Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2007., 12:26   #1
Crvena (ljubavna magija)

Vjerujete li u crvenu magiju? Da li je itko pokusao nesto s tim???
pisite vasa iskustva!! Pozdrav svima
lorena_86 is offline  
Old 04.09.2007., 12:53   #2
nikad čuo za takvo šta. daj pojasni o čemu se radi?

Skuva ti coprnica juhu, ti se najedeš i svi lete za tobom? tako nešto?
GoGs is offline  
Old 04.09.2007., 12:55   #3
i mene zanima, šta je to crvena magija? mora da ima veze sa sexom dok se tu našla..
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Old 04.09.2007., 12:58   #4
ili nešto kao kad te amor strelja sa strijelom u guzicu, pa ti popizdiš od napasti?

Ono, trčiš i popiškivaš od napaljenosti?
GoGs is offline  
Old 04.09.2007., 12:59   #5
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post

Skuva ti coprnica juhu, ti se najedeš i svi lete za tobom? tako nešto?
Sad sam gladan.. idemo jest?
snake1 is offline  
Old 04.09.2007., 13:03   #6
probala sam neku magiju jako davno, ne znam jel bila crvena, pokupila "recepte" iz Astro magazina.
znam da postoje bijela i crna, ali mislim da sam čula i za crvenu(mislim da je ova moja čak i bila crvena,ne sjećam se više).

uglavnom, jako mi se sviđao jedan frajer, pa sam palila neke svijeće, radila neke zapise na papirićima, išla mu to ispred kuće zakopavati,samo da se zaljubi u mene

nije se zaljubio, ali vjerovatno zato što ga ja nisam voljela(ono duboko, istinski),jer kažu da jedino te magije uspijevaju kad nekoga iskreno voliš.

i vjerujem da svako prakticiranje magije ostavlja za sobom posljedice, npr.ja sam nakon tih rituala za nekoliko mjeseci srela svog fatalnog muškarca, koji mi je život promijenio iz temelja.
i prije tog fatalnog sam se puno puta zaljubljivala, i nakon njega, ali nikad u nikoga nisam bila tako luđački opsjednuto zaljubljena u nekoga,kao u tog fatalnog
ray ban is offline  
Old 04.09.2007., 13:08   #7
nikad čuo za to.....hmm ..al zvuči zanimljivo
Pali_andjeo is offline  
Old 04.09.2007., 13:11   #8
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
i mene zanima, šta je to crvena magija? mora da ima veze sa sexom dok se tu našla..
pa moze i nemora imati veze sa sexom, ovisi vidjela sam u novinama oglas kao da se uz pomoc crvene magije rjesavaju ljubavni problemi, ono npr ako prekines s deckom pa odes kod te neke gatare (ili kako se vec zovu ljudi koji to rade) i onda ona ucini da se pomirite i ostanete skupa, i kao da to nije nista opasno, ali tko zna magija je to!!
lorena_86 is offline  
Old 04.09.2007., 13:17   #9
Quote:
lorena_86 kaže: Pogledaj post
pa moze i nemora imati veze sa sexom, ovisi vidjela sam u novinama oglas kao da se uz pomoc crvene magije rjesavaju ljubavni problemi, ono npr ako prekines s deckom pa odes kod te neke gatare (ili kako se vec zovu ljudi koji to rade) i onda ona ucini da se pomirite i ostanete skupa, i kao da to nije nista opasno, ali tko zna magija je to!!

neznam da li bi to onda bila iskrena ljubav ako je ovaj "začaran"
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Old 04.09.2007., 13:19   #10
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
probala sam neku magiju jako davno, ne znam jel bila crvena, pokupila "recepte" iz Astro magazina.
znam da postoje bijela i crna, ali mislim da sam čula i za crvenu(mislim da je ova moja čak i bila crvena,ne sjećam se više).

uglavnom, jako mi se sviđao jedan frajer, pa sam palila neke svijeće, radila neke zapise na papirićima, išla mu to ispred kuće zakopavati,samo da se zaljubi u mene

nije se zaljubio, ali vjerovatno zato što ga ja nisam voljela(ono duboko, istinski),jer kažu da jedino te magije uspijevaju kad nekoga iskreno voliš.

i vjerujem da svako prakticiranje magije ostavlja za sobom posljedice, npr.ja sam nakon tih rituala za nekoliko mjeseci srela svog fatalnog muškarca, koji mi je život promijenio iz temelja.
i prije tog fatalnog sam se puno puta zaljubljivala, i nakon njega, ali nikad u nikoga nisam bila tako luđački opsjednuto zaljubljena u nekoga,kao u tog fatalnog
ja sam cula da bilo koja magija ne uspijeva ako je sam radis, odnosno ako nemas iskustva u tome, pa mozda zato tvoja nije ni uspjela, a mozda i radi toga jer ga nisi voljela ima ljudi koji se bas bave crnom, bijelom, crvenom magijom i koliko sam cula stvarno uspijeva.
lorena_86 is offline  
Old 04.09.2007., 13:22   #11
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
neznam da li bi to onda bila iskrena ljubav ako je ovaj "začaran"

pa neznam.. ako te npr decko ostavi zbog toga jer te vise ne voli, pa to napravis, onda to vjerovatno nebi bila iskrena ljubav, a ako se posvadate zbog neceg a jos uvijek se volite pa to napravis, mozda bi i bila iskrena ljubav
lorena_86 is offline  
Old 04.09.2007., 13:30   #12
Quote:
lorena_86 kaže: Pogledaj post
ja sam cula da bilo koja magija ne uspijeva ako je sam radis, odnosno ako nemas iskustva u tome, pa mozda zato tvoja nije ni uspjela, a mozda i radi toga jer ga nisi voljela ima ljudi koji se bas bave crnom, bijelom, crvenom magijom i koliko sam cula stvarno uspijeva.
u Astru je pisalo da ih možemo sami raditi(ne vjerujem tim ženama koje to rade,ima svakakvih šarlatana , više se uzdam u sebe).
imam čak neku američku knjigu za magije, isto kažu da ih možeš sam raditi.

kod mene nije uspjela, jer mi se frajer samo sviđao, nisam ga voljela,ali mi je čudno što sam naletjela na tog fatalnog frajera baš nakon tih magija.
ray ban is offline  
Old 04.09.2007., 13:34   #13
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
neznam da li bi to onda bila iskrena ljubav ako je ovaj "začaran"
koga briga jel iskrena ljubav, važno je da je on "začaran" i da je s tobom
ma, sada se šalim, ali onda sam htjela sve napraviti da taj frajer bude sa mnom, bio on začaran ili ne(ah, maldost-ludost)
ray ban is offline  
Old 04.09.2007., 13:36   #14
Nikad čuo za to.....
Goran2@ is offline  
Old 04.09.2007., 13:49   #15
ja te magije više ne bih radila nikada, jer sam sada pametnija, i bojim se posljedica koje one nose sa sobom
ray ban is offline  
Old 04.09.2007., 13:49   #16
Jel to ima nekaj veze s mengom?

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 04.09.2007., 13:54   #17
Quote:
Cika Strile kaže: Pogledaj post
Jel to ima nekaj veze s mengom?

Cika Strile




ma, da,vi dečki se baš i ne kužite u to, bavljenje magijama i kojekakvim vještičarenjima je karakterističnije za nas žene.
ray ban is offline  
Old 04.09.2007., 14:21   #18
crvena magija je iskljucivo magija koja je vezana za ljubav.....
neke obrede može raditi svaki covjek sam sebi,znaci može si pomoci :
da ostvari vezu
da ga netko zavoli
da održi ostvarenu vezu
da smanji svađe u braku
da zaboravi nekoga
da si pomogne u braku
može cak i ukloniti urocicu ljubavi koju je nametnuo on sam
.....itd
......takvi obredi se moraju raditi u posebno vrijeme i mora sa osigurati mjesto na kojem sa izvode....
a i bitne su godine koje ima osobe koja izvodi obrede,koliko ja znam najmanje godine su 16.
naravno neke vece pothvate sam covijek nemože izvoditi nego se treba obratiti vještaku....
spanjoleta is offline  
Old 04.09.2007., 14:28   #19
Quote:
spanjoleta kaže: Pogledaj post
crvena magija je iskljucivo magija koja je vezana za ljubav.....
neke obrede može raditi svaki covjek sam sebi,znaci može si pomoci :
da ostvari vezu
da ga netko zavoli
da održi ostvarenu vezu
da smanji svađe u braku
da zaboravi nekoga
da si pomogne u braku
može cak i ukloniti urocicu ljubavi koju je nametnuo on sam
.....itd
......takvi obredi se moraju raditi u posebno vrijeme i mora sa osigurati mjesto na kojem sa izvode....
a i bitne su godine koje ima osobe koja izvodi obrede,koliko ja znam najmanje godine su 16.
naravno neke vece pothvate sam covijek nemože izvoditi nego se treba obratiti vještaku....
da,onda je to ta magija koju sam radila(crvena,pisalo je da je za ljubav).
znam da sam to radila u posebno vrijeme, u osiguranom prostoru i sl.
uglavnom, ima dosta pravila da bi magija uspjela, samo sam previdjela ovo da osobu moraš istinski voljeti.
ray ban is offline  
Old 04.09.2007., 14:34   #20
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
d samo sam previdjela ovo da osobu moraš istinski voljeti.


Previdjela si najvažniju u svemu tome...

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger