Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2014., 09:17   #121
ahahah,sjajno da si ovo baš ovako napisala...imam čitavu temu tog naziva...nisam baš shvatila što želiš reći ali u svakom slučaju,u neobranom si grožđu kako god uzmeš ako si s osobom s kojom ne evoluiraš zajednički....a sve je podložno promjenama....meni je bilo upravo tako-''ne toliko loše''.....a zapravo,bilo je jako loše!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 11:47   #122
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
bitno je da je 1 STRANA NESRETNA!i ako sam išta naučila pa i od iskustava ljudi ovdje,TAD KAD SE TO OSJETI je jedino i pravo vrijeme da se djeluje u pravcu sređivanja situacije i razgovora...ja sam bila glupa i nauči na mom primjeru!osjetila sam davno da stvari nisu kako treba,pokušavala 100 puta razgovarati o tome, a on nije htio,znao votevr.....i ok, situacija jest malo specifična jer dijete uzima puno previše vremena da bi se uz brigu i nespavanje još 100 puta pokretali razgovori u kojima samo 1 strana priča....a drugoj je sasvim svejedno iako govori-da,da nismo ok, nisam ni ja baš zadovoljan....za to čut je trebalo puno godina.a trebalo je odmah na početku krenuti i nipošto ne stati dok se ne vidi stvarno stanje.tojest dok si čovjek ne prizna da promjene neće biti....tako da je moj topao savjet svima koji su u ovakvim situacijama,nemojte čekati.nemojte....reagirajte,isforsirajte,nastojte si zadati granicu i ako ne ide ni lijepo ni ružno ni ikako,pustatie drugu stranu.da je njoj bilo u interesu isto tako riješiti probleme, angažirala bi se.zašto biste brinuli o tome kako se netko osjeća kad taj netko ne šljivi ni vas ni vaša nastojanja da popravite vezu ili brak....?
nitko osim vas neće brinuti niti ga ja zapravo briga kako vam je,ako ne pokaže stvarnu želju za rješavanjem problema.bilo da ih riješite ili se razdvojite.ALI DA SE DEFINIRATE!

grizodušje bi trebalo stati u momentu kad znaš da si dao sve od sebe pa i više...i onda ne bi trebali biti bitni ni okolina,objašnjavanja,vrijeme stvorene navike,papir,djeca,krediti...jer je najbitnije sačuvati zdrav razum i imati ispunjen život...ostalo se sve s vremenom da srediti....samo hrabro!
Pozz svima, evo i mene u klubu..
A što kada su obje strane dugo vremena nesretne, ali jedna od njih ne želi..uopće o tome pričati..ne želi se potruditi..i dati sve od sebe..za svoju obitelj, ženu, malo dijete...nego tako ide dan po dan...truda nikakvog ni volje ni želje...i onda u jednoj noći...ili bolje rečeno nekoliko sekundi..shvatiš..."koliko to traje".." 6 mjeseci"..mrtav hladan ..kaže pokupi svoje stvari i ode..dok dijete plače u susjednoj sobi....

Za brak i probleme je potrebno dvoje naravno, neću reći on ..je ovakav i onak...kriv...krivi ako se to tako moze reći smo oboje..za sve naše probleme...ali za prevaru..je kriv samo jedan..onaj koji je to odlučio učiniti...prevara je samo isključivo stvar vlastite odluke...hoćeš ili nećeš dozvoliti da se ona desi....

I reći dali žalite za razvodom ili ne..čini mi se može samo ona strana koja ga je i inicirala....onu drugu...nitko ništa ne pita...svatko se nosi s tim kako zna i umije...
mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 12:10   #123
Zar je uopće važno tko je kriv kad se sve to desi, odnosno tko je više, a tko je manje kriv?? Nikada, baš nikada nisam požalila što sam se "onda" razvela od "dotičnog", jer kao otac je totalno zakazao kroz sve ove silne godine, dijete je bitno, a njemu sve ove godine nije bitno moje dijete, njegovo dijete, kako-god, ispada da sam ju na kraju sve ove godine čuvala, mazila i pazila samo za sebe, sebično za sebe, jer on uz sva moja nastojanja nije pokazivao znakove života! I kaj sad, propustio je njezino djetinjstvo, njezinu mladost, njezivo dozrijevanje/odrastanje i stasanje u prakrasnu mladu osobu, on je propustio, a nikada neće i ne želi shvatiti kako je zapravo jadan i bijedan, ne vidjeti ne rasti uz takvu divnu osobu - moju kćer, jer nikad nije bila "naša" kćer . . . Toliko . . .
ruby43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 12:56   #124
Quote:
mia kaže: Pogledaj post
Pozz svima, evo i mene u klubu..
A što kada su obje strane dugo vremena nesretne, ali jedna od njih ne želi..uopće o tome pričati..ne želi se potruditi..i dati sve od sebe..za svoju obitelj, ženu, malo dijete...nego tako ide dan po dan...truda nikakvog ni volje ni želje...i onda u jednoj noći...ili bolje rečeno nekoliko sekundi..shvatiš..."koliko to traje".." 6 mjeseci"..mrtav hladan ..kaže pokupi svoje stvari i ode..dok dijete plače u susjednoj sobi....

Za brak i probleme je potrebno dvoje naravno, neću reći on ..je ovakav i onak...kriv...krivi ako se to tako moze reći smo oboje..za sve naše probleme...ali za prevaru..je kriv samo jedan..onaj koji je to odlučio učiniti...prevara je samo isključivo stvar vlastite odluke...hoćeš ili nećeš dozvoliti da se ona desi....

I reći dali žalite za razvodom ili ne..čini mi se može samo ona strana koja ga je i inicirala....onu drugu...nitko ništa ne pita...svatko se nosi s tim kako zna i umije...
ispričala si moju priču....tvojih 6 mjeseci=mojih 2 godine....
ako je i jedna strana nesretna, nema potrebe za žaljenjem....
gledaš na to ovako:

1.nesretan sam,pokrenuti ću razvod,lagao bih sebi ako bih ostao s osobom koju više ne volim ma koliko ona mene voljela...dobro za oboje

2.volim ju a ona je pokrenula razvod, kako opstati s osobom koja me više ne voli...bolje se razvesti....opet bolje za oboje...

ne moraju obje strane biti nesretne i nezadovoljne, ali ako je veza prava i zrela, suludo je misliti da ti je super i da ti je brak mega,a ne vidiš da partner pokraj tebe živog-kopni.....
dakle,nezadovoljstvo 1 partnera je dovoljno, kao i što je rješavanje problema od strane samo 1 partnera nedovoljno!

sretno draga...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 15:50   #125
Ma suludo je tražiti krivca...a još suludije...osnovati obitelj i to u zrelim godinama kada očekuješ da znaš što i kako želiš u životu, a zatim tu istu obitelj napustiti i razoriti, bez imalo truda i borbe...skupiti prnje i otići...nezrelo, neodgovorno i za mene nadasve sebično ponašanje...

Majica..nesretan sam..pokrenut ću razvod...ne želim biti s osobom koju ne volim ...ok..da dođi i reci..tako..i tako stoje stvari..budi čovjek...,a ne silne laži i laži...i pravljenje mene luđakinjom....koja ga eto baš jako terorizira... ( što i nakon svega nastavlja.i ne razumijem zašto....ako si odabrao neki drugi život, s nekom drugom..zašto i dalje ima potrebu mene zivkati, vrijeđati i omalovažavati.. i govoriti..kako sam sretan sto sam te ostavio....ok da shvatila sam ..čemu ponavljanje)...

Kada sve to skupa čovjek doživi od nekoga s kim je proveo 15 godina zajedničkog života, zajedničko dijete od 5 godina...za kojeg i baš previše ne mari..jer nema vremena..jer je sam sebi bitniji....da nemam za čim žaliti..i nadam se da ću jednog dana i stvarno misliti da je razvod najbolja stvar koja mi se ikada u životu desila...za sada rane su još ipak friške...i nekako žalim da..samo ne znam za čim vjerojatno onim što je trebalo ili moglo biti, a ne za onim što je stvarno bilo...
mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 17:09   #126
PONAVLJAM-SKORO ISTA PRIČA))))

a što da ti kažem mia,svakako sebično i to nakon neizgovorene jedne jedine riječi....
ma razumijem te potpuno...duboko u sebi znaš da je trenutno to jedino moguće rješenje...iskreno,j.se meni kako će stvari dalje biti u njegovoj glavi..JA sam dosegla vrhunac razočarenja i ja sam ta koja je jedina pokušala spasiti odnos....obzirom da to nije naišlo na plodno tlo,spakirala sam se i otišla!
pričekaj ti još malo pa ćeš vidjeti kad se okreneš da je život samo 1..i da svatko ima pravo na pogrešku....ali isto tako ne priznati ju,ne razgovarati o vezi i njenoj putanji,sebično se baviti sobom, ma nema tu kruha...i nema čekanja...

da draga,žališ za potencijalom veze ne za onim što je stvarno bila,jasno ko dan.a nezadovoljna si i nema promjene....ja imam sreću da me se ne zove niti terorizira,a i čovjek se ponaša kao otac u svakom smislu riječi...i to mi je dovoljno.da je korektan,za dogovor svake vrste i da brine za svoje dijete....mogu shvatiti da mene više ne voli ali vjerujem da će mu i to sjesti tamo negdje u budućnosti,jer apsolutno NE VJERUJEM da se veza može samo tako okončati bez imalo volje da ju se barem proanalizira,pa spasila se ili ne....

to što je ''sretan što te ostavio'' je samo pokazatelj apsolutne nesvijesti o tome što se događa...zadovoljan čovjek u principu nema potrebu nabijati svoje zadovoljstvo bivšem partneru na nos...osim ako je nezreli balavurdan i vjeruje kako će te time povrijediti....haha,sjajno.a čime će te to povrijediti draga?a da već nije svojom indolencijom i sebičlukom...
teraj to i budi cool.....uz vrijeme i rad na sebi i ne-mržnju sve se prebrodi....nisi jedina,puno je i muškaraca i žena u ovakvim situacijama,pa tek kad se dogodi i nama,pitamo se koji k.se dogodio i zašto baš meni....zato.pa baš zato je potrebno i razmišljati van zadanih okvira i poštovati sebe prije svega....i partnera ukoliko je moguće,čak i kada je ex...

jer ne zaboravi-svakako si na dobitku.a to je najvažnije i tebi i djetetu za kojeg vjerujem da je u tvom skrbništvu.
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 23:51   #127
Divim ti se na snazi i poštovanju koje očito imaš i prema ex...( Koliko je od saznanja prošlo?)
Možda bi ga i s moje strane bilo..da je neki otac...
Naravno da je dijete sa mnom ..zar misliš da bi jedna takva sebična i egoistična osoba...uopće pomišljala na to da se " bori " za dijete...Nikakvog dogovora nema, dodje kad mu paše...2x tjedno.i to ako, jer često je na putu ( tada niti zove niti pita kako je ).klasika..mekić, kino, pizza, igrice u shoping centru...i to je to..
Nekoga ko se ponaša kao čovjek bi unatoč svemu mogla cijenti i poštovati...ali ovako...o borbi za svaku lipu, stan , auto...i ostalo..iako zarađuje jedno tri puta više nego ja..a i moja plaća je nešto viša od hrv. prosjeka..neću ni pričati...
Moj je problem što ne poznajem nikoga kome se to desilo..svi oko mene su u "sretnim" brakovima... i da
naravno da se pitam kako se to desilo baš meni....možda ću s vremenom naći i odgovor na to pitanje..a do tada ipak nešto žaljenja ostaje...
mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 11:30   #128
...ma mnogima se ''desilo'' ...i vjeruj mi svi ti ''sretni brakovi'' su također upitni....da je netko pitao bilo koga iz naše okoline,svi bi jednoglasno rekli da smo ''savršen par''....a nismo bili....bilo je tu ljubavi,da,ali ne i onog saveza koji veze dvoje ljudi koji grabe u itom pravcu....
žao mi je da ti je situacija takva.....drži se,vjerujem da može biti samo bolje s vremenom**
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 19:23   #129
Quote:
mia kaže: Pogledaj post
Divim ti se na snazi i poštovanju koje očito imaš i prema ex...( Koliko je od saznanja prošlo?)
Možda bi ga i s moje strane bilo..da je neki otac...
Naravno da je dijete sa mnom ..zar misliš da bi jedna takva sebična i egoistična osoba...uopće pomišljala na to da se " bori " za dijete...Nikakvog dogovora nema, dodje kad mu paše...2x tjedno.i to ako, jer često je na putu ( tada niti zove niti pita kako je ).klasika..mekić, kino, pizza, igrice u shoping centru...i to je to..
Nekoga ko se ponaša kao čovjek bi unatoč svemu mogla cijenti i poštovati...ali ovako...o borbi za svaku lipu, stan , auto...i ostalo..iako zarađuje jedno tri puta više nego ja..a i moja plaća je nešto viša od hrv. prosjeka..neću ni pričati...
Moj je problem što ne poznajem nikoga kome se to desilo..svi oko mene su u "sretnim" brakovima... i da
naravno da se pitam kako se to desilo baš meni....možda ću s vremenom naći i odgovor na to pitanje..a do tada ipak nešto žaljenja ostaje...
Pa što se bračna imovina ne dijeli na dva jednaka dijela bez obzira na to tko koliku plaću ima?
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 16:07   #130
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Pa što se bračna imovina ne dijeli na dva jednaka dijela bez obzira na to tko koliku plaću ima?
pa ne baš...
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 07:29   #131
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
pa ne baš...
O cemu ti?

Nighttrain, tako je kako mislis.

Stecena imovina se (u izostanku prethodno sklopljenog bracnog ugovora) uvik dili na pola, bez obzira na prihode pojedinca.
Cak i da jedan od partnera tijekom cilog braka nije bia u radnom odnosu, stecena imovina se dili na pola.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 21:55   #132
Da..bračna imovina..se u sudskom postupku kad se dvoje ljudoi ne može dogovoriti dijeli..pola..pola..ne samo imovina..nego i zaduženja , krediti i sve ostalo...
Pa kad netko ...vas ni ne pita nista ..nego se pobere i ode...i to u trenutku..kada se debelo osigurao na drugom planu...što reći...
Naravno da stvari nisu stimale...da naravno da smo oboje bili nesretni...al kad sam ja potegnula pitanje rastave..onda je bilo svega...od toga da ga neću odvojiti od djeteta,,,da se nemre on financijski rastat i bla...bla..a ja...glupača..da nisam imala ..pa neću reci financijskih uvjeta..prije bih rekla nisam imala dovoljno hrabrosti.., a i kao nije bio trenutak..jer sam iimala neke poslovne stvari koje je trebalo jedno 3 mjeseca za odraditi..pa sam mislila brak ću rjesavati nakon toga..kako jadno, zar ne?
I onda u jednoj jedinoj noći..shvatis..da je suprotna strana samo čekala..razvoj dogadjaja na drugoj strani i tek kad si je osigurala teren...pokupio se i otisao...
Kad se ljudi razidju kao ljudi, jer shvate da to vise ne ide i dali su sve od sebe..pa nisu uspjeli.nema se za cim zaliti..ali kad vas netko bez imalo truda dovede pred gotov cin...možda ne žalite, ali razočarenje je ogromno...i onaj ko to nije prosao ne shvaća i ne razuimje i nije ga za kriviti..i kad taj netko jos nakon svega...iako je i financijski jako dobro osiguran...vam želi uzeti sve...onda sto reci...
stan- kupljen prije braka iako zajednicki, pa ne dozvoljava upis polovice vlasnistva..nego nek dokazem...pol auta nek mu isplatim, jer njemu ne treba..da on ima sluzbeni..primanja veca od predsjednika države..i što reći..nakon 15 godina života..da žalim sto sam sto bila...toliko glupa..ili sto vec..jer da moj izbor , pa sad ko mi kriv...i meni i našem, da ne kažem mom djetetu...
mia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 01:21   #133
Nakon 5 god u rastavljeničkom modu ne želim ni trenutka što sam se na to odlučila. Uživam u svakom trenutku svog novog života.

Ja pokrenula rastavu nakon kaj on nije htio ništa uložiti u vezu da bi opstala, al je zato pokušao sve da se ne bi rastala. U tom dijelu te Mia jako dobro razumijem. Ja sam naime plaćala i kredu za zajednički stan i svoj novi podstanarski :)) skoro me dotuklo financijski no sad je sve to skoro pa iza mene.

Zato autorice pametno s logistikom, bijes kad se retardus izbaci iz konfora priječi njegove dobre strane da izađu na svjetlo dana
LiliLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 12:20   #134
mia,nisi ti bila glupa....kao što nije itko tko se nađe u ovakvoj situaciji....da li si ti mogla znati kako će se stvari odvijati prije 15 godina?evala nisi....nit ja niti većina koji se nađu pred rastavom...što je tu je...na sve načine pokušajte dogovorom,bez okrivljavanja ma koliko te boljelo i shvati da je to ulog za budućnost tebe i djeteta...j.ti se gdje će on dalje...ne bude li htio biti otac svom djetetu,ma i to je legitimno,imho to je najšupčarskija stvar koju jedan čovjek može napraviti,ali i bilo mu...
ako nikako ne ide-pripremi se za borbu i sud...ti svakako dobivaš dijete u skrbništvo,on SVAKAKO treba platiti sudski dodijeljenu alimentaciju i vi ćete SVAKAKO sve to prebroditi....nemaš ti što dokazivati,zakon će reći svoje i ti de facto i de iure imaš pravo na pola bračne stačevine pod kojim god uvjetima da je bila stečena....
ne udaraj glavom o zid jer na taj način priječiš sebe da počneš ozdravljati....mi ljudi smo emotivna bića i nažalost nema objašnjenja kako netko može sve potrgati,lagati,varati i krenuti dalje uz inate bez obzira na nekadašnju ljubav i dijete....to je jednostavno-tako.sjebano.ljudski,glupo,nepotrebno ali-tako...
koji god trenutak odabereš za rješavanje životno važnih stvari je THE TRENUTAK....ja sam isto čekala,nadala se,trudila,uz dijete i puno drugih stvari....nije išlo.isto sam mogla reći-a gdje mi je pamet bila....gdje i drugima-u nadi da možemo,hoćemo i budemo....alas,sad znam bolje.a da nikad ne znamo što nam se može dogoditi,to je i svojevrsni blagoslov...jer da znamo,brak,veza,odnos-ma postojao bi mjereno danima i satima a ne godinama.....
samo lagano,skupi svu snagu,zajebi ponos i nađi trenutak za otvoren razgovor,ako treba i pregrmi,progutaj,samo da dobiješ ono što treba-sporazum....ako ne ide-papire u ruke i na sud...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 21:45   #135
sto kazu na ovu temu ljudi koji su rastavljeni, a nisu oni ti koji su trazili razvod i zeljeli su ostati u braku?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 09:24   #136
Jesam
Požalio sam
Požalio sam što se razvodim sada
Požalio sam što se nisam razveo prije
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 10:40   #137
Mia i Majica, puno pozdrava!
Slične su nam priče, puno truda i ulaganja u brak, ali samo s naše strane. I moj bivši je mislio samo na sebe, uvijek si je on bio prvi, slobodno vrijeme nikad nije provodio s obitelji (čak ni s djecom), njegova je u raspravama morala biti zadnja (ne zbog argumenata, nego jer je "on tako rekao"), dijete završi u bolnici - ja cijeli dan s djetetom, šogor dođe i ostane i po sat vremena, dođe otac i ostane 15 min jer ima posla (i tako tjedan dana?!?!), a ionako ne zna o čemu bi razgovarali
Najčešće jesu obje strane krive za nesretan brak, ali ima i evo primjera gdje to nije tako. Srećemo, ne kaže se uzalud "prolazi sve", pa tako i bol, tuga, razočaranje... Svima, i ženama i muževima, koji prolaze razvod, želim puno sreće u daljnjem životu!
A što se tiče podjele zajedničke imovine, sve stečeno u braku ide pola-pola, osim... meni je bivši (ne zovem ga badava šupkom) uvalio ugovor o podjeli imovine dan nakon što sam izašla iz bolnice nakon prve operacije kad sam i saznala da ću ostati bez dojke. Znači dođem kući, a idući dan mi uvali ugovor uz puno objašnjenja kako će davati veliku alimentaciju, da ga ne ostavljam bez sredstava za život bla, bla, bla... i ja glupača potpisala i otišli isti dan bilježniku (jedva hodala od bolova i stresa, ali moralo se to hitno potpisati, još prije same rastave). I tako smo podijelili pola-pola sve osim njegovog posla, a on vrijedi kao i pola imovine, dakle ja sam dobila trećinu a on dvije trećine. Nisam uopće tada skužila da u ugovoru piše da dva auta i sve vezano uz firmu ide njemu! Nakon oporavka od boleštine i od razvoda, sada kad gledam unatrag, to me još uvijek grize. Ne zbog mene, imam dovoljno za život, nego sam napravila gadno sranje djeci. On i dalje misli samo na sebe, kako će njemu biti dobro u životu, a djeci obećaje brda i doline jedan dan da bi drugi rekao nešto posve suprotno. Djeca su imala velike planove nakon faksa, i mi smo uvijek ih u tome podržavali, a sada ispada da od toga vjerojatno neće biti ništa jer gospon mora imati i stan i dva auta i motor i apartman na moru i stalno ići na putovanja... Ima on na sve to pravo, ali za dio me je okrao i to na koji način (a ide u crkvu i nedavno je bio u Međugorju i to s ljubavnicom koja uopće nije katoliki i bila je već u dva braka, e to je teška sprdnja s njegove strane). Teško mi se još uvijek pomiriti s činjenicom da sam za to sama kriva.
Ma zapravo nisam kriva, što mogu, tako je kako je, ali još me grize savjest jer sam odgovorna za budućnost svoje djece.
Još da to "prebolim" i onda sam opet ona stara
blažena45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 13:48   #138
budućnost tvoje djece je fajn!i za to si se ti pobrinula,dok on gavlja po Međugorju....i kriva si za činjenicu da se kriviš za nešto što je napravljeno u trenutku kad su neke druge stvari bile bitnije....grabi ti dalje i nedaj se smesti!!***nemoj zaboraviti da je odgovornopst prema djeci zajednička...i ako je on odlučio uskratiti njima dio jer ga želi za sebe, to nije tvoja greška niti krivnja...u idealnom svijetu,ljudi i kad se rastave,misle na svoju djecu ma pod kakvim se uvjetima rastali...ne krive,ne ucjenjuju,ne prijete preko djece niti su im djeca sredstvo osvete...u našem svijetu.....preboljet ćeš.sigurno*
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:13   #139
Hvala Majica, sve što si napisala je točno i znam i ja da nisam "kriva", evo krivnja već prolazi od tvoje podrške
Nadam se da sve što pišemo po forumu pomaže ne samo nama nego i drugima da se osjećaju bolje: Pogledaš unatrag, vidiš s odmakom sva sranja, shvatiš da nije propast svijeta, i eto, već ti je bolje.
blažena45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 15:32   #140
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
sto kazu na ovu temu ljudi koji su rastavljeni, a nisu oni ti koji su trazili razvod i zeljeli su ostati u braku?
Meni su najzanimljiviji oni koji su željeli razvod a kad su ga dobili, onda su požalili. Znam za takav slučaj gdje je jedna osoba stalno prijetila razvodom a druga strana se nije izjašnjavala dok jednom nije rekla OK, pokupila se i otišla.
Sad se ova prva nemre pomirit s tim da je gotovo
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.