Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2012., 18:11   #241
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post

Dao si mi odličnu zamisao kako da kontriram tvojoj tvrdnji.

Zamislimo u bliskoj budućnosti jednu Gruziju kao punopravnu članicu NATO pakta i buduću članicu koja je samo korak do ulazka u EU?
I sada zamislimo još kako se nagomilana nuklearnim naoružanjem i raketnim štitom bahati i provocirajući ide na osvajanje Južne Osetije.

Uvod tj razlog ulazka Gruzije u NATO i EU--=Rusko zatvaranje plina i energenata prema Europi uz čvrsti znak potpore prema mogućem napadu režima u Iranu ili tada još uvijek dignutim tenzijama oko Irana.
Ali rusi i kinezi se ne protive uvođenju novih sankcija iranu ali bi možda stavili veto na moguči napad na nuk. postrojenja u iranu ako se ne dokaže postojanje tehnike za izradu A bombe
Iako sadašnje stanje govori da su cca 3g do stvaranja bombe ali zašto im uopče pružiti priliku???
Moj stav je ako grade nuklearke za struju OK ali kod režima u iranu je jako vjerovatno da im to treba i za oružje

Quote:
sandmannn kaže: Pogledaj post
Neznam da li će doći do trećeg svjetskog rata ili smaka svijeta kako ga neki najavljuju za 2012. Al preporučam svima da iskoriste život sad dok još nema bombi, meteora, europske unije, vanzemaljaca i ostalih gluposti. I da ne zamaraju svoju glavu sa tim da li bi moglo doći do takvog nečeg. A ako već razmišljate o budućnosti. Rađe razmišljajte o bližoj budućnosti. Recimo zaokruživanju odgovora NE na referendumu za EU.
Totalni OFFF
Ako če EU svojim djelovanjem prema našoj vladi riješiti ROĐAKE u firmama i natjerati naše sudove da počnu osuđivati ekipu koja je pokrala hrvatsku onda je odgovor DA za EU

Nemoj se zavaravati ameri se povlače da se pregrupiraju a ne da prestanu ratovati njihovo gospodarstvo ovisi o ratu i ratnoj proizvodnji a šteta da sve one tomahawk rakete trunu u skladištima kad ih se može donirati iranu naravno lansirane

Zadnje uređivanje Bat Kol : 17.01.2012. at 21:14.
BD-zg is offline  
Old 17.01.2012., 18:21   #242
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Nevjerujem u takav scenarij ni najmanje. Sada nezamislivo zvuci da bi netko napravio invaziu na europu isto sto su i meni nezamisivo i blesavo zvucala Nostradamusova prorocanstva u cijim katrenama nekakav neprijatelj zari i pali po srednjoeuropskim gradovima.
Ali ako si zamislimo jednu tesku ekonomsku krizu, posvađane države unutar unije, mozda neka pandemija, tada bi takav scenarij bio moguc.
Ne kazem da bi netko napravio invaziju na Europu vec da bi se Europa mogla urusiti iznutra i biti ce prava sreca ako se svi mirno razidju, ali tesko to tako ide... Neki su ulozili novac u neke clanice i zahtjevati ce povrat ulozenog kapitala, ovi im nece moci vratiti jer su prezaduzeni, sprovest ce nacionalizaciju dobara i to je vec dosta da se odnosi prilicno zaostre...
Josey_Wales is offline  
Old 17.01.2012., 19:05   #243
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Puno pričamo o krizi na bliskom istoku, Amerikancima, Rusima i Kinezima.

Zaboravili smo na jednog važnog igrača.

Postoji li mogućnost u nekoj bližoj budućnosti, da poslije Merkel dođe na vlast netko kome je cilj IV Reich?
ovo je zanimljiva konstatacija. svi redom su otpisali njemačku kao potencijalnu velesilu. ja ih nikada ne bih otpisao. nedavno sam čitao neki tekst na netu gdje je postavljena buduća karta svijeta kao mogućnost i na njoj je njemačka preko pola evrope i afrike
RIJAMU is offline  
Old 17.01.2012., 20:18   #244
Vrlo moguća situacija. Ali što će ih natjerati da imaju takve kolonijalne apetite? Ameri imaju tzv. "demokraciju". Pitanje što će Nijemcima servirati. Nacizam je stvar prošlosti i većina Nijemaca ne bi prihvatila njegovu ideologiju.
Alsam Lud is offline  
Old 17.01.2012., 23:54   #245
Iako zvuči uzbudljivo vjerujte nebiste htjeli da se ovaj scenarij dogodi

http://www.vaseljenska.com/svet/nova...rata/?lang=lat
Pacifista is offline  
Old 17.01.2012., 23:58   #246
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Iako zvuči uzbudljivo vjerujte nebiste htjeli da se ovaj scenarij dogodi

http://www.vaseljenska.com/svet/nova...rata/?lang=lat

Pacifista, ovo je vrlo moguć scenarij...

Čitajući mjesecima o ovome problemu, baš tako i zamišljam situaciju, nešto slično tome...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 18.01.2012., 16:20   #247
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Pacifista, ovo je vrlo moguć scenarij...

Čitajući mjesecima o ovome problemu, baš tako i zamišljam situaciju, nešto slično tome...
Ti to samo previše emotivno proživljavaš ,ovakvih i tomu sličnih teorija pa stranim forumima koji se bave problematikom rata je već bilo a i biti će.


Čisto sumnjam da su Rusi uz ovakve unutarnje probleme sada trenutno sposobni ulazati u takav rat,oni su po meni zadnji koji će se uključiti.
A što se tiče Kineza,samo neka se bahate;kao i što sam pred početak ove teme rekao,mogli bi gadno dobiti po repu,a svi znamo minimalno dva razloga zašto bi SAD to napravio.Pod obzirom da Kina zbilja stavi u pripravnost svoje nuklearno naoružanje i da padne nekolicina gradova "zapadne obale" na taj način,ovi manijaci će Kinu izrisati sa lica zemlje,nadam se da je Kina svijestna da će takvim postupkom prestati postojati sa karte.

Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Iako zvuči uzbudljivo vjerujte nebiste htjeli da se ovaj scenarij dogodi

http://www.vaseljenska.com/svet/nova...rata/?lang=lat

Ovaj scenarij ide u prilog,veoma u prilog mojoj prognozi.
Imamo Indiju-Pakistan(neka se desi sukob),slijedi velika depopulacija,SAD-Kina(velika depopulacija na račun Kine),Bliski Istok-Izrael-Iran(Izrael će izbrisati pola Afrike sa cijelim Bliskim istokom).Ostaje moguća(moguća) invazija Rusa na Europu,što je itekako malo vjerovatno ako dođe do upotrebe oružja masovnog uništenja,ua najboljem slučaju ode Moska uz par Europskih metropola(te naravno unutarnje građanskih sukoba koji će oslabjeti zemlje unutar unija),što i dovodi možda u pitanje IV rajch ,nakon cijelokupne lepeze događanja.
Ovakva vrsta rata bi možda i bila najbolja opcija jer ne bi trajala dugo a i veoma brzo bi prestala kada bi se uvidjele ljudske žrtve a i posljedice zračenja.
Depopulacija ljudi-:Minimalno za 50%,maximalno za 70%.Neznam kakvu ulogu će odigrati latinska Amerika.

Europa-područje najmanje pogođeno,ali najviše sustavno razjebano unutar samih zemlja članica koje same sebe jedu.


Samo da cijena barela ne skoči visokoooooo ,jer u tome slučaju imamo razloga za brigu.
Neka mi daju još samo godinu dana;da uspijem uhvatiti još nešto fizičkog zlata dok je povoljno,nakupovati se namirnica i otići van grada,dobro naoružan naravno.

U najgorem slučaju via Francuska i prijava u Legiju stranaca .
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 23.01.2012. at 21:05.
intercepts is offline  
Old 18.01.2012., 20:33   #248
SAD već ima "oružje sudnjega dana" i to je "ultimate weapon".I ne,ne radi se o nuklearnom oružju.Radi se o nećem puno,puno strašnijem.
Izgradnja tog oružja je počela još davno za vrijeme Nixona,pa preko "rata zvijezda" je oružje sudnjeg dana se razvijalo do današnjih dana.
Sa tim oružjem mogu doslovce raspoloviti Planet Zemlju po pola.
Ne bih se zajebavao sa SAD-om kao što se to zajebava Iran.A Kini i Rusiji bi bilo pametnije da se ne miješaju u eventualni sukob.
John Stooges is offline  
Old 18.01.2012., 21:15   #249
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Iako zvuči uzbudljivo vjerujte nebiste htjeli da se ovaj scenarij dogodi

http://www.vaseljenska.com/svet/nova...rata/?lang=lat
Ne znam ali kad bi SAD krenuo u napad na iran nebi bilo dovoljno da se za 10g oporave jer bi ih vratili u kameno doba kompletno bi im uništili gospodarstvo u primjeru libije još je to ok završilo jer su gađani vojni ciljevi a iran več dugo prkosi amerima tim nuklearnim programom pa bi ih malo jače poravnali

Sviđa mi se jako dio kad iranski brod ispali torpedo na američki razarač
Ko scenarij i kakvog jeftinijeg SF filma zanima me kako poginu ova dva američka mornara mislim teško da bi američki razarač dopustio da mu iranci priđu u domet
BD-zg is offline  
Old 18.01.2012., 22:11   #250
Quote:
BD-zg kaže: Pogledaj post
Ne znam ali kad bi SAD krenuo u napad na iran nebi bilo dovoljno da se za 10g oporave jer bi ih vratili u kameno doba kompletno bi im uništili gospodarstvo u primjeru libije još je to ok završilo jer su gađani vojni ciljevi a iran več dugo prkosi amerima tim nuklearnim programom pa bi ih malo jače poravnali

Sviđa mi se jako dio kad iranski brod ispali torpedo na američki razarač
Ko scenarij i kakvog jeftinijeg SF filma zanima me kako poginu ova dva američka mornara mislim teško da bi američki razarač dopustio da mu iranci priđu u domet
Da je tako ko što pripovedaš več bi Iran odavna "lego"kao Irak
Tojest obradili bi ga onako usput još 2003

Čitaj malo po vjestima, malo malo pa se Iranci gliserom zaleču do Američkih brodova, zadnjih par dana su se približili na 400m. srečom svako ošao na svoju stranu.
Sve mi izgleda kao da se američki brodovi nuđaju da ih se pogodi
kako bi ameri imali legitiman povod.
Pacifista is offline  
Old 19.01.2012., 00:04   #251
Mozda nam je Balkan blizi?

Ovi clanci su su vise, onako, za razbibrigu. Na istom sajtu postoji i ozbiljnija analiza novog Balkanskog rata http://www.vaseljenska.com/misljenja...rat/?lang=lat#.

Nego, da li mislite da mozete sa malo zlata, srebra, oruzja i vode da kvalitetno prezivite ovu katastrofu koja izgleda neizbezna?

Lepo je da se pripremimo, ali iako uradimo sve po planu, mozemo da ostanemo bez srece i glave. Bolje se povezujte sa ljudima koji slicno razmisljaju, jer je zajednica jedino sto moze d anam pomogne u ovakvim situacijama. Od malo zlata, srebra i municije je slaba korist: sta kada se potrosi?
Gavrilo1914 is offline  
Old 19.01.2012., 09:10   #252
Quote:
Gavrilo1914 kaže: Pogledaj post
Ovi clanci su su vise, onako, za razbibrigu. Na istom sajtu postoji i ozbiljnija analiza novog Balkanskog rata http://www.vaseljenska.com/misljenja...rat/?lang=lat#.

Nego, da li mislite da mozete sa malo zlata, srebra, oruzja i vode da kvalitetno prezivite ovu katastrofu koja izgleda neizbezna?

Lepo je da se pripremimo, ali iako uradimo sve po planu, mozemo da ostanemo bez srece i glave. Bolje se povezujte sa ljudima koji slicno razmisljaju, jer je zajednica jedino sto moze d anam pomogne u ovakvim situacijama. Od malo zlata, srebra i municije je slaba korist: sta kada se potrosi?
Tko se to treba pripremati? Za eventualni napad Srba smo više nego spremni da obranimo svoju zemlju i svoj teritorij. Ako oni misle da su dovoljno jaki da vraćaju nekakve fiktivne "krajine" i slične izmišljotine neka se pripreme na lom zubiju. Za ostale sukobe u tzv. "regionu" nas boli jedna stvar, niti nas se tiču, niti nas je briga. Ako misle imati svoje balkanske ratove, široko im polje, Hrvatske neka se ostave.
Champion_1 is offline  
Old 19.01.2012., 10:28   #253
Quote:
Champion_1 kaže: Pogledaj post
Tko se to treba pripremati? Za eventualni napad Srba smo više nego spremni da obranimo svoju zemlju i svoj teritorij.
Ok, drago mi je da smo optimistični. No realno, čime bi se obranili? Kakvom vojskom? Kakvim naoružanjem?

Morate shvatiti da smo morali uništiti polovicu svog naoružanja po nalogu iz Bruxellesa, druga polovica trune u skladištima, avijacije i mornarice nemamo. Imamo nešto vojnika, a kada bi proveli mobilizaciju, dečki ne bi znali ni umetnuti šaržer, a kamoli rastaviti pušku. I to je pitanje, jel bi uopće dobili pušku.

Da nas u stanju općeg meteža Srbija napadne, nagrabusili bi ko žuti. Nema više Libije da nam šalje oružje. Njemačka ima dovoljno svojih problema da bi se mučili još i s nama. Bilo je lakše devedesetih.

Kakve smo sreće još bi EU rekla neka se pokoljemo pa neka opet bude Jugoslavija, lakše će nas biti kontrolirati.
ubojica mekog tuljca is offline  
Old 19.01.2012., 10:47   #254
Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
Ok, drago mi je da smo optimistični. No realno, čime bi se obranili? Kakvom vojskom? Kakvim naoružanjem?

Morate shvatiti da smo morali uništiti polovicu svog naoružanja po nalogu iz Bruxellesa, druga polovica trune u skladištima, avijacije i mornarice nemamo. Imamo nešto vojnika, a kada bi proveli mobilizaciju, dečki ne bi znali ni umetnuti šaržer, a kamoli rastaviti pušku. I to je pitanje, jel bi uopće dobili pušku.

Da nas u stanju općeg meteža Srbija napadne, nagrabusili bi ko žuti. Nema više Libije da nam šalje oružje. Njemačka ima dovoljno svojih problema da bi se mučili još i s nama. Bilo je lakše devedesetih.

Kakve smo sreće još bi EU rekla neka se pokoljemo pa neka opet bude Jugoslavija, lakše će nas biti kontrolirati.
A što ti misliš da su oni u boljoj situaciji? Ok, proizvode nesto naoružanja, ali misliš li ti da bi tamo neki šumadinac išao ginuti u Liku za interese nekih tamo "prečanskih cigana"? Možda u početku i bi pod utjecajem propagande, ali bi moral brzo splasnuo kada bi prve vreće počele ići za Srbiju.

Druga stvar, oni imaju otvorenih pitanja sa Kosovom, znači prvo se sa njima moraju obračunati, a njih i nema baš malo i moral im sigurno nije jadan. Vjerojatno bi im i Albanija pomogla u naoružanju, kakvom - takvom. Tako da bi ih i tamo čekala duga i iscrpljujuća borba.

A onda još moraju stabilizirati i Bosnu, Crnu Goru, a svojataju i Makedoniju. Takvi megalomanski zalogaji kakve oni imaju, ne bi uspjela ostvariti niti kakva malo jača i organiziranija država, a gdje će oni. I ne brini ti za HV, u kakvom god da su stanju, stanje je svjetlosnim godinama iznad onoga iz 90-ih i sasvim je dovoljno spremna i opremljena za obranu zemlje od neprijatelja kakva je Srbija.
Champion_1 is offline  
Old 19.01.2012., 18:30   #255
Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post
Ok, drago mi je da smo optimistični.

Kakve smo sreće još bi EU rekla neka se pokoljemo pa neka opet bude Jugoslavija, lakše će nas biti kontrolirati.
Baš tako!
Obzirom da smo mi samo jedna mala autonomna pokrajina EU, scenarij nije isključen.
Omaha is offline  
Old 19.01.2012., 18:43   #256
Quote:
Pacifista kaže: Pogledaj post
Da je tako ko što pripovedaš več bi Iran odavna "lego"kao Irak
Tojest obradili bi ga onako usput još 2003

Čitaj malo po vjestima, malo malo pa se Iranci gliserom zaleču do Američkih brodova, zadnjih par dana su se približili na 400m. srečom svako ošao na svoju stranu.
Sve mi izgleda kao da se američki brodovi nuđaju da ih se pogodi
kako bi ameri imali legitiman povod.
Ameri definitivno provociraju ali da ih puštaju jer ih kao ne vide to zaboravi trenutačno napad SAD vojne mašinerije izgleda ko invazija vanzemaljaca
I u hladnom ratu ameri su stalno pratili ruske bombardere ali bez nekog prevelikog izlaganja
Iran bi se htio pokazati jak ali ovak u ovim uvjetima nemaju šanse sve je to super imaju fanatike u vojsci ali kad počne sranje padati po tebi možeš ti biti fanatik koliko hočeš kad ratuješ protiv bespilotne letjelice a pilot sjedi u americi i da je oboriš on se odmah spoji na drugu i opet te drži ispod zemlje i to je današnje ratovanje nema više juriša na bunkere

2003 iran nije toliko ulagao u nuk.program i bila je ˝bolja˝ suradnja sad su rusi malo popizdili jer iran dosta toga radi na svoju ruku a i kini se neda pregovarati na ovaj način pošto kina od irana nema neku korist da je ima nebi podržali sankcije
BD-zg is offline  
Old 19.01.2012., 18:56   #257
Rezime Nostradamusovog viđenja,koje je možda mnogo puta bilo krivo protumačeno.

Quote:
NOSTRADAMUSOVA PROROČANSTVA

Još 14. marta 1547. godine u pismu kralju Henriku II. prorok je najavio neprijateljstvo kršćanstva, protestanata i islama.HOĆE LI SVE ZAVRŠITI DO 2015.GODINE?Iako ne bi bilo mudro relativizirati njegova predskazanja, slika našeg svijeta, kakvu je Nostradamusdao u svojim centurijama, zbunjujuće se poklapa sa realnošću današnjice. On je očito poznavao sile što djeluju iz pozadine i na otvorenoj sceni, a koje su nas dovele u svijet u kojem živimo, prepunom straha, terora,gladi, bolesti, profita, obespravljenosti, pljački iratova, lopova i mafijaša .Kamo sreće da smo prorokova pretskazanja ozbiljno shvatili mnogo ranije!Michael de Notre Dame, najveći od svih velikih vidovnjaka, poznat pod imenom Nostradamus, rođen je1503., a umro je 1566. godine. Nakon 500 godina, kako jesam napisao – bit će rehabilitiran, jer će se do tada ispuniti sva njegava najvažnija proročanstva. On je usvojim vizijama napisao i slijedeće:“Onoga koji je bio ukras vremena u kojem je živio, svijet neće 500 godina previše cijeniti. Ali, tada će odjednom sve postati jasno. U tom će stoljeću mnogi biti oduševljeni njime.
”PAKAO U 19 GRADOVA".- Vodeći njemački stručnjak za Nostradamusa, KurtAllgeier,već je odavno uvjeren da će se citirano proročanstvo ispuniti u cijelosti,upravo u našem vremenu.Sva pretkazanja što se odnose na ranija vremenska razdoblja, kako je naglasio Nostradamus, tek su pripremaza vrijeme neposredno nakon smjene drugog u treći vijek.Jer u to će se doba ispuniti sva njegova najvažnija proročanstva. Nakon toga proročanstva će biti suvišna jer će se svijet promijeniti iz temelja. U to će doba ionako biti dovoljno ljudi, koji će i sami moći sagledavati budućnost, tvrdio je Nostradamus.Podmukli samoubilački napad na tornjeve Svjetskog trgovinskog centra u Njujorku i na Pentagon, nije bio tek primjer jednokratnog, neponovljivog terorizma, već strašan početak strašnog vremena. Nostradamus govori o još nekim katastrofalnijim događajima od onoga u Njujorku. Nabrojio je 19 gradova koji moraju voditi računa o terorističkim, uključujući i atomske napade.“U vatri, što će pasti sa neba, sagorjet će gotovo čitav Pariz. Urna prijeti i Deukalionu. Sardinija će biti ugrožena punskom flotom. To će se dogoditi kada Sunce napusti Vagu.”Citirani proročanski stihovi su upozorenje, koje seodnosi na Pariz. Istina, u originalu se nigdje direktnone spominje Pariz, ali imena “cite”,odnosno “grad”, kod Nostradamusa se uvijek odnosi upravo i jedino na Pariz.Pojam urne prorok koristi u svojoj nemoći da opiše strahotu katastrofe, izazvane smrtonosnim oružjem, što ćepasti sa neba. Našim riječnikom, mi bismo danas rekli daće s neba pasti – atomska bomba.U jednom od stihova prorok spominje da će biti opustošena čitava jadranska obala, uključujući i Siciliju.Šta je prorok mislio pod “punskom flotom”, koja prijeti Sardiniji? Možda će nam pomoći u razjašnjenju ove taj nemali izlet u prošlost.Mjesto i vrijeme: Sjeverna Afrika između 264 i 146.godineprije nove ere. U tri tzv.Punska rata, borili su se Rimljani i Punjani, koji su dobili ime po svojoj glavnoj luci Kartagi – Kartažani, za prevlast na zapadnom Mediteranu. Kartaga se nalazi pred vratima glavnog gradadržave Tunis – Tunisa. A država Tunis je mali susjedvelike pustinjske države Libije. Je li to uporišna tačka tumačenja “punska flota”?NEMOĆI PROTIV PODMUKLOG ORUŽJA!Preko Sardinije prorok lije suze zbog Italije. Prije svega zbog sudbine Rima, Firence, Milana, Siene i Ravene.Proroku je posebno zapeo za oko Napulj:“Onaj ko će uskrsnuti paklene bogove Hanibala, postat će strah i trepet čovječanstva. Nikada nije bilo većeg straha,nikada lošijih vijesti, a koje će iz Babilona stizati u Rim. . .”I ovdje se nalazi skrivena Sjeverna Afrika, a s njome ineka ličnost simbolizirana imenom Hanibal.“Arapski će princ, kada Mars, Sunce i Venera budu u znaku Lava, svladat moć Crkve preko mora. Kod Perzije će biti čak milion spremnih da zmijama i crvima napadnu preko Turske, Egipta.”Kada govori o arapskom princu, nije nužno da prorok mislina nekog određenog arapskog vlastodršca. U njegovo vrijeme su pojmovi islam i Arapi imali istovjetno značenje. Treba ipak naglasiti da Nostradamus nije prokljinao ni islam, ni Arape.Prorok je označio smjer iz kojeg će opasnost doći, te je najavio upotrebu hemijskog oružja i to riječju - “zmije¨,pri čemu je jasna aluzija na zmijski otrov, koji,opet,navodi na biološko – hemijske otrove.

Astrološko vremensko određenje katastrofalnih događaja,prorok je dao dijelom u stihu koji glasi:¨…kada Mars,Sunce i Venera, budu u znaku Lava.Astrolozi su već izračunali: Desit će se to u avgustu 2015.godine, kada će na nebu biti upravo takva zvjezdana konstelacija. Do tog vremena morat ćemo se boriti protiv sve opasnijih virusa i bojnih otrova. Ta će borba potrajati tako dugo dok ne postanemo apsolutno nemoćni ibez ikakve odbrane. Bit će to vrijeme u kojem će teroristi raznih boja raspolagati takvim virusima, protiv kojih neće biti djelotvorno nikakvo sredstvo. Oni će bitiizuzetno zarazni, tako da će nastupiti svijetska katastrofa.Nostradamus upozorava na brojnim mjestima na velike epidemije, koju upoređuje sa velikom epidemijom kuge usrednjem vijeku. On je na jednom mjestu zapisao islijedeće:“U međuvremenu će zavladati takva epidemija, da će od tri dijela svijeta, dva izgnuti. Bit će tako strašno da se neće moći prepoznati što pripada domaćinstvu, a štopolju. Na ulicama gradova rast će krv do koljena . . .”Sinagogi će biti “podrezana krila.”Evo kako prorok ocrtava tok rata protiv terorizma, a koji će dovesti, kako piše, do “treće poplave krvi u svijetu”:Odluka SAD i njihovih saveznika da se bore preventivnim ratom protiv islamskog terorizma i da napadnu Afganistan,Irak a vjerovatno i Iran, izazvat će reakciju koja će okupiti brojne islamske zemlje. Prorok govori o stvaranju“arapskog imperija”, koji podržava terorizam. U Dalmacijiće se govoriti stranim jezikom. Oni će žuriti tamo, da bi razorili čitav svijet…”

Na drugom mjestu o toj opasnosti govori još preciznije:“Užareni plamen vidi se na večernjem nebu na izvoru i naušću Rone. Glad i mač, Perzija kreće u napad na Makedoniju…”Pri tome kao na izvor agresije ne treba misliti isključivo na Perziju,. Prorok dalje piše u stihu VIII/96da će “sinagogi biti podrezana krila iz Babilona…”Govori čak i o tome da će područje biti nenaseljivo. Na taj će strašan način biti dovršen sukob Izraelaca i Arapa. Amerikanci i njihovi saveznici morat će se boritina mnogim frontovima; pri tome nije izuzeta ni Njemačka.U toj zemlji teroristi surađuju sa fanatičnim islamistima.Napad na rimskog papu Prorok najavljuje i katastrofe u Švajcarskoj, Austriji, te Vatikanu. Žrtve će biti gradovi, vlade tih zemalja, ali i visoki dostojanstvenici rimokatoličke crkve u Vatikanu.Najavljuje i savez desnih radikala (protestanata) sa islamistima.Vrhunac krize bit će napadi na rimskog papu i ubistva kardinala i biskupa. Sudbina rimskog pape je nejasna.Crveni, koji će ubiti “Crvene”, su kardinali, (poznato jeda je kardinalska odjeća crvena). Isto je tako jasno da“velika kapa” koja se spominje u jednoj centuriji pripada isključivo – papi:- Da bi uklonili zapetljanu kapu i da bi postavili znak plamena, crveni marširaju. Bit će gotovo skršen smrću svoje obitelji. Crveni ubijaju crvene. Onaj ko nosi veliku kapu, morat će prisustvovati egzekucijama.Dvanaest crvenih svoju će odjeću uprljati krvlju. A tadaće umorstvo slijediti umorstvo – napisao je Nostradamus.

Kako će Pariz biti napadnut!? U stihu V/8 Nostradamus opisuje katastrufu Pariza slijedećim riječima:“Grad će biti napadnut noću s jednog broda.”Da se radi o napadu s atomskim oružjem, u to ne bitrebalo biti sumnje. Opisujući posljedice strašnog napada, prorok dalje piše:“Preostat će samo živi plamen i podmukla smrt. U novom oružju, krije se strašna, eksplozivna sila...”On dalje nastavlja:“Na zemlji, koju oplakuje voda Sene i Marne, ljudi nećemoći dugo vremena živjeti . . .”Posljedice katastrofe doseći će i London,gdje će smrt također, kositi ljude.Sasvim je razumljivo da je Nostradamusu Francuska bila nasrcu, pa je očito svoju pažnju usmjerio u prvom redu na francuske gradove.Katastrofe, slične onoj kakva će pogoditi Pariz, zadesiti će i druge gradove u toj zemlji: Toulouse, Lyon, Monaco i Nicu.A Pariz može očekivati svoj strašan završetak u danima kada Sunce ulazi u znak Škorpiona, dakle negdje krajem oktobra, odnosno početkom novembra svake godine.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 19.01.2012., 19:02   #258
Rusko proročanstvo

Quote:
Poznati ruski astrolozi, šamani i parapsiholozi okupili su se prije nekoliko dana kako bi razgovarali o tome što nas čeka u budućnosti. No, ono što su prorekli, ne predviđa nam svijetlu budućnost...


...'Fenomen kojeg zovu svjetska financijska kriza, koja po vjerovanjima mnogih polako prolazi, uopće nije bila financijska kriza sama po sebi. To je bio tek predznak predstojeće krize, a prava će nas tek zateći u budućnosti', kazao je na početku sastanka astrolog Aleksej Kolov, a prenosi ruska Pravda.

No, najimpresivniju prognozu dao je astrolog Pavel Globa: 'Mnogi me napadaju jer sam Rusiji obećao 'mirnu godinu', a onda se dogodio potres u Japanu. Pa Japan nije Rusija. Bit će i još ratova u svijetu ove godine, no u Rusiji će sve biti u redu. Osim ljeta koje će biti malo teže. U lipnju i srpnju ćemo imati tri astrološke pomrčine zaredom, sveukupno šest u ovoj godini. Takvu katastrofalnu godinu smo imali prije 20 godina, kada se raspao Sovjetski savez'.

Oružani sukob na Balkanu

Globa je kazao kako će se posljednja pomrčina dogoditi 10. prosinca te da će tada doći do oružanog sukoba na Balkanu, a teroristi će podmetnuti bombu na ceremoniji dodjele Nobelovih nagrada.

3. Svjetski rat

Poznati ruski astrolog ovu je godinu, u astrološkom aspektu, usporedio s 1939.-om, godinom kada je započeo 2. Svjetski rat. Otkrio je i kada će započeti 3. Svjetski rat. Bit će to, tvrdi, u ožujku 2014., tijekom zimskih Olimpijskih igara u Sočiju, ili možda nekoliko dana nakon što one završe. Astrolozi su predvidjeli novi oružani sukob na Balkanu krajem godine. Globa nije kazao u kojoj će točno zemlji rat započeti.

Tek je rekao da će se 'Afrička revolucija' polako kretati prema Rusiji. Masovni prosvjedi zahvatit će središnju Aziju, za što će, tvrdi Globa, biti zaslužan utjecaj 'Crnog Mjeseca'. (U modernoj astrologiji Lilit, tj. Crni Mjesec predstavlja uobraženu, virtualnu Mjesečevu sliku, specijalno okultno polje djelovanja). I NATO je, kaže, napao Libiju na dan kada se 'Crni Mjesec' združio sa Suncem, a potres u Japanu se dogodio na dana kada se združio s Uranom.

Gadafi će umrijeti na svoj rođendan

U bliskoj budućnosti će, tvrde astrolozi, doći do velike revolucije u Siriji i Jemenu, no jemenskog će predsjednika uspjeti svrgnuti tek za tri godine. Alžir će biti najsretnija zemlja jer kod njih neredi neće dugo trajati. 'Proučio sam horoskope lidera u regiji. Alžirski predsjednik je jedini koji uopće nema karizmu. On će mirno otići s vlasti, a čak će mu dati i jahtu i vilu. Što se tiče Moamera Gadafija, nitko ne zna kada je točno rođen. 1937., 1940. ili 1942. Ako je točan barem datum rođenja, t. ako se zaista rodio 7. lipnja, on će umrijeti na svoj rođendan. Baš blizu tog datuma nam slijedi jedna od pomrčina.

Moamer Gadafi bi prema njihovim predviđanjima trebao umrijeti na svoj rođendan 7. lipnja. Ni parapsihologinja Larisa Vais nije predvidjela ništa pozitivno. 'Vidjela sam da će proljeće dugo trajati, ljeto će biti jako toplo. Rađat će se djeca sa šest prstiju i razne zvijeri'. Dodala je i kako je 'vidjela' da 'vrhovni zapovjednik' Rusije već traži svog nasljednika te da će njegovo ime počinjati slovom K.

'Moje me vizije nikad do sada nisu prevarile', kazala je Vais koja je 1996. 'vidjela' Ukrajinku s pletenicom, što je i objavljeno u intervjuu u jednim uglednim ruskim novinama, a Julija Timošenko je postala je premijerka Ukrajine tek 2005. godine. Larisa Vais ovaj je put ponovno vidjela ženu, koja će iz sjene vladati Rusijom preko svog supruga. Parapsihologinja je dolazak Ukrajinke s pletenicom vidjela još1996. Julija Timošenko 2005. je postala premijerka Ukrajina.

Vraća se matrijarhat,

Medvedev ostaje predsjednik Andrej Dondukov, šaman iz Republika Tuve (federalna jedinica u sklopu Ruske Federacije smještena na jugu Sibira) kazao je pak kako je u 2009.-oj započela vladavina Yame, hinduskog boga smrti. 'Svima će dospjeti računi za ono što su učinili', kazao je šaman i potvrdio predviđanja parapsihologinje Larise Vais.

'Sada živimo u svijeti prividnog patrijarhata, no uskoro će to završiti i vratit će se matrijarhat'. Rusija će, kaže šaman, lako preživjeti te promjene. 'Dmitrij Medvedev će ostati na čelu države. On je čovjek kojeg su ruski budisti prepoznali kao inkarnaciju ženskog božanstva - Bijele Tare, 'majke svih Buda', kazao je šaman. Priupitan za Putinovu ulogu Dondukov je rekao da je Putin borac. 'On je vojnik, a Medvedev radi jogu. Oni su potpuno dva različita tipa muškarca.

Putin je horizontalni tip - to su vojnici, a Medvedev je vertikalni tip - oni teže duhovnom rastu. Medvedev je pravi car, a Putin je samo vojvoda', zaključio je Dondukov.|dnevnik.hr|
Kuha se i na istoku,tko zna čime Rusima pune glave u propagandama.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 19.01.2012., 19:10   #259
PROROČANSTVA I PROROCI TARABIĆI - U Trećem svjetskom ratu muslimani će se ujediniti

Malo o Tarabićima:

Quote:
Novi pohod na Rusiju

U Trećem svjetskom ratu ujediniće se svi muslimani u veliku svjetsku silu. Tako ujedinjeni pokoriće Maltu, Španiju, Portugaliju i krenuti na Francusku. Taj rat će se završiti u Dižonu. Poslije kraćeg zastoja oni će ponovo oporavljeni krenuti na istok do Rusije, Mađarske, Bugarske i Grčke i u tom pohodu će biti konačno potučeni. Banić dalje proriče da će doći do raspada NATO-a i Evropske unije i to, kaže, uz ogromno krvoproliće. Njegove vizije podržava i monah Gavrilo, koji je živio 97 ljeta i umro 1999. godine. Govorio je da će u Rusiji na vlast doći car koji će Srbima dati tapiju da svoje zemlje sakupe u cjelinu.

Kremanski proroci Miloš i Mitar Tarabić proricali su krajem 19. vijeka da će Rusija biti carevina i da će Srbima omogućiti da uzmu što je njihovo. Ruski car će zaštiti pravoslavlje u cijelom svijetu, pa će i Srbiji omogućiti da joj poglavar nosi carsku krunu, pričali su Tarabići. Proročanstva monaha Gavrila i Tarabića se poklapaju što se tiče prelaska velikog broja Kineza u pravoslavlje, što će izazvati interesovanje i uzbunu u ostalim religijama.

Kremanski vidovnjaci su pričali svom kumu proti Zahariju Zahariću, a on je to zapisao, da Srbija neće učestvovati u Trećem svjetskom ratu, a monah Gavrilo kaže "da će se avionima ratovati preko naše zemlje". Tarabići su prije njega "vidjeli" da iznad grada Požege u Srbiji s neba padaju pečeni ljudi. "E, to je to, što je najčudnovatije. Pobiće se, kume proto, Rusi s Talijanima. Vidim puno polje izgorjelih lađa, spaljenih krila i živih ljudi u plamenu... A kad će to bit, ne znam. Ne da mi se da vidim", rekao je Mitar proti Zahariju.

Prorok Milenko Banić predviđa da će poslije Trećeg svjetskog rata, u kojem će biti razbijena invazija Arapa, doći do obnove čovječanstva. U to vrijeme slijedi raspad katoličanstva i bujanje pravoslavlja pod okriljem ruskog cara. Turska će se raspasti, kaže Banić, a centar pravoslavlja biće u Istanbulu koji će se ponovo zvati Konstantinopolj i u njemu će stolovati vladar te velike pravoslavne države.

Mnogi proroci, a među njima i proročica Vanga "vide" da će u Trećem svjetskom ratu u Evropi izginuti 95 odsto stanovništva, jer će se u njemu koristiti atomska bomba.

I monah Gavrilo i Tarabići su prorekli da će prestonica Srbije ponovo biti Kruševac i to kad na presto u Rusiji dođe car. U ovom gradu krunisaće se srpski car, koji će biti po ženskoj liniji od loze Nemanjića. Monah Gavrilo je predvidio i moralno i fizičko propadanje sadašnjeg glavnog grada Srbije Beograda.

Quote:
Carevina

Proroci Tarabići, monah Gavrilo i Milenko Banić prorekli su Treći svjetski rat, slom arapske agresije, propast Evropske unije i NATO-a. Oni su "vidjeli" Rusiju kao vodeću svjetsku silu s carem na prestolu, Srbiju kao carevinu, a Kruševac kao srpsku prestonicu. Srbija u Trećem svjetskom ratu neće ratovati, ali će se iznad nje Rusija i Italija projektilima gađati. Šta su rekli starozavjetni proroci Zaharija, sveti Jovan Bogoslov, sveti Ilija i Jelisej.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 19.01.2012., 19:15   #260
Nevjerovatno mi jest da je poveznica svih proročanstava upravo- Arapi .A svi znamo za prošlogodišnje "arapsko proljeće";baš me zanima kako će se sa njima stvari izodvijati.I svi spominju Europu kao najopustošeniju .
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.