Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2012., 13:43   #2081
ma jadan svašta mora naučiti pored mene
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 23:27   #2082
Trenutno nista ne koristim za popunjavanje obrva a htjela bi poceti. Znaci ja bi nesto jako suptilno i blago.
Gledala sam za sad catrice olovke i alverde gel za obrve u boji
Imam sivo-smede obrve i mahagonij kosu,,koju boju bi uopce trebala gledati, boju kose ili obrva?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 01:19   #2083
Nijansu do dvije svjetlije (ako imaš tamnu kosu) odnosno nijansu do dvije tamnije (ako imaš svijetlu kosu) je kao neko pravilo. A sad hoćeš ga se držat ili ne... Meni je Essence obrva za olovke super, nedavno sam ju kupila i samo nju koristim u zadnje vrijeme, al ja koristim crnu, tak da ti oko nijanse baš nemrem pomoć. Što se tiče sjenila, Catrice set za obrve je zakon, meni bolji nego Essence. Essence ima tople smeđe nijanse koje meni nikak ne pašu, dok su u Catrice setu hladnije, sa sivim podtonom, što mi bolje odgovara jer sam ja sva hladna. Još pogotovo sad uz crnu kosu.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 01:23   #2084
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Nijansu do dvije svjetlije (ako imaš tamnu kosu) odnosno nijansu do dvije tamnije (ako imaš svijetlu kosu) je kao neko pravilo. A sad hoćeš ga se držat ili ne... Meni je Essence obrva za olovke super, nedavno sam ju kupila i samo nju koristim u zadnje vrijeme, al ja koristim crnu, tak da ti oko nijanse baš nemrem pomoć. Što se tiče sjenila, Catrice set za obrve je zakon, meni bolji nego Essence. Essence ima tople smeđe nijanse koje meni nikak ne pašu, dok su u Catrice setu hladnije, sa sivim podtonom, što mi bolje odgovara jer sam ja sva hladna. Još pogotovo sad uz crnu kosu.
Ja sam sva cudna,, Prirodna kosa mi je misije siva a imam topli podton,,kosa mi je trenutno tamnija,a kako imam prirodno dosta tanke obrve ne bi bas pretamnu olovku. Znaci da gledam hladne ili tople boje za obrve?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 03:31   #2085
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Meni je Essence obrva za olovke super, nedavno sam ju kupila i samo nju koristim u zadnje vrijeme, al ja koristim crnu, tak da ti oko nijanse baš nemrem pomoć.
obrva za olovke ja koristim Catrice Date with ashton olovku, neutralna sam prema zutoj, a imam srednje tamno smedju kosu i nesto svijetlije obrve od toga, mislim da je ona dobar match, skroz suptilno se da popunit za svaki dan a moze ic i intenzivnije za lookove i izlaske
__________________
I am SHERlocked
Lendoxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 11:39   #2086
Quote:
Lendoxia kaže: Pogledaj post
obrva za olovke ja koristim Catrice Date with ashton olovku, neutralna sam prema zutoj, a imam srednje tamno smedju kosu i nesto svijetlije obrve od toga, mislim da je ona dobar match, skroz suptilno se da popunit za svaki dan a moze ic i intenzivnije za lookove i izlaske
Bas sam tu olovku i gledala na netu,jos je moram pogledati uzivo,,tnx
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 12:23   #2087
ja koristim od art decoa olovku i prezadovoljna sam s njom. prije sam imama od inglota koja je po boji bila predobra,po kvaliteti isto ali meni ipak to mslo prrskupo jer je bila automatska bez šiljenjaa i potrošila sam ju prije nego sam ju i počela koristiti.
galadriel pogledaj si tu od atd decoa,mislim da je br. 7,isto imam kosu kao i ti.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 13:48   #2088
koristim godinama deborah za obrve. nijansa 281. na swatchu je neka svijetla sivkasta nijansa a super je na obrvama. i svjetlijim i tamnijim. moje su isto neke čudne sive boje. postojana je (a meni se lice znoji kao da trčim svaki dan maraton) i jako lijepo popuni obrve. ne izgledaju nacrtano, i nema potrebe da se dodatno počešljaju ili fiskiraju.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 14:12   #2089
Hvala svima na preporukama,sve je zapisano,sad treba sve to prouciti uzivo
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 17:53   #2090
Quote:
Lendoxia kaže: Pogledaj post
obrva za olovke ja koristim Catrice Date with ashton olovku, neutralna sam prema zutoj, a imam srednje tamno smedju kosu i nesto svijetlije obrve od toga, mislim da je ona dobar match, skroz suptilno se da popunit za svaki dan a moze ic i intenzivnije za lookove i izlaske
Ne mogu vjerovat da sam to napisala.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 22:39   #2091
Moja je Max Factor, crno-sivkasta
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 11:54   #2092
Meni je super Golden Rose tamno siva za obrve.Dosta je suha pa nema sanse da pretjeram a ima i cetkicu na cepu.Kosta nekih 10 kn i ja sam prezadovoljna sa njom jer nema u sebi smedje i narandzaste nijanse.Obrve su mi prirodno crne kao i kosa.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 12:34   #2093
Quote:
tiburon kaže: Pogledaj post
Moja je Max Factor, crno-sivkasta
i ja koristim tu..predivna je..crna ali prirodna..potpuno prirodna..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 15:43   #2094
Uzela sam catrice date with ash-ton. Iako je dosta svijetlija od mojih obrva svida mi se jer je suptilna i onaj cesljic mi je super
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 17:28   #2095
Curke, ja si baš razmišljam o nekoj olovci ili bilo čemu da malo dotjeram obrve, nisu rijetke, ali čisto da ih sredim kak spada . Skroz su crne, a kosa mi je tamno smeđa, može jedna preporuka što bi mi bilo najbolje da si kupim jer nemam pojma?
cocorina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 19:24   #2096
Quote:
cocorina kaže: Pogledaj post
Curke, ja si baš razmišljam o nekoj olovci ili bilo čemu da malo dotjeram obrve, nisu rijetke, ali čisto da ih sredim kak spada . Skroz su crne, a kosa mi je tamno smeđa, može jedna preporuka što bi mi bilo najbolje da si kupim jer nemam pojma?
takva sam ja kombinacija..tamnije obrve od kose..
klasičnu crnu nisam mogla koristiti jer mi je bila precrna uz kosu (dok sam se farbala u crno to je još išlo ali kada sam se vratila na tamnosmeđu nikako, prevelik kontrast)..
tamnosmeđu koju god da sam probala nije se podudarala sa mojom bojom obrva..bilo je previdljivo i umjetno da sam nanijela tamnosmeđu olovku na crne obrve..
ovdje mi je preporučena max factor, sivo-crna za obrve sa češljićem i njome sam prezadovoljna..
crna je boja, ali svijetlije crna a nije opet tamna siva..miks između..u svakom slučaju, stopi se sa obrvama, prirodno djeluju..pogledaj si tu..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 20:28   #2097
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
takva sam ja kombinacija..tamnije obrve od kose..
klasičnu crnu nisam mogla koristiti jer mi je bila precrna uz kosu (dok sam se farbala u crno to je još išlo ali kada sam se vratila na tamnosmeđu nikako, prevelik kontrast)..
tamnosmeđu koju god da sam probala nije se podudarala sa mojom bojom obrva..bilo je previdljivo i umjetno da sam nanijela tamnosmeđu olovku na crne obrve..
ovdje mi je preporučena max factor, sivo-crna za obrve sa češljićem i njome sam prezadovoljna..
crna je boja, ali svijetlije crna a nije opet tamna siva..miks između..u svakom slučaju, stopi se sa obrvama, prirodno djeluju..pogledaj si tu..
E puno ti hvala, budem baš pogledala, nadam se da će mi biti dobra.
cocorina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 22:20   #2098
Pogledaj i artdeco,imaju stvarno veliki izbor

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 12:29   #2099
dakle, bila sam pustila obrve da izrastu da mi budu deblje jer su mi prije bile pretanke, i sad su mi te novonarasle dlačice slabije i svjetljije od ostatka obrve i obrve izgledaju neuredno i čudno. razmišljala sam da bih onda trebala sve obrve pofarbati u nijansu dobrog dijela obrvi kako bih to ujednačila, ali ne znam dali da odem u salon ili da sama kupim boju za obrve. jeli tko imao sličan problem i kako ga je riješio?
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 15:11   #2100
mislim da će ti najbolje biti prvi put u salon, da ne bi nešto zeznula. a kasnije možeš i sama ako želiš. u međuvremenu, taj novi dio popuniš tamnijom olovkom ili sjenilom
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.