Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2010., 03:22   #61
evo, mene ima.
prijateljica mi ga je predložila (Esta ausencia, Al andalus, Esclavo de sus besos...) i budući da mi se svidio, sama sam istraživala dalje.

iako mi stvarno ima jako dobar glas, ne slažem se baš za tekstove.
dosta se ponavlja.
a možda je do mene jer sam navikla na drukčije, inovativnije, mahom na talijanskom koji mi puno bolje odgovara.

od rečenog izuzimam Como la primera vez. to je za mene njegova najkompletnija pjesma, od teksta, ritma, glasa.
zna li možda itko tko ju je napisao?
__________________
Ojala pudiera ir volando a tu ventana...
Serenità is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 04:24   #62
izlazim iz ormara i priznajem: volem.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 05:43   #63
Hahah tek sam sad vidjela da na hrvatskom forumu zapravo postoji tema o Davidu. Ja i moja frendica smo već pomislile da smo jedine (sa još par ljudi koje poznajemo) u lijepoj našoj koje ga slušaju hahahah.

Ne vjerujem da nitko ne zna za njega. Pa gdje vi ljudi živite???

Ja ga slušam otprilike oko 2 godine i naprosto ga obožavaaam
Pa ako ima još koji luđak za njim, osim mene naravno, nek se javii

E, i btw ljudi, ja se svakodnevno čujem sa nekim fanovima u hr i samo vam mogu reći da se u hr po 1. put otvara David Bisbal Croatia official fan club.
Pa za sve fanove onda....
Za službenu stranicu ne znam, niti znam hoće li u skoroj budućnosti biti napravljena, samo znam da se radi. A do tada na fejsu možete dodati profil "David Bisbal Croatia"
ena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 00:54   #64
Ne vjerujem da vas još ima, a kamoli da se otvara fun club kod nas

Davida slušam godinama, malo je reći da ga obožavam Sprijateljila sam se s curama iz fun cluba iz Srbije, zakon su i kod njih je David naveliko već poznat, oni se svim silama trude da ga dovedu tamo i mislim da će im i uspjeti, imaju veze na sve strane i on zna za njih, snimio im je i audio poruku za web stranicu
Planiram čak i put u Madrid na koncert u rujnu s njima
Ako vas zanima pogledajte njihovu grupu na fejsu, svakodnevno objavljuju SVE moguće novosti o njemu i učlanite se, jer i nama je u interesu da dođe ako ne već kod nas, onda negdje tako blizu.

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...2017431&ref=ts
*b* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 14:52   #65
Evo ja da se javim da ozivimo malo ovu stranicu, ja sam iz fan kluba u Srbiji i tacno je sve sto kaze *b* idemo u rujnu na koncert tacnije 04.09 idu i devojke iz CG sa nama tako da sto mozete i vi. Dovescemo Davida ovamo pa makar nam to bilo poslednje. Najbolje pesme, najbolji pevac. A ljudi sto kazete za tekstove da su slicni, meni bas nisu svaki album ima svoju pricu i na svakom ima od balada do ultra brzih pesama.
__________________
"Que milagro tiene que pasar para que me ames,que estrella del cielo de caer para poderte convencer,que no sienta mi alma sola,quiero escaparme de este eterno anlocecer"
Willylocura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 00:02   #66
Pozdrav svima i od mene! Prvi sam put i ovoj temi i drago mi je što sam na nju naišla jer je David stvarno odličan pjevač, ima savršen glas, a njegova najdraža pjesma mi je Digale. I ostale su mu jako lijepe, tako nježne i romantične. Bilo bi lijepo da jednom dođe i kod nas!
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 15:40   #67
Ej cure, pozdrav svima, kak ste me obradovale, danima prelistavam ovu temu i niko da se javi, onda ja uzmem mali predah, a vi navalile
Nadam se da se bumo družile malo više sad na ovoj temi
Blago vama koje idete na koncert
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 17:39   #68
kaj opet zatišje
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 17:47   #69
hahaha...zatišje...xD
nema tko što pisati...

http://facebook.com/clubdbcroatia
ena94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:03   #70
Quote:
ena94 kaže: Pogledaj post
hahaha...zatišje...xD
nema tko što pisati...

http://facebook.com/clubdbcroatia
ma ni meni se ne da, pogledam si po twiteru kaj dela i tak to, a mogli bi neke teorije izmišljat, kaj bi bilo kad bi bilo i slično tome , al nema smisla, možda koji drugi dan
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:20   #71
http://www.youtube.com/watch?v=Hw3wjSTB8Oo
gareton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:50   #72
hehe..iskreno, ja zaboravim na ovaj forum..toliko tih stranica i foruma posjećujem da se jedva sjetim šta nisam pogledala..

Drago mi je da nas ima još iz Hrvatske.. :P
Ima li netko možda ko bi išao na koncert u 9mj.?
*b* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 11:25   #73
Quote:
*b* kaže: Pogledaj post
hehe..iskreno, ja zaboravim na ovaj forum..toliko tih stranica i foruma posjećujem da se jedva sjetim šta nisam pogledala..

Drago mi je da nas ima još iz Hrvatske.. :P
Ima li netko možda ko bi išao na koncert u 9mj.?
želje su jedno. a mogućnosti drugo, ja bum ipak čekala da dojde u HR, prije mi se čini da bi do tog događaja moja djeca mogla odrast, pa onda ko zna svi skupa na koncert DB
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 13:27   #74
Ja ga slušam i također mi je
NADA CAMBIARA MI AMOR POR TI
najdraža a super je i EL RUIDO...
*kitty* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 18:23   #75
Quote:
*kitty* kaže: Pogledaj post
Ja ga slušam i također mi je
NADA CAMBIARA MI AMOR POR TI
najdraža a super je i EL RUIDO...
Ova prva je prepjev pjesme ni sama ne znam ko je autor iste mislim možda Jack Wagner(nisam 100 posto sigurna jer ima ih koji su je opjevali, jedan je i M. Bolton), tak da se nemre reč da je njegova, ali u svakom slučaju meni je daleko zasjenila original, kao i neke druge koje je on prepjevao, nevjerovatno kolko se uživi u pjesmu, kad je bio mlađi to je više dolazilo do izražaja, ili je to možda kaj sam ja bila mlađa

a danas me nekak ulovila nostalgija za njegovim slavnim duetima sa Chenoom, nemrem to zaboravit, nisam još vidla dvoje pjevača da se tak privlače, da znam da je to prošlost, al ja si svejedno volim poslušat, a prije svega pogledat
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 22:50   #76
Ah da, Chenoa, puno mi je draža od Elene. Stvarno su njih dvoje bili posebni i ja volim pogledati njihove snimke, pogotovo one iz OT-a, preslatki su bili
*b* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 11:23   #77
Evo i mene! Ovo mi je tek prvi post. Uglavnom, željela sam reci da i ja jako volim Davida Bisbala. Otkrila sam ga prije nekih god i pol, ali tek sam sad malo surfala o njegovoj vezi sa C Malo me razočarao u vezi tog postupka!
Al sve u svemu lik ima super glas i definitivno popularizira latino glazbu.

Pozdrav cure
una_mariposa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 12:17   #78
Quote:
una_mariposa kaže: Pogledaj post
Evo i mene! Ovo mi je tek prvi post. Uglavnom, željela sam reci da i ja jako volim Davida Bisbala. Otkrila sam ga prije nekih god i pol, ali tek sam sad malo surfala o njegovoj vezi sa C Malo me razočarao u vezi tog postupka!
Al sve u svemu lik ima super glas i definitivno popularizira latino glazbu.

Pozdrav cure
Dobro došla u ovu malu grupicu, ali svaki dan nas je sve više, evo još malo i na trećoj smo strani
ovo u vezi C i mene je možda malo razočaralo, ali kak vrijeme odmiče sve si mislim da nekaj nije u redu s njom, ne znam možda cuga preveć ili tak nekaj slično, ali isto tak znam da nisam još nigde pročitala da neto voli Elenu, ali svi glume naravno iz poštovanja prema D, ma briga me kaj nisu skupa on i C , ali da bi mogli poslovno surađivat, to bi mada nema šanse da se to dogodi to bi bila hajka u javnosti ko bi to zaustavil
A Elena za nju svi govore da je plastična čini mi se da je to sad normalno u šoubiz svijetu, a C je sad nedavno ostavil ovaj najnoviji DavidDeMaria, jbt svi ju ostavljaju

evo npr ovaj video, tulila sam ko kišna godina, ona navodno nije znala da bu on došel
http://www.youtube.com/watch?v=mhWubz-VRG0

ili npr ovaj, em mu nisu mikrofon uključili, em ne znam nekaj mi tu ne štima

http://www.youtube.com/watch?v=JCaiS7cZ8rk

a ovaj sam pregledaval osamsto puta i smijala sam se, meni je bil super tu al mi se J smrzla kraj njega
http://www.youtube.com/watch?v=1KRGzQO050w

ovo sa Miley je moglo bolje ispast , kaj im se potrgal mikrofon ili kaj
taj duet mu nije ni trebal, po meni on je daleko ispred nje, drugi put nek bira neku nižu od sebe možda
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 12:43   #79
ova je malo starija 15.06.2010. možda
[IMG] [SLIKA OBRISANA] [/IMG]

ove je jučer postavil na twiter i face
[IMG] [SLIKA OBRISANA] [/IMG]

ne znam nekaj mi ne štima s ovim hlačama, a vama

[IMG] [SLIKA OBRISANA] [/IMG]

aaa naravno, obožavateljice
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 14:28   #80
Aha, očito se nešto čudno s njom događa. Čitala sam i da ju je ostavio onaj neki glumac Alex Gonzalez (tako nešto).

E, onaj prvi clip koji si stavila kad on dolazi (a ona nezna) to je još dok su bili zajedno? Da li je to njihova baš zajednička pjesma?

Eeee daaa...zašto se njemu kćer rodila u Miamiu ( a ne u Španjolskoj budući da su i on i Elena iz Espane) heheh i ja glupa pitanja postavljam

A ova Miley il kako već - skroz bezveze (
una_mariposa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:12.