Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2004., 01:28   #1
Unhappy Kuća sjećanja na Branku

eto, žao mi je što je prva ustanova na Novoj Ludoj Kući baš tako tužne prirode, ali s obzirom da se dosad pokazalo da Brankičin ban uvijek ostavi puno ožalošćenih NGO-vki, mislila sam da bi bilo lijepo da i one imaju mjesto na kojem se mogu okupljati, prepričavati svoje uspomene, privatne poruke koje su razmjenjivale s Brankicom i slično.

Otvaram i knjigu sjećanja, u koju svatko može upisati svoje najdraže trenutke s Brankicom na forumu. Naravno, iz razumljivih razloga i pijeteta, molim lokalne homoseksualce da se suzdrže od upisa. Ne zbog toga što imam nešto protiv homoseksualaca, nego znaju oni zašto. Hvala.
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 01:30   #2
Dakle, ja ću prva:

Branka, a lijepo sam ti govorila, ali nisi me htjela slušat

Voli te,

tvoja tetka cveba
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 01:36   #3
A bio je tako mlad.

I tako lep.

Tek jučer smo proslavili njegov 25-ti rođendan. Ovdje na forumu.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 01:42   #4
Nitko nije branio Rome ko Branka, a vidi onoga cigana soylenta, ni svratio nije da napiše neku lijepu riječ
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 09:46   #5
Ahh, sve me nešto stislo oko.....srca.....tiho plače, noc curi....

Možda Brankec blog otvori....mislim, sad će imat' više vremena....
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 09:47   #6
Evo, nudim mu se kao savjetnik za pisat' blog...obzirom mu se moj uradak tako svidio A mislim da bi i Helix, ovaj Whatever mogao uskočit', njegov je dnevnik Branec najviše volio
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 10:17   #7
Re: Kuća sjećanja na Branku

Quote:
placebo kaže:
eto, žao mi je što je prva ustanova na Novoj Ludoj Kući baš tako tužne prirode, ali s obzirom da se dosad pokazalo da Brankičin ban uvijek ostavi puno ožalošćenih NGO-vki, mislila sam da bi bilo lijepo da i one imaju mjesto na kojem se mogu okupljati, prepričavati svoje uspomene, privatne poruke koje su razmjenjivale s Brankicom i slično.

Otvaram i knjigu sjećanja, u koju svatko može upisati svoje najdraže trenutke s Brankicom na forumu. Naravno, iz razumljivih razloga i pijeteta, molim lokalne homoseksualce da se suzdrže od upisa. Ne zbog toga što imam nešto protiv homoseksualaca, nego znaju oni zašto. Hvala.
A vidi što sam ja napisao kao odgovor Obelixu tim povodom:
Nadalje, ikona foruma, Placebo, osoba koja vas mota oko malog prsta, je zapravo inicijator zle krvi na forumu.
Ona započinje sitnim podbadanjima, a onda se postepeno uključuju Vuco, Phil i ostali pajdoslavi sa sve žešćim i žešćim uvredama na račun MoBrankeca ili bilo koga drugoga, koga je taj dan Placebo stigmatizirala svojim inicijalnim napadom.
Naime, pažljivom analizom njenog prepucavanja s MoBrankecom ja sam zaključio da je ona njemu uputila i veći broj i po meni ozbiljnijih uvreda, nego on njoj. Unatoč tome ona traži ban za njega, a ti slušaš i skačeš kao feder-beba.
Ako si već izrekao ban MoBrankecu za ono što je u ona dva linka navela Placebo, trebao si banati i nju, jer, po meni uvrede koje je ona uputila njemu, nisu ništa manje od onih radi kojih si ti banao njega. Ali njemu ban a sv. Placebo, koja je započela svađu, ni opomena.
Ma to zaista može samo pokvarenjak!

Zbog toga jer sam svijestan Placebinog nesumnjivo velikog utjecaja na forumaše desne, pa i ne samo desne, provenijencije, a u svijetlu činjenice da isto tako brojni forumaši pažljivo prate ono što ja pišem i kakve stavove zastupam, pa nisam ni ja bez utjecaja, ponudio sam joj ruku pomirenja.
Njen odgovor si valjda vidio, ona je radije "kalaštura". Pa ti sad sudi.
Priču o tome da ima sina lansirala je ona sama, a meni je to svojedobno putem PM priopćilo pet-šest forumašica, kojima je ona taj podatak "u povjerenju" plasirala.
Pa ne znam onda zašto to "skakanje do neba" dotične kad netko spomene njenog sina, izmišljenog ili stvarnog svejedno, jer ako je izmišljen, sama je kriva, a ako je stvaran, so what?
Kao da bi bila jedina samohrana majka ili da je biti samohrana majka danas sramota!?
Napisao sam ovo kao upozorenje svima da ne nasjedaju Placebo i njenoj slatkorječivosti, jer se iza toga krije osoba koja ima velike probleme sama sa sobom, pa su i njene reakcije često iracionalne.
Jednostavno ima potrebu skretati pažnju na sebe, voditi glavnu riječ, imponirati, a ako osjeti konkurenciju na tom planu, onda poludi.
Meni poznato, a vama?
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 10:28   #8
Re: Re: Kuća sjećanja na Branku

Quote:
Ironside kaže:
ja sam zaključio

Zbog toga jer sam svijestan

a u svijetlu činjenice da isto tako brojni forumaši pažljivo prate ono što ja pišem

pa nisam ni ja bez utjecaja

meni je to svojedobno putem PM priopćilo pet-šest forumašica,

Meni poznato, a vama?
[/B]
Feniksiću, sastav ti je dobar ... četiri plus

izvukla sam ti ove dijelove zbog kojih nisi dobio pet.. naime, sastav je bio o meni, a ti si ga iskoristio da se samopohvališ.. "ja sam zaključio", "ja imam utjecaja", "mene brojni forumaši pažljivo čitaju", "ja se dopisujem s pet-šest forumašica"... jel kužiš gdje si pogriješio? magični realizam.. taman ti čitatelji počnu vjerovati i onda odjednom ti si gospodin od utjecaja i dopisuješ se s brojnim forumašicama na PM..

ajde sad to lijepo ispravi, pa mi prepisano donesi i onda ću te ponovo ocijeniti ..

inače, ako nisi znao.. najveći sucker koji mi je ikada nasjeo si upravo ti.. i, kao što vidiš, to još uvijek traje
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 11:25   #9
Re: Re: Re: Kuća sjećanja na Branku

Quote:
placebo kaže:
inače, ako nisi znao.. najveći sucker koji mi je ikada nasjeo si upravo ti.. i, kao što vidiš, to još uvijek traje

Prvo, pod navodnike se stavlja točno ono kako je napiosano, a ti pod navodnike stavljaš svoju interpretaciju onoga što je napisano, a to nije dopušteno.
Drugo, daj života ti opiši nam to kako sam ti nasjeo!
Pomamio se ja pa ti se upucavao? Pustio sve i dojurio u Split da ti se prostrem pod noge?
Ili sam ti možda iskazao ljubav na onaj osebujni način kad sam rekao da te "ni govnjivom motkom ne bih dotanuo"!
Mislim da imaš ozbiljnih problema. Ti si jednostavno bolesna osoba.
Ovim si me još više učvrstila u uvjerenju da si živo zlo foruma i dok gopd ti budeš na forumu, bit će i nekulturniohi neciviliziranih ispada, a mahom ih ti iniciraš, a apologeti hrle nadmećući se da se što više dodvore pajdaškoj predvodnici.
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 12:13   #10
A ti si bolesni kreten , koji je umislio da je ovaj forum neka jebena misija gdje treba obranit proletere svih zemalja ili točnije srpske proletere iz svih zemalja.

BTW..kretenu , ali ti placebo nije na ignoru.
Triper K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 13:13   #11
Quote:
Triper K. kaže:
A ti si bolesni kreten , koji je umislio da je ovaj forum neka jebena misija gdje treba obranit proletere svih zemalja ili točnije srpske proletere iz svih zemalja.

BTW..kretenu , ali ti placebo nije na ignoru.
Evo jedan od bijesnih pasa je već krenuo, točno kako sam opisao!
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 13:23   #12
Re: Re: Re: Re: Kuća sjećanja na Branku

Quote:
Ironside kaže:
Prvo, pod navodnike se stavlja točno ono kako je napiosano, a ti pod navodnike stavljaš svoju interpretaciju onoga što je napisano, a to nije dopušteno.
Drugo, daj života ti opiši nam to kako sam ti nasjeo!
Pomamio se ja pa ti se upucavao? Pustio sve i dojurio u Split da ti se prostrem pod noge?
Ili sam ti možda iskazao ljubav na onaj osebujni način kad sam rekao da te "ni govnjivom motkom ne bih dotanuo"!
Mislim da imaš ozbiljnih problema. Ti si jednostavno bolesna osoba.
Ovim si me još više učvrstila u uvjerenju da si živo zlo foruma i dok gopd ti budeš na forumu, bit će i nekulturniohi neciviliziranih ispada, a mahom ih ti iniciraš, a apologeti hrle nadmećući se da se što više dodvore pajdaškoj predvodnici.
Fenikse, dragi.. ne opiri se tome.. ja te privlačim i to je tako.. pa čuj, ne znamo se mi dva dana, ne? A te ružne stvari koje mi ponekad govoriš, mislim na motku i kalašturu, pa ja znam da to iz tebe zapravo govori strast, jer ti si strastven čovjek... u nas južnjaka izljevi bijesne ljubomore sasvim su uobičajeni

Što se tiče ovih mojih desničara, da me ijedan i upola iskreno voli koliko ti, ja bih bila najsretnija desničarka na svijetu

Oni nemaju tu tvoju postojanost, nego vidi ih.. ko pčela s cvijeta na cvijet... zato ja u tebi nalazim taj oslonac, faktor stabilnosti.. mislim, naš je odnos strastven, ali zbog razlike u godinama psiholozi bi tu sigurno pronašli očinsku figuru.. e sad, jel to bolesno kako ti kažeš... a možda i je, možda sam ja stvarno bolesna.. ali što ću kad si mi privlačan
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 13:25   #13
Quote:
Ironside kaže:
Evo jedan od bijesnih pasa je već krenuo, točno kako sam opisao!
pusti ih Fenikse, ne odgovaraj na njihove provokacije.. ti si vizionar... nemoj se uopće obazirati na njih..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 13:36   #14
Uh sto je ljubaf. Sve frca od romantike.

Cuj netko voli gumene lutke, netko usrane motke. Sve dok to oboje vole je OK. Nemoj se ti file dati isprovocirati.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 13:53   #15
Quote:
Ironside kaže:
Evo jedan od bijesnih pasa je već krenuo, točno kako sam opisao!

Hvala na vizionarskom i nadasve kulturnom osvrtu. Odsad te zovem Đuna.

Fico ti si jedan izlapjeli starac koji si je umislio da je jebeni Don Quijot koji ce svojim dijelovanjem promijenit neciju percepciju ovog svijeta ili da budem precizniji ove zemlje, mozes te utjesit sto nisi jedini bolesnik, ima ih jos al su sad u strajku, a mi ostali......mi ostali smo ode zbog zajebancije i ubivanja vremena.
Triper K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 14:08   #16
Quote:
Triper K. kaže:
Hvala na vizionarskom i nadasve kulturnom osvrtu. .
Nije filetu za zamjeriti. To je proizvod loseg odgoja na vjeronauku koji je pohadjao sredinom proslog stoljeca.
Bigaje, dobro komunjare kazu da je religija opijum naroda, file se nije uspio otrijezniti ni kada je prestao ici na vjeronauk. Biti 60 godina opijen zaista nije lako.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 14:34   #17
Kuća je loše posjećena, to je sigurno zato što su svi Brankini obožavatelji u sedmodnevnom štrajku

A neka, upisat će oni večeras
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 14:45   #18
Re: Re: Re: Re: Kuća sjećanja na Branku

Quote:
Ironside kaže:
Ovim si me još više učvrstila u uvjerenju da si živo zlo foruma i dok gopd ti budeš na forumu, bit će i nekulturniohi neciviliziranih ispada, a mahom ih ti iniciraš, a apologeti hrle nadmećući se da se što više dodvore pajdaškoj predvodnici.
Ma ti si blesav.
placebo krivis za tudju glupost.
Mislim, pa gdje je tu pravda?
Je li im placebo mama, a oni klinci predskolskog uzrasta (ovo jesu, al ona im nije mama ), pa je odgovorna za njihove postupke?
Dragi Fenikse, razocarao si me. Ako zaista mislis da ostali slijede nju, onda njima ocitaj bukvicu da nemaju svoj ja, a ne njoj za njihovo ponasanje.

I ovo ti pisem samo zato jer mene ne mozes napasti.
placebo tebe ne voli, a meni si bas fora.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 14:48   #19
Re: Re: Re: Re: Re: Kuća sjećanja na Branku

Quote:
Gospon Pes kaže:
placebo tebe ne voli, a meni si bas fora.
E pa sada zenice, jebi ga. Ovako na javno. Samo me onda opet pitaj da ti dam lovu za povecanje grudiju. Pitaj fileta, nek ti on da.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2004., 14:57   #20
Vi znate jebat majku samo direktno, on to zna i tako da ni mod ne skuzi.
Osvojio me time, kaj mogu.
Feniks je fini gospodin i zna se izrazavati, a vi ste obicni Balkanci.
Sami Safraneki, a on je gospon Fulir.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.