Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2012., 18:54   #1341
http://www.youtube.com/watch?v=IivE-wsqiyQ

Meni je fascinatno kako ona kroz cijelu seriju nije imala ni jednu prijateljicu, osim naravno Pelin A ovdje cijelo krdo njezinih ''super frendica''.

Što se razbacala
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:07   #1342
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
ovo možda ima smisla za behlula.... zanimljivo, nisam nikada razmišljala na ova način, otvorila si mi vidike. : ) ...
drago mi nje

Quote:
ovo stoji, al ja sam sigurna da su i otišli da bi kraj bio isti..kao primjer navodima anu karenjinu, otišli, mogu biti sretni al ne mogu, previše je života uništenih zbog njihove sreće, kako su sebični, uvijek bi jedno drugom prigovarali, optuživali, ...
slažem se s ovim, nikad oni ne bi bili sretni, otpočetka je to osuđeno na propast..ali Bihter toga nikad nije bila svjesna

Quote:
Natlitug kaže: Pogledaj post
Nisam sve pročitala što ste napisale, međutim, samo jedan osvrt na ovo boldano.
Da, ta glupa rečenica je dobrim dijelom doprinjela komplikovanom odvijanju događaja no, Behlul je imao situacija i situacija sam se izvuć iz te priče.
Npr. ono na imanju, pred ulaznim vratima, njegov i Adnanov razgovor, ama yok, on je k'o pizduh zatrokirao. Počeo knegle gutat kad je Firdi izašla.

Imao je Behlul hrpetinu prilika da kaže, "Dur, kakva Nihal, kakvi li bakrači", niti bi nju zaveo ni povrijedio nikoga. Ne u onolikoj mjeri.
slažem se da nije do Bihter..ona se zabunila, i nije razmišljala, i bezobzira na nju Firdevs bi dovela vodu na svoj mlin...Firdevs je igračica, a Bihter nije, pa samo ovo pokazuje kako ne razmišlja hladno kao Firdi...
a i sama Nihal ne bi odustajala, a Behlul je vidio savršeni bijeg od Bihter...

i ono što je netko rekao kad sam pitala da me zanima kakav bi on bio sa Nihal u paralelnom svijetu, pa kao kako je ne bi trpio...radi se o tome da on jednom sa Nihal, više nikad ne bi imao izbora. Ikakvog. Ona je svetinja koja se štuje.

Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
cure, jel' ovo parfem koji joj je on darovao?
[url]http://www.google.hr/imgres?
probao ga tko?
negdje su zabilježili rekordnu prodaju
je je, givenchy absolutley irresistible..meni naj od te linije ljubičasti very irresistible sensual..al inače nisu moj đir, cvjetni su, u biti taj crveni je čak voćkast, ali ništa extra..imala je i Kenzo flower, i Gucci Rush 2, i Chanel Chance mislim..i Dior J' adore, taj mi je ludilo...pratiti ću pa javim ako još koji skužim, par mi je bilo neidentificiranih

Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
meni ta nije nešto, puno su mi ljepše ona bijela kad je otac umro, i te sandalice koje je nosila
i ona Mangova kad je pao prvi u stakleniku
obje imaju crnu traku na stuku

a posebne su mi ona bijela sa pletenicom na Firdi&Četin zarukama i ona svjetlo plava sa pletenicom kad je Pejker bila u bolnici..

ako imaš slikice od ikoje stavi
i ako netko zma tko ih je dizajnirao, znam samo da je ona bijela prije staklenika i sexa Mango

inače se Bihter prekrasno oblači


i super su joj ove bež cipele do gležnja sa ovim zatvaračem sa strane

i Elif mi je bila prekrasna u crvenom kad je na Novu čekala jadna sama Behlula
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:11   #1343
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
pa kakva bi ti bila da ti kćer samoubojstvom otjera udvarača, i sroza društveni ugled ?
Ne ,ja mislim da je ona takva bila jer je iskreno žalila za kćerkom.Zapravo sam htijela reći da izgleda ko da ju je doslovno kap strefila.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:14   #1344
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ne ,ja mislim da je ona takva bila jer je iskreno žalila za kćerkom.Zapravo sam htijela reći da izgleda ko da ju je doslovno kap strefila.
ali doslovno ju je strefila kap, hemipareza + faciopareza + ono mumljanje(disfazija) je cerebrovaskularni inzult iliti kap ..

meni je ostalo nedorečeno je li žalila, vjerujem da je svakako puno više nego za mužem..

@Vera to je bilo prestrašno i jezivo
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:17   #1345
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Ma Adnan je glup ko tocilo...Mislim, da nije vidio pred ocima sta mu se desava??!! A kad je vec poceo sumnjati makar da je jednom uzeo njen mobilni pa inspekcija, svakako Bihi toliko nije ni pazila gdje ga ostavlja, ode se kupati, ili ga ostavi na stocicu, krevetu, 'ladno je mogao procitati sve poruke i vidjeti pozive. Ma on nije htio da vidi istinu.
Sto se tice Bihi I Behlula, i t ko je tu bio veca kukavica...Po meni su oboje bili kukavice. On kao prvo nije trebao da se zagleda u strinu, ali posto to nije uspio, dzaba mu onda sve, to kajanje, ciscenje grijehova itd. Poslije........nema kajanja.
A ona...trebala je ostaviti jarca kad je vidjela da od Behlula nema vajde, pokupiti stvari i otici negdje, a ne dici ruku na sebe. Tu je ne mogu opravdati, jer ne mogu da shvatim nikako. Izgubila je oca, prezivjela je po meni to najgore, i onda se zbog Behlula kokne

Bolje da predjemo malo na vedrije teme, i uzivamo sad u ovim lijepim trenucima sto slijede.
Malo okrsaja od juce

Ajme Od ovoga i ja imam leptirice u stomaku.
Ovaj drugi gif kad bude???Na stepeništu?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:19   #1346
pratila sam ovu seriju prošle godine i s istim entuzijazmom je pratim i sada. Jedino što ću ja ovaj put prestati gledati oko 60 ep i uvjeriti sebe da ova priča ima ipak sretan kraj za BB
Sve mi se više čini kako je čitava priča ovog scenarija višeslojna tj. da je napravljeno na prvi pogled da izgleda kako su BiB ustvari loši ljudi koji rade loše stvari, no sada kad gledam drugi put, imam prilike vidjeti koliko tu stvari nije od početka štimalo kod Adnana, Nihal i ostalih tkz. dobrih likova.
BiB ne osuđujem, nekako mi se čini da su oni samo dvoje nesretnih ljudi koji su osjetili iskrenu emociju u kući control freakova, prisluškivača i trač baba. Mislim i da su se iskreno voljeli, ali naravno ne odobravam njezinu prevaru i njegovu izdaju kvazi-strica.
Na prvi pogled upravo taj famozni strikan Adnan je fin čovjek, dobročinitelj i ostali dobri pridjevi. No drugim gledanjem u oči mi upada zašto bi čovjek koji toliko drži do dobrobiti svoje osjetljive dječice (Nihal) išao ne pomutiti stanje u kući već stvoriti oluju ženeći se ženom koja mu može biti kćer? Također smatram da je vrlo licemjerno od njega posvojiti Bešira i Behlula, ali Bešir nije dovoljno dobar da spava gdje i gazde, pa će ipak biti vozač jer je on siromašnog roda. I čudno mi je kako se to nitko čitavu seriju nije pitao
Bihter smatram da je bila vrlo društvena, vesela djevojka prije smrti oca. To je ustvari bio početak njezinog kraja jer imam dojam da ju je to otjeralo u naručje Adnanu. U toj kući po meni nema toliko iskrenih osjećaja iako se nastoji prikazati dojam happy family a ustvari se većina stvari gura pod tepih. Ne čudi me što je pala na Behlula jer vidlo se u jučerašnjoj ep da on onako u crvenoj vestici ima suosjećanja i baš mi je to bila lijepa scena.
Behlul mi je dosta kompliciran lik, također mislim dosta osamljen iako vrlo društven i ženskaroš, nekad mi se čini da on odmalena je u toj kući naučio kako bolje prolaziti ako zbija šale, izvodi fore i smješka se. Također smatram da do pojave Bihter u toj kući nije osjetio iskrenost emocija u punom smislu (više su ga svi žalili nego što su ga zbilja voljeli, mislim da tu postoji razlika) i zbog tog da je pao na nju. I mislim da ga previše opterećuje što će strikan reći
Nihal mi je pravi control freak i u prvom gledanju nisam zapamtila ovu scenu gdje bijesni što pokazuje da kad nije po njenom, ona napada svim sredstvima. na prvi pogled mirno i drago djevojče, ustvari je ljubomorna na Bihter i zbog oca i zbog brata i zbog Behlula i zbog svega... Ona scena kad joj Pelin kaže da je Bešir zaljubljen u nju, a ona napravi wtf facu jer on je njoj kao brat ukazuje na određenu licemjernost koju i njezin tatica posjeduje jer Bešir ipak nije toliko zgodan, dovoljno obrazovan ili što god već da bude dečko Adnanove kćeri ali zato Behlul je.
Firdevs mi isto pri drugom gledanju ostaje pomalo bitchy, ali ipak i poprima neku ljudskiju stranu jer ima i ona neke svoje razloge zašto to čini.

U ovoj seriji većinom je crno-bijelo, ali pozitivni likovi su mi : Bulent, Pejker i Nihat, Sulejman, Deniz (iako ima ona i svojih loših momenata, ali većinom se trudi ukazati toj djeci pravi put), Nihatova mama, i ne znam dalje.

Eto i zanimljivo mi je gledati te "proročanske" detalje i rečenice kad znam kraj
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:22   #1347
I htjela bih samo dodati kako bi bilo lijepo znati u kojem bi se smjeru priča odvijala da se Firdevs udala za Adnana i ona i Bihter preselile kod njih u kuću i Nihal i Bihter natjecale za Behlula...
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:27   #1348
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Ok, nazivaš je kukavicom, ja nemam potrebu izjednačavati njihovu krivnju, ona se ne mjeri. Oboje su se međusobno okrivljavali da si olakšaju savjest, Behlul je prednjačio u tome. Činjenica je da nikako nisu mogli biti zajedno pod tim okolnostima, a nisu znali nastaviti život na ispravan način. Bihter je prihvatila da je kao Firdevs, a on je izlaz vidio u Nihal jer je tako bježao od svega, i u vezi s Elif vidimo isto. Meni je to bez obzira na sve bila ljubav, sigurno ne nesebična ljubav, više destruktivna i nemoguća. Pitanje je znaju li oni drugačije s obzirom na sve traume koje nose u sebi.

edit: vidjela sam u nekom od prethodnih postova da je Bihterina prva greška to što se udala bez ljubavi. Realno, i ona i Adnan su ušli u brak, a nisu se voljeli. I Adnan je bio jasan u vezi toga. Jednostavno se nisu dovoljno zbližili da bi došlo do ljubavi i jedinstva. Računali su da će s vremenom doći do toga. Tako da se i Adnan jaaaako zaletio. Svi su radili greške.
Čekaj malo,pa zašto su se onda oženili?Ona njega nije voljela nego se htijela maknuti od stare?Nisam gledala prve epizode .Znala sam da ona njega ne voli jer realno zašto bi se bilo koja žena ,lijepa pametna ,itd oženila za oronulog starca koji izgleda ko da se ne pere??Ona se samo htijela maknuti od lude stare aon prvi naišao valjda.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:31   #1349
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Čekaj malo,pa zašto su se onda oženili?Ona njega nije voljela nego se htijela maknuti od stare?Nisam gledala prve epizode .Znala sam da ona njega ne voli jer realno zašto bi se bilo koja žena ,lijepa pametna ,itd oženila za oronulog starca koji izgleda ko da se ne pere??Ona se samo htijela maknuti od lude stare aon prvi naišao valjda.
pa htjela je pobjeći i ja mislilm da je to bio glavni razlog..stara je sestru doslovno prodala i Biher je odlučila da neće nju..i mrzila je staru iz dna duše, krivila ju za smrt oca ( jer ga je varala i onda kad su je on i Bihter uhvatiti s ljubavnikom, i onda muža napala kako ju nikad nije usrećio, kako je zbog njega ostarila, uništila se s djecom kako ga nikad nije voljela i njega uhvatilo srce i na licu mjesta je umro..)...isto to jer ju je Adnan jedini uspio utješiti nakon očeve smrti kojeg je obožavala, zapravo je voljela ona njega, al kao oca...
i Firdevs se bila bacila na Adnana pa joj se Bihter htjela i osvetiti..iako ne vjerujem da bi namamila Adnana, al' opet ko zna, Firdevs je opaki igrač
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:37   #1350
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
i ona Mangova kad je pao prvi
obje imaju crnu traku na stuk
u

a posebne su mi ona bijela sa pletenicom na Firdi&Četin zarukama i ona svjetlo plava sa pletenicom kad je Pejker bila u bolnici..
Ova?
http://www.sebla.dk/blog/wp-content/...angobihter.jpg
Meni je i ova super.
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._8361091_n.jpg

Bujrum sa zaruka.
http://cdn.internethaber.com/gallery/6941/6.jpg
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:44   #1351
daaa..ta Mangova joj je genijalna..i ona u fleshbacku kad je otac umro, baš izgleda kao gospođica sa slike u tim bijelim širokim haljinama , fali joj samo biserna ogrlica

lijepa joj je ta ljubičasta, meni je super jedna svijetlo-plavo-srebrna bez rukava sa džepovima na kukovima i dugim zatvaračem straga, imala ju je na jednom doručku, mislim tamo negdje kad je Nesrin zbog torbe skužila da je na brodu s Behlulom...
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:55   #1352
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
pa htjela je pobjeći i ja mislilm da je to bio glavni razlog..stara je sestru doslovno prodala i Biher je odlučila da neće nju..i mrzila je staru iz dna duše, krivila ju za smrt oca ( jer ga je varala i onda kad su je on i Bihter uhvatiti s ljubavnikom, i onda muža napala kako ju nikad nije usrećio, kako je zbog njega ostarila, uništila se s djecom kako ga nikad nije voljela i njega uhvatilo srce i na licu mjesta je umro..)...isto to jer ju je Adnan jedini uspio utješiti nakon očeve smrti kojeg je obožavala, zapravo je voljela ona njega, al kao oca...
i Firdevs se bila bacila na Adnana pa joj se Bihter htjela i osvetiti..iako ne vjerujem da bi namamila Adnana, al' opet ko zna, Firdevs je opaki igrač
Čekaj malo,znači njih dvoje uopće nisu izlazili nego on je nju tješio pa rekao hajdemo se mi oženi ljubav će doći kasnije?!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 19:59   #1353
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
ako imaš slikice od ikoje stavi
Sićam se da sam skupljala slike njenih haljina. Čim nađem, stavim
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:00   #1354
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Čekaj malo,znači njih dvoje uopće nisu izlazili nego on je nju tješio pa rekao hajdemo se mi oženi ljubav će doći kasnije?!
zaručili su se bez da su izlazili - sretali su se na groblju - on išao ženi a ona ocu - i na groblju ju je ni više ni manje zaprosio...

pa su nekoliko puta izašli nakon zaruka - uglavnom da ona upozna djecu kod njega je bila velika večera, i sjećam se da su jedanput sami na večerali u restoranu, skrozz malo i nimalo su izlazili i prebrzo se oženili...i taj njihov odnos je izgledao čisto prijateljski...

i imaju stav da će se s vremenom biti sve bolje i da će razmišljati kao jedno..to je Adnanov stav dugooo ostao kad je ona naveliko s Behlulom bila čak i kad su kružile glasine

ona je uletila u brak bez razmišljanja zapravo
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:05   #1355
kokice spremne
seamisai is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:07   #1356
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
zaručili su se bez da su izlazili - sretali su se na groblju - on išao ženi a ona ocu - i na groblju ju je ni više ni manje zaprosio...

pa su nekoliko puta izašli nakon zaruka - uglavnom da ona upozna djecu kod njega je bila velika večera, i sjećam se da su jedanput sami na večerali u restoranu, skrozz malo i nimalo su izlazili i prebrzo se oženili...i taj njihov odnos je izgledao čisto prijateljski...

i imaju stav da će se s vremenom biti sve bolje i da će razmišljati kao jedno..to je Adnanov stav dugooo ostao kad je ona naveliko s Behlulom bila čak i kad su kružile glasine

ona je uletila u brak bez razmišljanja zapravo
kako romantično!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:07   #1357
Evo nasla sam neki link na kojem se mogu vidjeti odjevne kombinacije nekih likova, najvise je narvno Bihtericinih.
A sreca pa Njihalinih sirokih haljina nema, mada se ona meni i kasnije skroz bezveze oblacila.
Bihterina odjeca mi je uglavnom bila

http://www.youtube.com/watch?v=J-AILEiWi1g


Meni se svidjaju ove dvije, posebno ova prva.



 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:07   #1358
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
Sićam se da sam skupljala slike njenih haljina. Čim nađem, stavim
jeej

hvala

e, da
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:10   #1359
Lola 27, taj gif-sa stepenista, evo link
http://www.youtube.com/watch?v=ASxDeP3qJ70
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 20:28   #1360
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
Evo nasla sam neki link na kojem se mogu vidjeti odjevne kombinacije nekih likova, najvise je narvno Bihtericinih.
A sreca pa Njihalinih sirokih haljina nema, mada se ona meni i kasnije skroz bezveze oblacila.
Bihterina odjeca mi je uglavnom bila


Meni se svidjaju ove dvije, posebno ova prva.

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...06375193_n.jpg

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...06375193_n.jpg
prva je savršene boje, ali druga mi je posebno krasna

ne sjećam se kad ih je nosila, ne pamtim ni ja sve kad je bilo toliko prekrasne Bihine odjeće

što se tiče Nihal, imala je jedne prekrasne cipele...one sandale kad se opraštala sa Beširom, bež -crne, tj. crna potplata, 4 bež trake naprijed i po sredini traka 4 crna kamenčića ili nešto tako u obliku rombića

i prelijepo su je našminkali za vjenčanje..i na onom plesu je bila lijepa, kad ju je vodio Behlul...

nego, kad sam kod toga, Nihal je dno dotakla kad se išla udati dan nakon smrti najboljeg prijatelja...
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.