Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2018., 18:39   #21
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
A zašto misliš da tu potencijalno ne bi moglo biti nešto više od prijateljstva?
Kao što je dorothyzg rekla, ja sam u kaosu. Meni treba da budem sama, priberem se i prebolim bivšeg. Ne vjerujem da će mi seks s nekim drugim pomoći da ga prebolim (pogotovo ne ovako rano), s tim si samo odvraćam pozornost i stavljam svoje osjećaje u ruke cimera. Ne mogu trčat k njemu da me utješi svaki put kad sam depresivna i kad mi nedostaje bivši, moram se s tim naučit nosit sama.

Tako da čak i da on želi vezu (a ne želi) ja bi se pitala jesam li ja s njim jer mi se sviđa ON ili da bi si odvratila misli od bivšeg/preboljela ga itd.

Počela sam razvijati osjećaje prema njemu i sad sam još zbunjenija jer mislim da osjećam nešto samo zbog toga jer on čini da se bolje osjećam, a to nije fer prema njemu.

Uostalom čak i da mi se stvarno sviđa, nekako mi je čudno započeti vezu s nekim s kim živim

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Inače sam skeptična u vezi odnosa u koje se ulazi gladan. Čega god. A kad si gladan nisi svoj, jel.
Slažem se, spetljala sam se s njim jer sam bila gladna utjehe i da me netko želi, da toga nije bilo ne bih se spetljala s njim ni za milijun godina (pa makar bila solo)

Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Dilema može lagano biti razriješena: ima li cimer velikog?
da
sanjunipero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:43   #22
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
da
Još jedan dokaz da se za najkompliciranije slučajeve najčešće nađu jednostavna rješenja...
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:57   #23
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
Kao što je dorothyzg rekla, ja sam u kaosu. Meni treba da budem sama, priberem se i prebolim bivšeg. Ne vjerujem da će mi seks s nekim drugim pomoći da ga prebolim (pogotovo ne ovako rano), s tim si samo odvraćam pozornost i stavljam svoje osjećaje u ruke cimera. Ne mogu trčat k njemu da me utješi svaki put kad sam depresivna i kad mi nedostaje bivši, moram se s tim naučit nosit sama.

Tako da čak i da on želi vezu (a ne želi) ja bi se pitala jesam li ja s njim jer mi se sviđa ON ili da bi si odvratila misli od bivšeg/preboljela ga itd.

Počela sam razvijati osjećaje prema njemu i sad sam još zbunjenija jer mislim da osjećam nešto samo zbog toga jer on čini da se bolje osjećam, a to nije fer prema njemu.

Uostalom čak i da mi se stvarno sviđa, nekako mi je čudno započeti vezu s nekim s kim živim



Slažem se, spetljala sam se s njim jer sam bila gladna utjehe i da me netko želi, da toga nije bilo ne bih se spetljala s njim ni za milijun godina (pa makar bila solo)



da
yikes

Nisam baš uz ovu ekipu koja zagovara, nek ide dok ide varijantu,jer naprosto nisi za bilo kakav oblik interakcije sa suprotnim spolom spremna. I nećeš biti neko vrijeme. Bila sam u nekoj sličnoj varijanti i okrenula sam se i otišla.

Ali za jedno šest mjeseci
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 20:06   #24
Možda te je dečko zato i ostavio što živiš s cimerom?
Ok, da je to cimerica, ali muško i žensko približnih godina u istom stanu daju mašti na volju.
Sad je gotovo. Preboli bivšeg, sexaj se s cimerom i baš te briga.
Vrijeme će pokazati kako će se taj odnos odvijati.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 20:15   #25
Ako nemaš samokontrole, a uvjerena si da će ovo loše završiti, možeš li se preseliti?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 22:01   #26
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
Tako da čak i da on želi vezu (a ne želi) ja bi se pitala jesam li ja s njim jer mi se sviđa ON ili da bi si odvratila misli od bivšeg/preboljela ga itd.

Počela sam razvijati osjećaje prema njemu i sad sam još zbunjenija jer mislim da osjećam nešto samo zbog toga jer on čini da se bolje osjećam, a to nije fer prema njemu.
Boldano.... ...samo ne znam zašto se brineš za njega, čini mi se da on fino uživa u situaciji, a ti si ta koja možeš stvoriti osjećaje prema cimeru u toj svojoj labilnosti. Pazi sebe!
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 22:02   #27
Ok, kužim, 3 godine (ali na daljjnu), povrijeđena, tuguješ... Ali mislim da previše analiziraš. Koliko sam upratila nigdje ne piše da ti je cimer ljudi zaljubljen, da te prosi, da očekuje ljubav života...
Ako je lik sam, i ti si sama, i živite skupa, i imate sređen odnos, što je tako strašno da se međusobno utješite. Pa dok ide ide. Ako vidiš da on želi nešto više van kreveta i da ti na to nisi spremna, onda mu tako i reci. Al mislim da se on uvalio u FWB I baš mu to tako i odgovara.

Btw klin se s klinom izbija, razmisli dobro prije drastičnih poteza.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 22:06   #28
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ok, kužim, 3 godine (ali na daljjnu), povrijeđena, tuguješ... Ali mislim da previše analiziraš. Koliko sam upratila nigdje ne piše da ti je cimer ljudi zaljubljen, da te prosi, da očekuje ljubav života...
Ako je lik sam, i ti si sama, i živite skupa, i imate sređen odnos, što je tako strašno da se međusobno utješite. Pa dok ide ide. Ako vidiš da on želi nešto više van kreveta i da ti na to nisi spremna, onda mu tako i reci. Al mislim da se on uvalio u FWB I baš mu to tako i odgovara.

Btw klin se s klinom izbija, razmisli dobro prije drastičnih poteza.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Tema nije prevelika,a post prije tebe čovjek je čak boldao bitno.

Ona zna da on ne želi ništa,ali ona sva nikakva počinje prema njemu nešto osjećati.

Ukratko,zbog seksa koji se nije jednom dogodio,zna da ne valja i ide dalje.

Znaš i sama da se trebaš izvući iz tog odnosa ako se ne želiš i poslije njega utući u sobu.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 22:43   #29
Valjda smo istovremeno postali pa to nisam vidila, ali svejedno. Ako joj ne odgovara pa prestane se valjat u njegovom krevetu i to je sve. Nigdje ne piše da je cimer na išta prisiljava, sama pristaje, pa tako sama i nek prestane.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 23:45   #30
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Ni ja ne kužim kaj fali seksu i/ili vezi s cimerom



Mislim da si tu dosta atipičan, često cimeri završe skupa.
ma da al ja mislim da to bude kad ne stignes upoznat bas dobro cimera.... nekako kad se zbondas i dobro upoznas s cimericom il cimerom tu strasti nema nikakve vise nego ko da si s clanom obitelji..ne znam i da je naomi campbelll iz mladih dana trebao bi je ne vidit jedno pola godine godinu bar da bi se eventualno moga napalit na nju.nemam pojma cimerovanje je totalno antiseksi
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 06:14   #31
ma nek se samo seksa, a jos i veliki pimpek tu definitivno pomaze.
nema boljeg lijeka za slomljeno zensko srce od dobrog seksa.
nama muskima to ne pomaze.

vele da muski pate dugo nakon prekida, a zene do prvog dobrog seksa.

autorici se posrecilo pa je to resila u cetvrtom danu. win win ako se mene pita.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 07:25   #32
Ajd sad stanite malo. Mislim, kakav je to tip? Uvaliti uplakanoj, rasturenoj frendici uvalit kurac, mi je isto ko da ju vidiš pijanu kako leži, pa umjesto da provjeriš kak je, prvo otkopčaš šlic.

Al to je muškaaaraaac, mitsko biće čijem kurcu, ostatak tijela služi kao modni dodatak
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 07:42   #33
To je tip koji ju je prvo deset dana ili koliko po njenoj priči samo tješio, uspavljivao, mazio i brisao suze u svom krevetu (u koji je nije zvao, nego je ona išla) a onda mu je tek dala da joj bude rebound... pa se onda pokajala jer časne djevojke to ne rade... Treba se riješit lažnog morala pa ni tješenje s cimerom neće bit problem.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 07:42   #34
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ajd sad stanite malo. Mislim, kakav je to tip? Uvaliti uplakanoj, rasturenoj frendici uvalit kurac, mi je isto ko da ju vidiš pijanu kako leži, pa umjesto da provjeriš kak je, prvo otkopčaš šlic.

Al to je muškaaaraaac, mitsko biće čijem kurcu, ostatak tijela služi kao modni dodatak
a ona se jadna branila, nije ni znala šta ju je snašlo, kad ono hop odjenom, uvalio ga. znači, dvoje odraslih ljudi se uz obostrani pristanak kresne i ti to izjednačiš za silovanjem. al si ga prećerala.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 07:44   #35
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ajd sad stanite malo. Mislim, kakav je to tip? Uvaliti uplakanoj, rasturenoj frendici uvalit kurac, mi je isto ko da ju vidiš pijanu kako leži, pa umjesto da provjeriš kak je, prvo otkopčaš šlic.

Al to je muškaaaraaac, mitsko biće čijem kurcu, ostatak tijela služi kao modni dodatak
Pa ona je sama htjela njegov privjesak.
Dobro njoj, dobro njemu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 08:06   #36
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
a ona se jadna branila, nije ni znala šta ju je snašlo, kad ono hop odjenom, uvalio ga. znači, dvoje odraslih ljudi se uz obostrani pristanak kresne i ti to izjednačiš za silovanjem. al si ga prećerala.
Da se u kojem slučaju radi o situaciji kada se dvoje stabilnih, odraslih, solo ljudi, koji eto žive zajedno, kresne tu i tamo, ma divotica

Međutim, ovdje se ne radi o tome. Sori, kada mi je frend u velikom problemu, bilo koje vrste i trenutno je rastrojen i nije svoj, ne bi mi palo na pamet da tu situaciju iskoristim, ni na koji način. Naprosto u momentu nekog njegovog ludila, on nije ravnopravna stranka u postupku, koliko se svi vi ovdje upinjali pretpostaviti upravo to.

Nemam sa frendovima odnos u kojem kada su u kurcu, uvalim im kurac i kreveljim se, ko vas šiša sami ste si krivi. I obrnuto. Valjda mi ne može svak biti frend, jebiga
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 08:15   #37
kak je sad cimer ispao negativac koji je nju iskoristio? evo, ja stvarno ne razumijem. ok, da sebe poštedi natezanja s frendicom, možda je trebao drukčije postupiti, ali lik fakat nije nekakav podli smrad koji je eto vrebao nju jadnu i ranjenu. treba mu se uvali u krevet i povali ga, a on je predator. pa dajte...
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 08:18   #38
Quote:
sanjunipero kaže: Pogledaj post
Bila sam s dečkom tri godine i u zadnjih nekoliko mjeseci je to bila veza na daljinu,

Cimer mi je bio tu kad sam pročitala tu poruku i počela plakat. Plakala sam nekoliko sati dok me on tješio I na kraju sam zaspala u njegovom krevetu, ali ništa se nije dogodilo. Sutra isti scenarij i dan nakon toga, ali onda me je pokušao poljubiti. Rekla sam mu da je loša ideja da se spetljamo jer živimo skupa i jer sam ja još u šoku zbog bivšeg itd. Četvrti dan sam se napokon pribrala jer sam vidjela gdje to vodi, prestala plakat i otišla u svoj krevet. Nekoliko dana je sve bilo normalno.

Onda sam saznala zašto me je bivši ostavio, ima drugu. Odmah prohodao s njom čim me ostavio (a možda i prije?), osjećala sam se loše naravno i trebala mi je utjeha pa sam otišla u njegov krevet Glupa sam, znam. Tu noć se ništa nije dogodilo, nego tek nakon nekoliko dana. I tako zadnjih skoro dva tjedna ja praktički živim u njegovoj sobi, družimo se, sve je to divno i krasno i tip je stvarno super, ali znam da trebamo prestat.

Znam da si samo odvraćam pozornost od 'tugovanja' za bivšim, znam da ja ne mogu odvojit emocije od sexa i da sam već počela razvijat osjećaje prema njemu i znam da nema šanse da ova situacija dobro završi s obzirom da živimo skupa.

Pomagajte.
Ajde čitaj malo. Iskoristila je tipa jer joj je tako bilo dobro. Oprosti, ali ja kad sam prekinila trogodišnju vezu (isto nakon što je prešla u fazu na daljinu, al sam prekinila ja) nisam se išla tješit prijateljima u krevet, nego sam se jadala prijateljici. Pa da je impotentan napravio bi nešto u toliko vremena... Nema ona tu šta svaljivat krivnju na njega. Oboje su slobodni, žive skupa, tko zna koliko je prije bilo situacija kad je nešto moglo bit, al on nije jer je bila u vezi. Ako smatra da nije prebolila bivšeg, koji realno nije bivši otkad je prekinuo nego otkad je počela veza na daljinu, onda nek radi na tome. Oće li se zabavljat s cimerom drugi je par cipela, al nema nikakve veze kriv je on, kriva ona. Ako više ne želi nastavljat tu priču onda nek se iseli iz njegove sobe i prestane se ić tješit u njegov krevet. Ne bi da joj je 13 godina pa je susjed navukao na seks, a ona nije jadna znala...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 08:29   #39
Ne govorim o njoj i njenoj blesavoći, već isključivo o tome kako ja vidim frendovske i cimerske odnose. Živjela sam sa muškarcima cimerima. Zgodnijim i manje zgodnima, dok sam za to vrijeme imala veze, prekidala, cmoljola, nisam mogla disati od boli i proživljavala sve moguće pidarije nježnih godina. I da me jebete, nije u redu. Ak si frend, onda si frend, a ne drkadžija u grmu.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 08:42   #40
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ne govorim o njoj i njenoj blesavoći, već isključivo o tome kako ja vidim frendovske i cimerske odnose. Živjela sam sa muškarcima cimerima. Zgodnijim i manje zgodnima, dok sam za to vrijeme imala veze, prekidala, cmoljola, nisam mogla disati od boli i proživljavala sve moguće pidarije nježnih godina. I da me jebete, nije u redu. Ak si frend, onda si frend, a ne drkadžija u grmu.
Oboje su u ovom odnosu "krivi".I on ako je bio hladne glave,zna da ne želi vezu s njom i da je sada laka za iskorisiti,pogotovo ako su prije toga imali normalni odnos.

Ali i ona koja nastavlja taj odnos,dovoljno je hladne glave da piše ovdje,da zna da on ne želi ništa a ona razvija osjećaje i opet ju tjera u sjebanost.Sve to potrebno za malo orgazma? Mnogima,znam,je.

Ali kako mi ovdje na forumu iz svake stvari izvučemo svaki detalj i napravimo raspravu
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.