Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2017., 22:36   #3441
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Koje su te H&M kanotjere za koje pisete da su dobre? Ja sam uzela one sta na vjesalici budu 2 komada, idu pod one basic stvari 3 za 2. I bas su mi ocaj. Nakon prvog pranja se izoblicile, materijal tanak i grub. Takvi su mi bili i njihovi bodici koji su bili pakirani po 3 komada. Te kanotjere su mi ok ljeti za spavanje i za vucaranje po doma kad su vrucine.

Iznenadilo me to sta su Next kanotjere lose. To je prvi put da mi nesto njihovo ne valja.

@Frupy
Imate Reserved kanotjere? Kakve su?
to iz H&M-a o čemu pišete nisu potkošulje nego majice bez rukava... ovo su im potkošulje i ovaj pamuk i kvaliteta su odlični http://www.hm.com/at/product/71994?article=71994-A

inače, meni su odlične C&A i Lidl potkošulje za mršavu djecu, ovaj tip H&M-ovih kao na linku, a kvalitetom su odlične i Marks&Spencer, no one su širi modeli i nisu baš uz tijelo mršavcima (ovo sve pišem za dečkiće)

Reserved stvari - za sada su se dobrima pokazale pamučne stvari - pidžamice, gaćice, štramplice, jaknice...jedino basic tople trenirke sa određenim udjelom polyester-a se ne drže dobro (dobiju mucice već nakon 1 nošenja i pranja)
mali off - ja sam inače prezadovoljna i njihovim stvarima za žene

softshell jakne - ima i H&M i C&A - provjereno kvalitetne obje marke
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 09:53   #3442
Quote:
Zvrksa-is-back kaže: Pogledaj post
t
mali off - ja sam inače prezadovoljna i njihovim stvarima za žene
i ja.

ali u zadnjih godinu dana mi je favorit mohito.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 21:44   #3443
Quote:
Zvrksa-is-back kaže: Pogledaj post

softshell jakne - ima i H&M i C&A - provjereno kvalitetne obje marke
da,provjereno dobre, nosili godinama

HM nema ovih dana nista po tom pitanju, CA ima raznih boja, ali nema 134
140 (koji sam nasla samo u jednom ducanu) je ogroman (sto nije bilo lose, buduci da je cijena tog bila 299,ostali modeli su po 199, jer bi, kolko sam ocajna i kupila da joj je pasao)

do wg nisam isla. to mi je ipak predaleko.
dechatlon nema.

opcenito, ovi brojevi 134/140 osim sto su iz ducana u ducan razlicitog kalupa, ima ih na kapaljku ili uopce nema.

kolko sam uspjela zguglat, lidl ih nece uskoro imat u katalogu
i sad mi je fakat zao da prosle godine nisam kupila broj 134/140 kad ih je bilo.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 22:50   #3444
Sad ti je kasno ali meni su jednom u CA provjerili gdje ima jakne broj koji trebam i nazvali taj ducan i rezervirali na nase ime. I tako sam kupila zadnju takvu u zg taj broj
Hoce to i u drugim ducanima. Pocela sam tako raditi a ne da bezveze obilazim po pet ducana zbog jednog komada robe

E kad si vec bila u CA - jel bilo zenskih jakni br 134 izvana tkanina (nije nepromocivo) a iznutra onaj tedy fleece (ili kak se vec pise - kao umjetno krzno meko mucasto toplo). Prosle godine sam kupila im u Lidlu a ove nikako docekati za nju. Za mladjeg je vec bilo i kupila sam mu istu kao prosle godine i ne izlazi iz nje.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 23:37   #3445
Quote:
proab kaže: Pogledaj post
Sad ti je kasno ali meni su jednom u CA provjerili gdje ima jakne broj koji trebam i nazvali taj ducan i rezervirali na nase ime. I tako sam kupila zadnju takvu u zg taj broj
Hoce to i u drugim ducanima. Pocela sam tako raditi a ne da bezveze obilazim po pet ducana zbog jednog komada robe

E kad si vec bila u CA - jel bilo zenskih jakni br 134 izvana tkanina (nije nepromocivo) a iznutra onaj tedy fleece (ili kak se vec pise - kao umjetno krzno meko mucasto toplo). Prosle godine sam kupila im u Lidlu a ove nikako docekati za nju. Za mladjeg je vec bilo i kupila sam mu istu kao prosle godine i ne izlazi iz nje.
ma i ja to radim po raznim ducanima. kad u centru naletim na nesto sto mi se svidja a nema broj, pitam da nazovu shoping centar, da vidim u koji cu vozit. inace ne.

ne pada mi napamet voziti od jednog do drugog shoping centra. tolko jako mi nis ne treba
d mi je nazvala west gate, ne bi otisla. danas niti ne bi stigla, sutra mi se ne bi dalo. opcenito, ili online ili pjeske. za jedan komad robe palit auto se stvarno ne isplati.prezivjet ce bez te jakne.
vjerojatno ih je bilo u srpnju.

ne znam na koju jaknu mislis, sve vrvi od skafandera, debelih jakni, kapa i salove.meni je ljeto jos uvijek u glavi. i ne mogu i ne zelim kupovat 5 mjeseci unapred.
trebala sam ski hlace kupit danas, jel da
nece ih biti za dva mjeseca
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 07:02   #3446
Proslu zimu sam ski hlace kupovala 15.1. i stvarno skoro da ih nije bilo (ovih za 100kn, za malo grudanja, onih za 500kn je bilo ). Na kraju obucene ravno 1x i sad su valjda premale, muka mi je vec.

Kad idem u kupovinu uzmem taj dan za to i dok ne kupim ne odustajem jer inace znam da cu iduci put skupit volju za 3 tjedna a do tad slusat da je im premalo/da im je hladno/... Jedino "usput" mjesto mi je Lidl pa klinci ponekad izgledaju ko da su izasli iz njihovog kataloga. Online odjecu ne kupujem nikad jer mi se neda zezat s povratom ak nije ok a sanse da cu pogoditi broj i kroj skoro pa nikakve.
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:02   #3447
Quote:
Zvrksa-is-back kaže: Pogledaj post
to iz H&M-a o čemu pišete nisu potkošulje nego majice bez rukava... ovo su im potkošulje i ovaj pamuk i kvaliteta su odlični http://www.hm.com/at/product/71994?article=71994-A

Reserved stvari - za sada su se dobrima pokazale pamučne stvari - pidžamice, gaćice, štramplice, jaknice...jedino basic tople trenirke sa određenim udjelom polyester-a se ne drže dobro (dobiju mucice već nakon 1 nošenja i pranja)
mali off - ja sam inače prezadovoljna i njihovim stvarima za žene
E to su te potkosulje

Reserved trenirke su mi dobre unatoc mucicama, jos se nijedna nije poderala, za razliku od ostalih
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 10:56   #3448
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
E to su te potkosulje

Reserved trenirke su mi dobre unatoc mucicama, jos se nijedna nije poderala, za razliku od ostalih

joj ja ne volim kad mu se trenirka izmuca nakon 1 nošenja i izgleda kao da ju nosi godinu dana... ali dobro, nisu oni jedini kod kojih se to događa
meni se ni ostale ne poderu, ali doduše su i daleko skuplje od ovih Reserved... jednu jedinu je poderao od C&A na koljenima, ali samo zato što je gadno pao...

nosorog, pa naruči si online jaknu... ušteda vremena, benzina, živaca i truda
inače, Lidl softshell sam mu kupila samo 1 i prodala ju nakon valjda 2 nošenja jer se nenormalno znojio u njoj, a inače nije dijete sklono znojenju... recimo u C&A vodonepropusnoj jakni sonom tankom mrežicom na jednom dijelu podstave se to nikad ne događa... ista stvar i sa H&M vodonepropusnim jaknama, nikad se tak ne znoji

frupy joj je mohito predivan, ali bome i košta... ovo ljeto sam se počastila s par stvarčica... šteta šta se i oni ne bace na odjeću za klince, jer bi sigurno bila najs
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:18   #3449
Lani je suprug išao nešto u Zg, pa je kupio malom jaknu, i stvarno je bila odlična, pa sam kad je prošla zimska sezona i krenula sniženja naručila on line istu takvu samo naravno veći broj.
Sinu nije važno što je opet ista jakna, a meni je lakše jer mi se ne ide u dućane u traženje i isprobavanje, jer je malom to velika tlaka a bome bi i ja ljepše iskoristila vrijeme

Kupujete li u Idexe dućanu, iskustva s kvalitetom?
Kod nas se otvorio nakon više godina ponovo, sad sam uletila i kupila za iduće ljeto.
Gledala sam samo veličinu 140. Kupila sam finije kratke hlače po 50kn, majice kratkih rukava po 30ak kn.
To je na sniženju od 70%, redovne cijene za majice od 100kn na više, kratke hlače 150kn
Imaju lijepe donje dijelove trenerki, ove tanje, tj. koje nisu mucaste iznutra po 80kn (to je nova sezona dakle nije sniženo)
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:43   #3450
Quote:
Zvrksa-is-back kaže: Pogledaj post

frupy joj je mohito predivan, ali bome i košta... ovo ljeto sam se počastila s par stvarčica... šteta šta se i oni ne bace na odjeću za klince, jer bi sigurno bila najs
joj bi
ja ne smijem ni proci pored mohita, jer kad jednom udjem, nadjem bar 10 stvari koje bi si uzela bez razmisljanja, ono...sto kosta da kosta.

na temu softshell jakni: evo, to je jedina stvar koja je nama dobra iz lidla. uvijek uzmem i broj-dva unaprijed, tako da smo opskrbljeni i za iducu godinu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 07:10   #3451
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ostaje mi samo: next (dhl) i zara (gls).
s ostalima ne zelim vise posla imati.
Next nam je pošiljku poslao DHL-om koju je u Hrvatskoj preuzela Hrvatska pošta. Rok dostave je bio u četvrtak, pošiljka se vidi da je stigla u srijedu navečer otkad stoji da je poslana primatelju. Otad ni traga ni glasa, a bitno mi je jer sam maloj naručila gumene čizmice.

Nije mi prvi put ovo s Poštom i ne kužim kaj se događa. I ne znam kome se žaliti, da pisat ću Nextu al kaj im to znači jer kad pošiljka dođe kod nas preuzme je naš DHL ili Pošta. Nismo imali sreće.


Što se time H&M-a više puta mi se ispostavilo jeftinije prići u dućan dok imaju sniženje, nego na netu. A zbog komplikacija s dostavom stvarno gubim živce.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:27   #3452
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Lani je suprug išao nešto u Zg, pa je kupio malom jaknu, i stvarno je bila odlična, pa sam kad je prošla zimska sezona i krenula sniženja naručila on line istu takvu samo naravno veći broj.
Sinu nije važno što je opet ista jakna, a meni je lakše jer mi se ne ide u dućane u traženje i isprobavanje, jer je malom to velika tlaka a bome bi i ja ljepše iskoristila vrijeme

Kupujete li u Idexe dućanu, iskustva s kvalitetom?
Kod nas se otvorio nakon više godina ponovo, sad sam uletila i kupila za iduće ljeto.
Gledala sam samo veličinu 140. Kupila sam finije kratke hlače po 50kn, majice kratkih rukava po 30ak kn.
To je na sniženju od 70%, redovne cijene za majice od 100kn na više, kratke hlače 150kn
Imaju lijepe donje dijelove trenerki, ove tanje, tj. koje nisu mucaste iznutra po 80kn (to je nova sezona dakle nije sniženo)
i ja uzela majice za drugo ljeto
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 10:41   #3453
i nama dostavu nexta od dhla preuzima pošta
i onda od njih niti paketa, niti pisma niti razglednice
jednom je slučajno bio mužev bratić na pošti, a imaju isto prezime, pa ga je žena na šalteru pitala da li je to netko njegov, pa nek si dođe po paket
lokalni poštar ne nosi te pakete, niti ostavlja obavjesti da su došle
ako znaš da čekaš paket, hodočasti svaki dan u poštu pa pitaj

a h&m mi je super. prvo dođe sms da će doći sutra. onda sutra dođe sms da će doći između 10-12 sati, i onda dođe još jedan, dolazim k vama. i evo ga na vratima
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:10   #3454
Jel to nešto novo za Next? Jer kad sam ja naručivala, baš je išao neki kombi i na njemu je pisalo Next A znam ga još viđati po cestama
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:28   #3455
Katastrofa! Ako je Zagreb u pitanju kam da idem, Branimirova???

Idem poslati mail Nextu. Onda sam komotna mogla otić u dućan ako ne dostavljaju. Užas.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:35   #3456
Ne kužim, meni prošli tjedan došla roba i sve regularno dostavili kao i uvijek, dpd dostavlja
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:57   #3457
Ne kužim ni ja vjeruj mi, obratila sam se Nextu, pokušat će riješiti.

Rekla mi je frendica da je pred neko vrijeme naručila tri artikla u jednoj narudžbi i da su joj došli u dvije pošiljke, jednu je dostavila Pošta.

Sve u svemu, nepotrebna komplikacija, a na našu štetu.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 19:37   #3458
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
a h&m mi je super. prvo dođe sms da će doći sutra. onda sutra dođe sms da će doći između 10-12 sati, i onda dođe još jedan, dolazim k vama. i evo ga na vratima
tko je doma radnim danom izmedju 10 i 12?
i ne dao bog da dobijes takav sms pa pozelis promijeniti vrijeme i/ili datum dostave. nema sanse, mozes se slikati.

Fran, ti pricas o nextu, da ga dostavlja dpd?? otkad??
boze sacuvaj
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 10:12   #3459
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
tko je doma radnim danom izmedju 10 i 12?
i ne dao bog da dobijes takav sms pa pozelis promijeniti vrijeme i/ili datum dostave. nema sanse, mozes se slikati.

Fran, ti pricas o nextu, da ga dostavlja dpd?? otkad??
boze sacuvaj
širim dezinformacije - dhl je u pitanju bio
sad sam išla gledat u poruke

sorry

mango mi je dofurao overseas a neku knjigu GLS - kod njih sam mjenjala adresu isporuke i nije bilo problema
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 10:23   #3460
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
tko je doma radnim danom izmedju 10 i 12?
i ne dao bog da dobijes takav sms pa pozelis promijeniti vrijeme i/ili datum dostave. nema sanse, mozes se slikati.
moja svekrva.


inace ne bih nis narucivala
mijenjanje adrese (npr da mm-u donesu na posao) je uvijek zavrsavalo tako da oni ipak prvo donesu nama doma. pa nas zovu, ap svasta nesto i natezanja od 7 dana.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.