jebeno sa chelseaom.

Navijacu atletica se zale,ok u borbi su za titulu jos uvik al ovo nrma veze s pogurancem danas.
Navijaci reala se bune??? Na minus 35 plus one sramote neki dan ??? Kvajt pliz

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 18.02.2018., 01:45   #4239
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=uBW_sjh0ElQ

[IMG]https://pbs.twimg.com/card_img/964891973709651968/xs8jRb6L?format=jpg&name=600x314[/IMG


povlačenje i rušenje sa dvije ruke, nema penala. Aha, okej.


kažu, 77 utakmica bez pretrpljenog penala je proizvod napadačke igre koja protivnicima ne dozvoljava previše opasnih situacija u 16-ercu
jel moguće da ovo nije vidio
Mr. Jigsaw is offline  
Old 18.02.2018., 01:45   #4240
Ova ruka Umtita se nikad ne svira. To nema veze s vezom. Lopta napucana sa pola metra i ovaj ruku ima u prirodnom položaju. Pa nije digao ruku i tako zaustavio loptu. Uglavnom, traži se nešto sam oda bi se tražilo.

Treba uvijek gledati i kad se pomoglo Atleticu, Realu, Barci, ali isto tako kad se pomoglo Las Palmau, Eibaru i sličnima. Neće biti neke razlike. Na kraju se broji prvenstvo. Di ćemo tako doći ako se gleda samo jedna strana i još k tome se gleda krivo.
Kresten is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.