Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2010., 12:28   #121
Evo i još jedna dobra vijest Malenom sam povirila stanje krajnika i upola su manji nego su bili,do prije nekoliko mjeseci su bili ogromni i cijelo grlo bi zauzeli,nisu mu smetali što se prehlada tiče nego samo to teže disanje..
Eto,on sad ima 7 ipo godina i gotovo su se skroz povukli
19NERA82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 23:06   #122
Moze li mi samo netko sto prije odgovoriti kada mogu prati zube nakon operacije mandula?

P.S. Manje vazno pitanje: Koji dan najvise boli (cuo sam nesto da izmedju 4. i 6. dana uzasno boli)? Je li to istina?
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2010., 17:54   #123
mozda je glupo pitanje.. al odgađa li menstruacija operaciju mandula???
kike_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 12:07   #124
Treća mandula

Unaprijed se ispričavam ako tema već postoji,a sigurno postoji, ali ja sam valjda toliko nestrpljiva i nisam ju uspjela naći....
M treba ići operirati treću mandulu i ja sad ko mahnita razmišljam gje da idem, jer naravno, osim što želim dobrog i stručnog liječnika, želim da ga operiraju u bolnici gdje ja mogu biti sa njim, pa vas molim za pomoć ako netko ima svježih iskustava...sve što sam proguglala je starijeg datuma, pa me zanimaju "novi" stavovi naših bolnica oko ostanka sa djetetom i plaćanja apartmana ili nedaj Bože da ne moraš ništa platiti:-)..
hvala vam unaprijed
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 12:18   #125
Quote:
any5 kaže: Pogledaj post
Unaprijed se ispričavam ako tema već postoji,a sigurno postoji, ali ja sam valjda toliko nestrpljiva i nisam ju uspjela naći....
M treba ići operirati treću mandulu i ja sad ko mahnita razmišljam gje da idem, jer naravno, osim što želim dobrog i stručnog liječnika, želim da ga operiraju u bolnici gdje ja mogu biti sa njim, pa vas molim za pomoć ako netko ima svježih iskustava...sve što sam proguglala je starijeg datuma, pa me zanimaju "novi" stavovi naših bolnica oko ostanka sa djetetom i plaćanja apartmana ili nedaj Bože da ne moraš ništa platiti:-)..
hvala vam unaprijed
prošli tjedan je malena od mm-ove sestrične išla vaditi krajnik, došla je ujutro, u 8 je bila op, predvečer je išla doma. Na Rebru.
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 12:32   #126
na rebru možeš biti s djetetom od 8-22
apartman ti dođe oko 750 kuna a krevet 250
kod treće mandule ti obično idu isti dan doma
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 12:48   #127
Quote:
teta mina kaže: Pogledaj post
kod treće mandule ti obično idu isti dan doma
da, tako je naša nećakinja.
s tim da je mala bila ko zmaj, vidjela sam je jutro nakon operacije - nit' ju je što boljelo, nit' promukla, ma kao da se ništa nije dogodilo, baš sam bila iznenađena cijeli dan je mamu žicala da joj da da barem malo smokija pojede
Any, nadam se da te to malo tješi!
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 13:04   #128
moje dvoje djece je operiralo treću mandulu u Novoj bolnici i bila sam više nego prezadovoljna
kćer je bila sa 4 godine, i nisam mogla ostati s njom jer nije bilo mjesta, al je bila u sobi sa vršnjakinjom i ja sam bila do 22 i onda došla ujutro u pola 7, nije bilo nikakvih trauma
dapače, sestre tamo jako brinu o djeci jer ih nemaju puno na odjelima, većinom su odrasli ljudi, i baš se vesele kad dođu djeca
sin je operirao sa 3 godine, ja sam ostala s njim u sobi, nisam ništa platila, i stalno su nas dolazili gledati i pitati kak smo
inače tamo puštaju djecu doma isti dan samo ako je baš velika gužva po sobama i ako taj liječnik to odobri
ovaj naš je htio da ostanu 24 sata jer ih je htio pogledati opet nakon operacije
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 13:25   #129
moj malac je operirao 3 mandulu +ventilacijske cjevčice u vinogradskoj. kad sam došla u posjetu oko 3 on je jurišal po sobi. išao je oko 6 doma nakon vizite.
u vinogradskoj ne možeš biti s djetetom jer su 2 sobe za djecu smještene na orl odjelu sa odraslima i to pokraj šok sobe. barem je tako bilo prije 2 godine
teta mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 13:40   #130
Quote:
any5 kaže: Pogledaj post
Unaprijed se ispričavam ako tema već postoji,a sigurno postoji, ali ja sam valjda toliko nestrpljiva i nisam ju uspjela naći....
M treba ići operirati treću mandulu i ja sad ko mahnita razmišljam gje da idem, jer naravno, osim što želim dobrog i stručnog liječnika, želim da ga operiraju u bolnici gdje ja mogu biti sa njim, pa vas molim za pomoć ako netko ima svježih iskustava...sve što sam proguglala je starijeg datuma, pa me zanimaju "novi" stavovi naših bolnica oko ostanka sa djetetom i plaćanja apartmana ili nedaj Bože da ne moraš ništa platiti:-)..
hvala vam unaprijed
nemam iskustav ali meni su preporučili dr. Marna iz klaićeve
bila sam kod njega privatno u klinici sabol ali tada jos nismo bili za operaciju ovih dana se spremamo na ponovni pregled
inače je navodno jako dobra i doktorica Babić iz klaićeve i tamo možeš biti cijeli dan s djetetom...
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 14:28   #131
hvala vam svima puno..na brzim odgovorima i podršci...preporučili su mi dr. Markov sa Rebra,ali danas čujem da se kod nje čeka po 3 mjeseca, pa sad ne znam..
lotus flower - haha, da tješi me taj smoki
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 14:51   #132
A znate li gdje će vaditi 3.krajnik djetetu od nepune 2 godine?? Ima jakih problema,najviše što mu pritišće bubnjiće,a kod nas ga neće operirati prije treće godine..inače,napunit će 2 god. 12.06.
tina06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 16:38   #133
Moj je operirao sa 2 god i 3mj, i ranije bi da smo dosli na red. Operiran je na Merkuru, moram kasnije pogledat ime doktora. Dosli ujutro i isli doma oko 16h jer je sestra zvala doca da ga pregleda da mozemo doma jer trci po hodniku
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 08:16   #134
po svemu ovom ispada da nam je najbolje ići na Merkur, Sv. Duh ili Novu bolnicu..sve mi se čini da je najmanje ZA za Klaićevu, akao dječja bolnica...
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 12:14   #135
I mi se spremamo ubrzo vaditi malenom sve tri mandule
U Novoj kod Dr. Carića
Ima netko iskustva?
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 14:53   #136
Quote:
tina06 kaže: Pogledaj post
A znate li gdje će vaditi 3.krajnik djetetu od nepune 2 godine?? Ima jakih problema,najviše što mu pritišće bubnjiće,a kod nas ga neće operirati prije treće godine..inače,napunit će 2 god. 12.06.
Mom sinu su vadili treću mandulu sa 1g i 11mj na Šalati. Dr.Večerina. Super sam bila zadovoljna (to je bilo pred 3god) i bila sam s njim na odjelu. Drugi dan nakon vizite smo išli doma.
mimilee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 17:28   #137
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
I mi se spremamo ubrzo vaditi malenom sve tri mandule
U Novoj kod Dr. Carića
Ima netko iskustva?
Dr. Carić je vadio mojoj maloj samo treću mandulu prije 4 godine u Novoj bolnici.
Bili smo prezadovoljni, ali mi je odmah rekao da on "svoju" djecu ne pušta isti dan doma, jer su najvažniji prvih 24 sata nakon operacije
nije mi bilo baš super, ali na kraju nisam požalila jer ih je obišao par puta, i sutra ujutro je došao, pregledao i onda smo mogli ići
e sad, da li je u međuvremenu počeo puštati isti dan, ne znam
malog mi je operirao neki drugi doktor stariji isto tamo prije 2 godine, isto je tražio da ostane, i ja sam čak besplatno mogla ostati s njim, sestra je samo rekla da nemaju krevet za mene, pa smo spavali zajedno, ali nema veze, bila sam sa svojim djetetom i to mi je najvažnije
nemoj se bedirati, jako su dobri tamo, pogotovo jer nemaju baš puno djece, pa su posebno pažljivi
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 19:37   #138
Quote:
ančica2 kaže: Pogledaj post
Dr. Carić je vadio mojoj maloj samo treću mandulu prije 4 godine u Novoj bolnici.
Bili smo prezadovoljni, ali mi je odmah rekao da on "svoju" djecu ne pušta isti dan doma, jer su najvažniji prvih 24 sata nakon operacije
nije mi bilo baš super, ali na kraju nisam požalila jer ih je obišao par puta, i sutra ujutro je došao, pregledao i onda smo mogli ići
e sad, da li je u međuvremenu počeo puštati isti dan, ne znam
malog mi je operirao neki drugi doktor stariji isto tamo prije 2 godine, isto je tražio da ostane, i ja sam čak besplatno mogla ostati s njim, sestra je samo rekla da nemaju krevet za mene, pa smo spavali zajedno, ali nema veze, bila sam sa svojim djetetom i to mi je najvažnije
nemoj se bedirati, jako su dobri tamo, pogotovo jer nemaju baš puno djece, pa su posebno pažljivi
da tako je rekao i nama,24 sata od zahvata idemo kući...naravno nedaj Bože komplikacija...kako je bilo buđenje iz opće?
dali si tada bila uz djecu možda?
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 19:57   #139
Quote:
mambi kaže: Pogledaj post
da tako je rekao i nama,24 sata od zahvata idemo kući...naravno nedaj Bože komplikacija...kako je bilo buđenje iz opće?
dali si tada bila uz djecu možda?
one je meni tada rekao, "znate, ja imam malo dijete i sam svojem djetetu ne bih to napravio, da ga pustim doma, pa dođe do nekih komplikacija itd...."
s njom nisam ostala jer je ona bila već 4 godine, pa je sestra rekla da ne brinem, bila je u sobi sa još jednom curicom, baš su se našle, skompale i zaigrale.
bila sam tu večer do 22 sata, i ujutro sam došla u pola 7, stvarno je samo prespavala bez mene
nisam bila uz njih za vrijeme buđenja jer ih oni dovezu budne, znači ostaju u sali dok se ne probude
a čuj, bilo je plača, pa grlo peče, pa boli, pa mamaaaa, al kaj možeš, meni je bilo najteže kad su odlazili, e tu sam se slomila
jer su dobili injekciju i tak su vikali za mnom sa kreveta, da su mi te scene oduzele pola života
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 20:13   #140
Quote:
ančica2 kaže: Pogledaj post
one je meni tada rekao, "znate, ja imam malo dijete i sam svojem djetetu ne bih to napravio, da ga pustim doma, pa dođe do nekih komplikacija itd...."
s njom nisam ostala jer je ona bila već 4 godine, pa je sestra rekla da ne brinem, bila je u sobi sa još jednom curicom, baš su se našle, skompale i zaigrale.
bila sam tu večer do 22 sata, i ujutro sam došla u pola 7, stvarno je samo prespavala bez mene
nisam bila uz njih za vrijeme buđenja jer ih oni dovezu budne, znači ostaju u sali dok se ne probude
a čuj, bilo je plača, pa grlo peče, pa boli, pa mamaaaa, al kaj možeš, meni je bilo najteže kad su odlazili, e tu sam se slomila
jer su dobili injekciju i tak su vikali za mnom sa kreveta, da su mi te scene oduzele pola života
UH,UH muka mi
znači injekcija a ne uspavaju ih kisikom
ali prve sate,ne osjete odmah tu bol zar ne?
mi vadimo sve tri,rekao je da je opravak dva tj. strogo jedan tj. i poštede drugi tj.
mambi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.