Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2017., 22:28   #401
diže se moral ,al znamo ko završi na podu s razbijenim nosićem, a tebe nema ovde gde vlada depra jerbo su ovi drugi guzelići izrekli evet i konzumacija PBN je u najavi(pratim ja poskrivečki),
briga vas za ove ovde pogrešno izrečene evtove, a o konzumaciji ikakve noći moremo samo sanjati, ama čini mi se niti sanjati

ko li je ovaj mali slatkiš

ma vidi ih samo

i Derin sa malenim


to je vjerovatno još jedan mali Ali
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 22:48   #402
Evo me....stislo me večeras sa svih strana....tamo na BSA krš i lom,a vi s druge strane fino postavljate slikice....mašala!!!!1

Nadam se,da ovaj bonbončić nije već Alijev i Aslin sin....u slučaju,da su malo preskočili u vremenu....ali,čiji je da je,premeden je.
A medenko je i naš Mate Parlov.....pa što boksaju u hlačama....kakav je to način.....fino majica(ako baš mora) i kratke hlačice,pravo sportivo.
imatinice...možda nam se ovdje i pokaže neka aktivnost,jer mi Asli ne djeluje kao neka mutava cura,pa sva je od akcije,a i ovaj naš Ali je vjerojatno zagorio....ne bih to voljela,ali Bože moj,zakonita je,pa sigurno očekuje!
Derin će vjerojatno završiti na Normabelu od takvih misli,ali...pa mogla je i ona napraviti nešto konkretnije,pa bi ju njezin babo onda morao dati,tako "upropaštenu"...(o čemu oni još!!!!!)....
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 23:01   #403
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Evo me....stislo me večeras sa svih strana....tamo na BSA krš i lom,a vi s druge strane fino postavljate slikice....mašala!!!!1

Nadam se,da ovaj bonbončić nije već Alijev i Aslin sin....u slučaju,da su malo preskočili u vremenu....ali,čiji je da je,premeden je.
A medenko je i naš Mate Parlov.....pa što boksaju u hlačama....kakav je to način.....fino majica(ako baš mora) i kratke hlačice,pravo sportivo.
imatinice...možda nam se ovdje i pokaže neka aktivnost,jer mi Asli ne djeluje kao neka mutava cura,pa sva je od akcije,a i ovaj naš Ali je vjerojatno zagorio....ne bih to voljela,ali Bože moj,zakonita je,pa sigurno očekuje!
Derin će vjerojatno završiti na Normabelu od takvih misli,ali...pa mogla je i ona napraviti nešto konkretnije,pa bi ju njezin babo onda morao dati,tako "upropaštenu"...(o čemu oni još!!!!!)....
, ma znaš kaj samo nek bude neka aktivnost, dosta mi je više svega, jeter be
nego zbilja mogel bi biti Aslin i Alijev sin, sudeći po kiselom izrazu lica Derin na slici s malim(mada slika je iza seta pa mi priča ne drži vodu, ali ko to više zna ko tu koga..., ja ne znam), e a pazi kad nam sad serviraju da je mali Alijev i DErinin vanbračni sin
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 23:18   #404
Joj pa svega će biti,ali se ipak nadam,da neće zabrazditi baš toliko.....možda će stvarno to biti jako mali Ali u nekim scenama sa Elif.Ne da mi se večeras ići ponovno prevrtiti zadnju epizodu,da vidim,nije li taj klinac na onoj slici iz koje Tekin traži sličnost.....tamo je sa Elif dijete.
To ću sutra...večeras su me baš smoždili oni Kadirovi jadi u BSA....jedva čekam kraj serije...preveć su mi 4 za gledati....
Toliko od mene večeras....laka noć svima!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 23:58   #405
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Joj pa svega će biti,ali se ipak nadam,da neće zabrazditi baš toliko.....možda će stvarno to biti jako mali Ali u nekim scenama sa Elif.Ne da mi se večeras ići ponovno prevrtiti zadnju epizodu,da vidim,nije li taj klinac na onoj slici iz koje Tekin traži sličnost.....tamo je sa Elif dijete.
To ću sutra...večeras su me baš smoždili oni Kadirovi jadi u BSA....jedva čekam kraj serije...preveć su mi 4 za gledati....
Toliko od mene večeras....laka noć svima!
laka i tebi noć spavaj uz
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 07:46   #406
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Malo materijala za dizanje morala.

https://i.imgflip.com/1i7ptc.gif
Auuu, e ovo mi je jutros trebalo.
Zamišljam da mu je Asli suparnik.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:06   #407
Aaaaa,zato sam ja tako lijepo spavala....svaka čast imatina,lijepo si mi zaželila laku noć!

Mirno Ali još za sada pajki,ali,kako vidimo što slijedi,neće on dugo ovako bezbrižno sanjati.....što od problema sa ženama,što od Tekina i njegovih krimosa,što od Yigita i njegovih ratnički raspoloženih gorila.....bit će to više košmar,a ne mirni snovi.....bogec mali!!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:16   #408
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
diže se moral ,al znamo ko završi na podu s razbijenim nosićem, a tebe nema ovde gde vlada depra jerbo su ovi drugi guzelići izrekli evet i konzumacija PBN je u najavi(pratim ja poskrivečki),
briga vas za ove ovde pogrešno izrečene evtove, a o konzumaciji ikakve noći moremo samo sanjati, ama čini mi se niti sanjati

ko li je ovaj mali slatkiš

ma vidi ih samo

i Derin sa malenim


to je vjerovatno još jedan mali Ali
A da to nije sin Defne Kayalar (Nesrin u seriji) i režisera Ali Bilgina? Taman bi mogao biti ovog uzrasta.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 13:14   #409
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Joj pa svega će biti,ali se ipak nadam,da neće zabrazditi baš toliko.....možda će stvarno to biti jako mali Ali u nekim scenama sa Elif.Ne da mi se večeras ići ponovno prevrtiti zadnju epizodu,da vidim,nije li taj klinac na onoj slici iz koje Tekin traži sličnost.....tamo je sa Elif dijete.
To ću sutra...večeras su me baš smoždili oni Kadirovi jadi u BSA....jedva čekam kraj serije...preveć su mi 4 za gledati....
Toliko od mene večeras....laka noć svima!

Evo te slike!

Epizoda 3, na 1:05:07 (youtube, bez prevoda)... meni taj mali na slici lici na Alija koga je Rauf sklonio te noci.
Ovaj decak sa seta... ne znam bas nisam sigurna ko je to.

molly swart is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:49   #410
Hvala Molly....to sam i ja mislila....nije to taj klinac...ali,obojica su medeni!

A imaš imatina odmah i pogled na noktiće....to mi je palo u oči i prije klinca na slici.....bljak!!!!!
nala321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 16:01   #411
Quote:
nala321 kaže: Pogledaj post
Hvala Molly....to sam i ja mislila....nije to taj klinac...ali,obojica su medeni!

A imaš imatina odmah i pogled na noktiće....to mi je palo u oči i prije klinca na slici.....bljak!!!!!
na ntu, *ebote zbilja, jel taj čovek svira gitaru ili koji drek, ja kad vidim da onu svoju hanumu pogladi po glavi , ja poludim, moram skrenut pogled
e da još nekaj, jes ti primetila kak Tekin i žena mu(nikak da zapamtim ime), govore nekim extra smirenim tonom glasa, njih nikoje sranje nemore naterat da dignu ton, ubiju me, baš su tandem
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 16:11   #412
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
A da to nije sin Defne Kayalar (Nesrin u seriji) i režisera Ali Bilgina? Taman bi mogao biti ovog uzrasta.
pokušavam iskopat neku sliku malog slatkiša, ama nejde ič

zato sam našla ovu jel nova neznam
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 18:29   #413
neke slike iz 4. epizode

1
2
3
4 5

moj favorit br.3

gledam malo netu, fanovi zbilja opizdili u vezi slika s djetetom, odjednom poljepili žene pored njega ko na puzlama
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 20:55   #414
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
neke slike iz 4. epizode

1
2
3
4 5

moj favorit br.3

gledam malo netu, fanovi zbilja opizdili u vezi slika s djetetom, odjednom poljepili žene pored njega ko na puzlama
I moj favorit je br. 3. Pitam se zašto

Netko je pitao zašto nisu u kratkim hlačicama. Pa, ovo izgleda, nažalost nije službena borba, nemaju ni rukavice, a ni face u publici mi ne izgledaju kao da vole gledati čistu borbu. Odatle onaj grozni "bokser" jer se to ne bi moglo koristiti u službeno oglašenoj borbi.

Da se vratim na nešto ljepše, imatina je objavila lijepe fotkice, ona na kojoj je Šahin (br.4), vjerojatno je slikana ispred istog prozora u kojem je sjedio Kerem prije neku večer
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 22:03   #415
svi su divni ali samo je jedan Ali

nemore ovo ovak, kravata je obavezna
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 22:12   #416
Quote:
holaquetal kaže: Pogledaj post
Netko je pitao zašto nisu u kratkim hlačicama. Pa, ovo izgleda, nažalost nije službena borba, nemaju ni rukavice, a ni face u publici mi ne izgledaju kao da vole gledati čistu borbu. Odatle onaj grozni "bokser" jer se to ne bi moglo koristiti u službeno oglašenoj borbi.
Da, sigurno su to dogovorene borbe za lovu, a ne prave.
Bokseri bi u zvanicnim mecevima nosili i bokserske rukavice, a ovdje se mlati sakama koje su samo ucvrscenje trakom (zavojem).
A varalica je ispod toga uspjesno sakrio bokser, sto nije po pravilima ni cistih ulicnih borbi. To je prljava igra u bilo kom slucaju.

Nema ni pravog ringa, sa onim konopcima. Ne nose ni zastiu za zube.
Ali ovako ih je ljepse gledati (izuzev kratkih hlacica, to su vala mogli usvojiti, sta bi im falilo ).
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 22:32   #417
msm, meni stvarno nije dobro od ovih bijelih potkošulja, za moje dobro, molim lepo nek se bokšu u zimskim kaputima, ja noćima ne spim od nekih prizora, majko mila ko da si da isklesal, sanjam
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:58   #418
otvaraj na vlastitu odgovornost

prekrasna
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 19:00   #419
ja još nisam naFčila da su najzanimljivije scene iz Fragmanija nečiji snovi, ovaj put Raufovi

Ali i Derin su dalje jedan od drugoga, nego ja od Alija, dosadno mi ovak, ništ ne razmem
__________________
@maalena kaže:
Natjeraju te da se udaš. Par dana prije slučajno sretneš nekog tipa koji ti onak zapne za oko, zapamtiš kad dolazi na isto mjesto i namjerno ideš da ga opet sretneš. Onda si ideš upoznati muža, on se potepe i prospe kavu, ali jebe se tebi za kavu, ti tamo u nekom ćošku skužiš onog od nekidan. U poziciji si birati. Koga izbereš? .....post#800 by maalena, 09:41 , 20.10.2022.
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 20:14   #420
iz večerašnje epizode

Ali 1

Ali 2

Ali 3
molly swart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.