Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2011., 13:31   #1
Zašto nas frizeri ne slušaju?

U zadnjih nekoliko nisam od frizera izašla zadovoljna šišanjem. Ja govorim jedno, oni klimaju,da,da,dobro,aha....i onda uredno naprave po svom.Naravno, potpuno suprotno od onog što sam tražila.Obzirom da se šišsam kratko uglavnom ne mogu ništa popraviti, a još teže pustit kosu da raste,jer kako raste to izgleda sve strašnije i strašnije..onda ja pop..i opet odem frizeru, s naglaskom kako puštam kosu i molim da mi samo malo fazonira, da mogu živjet, a on me očerupa opet na kratko. I što napraviti?Kakva su vaša iskustva, na tom polju?
rozmary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 13:41   #2
Promijeni frizera. Napravi scenu. Dok šiša drekni da ne pretjeruje. Promijeni frizera.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 13:48   #3
Imaš temu o frizerima.
Raspitaj se,provjeri koji frizer je dobar.
I zašto ljudi plate uslugu koja im nije dobra?
Svi nezadovoljni redovito šute,plate i odu.
Meni su jednom 'skratili' vrhove za 10cm.
Čim je macaknula prvi pramen sam skočila i rekla da su mi upravo odrezali 9cm previše i da mi sada to završe ali ja to nemam namjeru platiti.
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 13:52   #4
Počni se sama šišati.

Onaj prijelazni period kada od kratke želiš doći do duge kose je uvijek problematičan. Bez obzira da li si dobro ošišana, bar je meni bio.
Smetaju mi šiške, kada dođu na onu blesavu dužinu pa bodu oči i onda moram stalno to nekako sklanjati s lica i svašta nešto.
Ako nisi zadovoljna uslugom nađi novog frizera ili ovome lijepo reci u čemu je problem.
Ti plaćaš uslugu, kosa je tvoja i ti ćeš kasnije takva morati hodati okolo, reci da nisi zadovoljna.
__________________
I´m disturbed, I´m depressed, I´m inadequate, I´ve got it all!
You'd be surprised what people will say to an interested stranger.
djevojka69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:05   #5
ma promijenila sam ih ne znam koliko, sa svima se ja lijepo na početku sve dogovorim, ali tek doma vidim kaj su zapravo napravili
i cekećem ja i prigovaram, ali ne mogu vidjeti što radi otraga na kratkoj kosi..vidim to tek kad je gotovo
rozmary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:06   #6
[QUOTE=djevojka69;34867388]Počni se sama šišati.

je i to delam..jedino me muči kaj nemam oči otraga, pa to ne mogu,,,hahahha
rozmary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:21   #7
Quote:
rozmary kaže: Pogledaj post
U zadnjih nekoliko nisam od frizera izašla zadovoljna šišanjem. Ja govorim jedno, oni klimaju,da,da,dobro,aha....i onda uredno naprave po svom.Naravno, potpuno suprotno od onog što sam tražila.Obzirom da se šišsam kratko uglavnom ne mogu ništa popraviti, a još teže pustit kosu da raste,jer kako raste to izgleda sve strašnije i strašnije..onda ja pop..i opet odem frizeru, s naglaskom kako puštam kosu i molim da mi samo malo fazonira, da mogu živjet, a on me očerupa opet na kratko. I što napraviti?Kakva su vaša iskustva, na tom polju?
moja iskustva su provjereni frizeri
ako i ne napravo kako sam zamislila ispadne i bolje

mozda i odredjena doza realnosti ne bi skodila
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:27   #8
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
mozda i odredjena doza realnosti ne bi skodila
ima nešto u ovome
naravno, znam iz iskustva

godinama sam kod iste frizerke; nekad ispadne bliže, nekad dalje mojoj zamišljenoj frizuri ali sam uvijek zadovoljna jer je tehnički dobro odrađeno
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:32   #9
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
moja iskustva su provjereni frizeri
ako i ne napravo kako sam zamislila ispadne i bolje

mozda i odredjena doza realnosti ne bi skodila
što provjerenijem frizeru odem manje me sluša...i da, ne jednom pomislila sam da je problem u meni...ali ovdje se ne radi o frizuri kao takvoj nego o nečem drugom...napr. kažem ja njima, molim otraga po vratu samo mi odrežite centimetar, nemojte ići kratit prema gore, neću to,samo ravno odrežite,ostalo samo milimetar, odnosno vrhove, a on ipak dobrano skrati do visine pola uha, pa što da na to kažem
rozmary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:32   #10
Neke te jednostavno ne znaju ošišati kako ti želiš, pa naprave najbolje što mogu. Nisu sve takve profesionalke kako se predstavljaju. Zato malo opreznije izabreš kod koje ćeš ići. A ponekad stvarno curke imaju nerealna očekivanja. Ako ideš kod frizera, budi spremna na to da ćeš ostat bez jednog diijela kose i amen.
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:34   #11
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ima nešto u ovome
naravno, znam iz iskustva

godinama sam kod iste frizerke; nekad ispadne bliže, nekad dalje mojoj zamišljenoj frizuri ali sam uvijek zadovoljna jer je tehnički dobro odrađeno
dvadeset godina išla sam istoj frizerki i meni je bilo nekad bolje nekad lošije, ali uglavnom dosta dobro, ali nažalost moju veliku nje više nema i nikako da nađem nekog tko će me slušati i razumjeti kao ona
rozmary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:36   #12
Quote:
rozmary kaže: Pogledaj post
što provjerenijem frizeru odem manje me sluša...i da, ne jednom pomislila sam da je problem u meni...ali ovdje se ne radi o frizuri kao takvoj nego o nečem drugom...napr. kažem ja njima, molim otraga po vratu samo mi odrežite centimetar, nemojte ići kratit prema gore, neću to,samo ravno odrežite,ostalo samo milimetar, odnosno vrhove, a on ipak dobrano skrati do visine pola uha, pa što da na to kažem
mozda da pokusas naci neku fotku frizure koju zelis, pa bi te tako bolje razumjeli
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:39   #13
Ja sam imala jebenih problema s frizerkama. Pogotovo u periodu puštanja kose kad mi je bila između kratke i do ramena. Kolike neke frizerke znaju biti retardirane, to nije moguće opisati. Imala sam cimericu frizerku kojoj sam znala na mobitel plakati kako me krava očerupala.

Onda sam počela prije nego frizerka uzme škare u ruke da ja prvo odredim koliko će me ošišati, znači kažeš joj prije nego te krene šišati da ti prvo želiš provjeriti koliko će ti ošišati.

Zadnjih godinu dana se šišam kod mamine frizerke, čisto jer mi ne treba ništa osim malo skratiti vrhove i žena me točno posluša za dužinu, ako kažem skroz malo, ona mi skrati za milimetar, ako kažem koliko je potrebno, ona ošiša koliko je potrebno.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:40   #14
Quote:
lovecat kaže: Pogledaj post
Neke te jednostavno ne znaju ošišati kako ti želiš, pa naprave najbolje što mogu. Nisu sve takve profesionalke kako se predstavljaju. Zato malo opreznije izabreš kod koje ćeš ići. A ponekad stvarno curke imaju nerealna očekivanja. Ako ideš kod frizera, budi spremna na to da ćeš ostat bez jednog diijela kose i amen.
Baš zbog neugodnih iskustava sa curicama koje samo misle da znaju šišati idem samo kod onih koji znaju, ali stvar je u tome što tjeraju svoje, nisam više mlada, imam problema s kosom, nije više ista kao prije, svatko svoju kosu najbolje poznaje, znam kako i kada mi najbolje izgleda, što za nju jest a što nije.
rozmary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:45   #15
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ja sam imala jebenih problema s frizerkama. Pogotovo u periodu puštanja kose kad mi je bila između kratke i do ramena. Kolike neke frizerke znaju biti retardirane, to nije moguće opisati. Imala sam cimericu frizerku kojoj sam znala na mobitel plakati kako me krava očerupala.

Onda sam počela prije nego frizerka uzme škare u ruke da ja prvo odredim koliko će me ošišati, znači kažeš joj prije nego te krene šišati da ti prvo želiš provjeriti koliko će ti ošišati.

Zadnjih godinu dana se šišam kod mamine frizerke, čisto jer mi ne treba ništa osim malo skratiti vrhove i žena me točno posluša za dužinu, ako kažem skroz malo, ona mi skrati za milimetar, ako kažem koliko je potrebno, ona ošiša koliko je potrebno.
dobro si rekla retardirane...sve ja njima lijepo objasnim,što i kako hoću..samo tako to nikad ne ispadne, a kad si kratke kose, oštrih vrhova, ako nisi savršeno ošišan, to zna izgledat užasno, na žalost, teško možeš vidjet rezultat dok nije sve gotovo...i što onda popravit...puštaš kosu dva mjeseca, tražiš drugog frizera,imaš visinske i psihofizičke pripreme za otić ko njemu...joj zlo mi je
rozmary is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 16.07.2011., 14:51   #16
niti sve frizerke znaju sisat kako treba niti sve znaju slusat ono sto im musterija govori, meni je dobitna kombinacija bila kad sam prije ikakvih zahvata jasno i glasno dogovorila sa frizerkom sto hocu, te joj tocno pokazala do kuda zelim da bude duzina na odredjenom dijelu, a jos sam kasnije u frizerskom koji idem naletila na curu koja me prije svakog reza na jednom dijelu frizure pita je li do tu zelim i kad ja recem da, tek onda ona odreze, moje traume od frizera se pocinju smanjivat doduse jos uvijek im ne dam da mi peru kosu
__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:52   #17
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
mozda da pokusas naci neku fotku frizure koju zelis, pa bi te tako bolje razumjeli
dolazim im sa svojom fotkom i frizurom koju imam tamo i koju hoću, niti jedan mi ne napravi to što imam na slici, nebo i zemlja, mislim il sam ja blesava ili ne znam u čemu je problem
rozmary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:53   #18
Ja sam recimo samo jednu frizerku uspjela nać koja mi je znala šiške napravit točno kako ja želim. Jbg, i kad u detalje objasniš, opet ne znaju.
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:55   #19
Quote:
Lendoxia kaže: Pogledaj post
doduse jos uvijek im ne dam da mi peru kosu
Joj da, dobro si me podsjetila, nije mi jasno, zar te žene misle da je ugodno kad ti netko oguli pola skalpa?

FFS, ako ne znaš prati kosu s dugim noktima tako da ne grebeš, onda ih jebeno ošišaj. Ionako bi trebali biti kratki.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:55   #20
Quote:
Lendoxia kaže: Pogledaj post
niti sve frizerke znaju sisat kako treba niti sve znaju slusat ono sto im musterija govori, meni je dobitna kombinacija bila kad sam prije ikakvih zahvata jasno i glasno dogovorila sa frizerkom sto hocu, te joj tocno pokazala do kuda zelim da bude duzina na odredjenom dijelu, a jos sam kasnije u frizerskom koji idem naletila na curu koja me prije svakog reza na jednom dijelu frizure pita je li do tu zelim i kad ja recem da, tek onda ona odreze, moje traume od frizera se pocinju smanjivat doduse jos uvijek im ne dam da mi peru kosu
traume...točno...pravi izraz....ja nažalost imam teške želučane probleme prije odlaska k frizeru i prorijedila sam to maksimalno, a još ću i više...(svaki put se zaklinjem da više ne idem nikad)svako zlo za neko dobro, bu mi prije narasla...valjda
rozmary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:11.