Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 16:31   #41
Drago mi je sa je ebbib zamijecen. Film godine.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 17:25   #42
Kimmel je patetična dosada i uz Fallona najgori u svom poslu.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:52   #43
I Oliver nije daleko, a i Colbert zadnjih godinu dana. Samo što oni jesu talentiraniji od potonjih, ali morate shvatiti da su svi u istom loju i zato ih više ne cijenim. Svi si oni mali ljudi i prodane duše.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 18:54   #44
A Ellen?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:01   #45
Ona baš nikada meni nije bila zabavna. Slažem se za Olivera i Colberta, ali oni su se tako izlizali i prodali da je to nevjerojatno. Trebali su Gervaisu dati da to vodi, za sprdanje drugih je još dobar, ali na to bi se previše ljudi uvrijedilo.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:46   #46
Conan bi bio odličan. Najbolji komičar od svih voditelja
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:50   #47
Američkih. Svih američkih.
I da, bio bi pravo osvježenje. Ne znam zašto mu ne daju da vodi ijednu relevantnu nagradu.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 19:59   #48
Meni se čini da on ne bi imao interesa.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:06   #49
Neka Jim Carrey vodi kojeg pokušavaju prodati kao ludog, ali samo je realan postao

Već ga vidim kako bi došao tamo i počeo govoriti kako su Oscari nebitni i da je sve nebitno. To nam treba.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 21:12   #50
Carrey je možda ušao u neke dublje metafizičke vode, ali više uopće nije smiješan, to bi bio gigantski cringe-fest, vjerojatno bi ga nakon 2 min govora neki celeb otpratio uz "ha-ha, looks like someone forgot to take their medicine"
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:00   #51
na njega sam zaboravio ali od američkih komičara Larry David je i dalje pri vrhu

bilo bi zabavno vidjeti njega kako relativizira Oscare u svojoj casual odjeći
andy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:06   #52
Billy Crystal mi je uvijek bio najbolji voditelj Oscara što je čudno jer nikad nisam bio njegov fan, ali je uvijek bio na razini. Mislim da je i najviše puta vodio.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 22:44   #53
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Carrey je možda ušao u neke dublje metafizičke vode, ali više uopće nije smiješan, to bi bio gigantski cringe-fest, vjerojatno bi ga nakon 2 min govora neki celeb otpratio uz "ha-ha, looks like someone forgot to take their medicine"


Bogami nije ni bez cringa do sada nitko vodio. Sve one jadne fore koja djeca u osnovnoj skoli rade.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:18   #54
Ja bih volio vidjet oscare sa vandom sykes ili sarom silvermann
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 15:18   #55
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Ja bih volio vidjet oscare sa vandom sykes ili sarom silvermann
Sara mi isto ide na kurac jebeno. Prije afere bi dao Louis CK, ali eto, sada nema vise sanse.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 15:29   #56
Ma više-manje su svi nabrojeni politički angažirani libtardi koji su skloni takve svečanosti pretvoriti u aktivističke skupove. Ova Sarah Silverman bi po tom pitanju bila gora od Chris Rocka . Bill Crystal bi još bio najbolja opcija. Vjerujem da bi on uspio manifestaciji vratiti koliko-toliko starog klasičnog šarma. Ili recimo Hugh Jackman koji bi vjerojatno napravio nekakav neviđeni muzički spektakl ali bez nekog prevelikog humora.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 19:37   #57
Kad bi Bill Burr vodio oskare to bi bilo ludilo. Poslo bi ih čovjek sve popreko na pola dodjele
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 20:38   #58
Ma ne vjerujem. Možda bi ih malo prcao kao i Ricky, ali jedan i drugi imaju kočnicu. Pređu oni nekad granicu, ali se vidi da su u istom društvu. Jebiga, nitko nije George Carlin koji je otvoreno pljuvao libtarde, vjernike i svaki sloj društva. Za njega sam uvjeren da su mu ikad dozvolili vođenje Oscara da bi ih sve vrijeđao, ali baš otvoreno. Bez rukavica jer ga je bolio kurac.

Ostali mu nisu ni do koljena. I baš danas on nekako najviše fali kao društveni kritičar. Ja ne vidim nikog danas koji može stati u istu rečenicu s njim. Ne govorim kao stand up komičar već kao jedan kritičar koji kad pljuje lijeve neće dizati desne isto kao kad pljuje desne neće dizati lijeve. Svi imaju te rukavice pljuju po Trumpu i onda mi dižu Hillary. Pljujte i jedne, i druge. Al jebiga, svi se boje.
Twutar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 09:38   #59
Kada ce se znati ko je sve nominovan ?
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 10:52   #60
Sve ti piše na prvoj stranici.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.