Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2011., 10:12   #1481
delfin, cini mi se da si ti napisala da je Halit bio uzdrzan , mozda malo nervozan, ali ipak zadovoljan. I ja sam to primetila i to mi se svidelo. Medjutim, svidelo mi se i to sto je Berg iskreno pokazivala da uziva u svakom trenuku te euforije koja ih je zadesila. Izgledala je savrseno u onoj mini haljinici, kao srdnjoskolka. Bez obzira na to, zaista ne bih je mogla zamisliti pored nekog ustogljenog i nalickanog sminkera. A on, sa svom svojom harizmom, bez nje ne bi bio ni upola tako dobar.
DrSavci is offline  
Old 21.08.2011., 12:16   #1482
Stvarno su nas osvojili svojom jednostavnošću i spontanošću. Nemaju gard velikih svjetskih zvijezda i to ih čini još - većima
__________________
dok pametniji popuštaju, budale vladaju svijetom...
fanny7 is offline  
Old 21.08.2011., 16:07   #1483
U potpunosti se slažem šta kažete,stvarno oni jedan bez drugog nemogu nikako.Mislim da se jako teško mogu nači tako srodne duše kao njih dvoje.Nevjerujem ja da bi se samo tako odlučili prekinuti svoje veze,pogotovo brak da nisu shvatili da su im zvijezde pokazale put,da ih veže nešto jako veliko.
delfin21 is offline  
Old 21.08.2011., 16:47   #1484
Da, da u pravu si. Nego, Nedelja je. Mogli bi popodne da prosetaju malo sa Alijem. Ni njega nismo odavno videle. Znam da preterujem, ali bi bilo fino da ovaj vikend zaokruzimo sa par lepih porodicnih slicica.
DrSavci is offline  
Old 21.08.2011., 17:47   #1485
Šeh : Izvinite što kasnim. Onur: Sat vam nije zvonio?
Xolile is offline  
Old 21.08.2011., 18:35   #1486
Slike











Xolile četitam ti što si uspijela napraviti super gif.

Zadnje uređivanje srogac2 : 21.08.2011. at 18:49.
srogac2 is offline  
Old 21.08.2011., 18:47   #1487
Još malo slika













srogac2 is offline  
Old 21.08.2011., 18:57   #1488
DrSavci, to bi stvarno bio kako se kaže šlag na kraju ovog tjedna.Makar sumljam da čemo nešto ubrzo vidjeti što se tiče turske strane,mislim da neko nekoga u zadnje vrijeme izbjegava.Jer ono što su im radili jedno vrijeme nije bilo za izdržati,i zato mi je drago da je došao ovaj put u Slovačku da Turci se uvjere šta mogu napraviti dva prekrasna i još tome skromna živa biča.


Zadnje uređivanje delfin21 : 21.08.2011. at 19:02.
delfin21 is offline  
Old 21.08.2011., 19:43   #1489
Hvala srogac,bilo mi je zabavno.A tek koliko mi se izbrisalo !!! . Ja sam želela malo njene korake da pokažem.Ipak,to nije ništa prema onome što ti i delfin radite povodom Slovačke.Divno obaveštavate,skroz smo u toku dogadjanja.
Xolile is offline  
Old 21.08.2011., 22:48   #1490
Quote:
Xolile kaže: Pogledaj post
Hvala srogac,bilo mi je zabavno.A tek koliko mi se izbrisalo !!! . Ja sam želela malo njene korake da pokažem.Ipak,to nije ništa prema onome što ti i delfin radite povodom Slovačke.Divno obaveštavate,skroz smo u toku dogadjanja.
I meni je zabavno raditi gifiće i kolažiće.
srogac2 is offline  
Old 21.08.2011., 23:25   #1491
članki

http://www.cas.sk/clanok/204786/film...m-zivotom.html

http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/pro...pularitou.html

http://15.markiza.sk/clanok-562398-o...hod-do-markizy
srogac2 is offline  
Old 21.08.2011., 23:40   #1492
videji

http://www.youtube.com/watch?v=ux7fj...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=m3iMPuHNZ34

http://www.youtube.com/watch?v=M6MLa...layer_embedded
srogac2 is offline  
Old 21.08.2011., 23:47   #1493
Quote:
srogac2 kaže: Pogledaj post
I meni je zabavno raditi gifiće i kolažiće.
Ovo koristim samo da bih isprobala nesto(sto me muci).Nadam se da ce uspeti.
Xolile is offline  
Old 21.08.2011., 23:49   #1494
srogac,,u redu je.
Xolile is offline  
Old 21.08.2011., 23:55   #1495
Nove slike













Xolile napisat ću ti pp.
srogac2 is offline  
Old 22.08.2011., 00:14   #1496
delfin, i meni se cini da je u pitanju neko povlacenje ili izbegavanje. Proslo mi je kroz glavu i to da je agencija koja zastupa B/H postigla nekakav dogovor sa medejima u njihovo ime. Posle onog zvanicnog saopstenja agentice da je kod njih sve OK i da nema govora o razvodu, nije bilo ni jedne reci o njima ,ako zanemarimo onu kratku vest o casovima ronjenja. Ne znam, mozda gresim. Bar su se na miru odmarali.
Ono sto stoji je cinjenica da su turski mediji, blago receno, nepravedni prema njima. Juce su se mogli uveriti kolika je njihova popularnost i van Turske (dodajem i posete Zagr. i Beogr.) sto govori da publika nije nasela na sva ona tracarenja.Tesko da ce se skoro pojaviti ovakav glumacki i bracni par, valjda su toga svi svesni. Ocekujem da ce biti komentara turske stampe na prijem u Slovackoj. Ako im ovo nije dovoljan razlog da ih ostave na miru onda ne znam sta bi to moglo biti.
DrSavci is offline  
Old 22.08.2011., 07:47   #1497
Dobro jutro

Quote:
DrSavci kaže: Pogledaj post
delfin, i meni se cini da je u pitanju neko povlacenje ili izbegavanje. Proslo mi je kroz glavu i to da je agencija koja zastupa B/H postigla nekakav dogovor sa medejima u njihovo ime. Posle onog zvanicnog saopstenja agentice da je kod njih sve OK i da nema govora o razvodu, nije bilo ni jedne reci o njima ,ako zanemarimo onu kratku vest o casovima ronjenja. Ne znam, mozda gresim. Bar su se na miru odmarali.
Ono sto stoji je cinjenica da su turski mediji, blago receno, nepravedni prema njima. Juce su se mogli uveriti kolika je njihova popularnost i van Turske (dodajem i posete Zagr. i Beogr.) sto govori da publika nije nasela na sva ona tracarenja.Tesko da ce se skoro pojaviti ovakav glumacki i bracni par, valjda su toga svi svesni. Ocekujem da ce biti komentara turske stampe na prijem u Slovackoj. Ako im ovo nije dovoljan razlog da ih ostave na miru onda ne znam sta bi to moglo biti.
Slažem se. I ja mislim sa je u pozadini neko povlačenje ili izbjegavanje, pa da je možda postignut neki dogovor. Otkad je glasnogovornica zanijekala glasine o razvodu samo se jedna nova slika pojavila u novinama. Valjda će sad novinari pustiti na miru njih dvoje, pa neće pisati svašta o njiima. I ja mislim da je to bilo nepravedno prema njima, jer smo vidjeli da su jako popularni izvan Turske, pa da je sve uredu u njihovom braku.

Zadnje uređivanje srogac2 : 22.08.2011. at 07:55.
srogac2 is offline  
Old 22.08.2011., 08:45   #1498
dobro jutro društvo...

Ja sam do nedavno zbog toga svega bila u jako lošem raspoloženju,a novinari tko lešinari ( nažalost to im je posao i zarada da nekog maltretiraju ).Makar se čak malo i slažem sa DrSavci,gledajuči te slike i videe,nije da se nisu gledali,držali za ručice sve to stoji,ali mislim da je Halit bio dosta nervozan,nisam ga navikla takvog vidjeti.Oni pogledi kada su silazili niz stepenice,ljuti,duboki da se naježiš ali od straha.Kod razgovora sa njima dvoma,razvalio se na onom krevetu koda je doma,i nije baš bio razgovorljiv kako on to zna,mislim da je ovog puta Berg bila ta koja je preuzela incijativu ( e sad dali mu je bilo krivo ),tada sam vidjela da recimo Berg puno više uživa nego on.Dali je bio umoran, ( znamo da je počelo snimanje MY )možda malo bolestan,neznam nadam se da čemo uskoro vidjeti kako stvari stoje među njima.Ipak je ovaj posjet dogovoren još u 1 mjesecu,pa se mora dogovor i poštivati,a i lova je velika u pitanju.
Ali ajmo mi zatvoriti tu temu,šta bude biče, nas ionako nitko nebude ništa pitao.Mi smo tu da pratimo njihova glumačka ostvarenja,kako izgledaju,da se šalimo,a šta se tiče privat života tu nemožemo napraviti nikakav gif,kolažič da bude po našem.

Zadnje uređivanje delfin21 : 22.08.2011. at 08:58.
delfin21 is offline  
Old 22.08.2011., 09:19   #1499
Quote:
delfin21 kaže: Pogledaj post
dobro jutro društvo...http://i.imgur.com/1GNiQ.jpg?206

Ja sam do nedavno zbog toga svega bila u jako lošem raspoloženju,a novinari tko lešinari ( nažalost to im je posao i zarada da nekog maltretiraju ).Makar se čak malo i slažem sa DrSavci,gledajuči te slike i videe,nije da se nisu gledali,držali za ručice sve to stoji,ali mislim da je Halit bio dosta nervozan,nisam ga navikla takvog vidjeti.Oni pogledi kada su silazili niz stepenice,ljuti,duboki da se naježiš ali od straha.Kod razgovora sa njima dvoma,razvalio se na onom krevetu koda je doma,i nije baš bio razgovorljiv kako on to zna,mislim da je ovog puta Berg bila ta koja je preuzela incijativu ( e sad dali mu je bilo krivo ),tada sam vidjela da recimo Berg puno više uživa nego on.Dali je bio umoran, ( znamo da je počelo snimanje MY )možda malo bolestan,neznam nadam se da čemo uskoro vidjeti kako stvari stoje među njima.Ipak je ovaj posjet dogovoren još u 1 mjesecu,pa se mora dogovor i poštivati,a i lova je velika u pitanju.
Ali ajmo mi zatvoriti tu temu,šta bude biče, nas ionako nitko nebude ništa pitao.Mi smo tu da pratimo njihova glumačka ostvarenja,kako izgledaju,da se šalimo,a šta se tiče privat života tu nemožemo napraviti nikakav gif,kolažič da bude po našem.
Da, vidjet čemo kako stvari stoje ali ja sam optimista pa mislim da je sve uredu među njima. Moj dojam je da su blil sretni kad su stigli u Bratislavu.
srogac2 is offline  
Old 22.08.2011., 09:33   #1500
nove slike











srogac2 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:44.