Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2014., 03:01   #61
Što je žalosno. Neki bi to radili iz gušta i želje, a nemaju prilike. Ako se u Zg ne može naći onda u qurac.
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 09:42   #62
muchoz, uvijek možeš probati u C1 klubovima. U Zagrebu su ti to Akademičar, Sesvete, Univers i Labrada. Možda ima još koji, ovi su bili aktivni dok sam ja igrao.
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 11:19   #63
evo c1 liga pa pogledaj, zovi savez, pitaj za kontakt broj itd.

http://ksz-zagreb.hr/index.php?optio...d=16&Itemid=43
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 21:13   #64
Hvala svima! Vidjet cu tu ligu i kakvi su klubovi, pa javim još.
muchoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 20:11   #65
Jel ima koji klub ili udruga il nesto kod kojih se moze neobavnezno trenirati, tj neka ekipa za haklanje ili rekreativno bavljenje? trenirao sam košarku 7 godina(sad imam 19) i dosao sam na fakultet u ZG i ubija me ovo nebavljenje sportom :/
libar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 20:31   #66
ak niš drugo, vrlo vjerojatno ti fax ima nekakvu ekipu pa se raspitaj...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2014., 01:28   #67
A može li se ovdje na forumu skupiti ekipa za 3 na 3, u Zg, najbolje na Tuškancu, sada sredinom marta kad zatopli?
__________________
"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

Projekt Dupliranje - Kvota 2 at it's finest.
maki32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 23:19   #68
Pitanje

Da li postoje ikakve šanse za treniranje košarke sa 25 godina života ?
cipi-cips is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 22:43   #69
dižem temu.

ovak...zanima me košarka. zovem kk dubrava ovih dana i nitko mi se ne javlja. broj je na netu al nitko ništa. ne kužim...mora se otići tamo osobno ili...?
zanimaju me neke info pa bih prvo ovak preko telefona.

ako netko ima broj od kk dubrava a da se netko javi s druge strane molim neka napiše. hvala
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 22:47   #70
evo prvog kojeg je ova ekipa zarazila

prvo, ljeto je, neće ti se nitko javit dok ne krenu pripreme ili sezona. koliko godina imaš? odi taamo i pitaj da bi trenirao i bok. i usput pitaj što te zanima, što bi već pitao preko telefona.

a i ako odeš do dvorane, netko će ti reći kad je netko iz kluba u dvorani pa ćeš znaat kad doći, a ne ovako nabadati sa zvanjem.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 23:16   #71
Želim igrati košarku [skupna tema]

Ja sam 2005. otisao na prvi trening
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 23:34   #72
to je i trebalo biti jedno od pitanja preko telefona....kad počinje trening? koji dan? u koliko sati? ...ovak...nemam pojma.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 07:10   #73
Otiđi osobno, nek ti ne bude teško.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 10:11   #74
Trebamo playa
__________________
Pobjednik:CROpa 2018.
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 15:14   #75
mislio sam da je ovo topic za Arapovića i Krušku

__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 07:58   #76
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 10:34   #77
kolko je C1 losija od B1?
el to bas neka divovska razlika il?
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 21:52   #78
ovako, ova tema mi jedina izgleda donekle aktivnom pa ću pitati tu

Znači imam 20 godina. Do svoje 15. godine sam trenirao/igrao aktivno košarku(trening više puta tjedno, utakmice, u slobodno vrijeme hakl na košu....) Onda još godinu dana nešto sitno. Poslije toga sam prestao potpuno ne samo sa košarkom nego i sportom općenito. Sada bih se želio ponovno tome posvetiti.

Postoji li ikakav klub u ZG-u gdje ja mogu trenirati, naravno uz plaćanje? Znači da je u dvorani i da ima redovito treninge. Zbog faxa ne mogu dolaziti svaki dan, ali dolazio bih recimo, 1-2 puta tjedno. Ako je moguće da tamo postoji neki trener koji radi sa igračima. Vjerojatno u takvom klubu igrači i igraju neke utakmice, ali meni to nije prioritet. Seljački rečeno, tražim nešto kao što je ona škola košarke za klince samo za starije.

Ukoliko je nešto kao ovo gore ipak preambiciozno (a čini mi se da je), postoje li možda neke udruge ili klubovi gdje ekipa onak rekreativno igra? Naglasak je na rekreativno jer nemam trenutno niti formu niti kondiciju da igram na nekoj natjecateljskoj razini. Ako nema ništa rekreativno, probat ću sa nabrijanijom ekipom. Ugl tražim bilo kakav savjet ili iskustvo. Dolaze zimski dani i igranje na lokalnom košu više neće biti opcija. Stvarno imam veliku želju igrati košarku, a nemam niti prostor niti ekipu.

hvala unaprijed
codstriker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 22:42   #79
Ako je netko za basket

Mi igramo svaki četvrtak 3 na 3, ili na dva, od 20h-22h u Dobojskoj, na Trešnjevci, ulaz u školsku dvoranu iz Ozaljske(Končareve). Ekipa je starija , +40, vrlo korektna, nitko nije bio profić. Ako ima zainteresiranih nek slobodno dođe ili nek mi se javi na privat. Igra se 10 mjeseci, cijena je oko 700 Kn godišnje po osobi.
zagreb t1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 23:10   #80
Quote:
BonJovi1886 kaže: Pogledaj post
kolko je C1 losija od B1?
el to bas neka divovska razlika il?
Evo, ja sam dugi niz godina bio u C1 ligi, sad samo već dvije u B1. prije tri sezone je B1 bila poprilično jaka liga, nije bila rekreativna, treniralo se ozbiljno. C1 li-la...onako rekreativna i sa nekim klubovima koji igrajuozbiljnije i planiraju se plasirati više.

ove sezone B1 mi se čini prema imenima dosta slabija od prijašnjih godina, neke klubove su morali zvati da igraju. To dovoljno govori o stanju naše košarke. i više nema onog pravila da minimalo jedan kadet mora biti u igri.
A kakva će biti C1, tko zna...ali za rekreaciju sasvim dovoljno..
__________________
And the truth is there is something terribly wrong with this country, isnt it?
rasheed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:47.