Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2017., 02:39   #1
Upozorenje za sve!!!

Masivan val kosmičke energije stiže sutra na zemlju, iskusiti ćete razne neugodnosti i turbulencije. Imati će utjecaj na čitavu planetu zemlju i sve nas.
Molim moderatore da ne brišu ovu temu jer je veoma bitno da što više ljudi vidi kako bi se pripremili na sve što nas očekuje u veoma bliskoj budućnosti. Budite na oprezu. Shvatite veoma ozbiljno ovo upozorenje.
Sekhem is offline  
Old 17.05.2017., 06:12   #2
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Masivan val kosmičke energije stiže sutra na zemlju, iskusiti ćete razne neugodnosti i turbulencije. Imati će utjecaj na čitavu planetu zemlju i sve nas.
Molim moderatore da ne brišu ovu temu jer je veoma bitno da što više ljudi vidi kako bi se pripremili na sve što nas očekuje u veoma bliskoj budućnosti. Budite na oprezu. Shvatite veoma ozbiljno ovo upozorenje.
kada tocno...ja sam u drugoj vremenskoj zoni i ovdje je poprilicno oblacno...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Old 17.05.2017., 08:47   #3
Može neki link na izvor informacije?
Kerefek76 is online now  
Old 17.05.2017., 10:24   #4
Sinoć oko jedan sat i pedeset minuta i nešto su stigli prvi blagi valovi koje su mogle osjetiti osobe sa ekstra senzitivnošću. Osobe sa visokim vibracijama će se brzo prilagoditi, a one sa niskim koje još nisu potpuno svjesne biti će vođene svojim instiktima izraziti će se kroz negativna iskustva. Doći će do izražaja drastičnih suprotnosti, ne brinite ovo je sve radi čišćenja kolektivne svijest čovječanstva i uspostavljanja balansa na planeti zemlji. Osobe koje imaju otvorenu krunsku čakru su osjetile kako valovi ove energije penetriraju kroz vrh glave i izazivaju veliku neugodnost. Biti ćete svjedoci ovih promjena.
Sekhem is offline  
Old 17.05.2017., 10:32   #5
Naravno, a kada se ništa ne bude dogodilo onda se iz izvlači karta "dogodilo se, nisi primjetio jer si nisko vibriran"

Al ajd', pričekati ću još dan, dva....tko zna
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 17.05.2017., 10:48   #6
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Sinoć oko jedan sat i pedeset minuta i nešto su stigli prvi blagi valovi koje su mogle osjetiti osobe sa ekstra senzitivnošću. Osobe sa visokim vibracijama će se brzo prilagoditi, a one sa niskim koje još nisu potpuno svjesne biti će vođene svojim instiktima izraziti će se kroz negativna iskustva. Doći će do izražaja drastičnih suprotnosti, ne brinite ovo je sve radi čišćenja kolektivne svijest čovječanstva i uspostavljanja balansa na planeti zemlji. Osobe koje imaju otvorenu krunsku čakru su osjetile kako valovi ove energije penetriraju kroz vrh glave i izazivaju veliku neugodnost. Biti ćete svjedoci ovih promjena.
A kakav je osjećaj?

Noćas u to vrijeme sam imala užasnu noćnu moru tako da poslije nisam mogla ni zaspati.
Kako ćemo znati jesmo li osjetili ako smo spavali?
AceOfCups is offline  
Old 17.05.2017., 11:25   #7
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Masivan val kosmičke energije stiže sutra na zemlju
Koja je to vrsta energije? Odakle dolazi? Kako je nastala?
ITGuy is offline  
Old 17.05.2017., 11:58   #8
Da nije Saturn u Galaktičkom centru?

Ali to je već počelo.
AceOfCups is offline  
Old 17.05.2017., 14:12   #9
Mnogo duša je odlučilo da napusti planetu zemlju prije nego što stigne taj val do nas jer nisu pristale da budu dio tog dešavanja prije nego što su došle na zemlju. Ostaće samo izabrani koji su pristali na ta dešavanja prije svoje inkarnacije. A mnogi će otići na nesretne i druge načine u toku procesa čišćenja. Oni koji su u procesu buđenja svijesti osjetiti će velike priljeve energije i biti će vođeni intuicijom koja će biti sve snažnija primati će upustva iz viših dimenzija postojanja. Uzdižemo se iz niže dimenzije svijesti u višu. Vežite se jer avion je uključio motore i već polijeće. Istina više ne može biti sakrivena izaći će na svjetlost dana i ugledati će je svi koji su otvorena srca.
Sekhem is offline  
Old 17.05.2017., 14:17   #10
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
A kakav je osjećaj?

Noćas u to vrijeme sam imala užasnu noćnu moru tako da poslije nisam mogla ni zaspati.
Kako ćemo znati jesmo li osjetili ako smo spavali?
Osjećaj je šokirajući kao da me munja pogodila kroz vrh glave i krunsku čakru. Prije toga sam čuo glas koji kaže "Stiže val energije." Niti ja nisam mogao spavati sve do u jutro bio sam uznemiren.
Sekhem is offline  
Old 17.05.2017., 14:33   #11
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Da nije Saturn u Galaktičkom centru?

Ali to je već počelo.
Da, jedino bi se to nekako uklapalo jer se nešto drugo astrološki baš i ne zbiva, koliko znam.

Kad bi se bar naveo neki izvor ili detalji....ovako ispada sve skupa neozbiljno.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Old 17.05.2017., 16:10   #12
no frks, wave-wall cap - 13" square aluminium foil straight on the head
saugaro is offline  
Old 17.05.2017., 16:31   #13
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Osobe koje imaju otvorenu krunsku čakru su osjetile kako valovi ove energije penetriraju kroz vrh glave i izazivaju veliku neugodnost. Biti ćete svjedoci ovih promjena.
Mogu misliti kako im je.

(Otvoreno mi je samo treće oko i bolje da ne pričam kako se osjećam ovih dana. )
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 17.05.2017., 19:05   #14
Hm što je sa root chakrom?
saugaro is offline  
Old 17.05.2017., 19:35   #15
The 2012 Nexus Event – An
Unknown Form Of Energy Is
Coming Our Way

Nisam ja prvi koji je predosjetio dolazak ove kosmičke energije, ja vas samo upozoravam da je će ovo sve biti očigledno u veoma bliskoj budućnosti.
Sekhem is offline  
Old 17.05.2017., 19:37   #16
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Hm što je sa root chakrom?
Biti će vođeni instiktom za preživljavanje čija energija u toj čakri se nalazi.
Sekhem is offline  
Old 17.05.2017., 19:40   #17
Molim sve koji čitaju da shvate ozbiljno dijelite slobodno dalje nemojte oklijevati ako mislite da to učinite.
Sekhem is offline  
Old 18.05.2017., 09:04   #18
1974. predstavnici civilizacije Hatonm davali su informacije kako da se pripremimo za Događaj koji se je trebao dogoditi 1976. Ok, pametniji su od nas ali budućnost očito ima dovoljno svojih trikova da predstavlja problem i za znatno naprednije od nas.
1982. Ra je predvidio da bi Događaj mogao biti za otprilike 30 godina. Navodno je proces započeo 1936 i trebao bi trajati otprilike 100 do 700 godina. Kažu da uvjeti na Zemlji neće biti pogodni za naš život i da će biti potrebna znatno izmijenjena tijela.
Novije informacije nastavljaju u tom smjeru.
Navodno se sada rješava situacija s Orion/Anunaki grupom i računaju da bi to moglo biti gotovo sljedeće godine. Plan je da bi onda oslobodili taj Događaj, da bi uslijedilo puno otkrivanje istine, prijenos tehnologije, itd.
Tome u prilog idu informacije da već sada ima više od 300 milijuna wanderera i da se od 2000.g, a pogotovo sada, masovno reinkarniraju viša bića da bi pomogla u tom procesu.
To bi dakle značilo da bi se Događaj stvarno mogao početi jače razvijati već možda sljedeće godina i u sljedećih nekoliko desetljeća, a za puni razvoj će biti potrebna generacija-dvije radi znatne promjene genetike.
Ljudi koji su se dovoljno razvili za uzdizanje navodno ima manje od 300 tisuća.
Hibridna tijela koja dobivaju oni koji su napredovali, a izgleda i wandereri, imaju neku genetiku koja će biti aktivirana kroz jače emitiranje viših frekvencija koje su trenutno prigušene, što se nekima više, nekima manje, do neke mjere već događa, ali to još nisu ona tijela koja će biti na kraju procesa. Tijela onih koji nisu spremni navodno neće moći izdržati nove uvjete. Njihove duše će biti preseljene na druge lokacije gdje postoje takvi uvjeti.
Informacija je da sada u orbiti ima nekoliko milijardi letjelica, dakle velika gužva, što bi trebao biti još jedan pokazatelj da je rasplet situacije u tijeku. Neki misle da gore ima brodova koji će nas prevesti na druge lokacije, drugi izvori govore da će samo duše ići dalje i da im za to nisu potrebni brodovi.
Govore da će promjene biti takve da će elektronika prestati s radom, tako da bi neko vrijeme trebali ostati bez struje i bez transporta, što bi već samo s te strane trebalo značiti probleme u najmanju ruku s hranom i vodom. Dakle vjerojatno bi bilo mudro držati zalihe vode i hrane makar za 2 tjedna ili više, ali zbog toga bi moglo biti i puno nasilja, kao da situacija nije dovoljno nasilna i ovako.
Uglavnom informacije od pozitivne konfederacije nam stalno ponavljaju da meditiramo jer je to najbolji put za otkrivanje našeg skrivenog potencijala i uzdizanje na višu frekvenciju, i da će pozitivne misli, ljubav prema sebi i drugima, i suradnja utjecati da prijelaz bude u blažoj varijanti. Koliko su te informacije pouzdane.
Meni koji volim sf to je zanimljivo štivo, a u najmanju ruku smatram vrlo korisnima informacije o meditaciji i odnosa prema drugim ljudima, što je za mene praktički nova biblija sa svježim informacijama koje su mi prihvatljive i pomažu mi da budem bolja osoba.
LLSkylights is offline  
Old 18.05.2017., 09:55   #19
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Može neki link na izvor informacije?
Ako netko i stavi link bit će od novi-svjetski-poredak.com ili neke slične crackpot stranice
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Naravno, a kada se ništa ne bude dogodilo onda se iz izvlači karta "dogodilo se, nisi primjetio jer si nisko vibriran"


U svakom slučaju, nadam se da se autor teme samo dobro zajebaje...
Wolfdale is offline  
Old 18.05.2017., 11:22   #20
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Osjećaj je šokirajući kao da me munja pogodila kroz vrh glave i krunsku čakru. Prije toga sam čuo glas koji kaže "Stiže val energije." Niti ja nisam mogao spavati sve do u jutro bio sam uznemiren.
Ne bi ni ja spavala da "čujem glasove"
Baš tu noć kad sam zadnji put pogledala na mob bilo je 01:50, i odmah sam zaspala kao beba, međutim sinoć mi je nervoza strujala tijelom i nikako zaspati, ali zato jer sam jela prije spavanja i bilo mi je vruće.

Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
1974. predstavnici civilizacije Hatonm davali su informacije kako da se pripremimo za Događaj koji se je trebao dogoditi 1976. Ok, pametniji su od nas ali budućnost očito ima dovoljno svojih trikova da predstavlja problem i za znatno naprednije od nas.

Meni koji volim sf to je zanimljivo štivo, a u najmanju ruku smatram vrlo korisnima informacije o meditaciji i odnosa prema drugim ljudima, što je za mene praktički nova biblija sa svježim informacijama koje su mi prihvatljive i pomažu mi da budem bolja osoba.
Zanimljivo, a tko će nas prevoziti brodovima, nordijski alijenovci vodenjaci? Pretpostavljam da će skandinavci ostati na zemlji i postati kraljevi.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.