Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2004., 03:44   #81
Quote:
BronxBomberOriginal kaže:
ŽIVIO MILE BUDAK!
Zbilja znas biti dosadan
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:45   #82
Obelixe, ali ja ne vidim da je to adekvatno objasnjenje zasto Vucin trajni ban nije ostao trajni... ako usporedis isto sa razno raznim objasnjenjima zasto STG stvarno zasluzuje trajni ban... ja ne vidim nikakav uzorak po kojem se treba ravnati... ja samo vidim nedosljednost i tvoju malu plavu glavu koja viri iz Placebine guzice...
__________________
Kradljivac pogleda

Zadnje uređivanje PaleBlueEyes : 13.08.2004. at 04:22.
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:45   #83
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
ajde probaj dok joj usput viris iz guzice pronaci lik na isto... u protivnom cu smatrati da namjerno izmisljas zato sto ju zelis jebati.... pa ju na taj nacin pokusavas pridobiti....
Sad bih ja pustio Placebo da nađe linkove gdje kritizira navedene zbog njihovih izjava, ali ako ih ona ne nađe, onda će ispasti da je ja želim jebati!

Ovo je pat - pozicija, prosvjedujem!

Molim tužitelja da postupi po savjesti i da prizna da se placebo ipak suprotstavljala svojim pajdama, jer je meni već neugodno...

Edit; dobro da je našla sama, nisam ni vidio taj post...
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:45   #84
Quote:
obelix kaže:
One su njegov trademark na svim forumima gdje piše. Zanimljivo da ih nisi primijetila na njegovom forumu gdje ste se nedavno zabavljali u pauzama "štrajka" - siguran sam da bi ih se moglo negdje iskopati...
ajde potkrijepi to kaj pričaš?
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:49   #85
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
Obelixe, ali ja ne vidim da je to adekvatno objasnjenje zasto Vucin trajni ban nije ostao trajni... ako usporedis isto sa razno raznim objasnjenjima zasto STG stvarno zasluzuje trajni ban... ja ne vidim nikakav uzorak po kojem se trab ravnati... ja samo vidim nedosljednost i tvoju malu plavu glavu koja viri iz Placebine guzice...
Ne seri, kurvetino jeftina....

Koga više zanima tvoje "brige" za čovječanstvo, tvoje besramno licemjerje, i odvratne laži!?

Nabijem te na *****.
BronxBomberOriginal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:50   #86
Quote:
obelix kaže:
Sad bih ja pustio Placebo da nađe linkove gdje kritizira navedene zbog njihovih izjava, ali ako ih ona ne nađe, onda će ispasti da je ja želim jebati!

Ovo je pat - pozicija, prosvjedujem!

Molim tužitelja da postupi po savjesti i da prizna da se placebo ipak suprotstavljala svojim pajdama, jer je meni već neugodno...
ajde ne skreci sa glavne ceste... nisam ja trazila Placebo da ih nadje... ona nije ni tvrdila da je znala opominjati svoga prijana Inkvija oko njegovih rasistickih postova... to si tvrdio ti...

zato jos jednom... molim link na barem jedan takav post....


btw, si ti bio tu kad je Placebo trazila trajni ban za Risa zasto sto je napisao da je majka bozja kurva.... nisi... znam.... onda je ona digla revoluciju i pocela se prijetiti da ak se on ne bana da ona vise nikad nebu pisala na forumu na kojem se dozvoljava vrijedjanje majke bozje....Vienna nije zbanao Risa i ona je prestala pisati na forumu..oprostila se s nama.... na 4 dana...
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:51   #87
Quote:
Spot Perdita kaže:
Zbilja znas biti dosadan


Živijo Mile Budak.... ahem književnik.

BronxBomberOriginal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:54   #88
Quote:
obelix kaže:
I daj oće bit dosta više o tome svemu? Ajmo konstruktivno, Pale, oćemo skinuti tri kile škampi sa ploče, veličine 6 u kg?
ajmo ovak... koliko kila skampi stane u Placebinu guzicu ili jos bolje picku skupa sa citavim Obelixom...

recimo da Placebo ima 178 i 63 kg.... size 12, 34C, stopala 39
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:55   #89
Quote:
Spot Perdita kaže:
Nisi mi odgovorila na (implicitno) pitanje.
a koje je to bilo, molim jos jednom...tocki tocki tockica...?
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:55   #90
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
1. ajde ne skreci sa glavne ceste... nisam ja trazila Placebo da ih nadje... ona nije ni tvrdila da je znala opominjati svoga prijana Inkvija oko njegovih rasistickih postova... to si tvrdio ti...

zato jos jednom... molim link na barem jedan takav post....


2. btw, si ti bio tu kad je Placebo trazila trajni ban za Risa zasto sto je napisao da je majka bozja kurva.... nisi... znam.... onda je ona digla revoluciju i pocela se prijetiti da ak se on ne bana da ona vise nikad nebu pisala na forumu na kojem se dozvoljava vrijedjanje majke bozje....Vienna nije zbanao Risa i ona je prestala pisati na forumu..oprostila se s nama.... na 4 dana...
1. Pale, ja na tvoju žalost stvarno ne poznajem povijest ovog foruma tako dobro kao ti. Ali sam vidio da placebo nema baš običaj slijepo se slagati sa svim "desničarima" na forumu, i stvarno sam vidio i da im kontrira. Evo vjeruj mi na riječ, a ako baš inzistiraš, dat ću ti sutra linkove (iako i ti sama znaš da je istina ovo što govorim).

2. The point is? Jel' ti to mene pitaš onako suptilno za mišljenje o tome?
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:56   #91
Quote:
BronxBomberOriginal kaže:


Živijo Mile Budak.... ahem književnik.

Do-saaaaaaaa-dan
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:56   #92
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
ajmo ovak... koliko kila skampi stane u Placebinu guzicu ili jos bolje picku skupa sa citavim Obelixom...

recimo da Placebo ima 178 i 63 kg.... size 12, 34C, stopala 39


Iskustvo, iskustvo....



Ako ti jesi, ne znači da su drugi.
BronxBomberOriginal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:58   #93
Quote:
obelix kaže:
1. Pale, ja na tvoju žalost stvarno ne poznajem povijest ovog foruma tako dobro kao ti. Ali sam vidio da placebo nema baš običaj slijepo se slagati sa svim "desničarima" na forumu, i stvarno sam vidio i da im kontrira. Evo vjeruj mi na riječ, a ako baš inzistiraš, dat ću ti sutra linkove (iako i ti sama znaš da je istina ovo što govorim).

ma ne moraš tražit linkove, nemoj da ti to oduzima dragocjeno vrijeme koje bi inače utrošio na objektivno /kvalitetno/normalno moderiranje

pa svima je znano da je placebo kontra... svega

eto, jel sad ok?

a sad odgovori na pitanja gore... bajki, stg... i tako to..doooosadno znamm ti bi radije o plcebo, all jebiga kog ona zanima uoopće
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:59   #94
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
a koje je to bilo, molim jos jednom...tocki tocki tockica...?
Quote:
(...)Jesi li ti ta forumasica koja je iznijela nesto o Powerlocku, sto je navodno bilo smijesno s obzirom na njegov sig.....mogla si se sjetiti onoga sto je netko drugi na ovom forumu izjavio: (...)
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."

Zadnje uređivanje Spot Perdita : 13.08.2004. at 07:52.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 03:59   #95
Quote:
revolution kaže:
ajde potkrijepi to kaj pričaš?


Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
što ti znaš o bilo čemu? pa čovječe ti se još uvijek ne usudiš izaći van bez pratnje jer te strah semafora i tramvaja...ajde bjeločarapašu šuti i budi sretan što imaš domovnicu....ex-komunjaro...
Quote:
revolution kaže:
ok tramvaji znaju bit nepredvidivi...


ali ZAKAJ SEMAFORA????????
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
strogi su, imaju tri oka i mijenjaju boje ko vukodlaci u maginom selu...pričalo se uz gange...

a kod traNvaja najopasn'je su tračmice...jer imaju struju...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 04:01   #96
Quote:
placebo kaže:
koka.. buš me dotukla s "tim"...znaš?

a tek da nađeš nekaj s Politike.... u jeboteeee
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 04:02   #97
Talking

Bižin ja ća...
obelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 04:03   #98
Quote:
obelix kaže:
1. Da, zato i jesi toliko konstruktivna...

2. Ne kužiš ti analogiju koju si povukla. Dapače, usudim se reći da nemaš pojma o tom pamfletu, i da konstruiraš po svojoj volji.

3. Ajde, budi sad najiskrenija, i reci da ne znaš? Ali dobro, kad me već ti prozivaš za uvrede, ja ti kontekst objašnjavam tako da nakon ispisanih sto kartica teksta gdje potanko objašnjavam sve svoje rečenice, izjave, smisao istih, načela po kojima moderiram etc etc etc, ona ponovi ono što je napisala na početku svega ovoga, i dalje drži isti sig. Što bi joj ti rekla?

4. Pa gle, da li ti misliš da postoji neki čovjek na ovom forumu koji bi to zvjerstvo podržao? Ako postoji takav psihotik, onda mi ga pokaži. Mislim da ti je jasno da je ona Vucina izjava bila teška ishitrenost i da on tako ne misli? Ili misliš da bi on maloj Zec stvarno ispalio još jedan metak?
a i ti si jebeno konstruktivan osim kaj se izdrkavas ogromnim traktatima koje bas niko ne cita, osim tebe samog kad ih editiras.... jer se inace isti point moze napisati u par recenica...

2. isto mogu reci za tebe...

3. ja mislim da ti kao moderator nemas nikome pravo govoriti da je glup ko *****... barem ne forumasima koji se zale oko tvog moderiranja...

5. izgleda da postoji.... ja sam se isto pitala da li stvarno postoje ljudi koji bi napravili tako nesto... ako postoje osobe koji bi takvo zvjersto realizirali... onda postoje i budale koje bi isto barem verbalno podrzali... recimo budala poput Damiana...ovaj....Vuce...

i kako ti znas da Vuco stvarno tako ne misli nakon sto je isto napisao na forumu? ah da pa napisao ti je u PMu da tako stvarno ne misli... ajde priznajem ovim argument si me dobio...
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 04:04   #99
Quote:
revolution kaže:
(...)

a tek da nađeš nekaj s Politike.... u jeboteeee
Link sa politike je na trecoj strani ove teme
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2004., 04:07   #100
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
ajde ne skreci sa glavne ceste... nisam ja trazila Placebo da ih nadje... ona nije ni tvrdila da je znala opominjati svoga prijana Inkvija oko njegovih rasistickih postova... to si tvrdio ti...

zato jos jednom... molim link na barem jedan takav post....


btw, si ti bio tu kad je Placebo trazila trajni ban za Risa zasto sto je napisao da je majka bozja kurva.... nisi... znam.... onda je ona digla revoluciju i pocela se prijetiti da ak se on ne bana da ona vise nikad nebu pisala na forumu na kojem se dozvoljava vrijedjanje majke bozje....Vienna nije zbanao Risa i ona je prestala pisati na forumu..oprostila se s nama.... na 4 dana...
to nije bio Ris, nego netko od I.L-ovih klonova, a nisam tražila da ga se banira, nego da se obriše vulgaran izraz koji vrijeđa moje vjerske osjećaje
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.