Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 10:08   #3421
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
FrendiMoja najbolja frendica je vec preko 10 godina u vezi i braku s nezaposlenim. Nije joj lako.
Mislim nije problem ako imas novaca financirati i drugu osobu.
10 godina nije nasao posao?


~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 05.10.2017., 11:03   #3422
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
10 godina nije nasao posao?


~via tapatalk
Da. Osim nekog povremenog tu i tamo.
I sviranja najviše jednom tjedno.
mantisa is offline  
Old 05.10.2017., 11:06   #3423
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Da. Osim nekog povremenog tu i tamo.
I sviranja najviše jednom tjedno.
znaci da mu nije voda do grla i da mu pase kako je.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 05.10.2017., 11:10   #3424
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Da. Osim nekog povremenog tu i tamo.
I sviranja najviše jednom tjedno.
Jel bi ti mene uzdržavala?
JesenjeKise is offline  
Old 05.10.2017., 11:20   #3425
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
znaci da mu nije voda do grla i da mu pase kako je.
a njemu paše i mislim da se ne trudi pretjerano naći posao
njoj baš i ne
mantisa is offline  
Old 05.10.2017., 11:21   #3426
.
mantisa is offline  
Old 05.10.2017., 11:23   #3427
Quote:
JesenjeKise kaže: Pogledaj post
Jel bi ti mene uzdržavala?
ako jedeš jaako malo
i ako ćeš kuhati da ja ne moram
mantisa is offline  
Old 05.10.2017., 11:29   #3428
zeznula sam
mantisa is offline  
Old 05.10.2017., 11:37   #3429
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ako jedeš jaako malo
i ako ćeš kuhati da ja ne moram
Pa dobro je, nisi prezahtjevna
JesenjeKise is offline  
Old 05.10.2017., 12:00   #3430
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
FrendiMoja najbolja frendica je vec preko 10 godina u vezi i braku s nezaposlenim. Nije joj lako.
Mislim nije problem ako imas novaca financirati i drugu osobu.
Da pogodim, frendica nije komad?
zoomzoom888 is offline  
Old 05.10.2017., 12:05   #3431
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Da. Osim nekog povremenog tu i tamo.
I sviranja najviše jednom tjedno.
U sviranju je problem
Kak će ostaviti sve trebe koje plaze po instrumentu ups njemu
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 05.10.2017., 13:25   #3432
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
10 godina nije nasao posao?


~via tapatalk
Ovo je užas, da.

Ja sam bio prije 7 godina u sličnoj situaciji. Radio sam 4 godine u jednoj firmi, i radi smanjenja obujma posla dobio sam otkaz. U tom trenutku sam bio sa curom u vezi 2 mjeseca. Bez posla sam bio cca 3-4 mjeseca, ali sam se svakodnevno trudio. Nisam dopustio da upadnem u neku kolotečinu, tražio svakodnevno. I ona je to prepoznala i bila mi podrška.

Nije problem dati šansu osobi bez posla, ali je bitno da vidiš da se ta osoba trudi, a ne da joj odgovara takva situacija.
Moj bivša zaručnica je stvarno bila stalno uz mene i da nije bilo nje, vjerojatno ne bi imao danas svoju firmu.
fast-games is offline  
Old 05.10.2017., 14:05   #3433
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Da pogodim, frendica nije komad?
krivo
jedna od najzgodnijih od mojih frendica
zapravo je i u prethodne dvije veze financirala muškarce (to je već obrazac koji nije slučajan)

s druge strane, njezin jako dobar frend, uspješan u poslu (koji je od svih nas najbolje zarađivao) je dugo vremena htio biti s njom, a ona eto nije to nikad prihvatila


žao mi je, ne funkcioniraju vam uvijek ta jednostavna "pravila"

da dodam, iako nije bitno, ne žive ovdje
mantisa is offline  
Old 05.10.2017., 14:10   #3434
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
U sviranju je problem
Kak će ostaviti sve trebe koje plaze po instrumentu ups njemu
pa sad.....ona je u početku znala bit ljubomorna na poneki takav ispad...
ja baš nisam kužila jer on (meni) nije ništa posebno, nit je u cvijetu mladosti

ali OK je osoba, dobar je prema njoj, očito su se našli
mantisa is offline  
Old 05.10.2017., 14:16   #3435
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
krivo
jedna od najzgodnijih od mojih frendica
zapravo je i u prethodne dvije veze financirala muškarce (to je već obrazac koji nije slučajan)

s druge strane, njezin jako dobar frend, uspješan u poslu (koji je od svih nas najbolje zarađivao) je dugo vremena htio biti s njom, a ona eto nije to nikad prihvatila


žao mi je, ne funkcioniraju vam uvijek ta jednostavna "pravila"

da dodam, iako nije bitno, ne žive ovdje
spoji me s tom frendicom pa ću prestati raditi
JesenjeKise is offline  
Old 05.10.2017., 14:57   #3436
Quote:
fast-games kaže: Pogledaj post
... ali sam se svakodnevno trudio. Nisam dopustio da upadnem u neku kolotečinu, tražio svakodnevno. I ona je to prepoznala i bila mi podrška.

Nije problem dati šansu osobi bez posla, ali je bitno da vidiš da se ta osoba trudi, a ne da joj odgovara takva situacija...
Bilo u NU2. Hrvat u švedskoj, friški dijasporaš. Žena doktorica, radi tamo. On nezaposleni sportski novinar, uči švedski jezik, radi na sebi 24 sata dnevno. Nije mi bila jasna ta žena, ale eto otvorio si mi oči, hvala.
smoothjazz is offline  
Old 05.10.2017., 16:12   #3437
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Bilo u NU2. Hrvat u švedskoj, friški dijasporaš. Žena doktorica, radi tamo. On nezaposleni sportski novinar, uči švedski jezik, radi na sebi 24 sata dnevno. Nije mi bila jasna ta žena, ale eto otvorio si mi oči, hvala.
Uff koje dno od upisa
Da pogodim, zapeo si u nekom poslu di te svi jebu u mozak pa pucaš frustracije?


Mjesec dana ti je dovoljno da vidiš da osoba nešto pokušava. Ovo tvoje nema veze sa mozgom, ako je friški u novoj državi i ne zna jezik onda je normalna stvar da mu treba više vremena. Ali nije isto da doma drka po laptopu ili da hoda na tečajeve/razgovore. Ukoliko si u vezi sa nekim ko je u par mjeseci uspio sjest ujutro, popit kavu i pročitat sportske, pa spavat do 17 sati, onda mu daš nogu. Ako imaš nekog ko se ustaje u 8, traži, hoda, gleda, uči... onda si mu podrška jer živimo u banana državi.

Frend se oženio 1.7; 11.07. otišao za Dansku 11.7. i od 2.10. radi u Lushu kao voditelj odjela informatičke podrške. Sve se može kad se hoće, a neke profesije malo teže. Kad danas sutra taj tvoj friški dijasporaš dođe tu ljetovar kod tebe u Zadar i bacat eure, nemoj biti ljubomoran, nego pogledaj sebe
fast-games is offline  
Old 05.10.2017., 16:49   #3438
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
krivo
jedna od najzgodnijih od mojih frendica
zapravo je i u prethodne dvije veze financirala muškarce (to je već obrazac koji nije slučajan)

s druge strane, njezin jako dobar frend, uspješan u poslu (koji je od svih nas najbolje zarađivao) je dugo vremena htio biti s njom, a ona eto nije to nikad prihvatila


žao mi je, ne funkcioniraju vam uvijek ta jednostavna "pravila"

da dodam, iako nije bitno, ne žive ovdje
Tip ima izgled i priču dobru onda, sad da nezaposleni lik s nikakvim izgledom ima tak zgodnu žensku kak pišeš ne vjerujem baš..znam svega jedan par di je ona prezgodna i radi on nikakv, bez zubiju i ne radi i čak tu se vidi zaš je ona s njim..nije uopće samosvjesna, nema samopouzdanja bez obzira na izgled i lovu..al naravno da nije sretna u toj vezi, stalno jadikovke al i dalje je s njim. Naravno da nisu 'pravila' jednostavna, nije uvijek u poslu, lovi i izgledu sve, samosvjesnost, samopouzdanje, emocionalno stanje isto odigraju ulogu.
zoomzoom888 is offline  
Old 05.10.2017., 16:50   #3439
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Bilo u NU2. Hrvat u švedskoj, friški dijasporaš. Žena doktorica, radi tamo. On nezaposleni sportski novinar, uči švedski jezik, radi na sebi 24 sata dnevno. Nije mi bila jasna ta žena, ale eto otvorio si mi oči, hvala.
Lol, evo, sad nije dobro ni kad covjek radi 24h dnevno na sebi umjesto da ljencari i zivi na njen racun
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Old 05.10.2017., 16:58   #3440
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Tip ima izgled i priču dobru onda, sad da nezaposleni lik s nikakvim izgledom ima tak zgodnu žensku kak pišeš ne vjerujem baš..znam svega jedan par di je ona prezgodna i radi on nikakv, bez zubiju i ne radi i čak tu se vidi zaš je ona s njim..nije uopće samosvjesna, nema samopouzdanja bez obzira na izgled i lovu..al naravno da nije sretna u toj vezi, stalno jadikovke al i dalje je s njim. Naravno da nisu 'pravila' jednostavna, nije uvijek u poslu, lovi i izgledu sve, samosvjesnost, samopouzdanje, emocionalno stanje isto odigraju ulogu.
Ili frajer ima veci pimpek od vas ostalih ljubomo(s)moraca i pritom je sarmantan, potencijalno i inteligentniji od vas.

Kakvi ste vi ostali ako je ona njega takvog "nikakvog" izabrala?
__________________
Kad tiranija postane zakon, otpor postaje dužnost.
Andrew Wiggin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger