Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2010., 22:53   #61
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
kačit ćemo se oko svhe teme i eto ti svrhe i sve pet
upravo to

a jebga lotus dođe mi da idem sad čitat tvoje postove, zaintrigiralo me
.točka. is offline  
Old 17.12.2010., 22:54   #62
eto vam kost meni je prefuj da mi dijete liže pas imala njegova slina sva čudotvorna djelovanja
-ide mi na živce što je lotus tu sad neka glavna fajterica zato što ima svoje mišljenje i reagira kad osjeti da neko zaj...e pa po mojem još nije zaslužila tu titulu
-nervira me što kad počne neka rasprava ima šaka ljudi koji jedino znaju kvotati i ponavljati jednu te istu stvar 150 puta na isto toliko načina i to samo da se laprda bez nekih pametnih argumenata
-ničije cice ni dude me ne nerviraju...samo brate mili sve što se pisalo na šta ja znam koliko strana stalo bi u par rečenica
-i sjetim se ja još toga...a kad gledam ovaj post mogla bi copy-paste na onu temu što vas živcira....
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Old 17.12.2010., 22:55   #63
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
kačit ćemo se oko svhe teme i eto ti svrhe i sve pet
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Kako mi sad dođe da vas sve pokartoniram radi svakog offtopik posta, a takav je svaki ovdje.



Da, definitivno mi se sviđa kud ovo ide.
viš da je počelo, svaka tema mora imat neki light uvod kako to obično i biva, a tamo na 3 stranici počme prava paljba
.točka. is offline  
Old 17.12.2010., 22:55   #64
Quote:
.točka. kaže: Pogledaj post
jedva dva mjeseca , onda kombinirano i onda...
i onda onaj otrov vražiji prah božemesačuvaj


__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Old 17.12.2010., 22:57   #65
vi ste sve glupe
satori is offline  
Old 17.12.2010., 22:57   #66
evo ja ću priznat nešto što mi je upalo u oko na forumu i nisam reagirala, a očajno mi je, baš očajno.

tamo na nemajkama je jedna forumašica pisala da joj djeca petogodišnjaci ne razlikuju boje jer ih nikad nije učila i da po cijele dane gledaju crtiće što je njoj spas jer u miru može visit na forumu.
koje zaglupljivanje vlastitog potomstva, strava i užas!
i grozno mi je kad netko piše kako su mu djeca muka i napor, grozna, ko da ih je netko tjerao da ih naprave.
a kad čujem slavnu poštapalicu "ja se žrtvujem", dođe mi zlo.
ko te tjera da se žrtvuješ, pa nije ti nitko tuđu djecu nevoljnoj uvalio!
i grozni su mi ljudi koji se istresaju na drugima i na vlastitoj djeci i onda se opravdavaju stresom na poslu, kao da je samokontrola toliko jebeno teška stvar i kao da to njihova djeca razumiju i moraju razumjeti.

i moram dodati, prsti me svrbe da ne odgovaram na postove u kojima žene po cijeli dan crnče doma s bebama, a onda muž dođe doma s posla u 6 i zavali se ispred kompjutera i NE RADI NIŠTA.
valjda zato jer ja radim a mm čuva malu pa malo gledam stvari iz drugog kuta i digne mi tlak kad čujem " di si više" jer se ne mogu u miru posrat kad dođem s posla jer on računa da ja "preuzimam" dijete.


aj navalite sad po meni
Jelica Izjelica is offline  
Old 17.12.2010., 22:58   #67
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Kako mi sad dođe da vas sve pokartoniram radi svakog offtopik posta, a takav je svaki ovdje.



Da, definitivno mi se sviđa kud ovo ide.
hajde, kartoniraj. pa da se pofajtamo.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 17.12.2010., 22:59   #68
e da i ne volim ni ja da me psi ližu ni da ližu moje dijete, al eto, nju baš taj jedan moj pas mora svaki dan polizat i ne smeta mi.
njoj se sviđa a ja ne pizdim.
priča se da je dobro za imunitet.
Jelica Izjelica is offline  
Old 17.12.2010., 22:59   #69
a mene živcira što se nekima pola foruma klanja ko nekad narod Sanaderu
marinella is offline  
Old 17.12.2010., 23:00   #70
kome? ko? di?
Jelica Izjelica is offline  
Old 17.12.2010., 23:00   #71
Quote:
marina.k. kaže: Pogledaj post
-ide mi na živce što je lotus tu sad neka glavna fajterica zato što ima svoje mišljenje i reagira kad osjeti da neko zaj...e pa po mojem još nije zaslužila tu titulu
jeb' se

nisam ja glavna fajterica nego mi je više pun k. uzdizanja na pijedestal svete sisetine i njihovo čudnovato mlijeko s nadnaravnim sposobnostima i ajd, ni to me ne bi diralo da se onda ne koristi svaka prilika da se naznači onoj koja ne doji da njeno dijete neće biti inteligentno, neće imati imunitet, neće se maziti i izrast će naprosto u jedno asocijalno, glupo i boležljivo stvorenje

I moje dijete je bilo na m.m.
Puno duže nego neke koje se busaju u prsa da su dojile.



eto vam još kostiju
lotus_flower is offline  
Old 17.12.2010., 23:02   #72
Quote:
Jelica Izjelica kaže: Pogledaj post
i moram dodati, prsti me svrbe da ne odgovaram na postove u kojima žene po cijeli dan crnče doma s bebama, a onda muž dođe doma s posla u 6 i zavali se ispred kompjutera i NE RADI NIŠTA.
da nadodam :nikako al nikako ne mogu shvatit zašto onoliko pljujete po bakama i djedovima?zaboga ako baka nije oprala ruke taj tren striktno pred vama a želi uzet svoje unuče,pa se čak usudi zatražit to ma dajte joj ga nek žena se nauživa,i nek mu ljubi i rukice i lice ,ma sve.sebične ste!
marinella is offline  
Old 17.12.2010., 23:02   #73
Quote:
žeeljka kaže: Pogledaj post
i onda onaj otrov vražiji prah božemesačuvaj


Ja ne znam kak to netko može davati svom djetetu.
:
__________________
"Budi iskren prema sebi kako ne bi bio lažan prema drugima". F.B.
Lady Camomile is offline  
Old 17.12.2010., 23:02   #74
ja bi dijete od prvog dana sa zgnjecenom govedinom hranila.. nek cucla mala..
satori is offline  
Old 17.12.2010., 23:02   #75
meni isto nije jasan taj sveti rat.

al eto.
raja voli bacat kamenje
Jelica Izjelica is offline  
Old 17.12.2010., 23:03   #76
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
a mene živcira što se nekima pola foruma klanja ko nekad narod Sanaderu
kome to?
lotus_flower is offline  
Old 17.12.2010., 23:03   #77
Quote:
žeeljka kaže: Pogledaj post
i onda onaj otrov vražiji prah božemesačuvaj


ma šta ti znaš
kako ti ne znaš da je majčino mlijeko nekakva vodica bez veze i bez pravih vitamina, i fali mu svega što se u AD stavlja i kontrolira baš da beba ima prave nuticionističke vrijednosti?
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
vi ste sve glupe
ja znam da jesam, nisi me uvrijedila
izbrisala sam tvoju poruku s brojem računa za samohranog oca
.točka. is offline  
Old 17.12.2010., 23:04   #78
Quote:
.točka. kaže: Pogledaj post

izbrisala sam tvoju poruku s brojem računa za samohranog oca
e sad si me ranila
satori is offline  
Old 17.12.2010., 23:05   #79
Quote:
Jelica Izjelica kaže: Pogledaj post
e da i ne volim ni ja da me psi ližu ni da ližu moje dijete, al eto, nju baš taj jedan moj pas mora svaki dan polizat i ne smeta mi.
njoj se sviđa a ja ne pizdim.
priča se da je dobro za imunitet.
-ja sam dijete koje nije imalo psa pa eto valjda ima i tu nešto ali jbg kad mi je baš fuuj,a svjesna sam da će strpati u usta i puno gore stvari al jbg ovo mi ne sjeda

-a da ne govorim koliko je daleko otišla ona tema nemajke da bi nekim ženama poslala socijalnu na vrata
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Old 17.12.2010., 23:06   #80
Quote:
marinella kaže: Pogledaj post
da nadodam :nikako al nikako ne mogu shvatit zašto onoliko pljujete po bakama i djedovima?zaboga ako baka nije oprala ruke taj tren striktno pred vama a želi uzet svoje unuče,pa se čak usudi zatražit to ma dajte joj ga nek žena se nauživa,i nek mu ljubi i rukice i lice ,ma sve.sebične ste!
ona beštija od matere od mm-a dolazi svaki dan kad mene nema doma da bude s malom.
i meni super, jer ona gušta u maloj, maloj se sviđa i vodi ju u šetnju, a ja ne moram slušat njene budalaštine

i šta je najbolje, pere ona ruke, al mi je grozno kako ona ima neki kiseli miris i onda mi se mala čuje po tome jer ju ova non stop ljubi.
a štaću, ne virujen ni da je moja baba mirisala.
Jelica Izjelica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:26.