Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2004., 03:12   #21
Quote:
placebo kaže:
ah, sad je kasno da se kajem.. da si barem ovo napisao jučer
al nema sutra
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:19   #22
Quote:
hehehoho kaže:
al nema sutra
tko si ti, o nepoznati forumašu?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:20   #23
Quote:
placebo kaže:
tko si ti, o nepoznati forumašu?
eto, onda smo opet na jucer.

al sad baratamo sa malo vise informacija...a ko su one dvi.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:22   #24
Je li Placebo ko one dvi?

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:22   #25
Quote:
Black Hawk Down kaže:

Doista jesu. Nikad mi nije bilo jasno što ti tražiš među njima.
Kome smeta što su homoseksualci? Nikome. Samo zašto odmah nisu kazali tako, nego te, nesretnicu, zavlače godinama.
ovo je žalosno, ali istinito
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:23   #26
Quote:
placebo kaže:
tko si ti, o nepoznati forumašu?
Ka da ne znaš. Još jedan peder. I homoseksualac. Već san ti napisa. Ostavi se ćorava posla. Saberi se. Daj se razlogu.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:25   #27
Quote:
Black Hawk Down kaže:
Ka da ne znaš. Još jedan peder. I homoseksualac. Već san ti napisa. Ostavi se ćorava posla. Saberi se. Daj se razlogu.
Eto ti ga na.

Dođe "ljevičar"... i odma o pederluku.
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:26   #28
Quote:
hehehoho kaže:
eto, onda smo opet na jucer.

al sad baratamo sa malo vise informacija...a ko su one dvi.
ne znam, pitaj Lynotta..

a informacije možeš obisit mačku o rep.. srećom, nisam još potpuno izgubila pamet pa sam opreza radi ionako sve slagala
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:26   #29
Quote:
Vuco kaže:
Eto ti ga na.

Dođe "ljevičar"... i odma o pederluku.
Dosa se izborit za "svoja prava." Vidio kako ostali dobijaju po pa posta zericu ljubomoran...

LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:28   #30
Quote:
Black Hawk Down kaže:
Ka da ne znaš. Još jedan peder. I homoseksualac. Već san ti napisa. Ostavi se ćorava posla. Saberi se. Daj se razlogu.
a je li, Black Hawk... a šta ti to meni za pedere nisi prije reka, nego tek sad kad u tri ujutro nikoga osim mene nije bilo online?

i ti si peder!
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:32   #31
Nit van mogu, nit van oću pomoć, zato samo, iz pristojnosti, i sa svog dobrog odgoja, pozdravljam ovo jadno i patetično društvance.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 03:44   #32
Quote:
Black Hawk Down kaže:
Nit van mogu, nit van oću pomoć, zato samo, iz pristojnosti, i sa svog dobrog odgoja, pozdravljam ovo jadno i patetično društvance.
ajde ti, BHD... i bolje ti je... baš sam bacila oko.. na ozbiljnoj imaš 156, a u Ludoj kući 32 posta.. to ti je zajedno 188... još samo dvanaest postova i postaješ homoseksualac i peder

P.S. nemoj ništa odgovarat
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 08:49   #33
Re: Kako suzbiti homo-epidemiju u Ludoj kući?

Quote:
placebo kaže:
Poprimila je nevjerojatne razmjere.. praktički više ni nema muških forumaša koji ne maštaju o tome da ih neki drugi forumaš oralno zadovolji

Ni o čemu drugome ne razgovaraju, a s obzirom kako se ovo brzo širi, samo je pitanje dana kad će pederastijom zaraziti i moderatore
I ne samo muški! Uostalom tebi ništa ne paše. Kad smo maštali o hrvanju u blatu ženski forumašica, tko se najviše bunio? Opet placebo!

Pa dobro ženo, postoji i nešto više od misionarske poze heteroseksualnog bračnog para u snašoja radi reprodukcije!!!!


Eh, da, i smajlić :brankica:


__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 09:49   #34
To je ljubav!

Quote:
Uncle Fucker kaže:
Pa dobro ženo, postoji i nešto više od misionarske poze heteroseksualnog bračnog para u snašoja radi reprodukcije!!!!
Postoji, kako ne:
Kada Juan Lopez Bombera pritisne,
Od silnoga žara svud frcaju iskre.
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 09:56   #35
Ja sam čuo još davnih dana
da kome Powerlock ugura fazana,
Taj možda sebi dođe nakon par dana
Ali nikad više ne dođe do heteroseksualnog stanja.

Siniša Vuco
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 11:20   #36
Quote:
placebo kaže:
ne znam, pitaj Lynotta..

a informacije možeš obisit mačku o rep.. srećom, nisam još potpuno izgubila pamet pa sam opreza radi ionako sve slagala

nisan mislia nista takvih informacija , nego da sad baratan s informacijom da dolazis s one dvi u paru

Mozda se udas kad budes imala malo vise povjerenja u ljude.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 11:34   #37
E svašta, ovoj staroj jugopederčini i pedofilu walterčiću ni one dvije seke nisu pomogle.

Žalosno je to kažem vam. Žalosno.
__________________
I Love U
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 12:11   #38
Quote:
hehehoho kaže:
nisan mislia nista takvih informacija , nego da sad baratan s informacijom da dolazis s one dvi u paru
pa o toj informaciji i pričam ja želim da se muškarci sa mnom sastaju zbog mene kao MENE, a ne zbog moje dvije frendice s kojima se družim i ponekad.. što ja znam.. ližem..

uvijek isto, čim saznaju za njih uopće ih više ništa drugo ne interesira o meni.. i onda mi još kaže da trebam imat povjerenja u ljude
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 12:15   #39
Re: Re: Kako suzbiti homo-epidemiju u Ludoj kući?

Quote:
Uncle Fucker kaže:

Pa dobro ženo, postoji i nešto više od misionarske poze heteroseksualnog bračnog para u snašoja radi reprodukcije!!!!
možda i postoji nešto više, ali ne postoji ništa bolje!

to je ko da jedeš pečenu janjetinu i onda ti netko uleti i kaže "daj hebote, pa što si zapeo za tu janjetinu.. postoje i tajlandski crvi, francuski puževi i kineske zmije... "
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 12:51   #40
Re: Re: Re: Kako suzbiti homo-epidemiju u Ludoj kući?

Quote:
placebo kaže:
možda i postoji nešto više, ali ne postoji ništa bolje!

to je ko da jedeš pečenu janjetinu i onda ti netko uleti i kaže "daj hebote, pa što si zapeo za tu janjetinu.. postoje i tajlandski crvi, francuski puževi i kineske zmije... "





Khm... mislim... ne znam treba li ovo reći ali... kad mi vrag ne da mira.... opet ću na sebe (po tko zna koji put) navući bijes najžešće furije IMFa, ali je jednostavno moram pitati: A kako znaš da ti se sviđa janjetina kad ju nisi probala (najme - naglasak na bračni par) ?
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.