Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2012., 16:42   #921
Kod nas ce biti razlika 4godine i desetak dana!)
__________________
A&N
Clicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 19:23   #922
ja sam u rađaoni rekla doktoru i babicama - vidjeli ste me sad prvi i zadnji put

oni su se samo nasmijali i rekli - vidimo se mi tamo za dvije godine

a vjerojatno će tako i bit taman sam se ohladila i oporavila i ne bi imala ništa protiv, za dvije godine drugo, ako zdravlje i financije budu dozvoljavali
Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 19:24   #923
Cigi, moja sestra je to rekla nakon svakog porođaja, od njih 4! Još ju muž zajebava oko toga
__________________
Prodajem GHD Gold Classic Styler peglu za kosu!!!!
blacksabbath is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 19:28   #924
Meni je prijateljica nakon poroda zvala kumu i rekla joj da obavezno koristi po dva kondoma jer je to strašno

sad, godinu i pol nakon, čeka drugo dijete
Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 09:11   #925
Quote:
uplašena-123 kaže: Pogledaj post
ja sam dosta mlada, tek sad sam u 37+5 tt prve trudnoće, ali mislim da ću morat napravit nekih 4-5 godina sigurne razlike između 1-2 djeteta, jer fizički neću stizat a i faks će biti tu.

moja sveki je radila neke lude razmake prvo s 17 drugo s 20 pa s 20 usvojila još 1 pa tek s 28 četvrtog sina pa s 38 kćer i sad opet jednu bebu u 43 godini čeka tako da.

a koliko bi ih htjeli imat uf, 3-4 dragi je iz brojčane obitelji i uz njih je vezan, ja imam brata i sestru. a nikad se nezna mozda ostanemo na jednom a možda odemo na njih 6
Svaka cast tvojoj sveki!!!


Quote:
blacksabbath kaže: Pogledaj post
Cigi, moja sestra je to rekla nakon svakog porođaja, od njih 4! Još ju muž zajebava oko toga
heheh... ja sam povukla tu istu recenicu "nikad više" cim sam vidila svoju princezu
Sad jedva cekam da ponovno ostanem trudna!
Jurya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 09:27   #926
ja sam silno željela barem dvoje djece....prije 10 godina sam brijala da ću ih sigurno imati troje, ali život je ipak nešto drugo. i kad sam ostvarila ovu trudnoću stalno sam govorila na sva usta da ćemo brzo na drugo.

iz trenute perspektive radi mog zdravstvenog stanja i vrlo teške trudnoće mi to uglavnom izgleda kao ludost. možda /valjda/ bih trebala biti zahvalna što sam uspjela dobiti i ovo jedno. pitam se i u kakvom su mi stanju ostavili maternicu nakon carskog jer još nisam bila na prvom pregledu /nadam se da je još uvijek iimam/....i kako reče moj porodničar:"Dok imate maternicu imate i šansu!"....
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 20:19   #927
U nas ce bit razlika 2g i 2 mj
osobno smo htjeli sto manju razliku i sva sreca to nam se i ostvarilo
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 09:17   #928
nama će razlika biti 4 godine. i moram priznati da je tek sad starije dijete postalo na određen način samostalno, tako da osjećam da ću se moći posvetiti bebi, a da njega previše ne zaknem.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 10:44   #929
kod nas će biti razlika 2 g i neš sitno,ovisi kad rodim...
nisam htjela čekati,imam 33 g,htjela sam još jedno dijete a bojim se da mi se kasnije više nebi dalo-ovako sam još u điru sa bebama
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 14:24   #930
Quote:
KIKA5 kaže: Pogledaj post
kod nas će biti razlika 2 g i neš sitno,ovisi kad rodim...
nisam htjela čekati,imam 33 g,htjela sam još jedno dijete a bojim se da mi se kasnije više nebi dalo-ovako sam još u điru sa bebama
sad vidim da si t! čestitam
i mi će mo uskoro početi se "truditi" za bebu br 2....bit će razlika nešto manje od 3 god
miana2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 16:40   #931
ona ovik ponavlja "nije teško imati puno djece, teško je to odgojiti". ja joj se radi posvojenja divim, tada je bila studentica. dobro to je bilo vrijeme kad se lakše moglo posvoit djete, ali kaže da bi bez razmišljanja i danas istu stvar napravila.
uplašena-123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 20:00   #932
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
nama će razlika biti 4 godine. i moram priznati da je tek sad starije dijete postalo na određen način samostalno, tako da osjećam da ću se moći posvetiti bebi, a da njega previše ne zaknem.
I kod nas će biti razlika 4 godine i cca 1mjesec, i isto mislim tj nadam se da će biti super jer je malac zadnjih par mjeseci postao jako samostalan i može se sam zaigrati i sam zaspati, tako da mislim da bi to moglo biti super!
noelova mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 22:45   #933
Quote:
noelova mama kaže: Pogledaj post
I kod nas će biti razlika 4 godine i cca 1mjesec, i isto mislim tj nadam se da će biti super jer je malac zadnjih par mjeseci postao jako samostalan i može se sam zaigrati i sam zaspati, tako da mislim da bi to moglo biti super!
točno to...tak je i kod nas...razlika će biti nešto manje od 4 i pol godine...i malac je dosta samostalan ali i jedva čeka da mama rodi bebu i da on pomaže mami...imena je već izabrao i sad čeka...a dok ga gledam s drugim bebama, puno mi je lakše i jedva čekam jer izgleda da bude jako zanimljivo...
chasei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 22:51   #934
Evo i mene,

razmišljam si već par dana(iako vas čitam već dulje vrijeme) da li da se javim s obzirom na razliku koju ja imam .
Meni je ˝malac˝ danas napunio 11god. ,a kako bi trebala roditi u 2 mj. to će biti znaći 11,6 god..
Razlika je veća ali po njegovom ponašanju i isčekivanju(nikako da dočeka )vidim i mislim si da neće biti nekih problema.
makica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 11:18   #935
Quote:
miana2 kaže: Pogledaj post
sad vidim da si t! čestitam
i mi će mo uskoro početi se "truditi" za bebu br 2....bit će razlika nešto manje od 3 god
hvala
da trudna,samo što se ne raspuknem

i nadam se da se nećete dugo morati truditi
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 11:35   #936
kod nas bu isto razlika nešto malo manje od 2,5 godine, htjeli smo drugo dijete tako da je planirano iako sam poslije prvog poroda tri mjeseca pričala da bi samo lud poželio još jednom kroz to proći ...... a eto me opet! <3
saratina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2012., 16:38   #937
kod nas ce razlika biti nesto manja od 3 godine
curka se vec veseli bebi i mislim da ce to biti ok razlika..
__________________
02-2010, 12-2012
tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 15:11   #938
razlika između moje curke i druge koja je na putu biti će 8,5 godina..... biti će mi od velike pomoći i jako se veseli seki...
njatag is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:09   #939
meni je razlika 2 g i 2 tj,stariji mi je jako živ a ovaj mali od nepunih mjesec dana stalno na cici tako da mi je blago rečeno veselo...sretno svima sa malom razlikom
KIKA5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 19:39   #940
Kika evo i kod mene ce biti razlika 2 godine i sedam dana meni ce biti 33 uskoro i nisam htjela cekat duze... ali eto hvala bogu stariji nije puno zivahan za sada vidjet cemo za 5 mjeseci sta ce biti
Adiedus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.