Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2007., 11:40   #1
Smile Gledanje kosarke sa zenom...

... moze biti jako zabavno
Jucer sam prvo sam pogledao nase s Svabama, a onda Spanjolska-Rusija. Buduci da supruga nije imala sto raditi, gledala je tekmu sa mnom. I umirao sam od smijeha! Inace je totalno antisportski tip, jedino voli atletiku i eventualno umjetnicko klizanje, ali neka njena zapazanja spadaju u rubriku "Smijesna strana sporta". Igrala se "lookalike".
Pa je tako za Kirilenka rekla da lici na mrsavog Dolpha Lundgrena (ovo stoji na mjestu vise nego sto je i mislila - Ivan Drago iz Rocky-ne-znam-koji), za Pau Gasola na neku tek izleglu pticu, trener Pepe joj lici na rodjaka iz Nemacku Danile Bate Stojkovica (s takvom frizurom mos bit samo gastarbajter), a vrhunac mi je bilo kad je za Davida Platta rekla na koga joj lici. Ja sam stalno u glavi razmisljao da mi zapravo lici bas na nekog Rusa, mada to nije, ali mislim da je totalno pogodila - CHEVY CHASE!
Sto kazete na ovo? Imate li i vi nekih zapazanja?
dzukee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 11:55   #2
Hahahaha...dobra zapažanja. Ovo za Chevyja je pogođeno..evo sad umirem.

A za ivana dragu - to je i meni cura rekla dok je gledala. Šta je je - fakat je sličnost tu!!!

Al inače -
srdalxMI is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 12:01   #3
nikad ne gledam košarku sa ženama. nerviraju me
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 12:16   #4
I ja sam od petka spletom okolnosti gledala jedno 4-5 utakmica... U svakoj reprezentaciji sam našla jednog koji izgleda kao naš Zoran Planinić i svaki put rekla da kako igra i tu i svaki put dobila sve živčaniji odgovor "To NIJEE on!" Ali kad stvarno svaka zemlja ima jednog koji izgleda ko on, i Rusija i ne mogu se sjetit još tko

I pokažu na sekundu u jednoj utakmici Davora Šukera i kažem gle Šuker! (Da-vor Da-vor Šu-ker, Šu-ker! ) i čujem: Nije, ćorava kokoško, kakav Šuker, što bi Šuker tu radio

Nakon par minuta ga pokažu ono, pola minute u publici. "Gle stvarno Šuker... Imala si pravo"
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 12:21   #5
Ja sam svoju jednom vodio na nogometnu tekmu, zapravo ona mene.

Jednom.

I nikad vise.

Bem mu mater, jeste primjetili kako zene postanu agresivne na utakmicama. Udari ga, ubij ga, ma sta ga gledas, udari ga.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 12:41   #6
sve je dobro dok ne krene s pitanjima:
1.četvrtfinale svjetskog prvenstva- a koja je hrvatska ak sad dobije litvu

2. a kak eduarado igra za hrvatsku kaj nije on otišo iz hrvatske

3. padne gol iz ofsajda- koja pizda materina zakaj sad nije gol, kaj je to ofsajd

nit ja s tobom idem u šoping nit ti ideš samnom na tekmu!
jer bi se moglo dogodit da ona postane ko dorica nikolić a ja ko onaj derpe iz big brothera
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 12:49   #7
Pozdrav iz Beograda ! Forum, i komentari su vam cool pa se nadam da nemate nista protiv da se prikljucim iz "komsiluka".

Polufinale Spanija-Grcka: Dok ja u transu gledam, moja zena se mota po sobi i po obicaju radi sve moguce i nemoguce neizostavne poslove bas tada. Naravno, svaki put kad prodje postavi neko bitno pitanje, tipa, ko igra, koji su beli, ko je ovaj sto izgleda kao zalosna sova (Janakis), itd... U jednom trenutku meni se naglas otme..." Ovaj Belosevic stvarno nije normalan!", a moja zena ce na to: "A za koga igra taj Belosevic"
Bajastrasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 12:54   #8
pitam se za koga je to jedan Beograđanin navijao na tekmi
Španija-Grčka

__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 12:57   #9
Quote:
towar kaže: Pogledaj post
pitam se za koga je to jedan Beograđanin navijao na tekmi
Španija-Grčka
Nebitno, sto bi rekao Homer (Dule Vujosevic), ja sam po nacionalnosti Partizanovac, a po zelji i strasti Ski Manijak. A u slobodno vreme, tu i tamo se nadje i malo vremena za basket.
Bajastrasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:35   #10
I pitanja,pa kako modrić igra za Hrvatsku,šta ne igra on za Dinamo i onda po 200-ti put objašnjavanje razlike između klubova i reprezentacija,zašto ovi stalno pucaju trice,zašto ne da koš...

Pa zašto naši sad ne zabiju tricu....

I najbolje pitanje,igraju Hrvatska(bijeli)-Litva(zeleni),koji su naši?

I još jedno pitanje,zašto svi imaju ili bijele ili plave dresove?
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:36   #11
ljudi, s kakvim se vi to glupačama družite?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:52   #12
Quote:
Bajastrasni kaže: Pogledaj post
ko je ovaj sto izgleda kao zalosna sova (Janakis),


Quote:
dzukee kaže:
Pa je tako za Kirilenka rekla da lici na mrsavog Dolpha Lundgrena (ovo stoji na mjestu vise nego sto je i mislila - Ivan Drago iz Rocky-ne-znam-koji)
On u Americi i ima taj nadimak; Ivan Drago. A drugi mu je AK-47

Mene najviše stara zna naživcirat kad me dođe pitat: "Koji je rezultat? Jel naši gube?" A to namjerno radi jer i ona tu i tamo prati tekmu na drugom tv-u u drugoj sobi i onda kad skuži da gubimo, onda mene dođe podjebavat

Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 15:00   #13
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
ljudi, s kakvim se vi to glupačama družite?
Kad potpises, to se vise ne zove druzenje, nego ROBIJA
Bajastrasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 15:07   #14
Quote:
ko je ovaj sto izgleda kao zalosna sova (Janakis)
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 16:11   #15
Bespotrebna tema.
99% zena je krajnje iritantno tijekom gledanja tekmi. Iako totalno neupucene zele privuci paznju pokusajima demonstracije znanja...naravno to zavrsi prvo komicno...a onda i krajnje zajebano jer ne posustaju i onda dolazi do kurslusa i opakih svadji ("Mrs van iz sobe u picku materinu i ti i...ovaj isti ovaj i ovaj je glup... ovaj ne zna...ovaj samo gleda...").

A opet ako nesto i znaju mi reagiramo kao svinje..."E...aj suti..."

Otprilike tako...
Ante Balboa II. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 16:20   #16
moja cura je maler. al stvarno.
zato sam i ispao djubre na tekmi s litvom

uvijek nas unisti kad gledamo ili ja gledam, a ona bude u istoj sobi. protiv latvije se nerviram 1.pol i veli ona - a kaj se nerviras, latvija je losa u kosarci, jelda? dobit cemo ih sigurno...
aaaaaaaa
dodje izrael, opet ista prica. kao, pa dobili smo spanjolce, dobit cemo i izrael, kaj se nerviras, ne mogu vjerovat, pa to je glupa utakmica, nebitna. aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

na grcima je dosla zadnje 3 minute, kao, ajdeeee idemo van, moramo na rodjendan, pozuri se...i ja ludujem, nerviram se, ajde izvuci cemo se mislim, produzeci ce...i veli ona sam nek izgube, da idemo sto prije (tu mi se pali lampica i sav sretan...rekla je da cemo izgubit, znaci po zakonu slavka cvitkovica, mi dobivamo, uzet cemo im loptu zadnji napad i zabit) i evo ti spanoulis...slavko vice ne ideeeeeeee, pljas da se ubijes...

na litvi je usla u dnevni taman pred ht, saras pogodio tricu, mi u napadu prodali 2 lopte zaredom...sam je bilo, mars iz sobe , puko sam ko prka
na zadnjih 10 min se tusirala...
ziher sam da je ona kriva kaj su fulavali slobodna,dok je bila u spavacoj, ok nam je islo.
stoneisland is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 17:28   #17
Gledas tekmu, nerviras se, opsujes nesto, a ona ti kaze "sta se nerviras, ko da te placaju".

Gledas tekmu, ona udje u sobu i kaze "a ko igra?"... ti: "ma, kosarka"... ona: "znam, ali ko igra?"... ti: "ma, nisu nasi"... ona: "dobro, ali ko igra?"... ti: "pa igraju Lottomatica i Juventud"... ona: "ko su ti????"... ti: "pa, Italijani i Spanjolci, euroliga, trece kolo, igra se u Rimu, sudi Drabikovski, ima oko tri tisuce gledatelja, vlaznost zraka solidna, za Lottomaticu nastupaju..."... ona: "a.... jel to kosarka???"
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 17:29   #18
__________________
«This power is something but the force is blind»
guderian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 18:01   #19
ne znam ko je vlado sola, ne pratim odbojku
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:43   #20
a ono kao ufuravanje kad je svjetsko prvenstvo, sve su kao nabrijane

onda kad 16ti dan neprekidno visiš na tv-u, a dobro kad će to završit

pa nužni razgovor o budučnosti braka dok traju produžeci polufinala lige prvaka, i kad joj lijepo veliš gledam jel može to kasnije,
odgovor od kojeg mi se diže kosa na glavi svaki put kad ga čujem: "tebi je važniji nogomet od mene"
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.