Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2012., 22:52   #1
NOS+LPG

Ineresira me da li mogu ugraditi NOS u audi b4 2.0 85kw koji ima lpg?Kolika je cijena kompletne ugradnje i gdje se to može napraviti?Kolika bi optimalna bila snaga ako ovako ne čipiran tj. standardan auto ima 115 ks. Ozbiljni znalci molim odgovore,hvala
domo1977 is offline  
Old 05.02.2012., 22:54   #2
šparaš na benzinu pa si ugradil LPG,a sad bi na to još NOS ugradil... svašta
Vedo717 is offline  
Old 05.02.2012., 22:59   #3
volio bih to probat i stvarno sam ozbiljan
domo1977 is offline  
Old 05.02.2012., 23:04   #4
ljudi da vas ne čekam stavite svoje z6nanje na forum ja ću se već kontaktirati sa ljudima prema vašim savjetima
domo1977 is offline  
Old 05.02.2012., 23:05   #5
Da ne pisem svojim rijecima,evo sta sam nasao na netu .
Upravo tako Kerting proračun ima tablicu iz koje se proračunava promjer jedne i druge dize za određeni broj KS.Teoretski se može dobiti povečanje za 100% ,ali po tabličnoj preporuci to nije u praksi preporučljivo.Osim ako stranka želi riskirati da joj klipovi popucaju između karika a onda se zna što treba raditi (govorim o standardnom motoru).Bez kovanih klipova nema kvalitetnog dizanja snage.Naravno to puno košta ali koliko para toliko i muzike.Ako se motor presloži sa kovanim klipovima kvalitetnim klipnjačama ventilima u glavi i nekim doradama kao što su poliranje usisnih kanala frezanje dosjeda ventila pod tri različita kuta pojačavanje ili izmjena opruga na ventilima ,snaga motora može se diči 100% .Netko je več opisao što je NO2, a ja ču ponoviti.NO2 sastoji se od dušika i kisika koji su uglavom najvažniji sastojak koji trebamo u kompresionom prostoru motora.Kisik trebamo zato da nam dodatno obogačivanje benzinom može sagorjeti, a dušik kod ekspanzije u kompresionom prostoru veže na sebe razliku u tempraturi kako nebi došlo do pregaranja brtvila glave , ventila a moguče i propaljivanja glave.Jedan od važnih detalja je taj da se prije startanja NOS-a mora ozračiti sistem preko izvedenog ozračnika jer u cijevima može biti plinske faze koja nije dostatna za proračunatu dodatnu količinu benzina pa se motor zaguši i start nije uspješan.Pritisak koji je najpovoljniji za proračun je cca 60 bara.On se regulira hlađenjem boce u kojoj se nalazi NO2 sa dodatno ugrađenom bocom CO2 koja ujedno služi i za hlađenje interkulera(ako je turbo motor).Sve to nebi radilo ako ne ugradite posebnu elektroniku za pomicanje kuta paljenja jer bi motor pod punim opterečenjem detonirao a tada je to smrt za motor.

Zadnje uređivanje Vedo717 : 05.02.2012. at 23:14.
Vedo717 is offline  
Old 06.02.2012., 00:43   #6
Drugim rjecima. Okan se corava posla.

Moj je frend imao astru f 1.4 60ks i NOS... I izgledao je relativno normalno sa njim. jest da mu je bio malo kriv al nemos imat sve.
Rizlamen is offline  
Old 06.02.2012., 11:21   #7
Quote:
domo1977 kaže: Pogledaj post
Ineresira me da li mogu ugraditi NOS u audi b4 2.0 85kw koji ima lpg?Kolika je cijena kompletne ugradnje i gdje se to može napraviti?Kolika bi optimalna bila snaga ako ovako ne čipiran tj. standardan auto ima 115 ks. Ozbiljni znalci molim odgovore,hvala
zaboravi na to.
kao prvo, tvoj auto je debelo prestar da bi se takvo što izvodilo na njemu. sve i da ugradnja uspije, upitna je trajnost motora.

druga stvar, plin.
bez obzira na vrstu plinskog uređaja, plinski sistem nije napravljen da opskrbi motor dovoljnim količinama goriva u tako kratkom vremenu u trenutku paljenja NOS-a.
još bi moglo i hodati sa direkcijom, ali ako imaš LCS, čisto sumnjam. a zašto, to ti je i gore spomenuto.
u trenu kad aktiviraš NOS, u motor počne ulaziti jako puno kisika. da smjesa ne postane siromašna, sustav goriva MORA dovesti jako puno goriva inače prijeti opasnost od povećane temperature, pregrijavanja a s time i od detonacija koje mogu rastrgati motor u samo par sekundi.

inače, nisam ugradio nijedan takav sistem niti sam zagledavao ili popravljao aute sa time. ali sam pratio probleme koje ljudi imaju a lakomisleno su ušli u to.
recimo, motori sa rasplinjačima (a to je isto kao LCS plin) uopće nebi trebali ugrađivati NOS ako se ne ugradi i dodatna električna pumpa benzina. bez nje, siromašna smjesa, detonacije, baj-baj motor.
I wonder is offline  
Old 06.02.2012., 11:32   #8
Nisi potpuno u pravu, znam vozila profesionalno odrađena sa turbo/kompresor kitovima +LPG+NOS. SAMO- poanta je da se ugrađuje dodatni injektor koji pumpa gorivo u trenutku overboosta i/ili uključivanja NOS-a. Dakle, može na LPG u kombinaciji s benzinom u prijenavedenom trenutku. Postoji za nabavit čak i upravljačka elektronika isključivo napravljena za takve tuning kombinacije. Ima čovjek kod nas koji je takvih kombinacija ugradio preko nekoliko...

I trajnost mašine pod uvjetom da je dobro održavana uopće nije upitna...
Headbanger is offline  
Old 06.02.2012., 12:12   #9
pa čuj, ne tvrdim da je nemoguće, već sam to spomenuo.
ali, jesi ikad vidio kak izgleda LCS flanđa?

na mom autu, stanradna rupa usisa je 55 mm,a flanđa to smanjuje na 35 mm.
koja je korist ugradnje NOS-a na to? ionak motor nemre usisat zraka kao u serijskoj verziji, niti ne razvija snagu kao u serijali.
ugradnja dodatnog injektora je must, ali onda treba i veći isparivač koji može dati dovoljno plina u kratkom vremenu a i inače, za povećanu snagu motora.
nakon 10 godina motor nemre biti isto utegnut kao kad je bil novi. svako popuštanje i slaba točka će prije doći do izražaja kad digneš tlak i temperaturu u cilindru za 30%.
I wonder is offline  
Old 06.02.2012., 13:20   #10
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
pa čuj, ne tvrdim da je nemoguće, već sam to spomenuo.
ali, jesi ikad vidio kak izgleda LCS flanđa?

na mom autu, stanradna rupa usisa je 55 mm,a flanđa to smanjuje na 35 mm.
koja je korist ugradnje NOS-a na to? ionak motor nemre usisat zraka kao u serijskoj verziji, niti ne razvija snagu kao u serijali.
ugradnja dodatnog injektora je must, ali onda treba i veći isparivač koji može dati dovoljno plina u kratkom vremenu a i inače, za povećanu snagu motora.
nakon 10 godina motor nemre biti isto utegnut kao kad je bil novi. svako popuštanje i slaba točka će prije doći do izražaja kad digneš tlak i temperaturu u cilindru za 30%.
ma to bi ga sahranilo nakon 5000 km,a ne 10 godina
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is online now  
Old 06.02.2012., 13:57   #11
ja bih za istu lovu radije išao na swap, ili na ugradnju turba/kompresora. ako sam dobro razumio ono što sam dosad čitao, auti sa NOS-om nisu street legal, i ne bi se smjeli koristiti u cestovnom prometu. zašto? za deset ispucavanja do maksimalne brzine, nakon kojih će trebati ponovno napuniti boce.

sa prednabijanjem imaš trajnu snagu i može se učiniti legalnim. swap za jači motor vjerovatno ne dolazi u obzir, jer je to najveći L4 u 80-ci.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 06.02.2012., 14:13   #12
LoL jedino kaj bi ti dobio sa NOSom je veeeeliki račun za prednje gume i razoren motor. Apsolutno ništa drugo.

Ajde da je quattro, ali ovo...
ts0kie is offline  
Old 06.02.2012., 14:35   #13
Djete je gledalo prekjučer FEST END FJURIUS - TOKIJO DRIFT pa sad lupeta gluposti tu na forumu...
__________________
Ako nemože drugačije onda čemo pošteno.
Opaki is offline  
Old 06.02.2012., 20:56   #14
Quote:
Opaki kaže: Pogledaj post
Djete je gledalo prekjučer FEST END FJURIUS - TOKIJO DRIFT pa sad lupeta gluposti tu na forumu...
ocito, nezz kak ti mislis da bu motor izdržal NOS uz redovno, održavanje....da ga neznam kak cesto odrzavas nista ti ne znaci....NOS ipak radi svoje,motor previse trpi....i budi sretan ak ce ti to izdrzat 50tkm!!
__________________
pozzzz
Denisae91 is offline  
Old 06.02.2012., 22:01   #15
Ljudi, zato postoji kontrolna elektronika za NOS, preporuča se odradit polugeneralku, slažu se shotovi ili burstovi NOS-a a ne open mode. Znam aute koji su sa NOS-om odradili preko 150 tkm. Ne pričam napamet.

Naravno vlasnici krešu NOS povremeno a ne stalno i imaju sve dobro poštelano.

Mnogi od vas tu kaj pišete niste vidli uživo kvalitetan NOS setup a jako ste pametni.

Drugo je kad je giga u šupi ugradnja pa se mašina razleti, ali kvalitetan setup košta ali i traje...
Headbanger is offline  
Old 11.02.2012., 18:51   #16
OPAKI,TS0KIE,I WONDER,MATKO-GSI vidim da stvarno niste upućeni u satav ove dvije mješavine stoga vaši komentari nisu mi odgovarajući bez obrazloženja ali ipak hvala
domo1977 is offline  
Old 11.02.2012., 18:53   #17
vedo 717 i head.... hvala na savjetima,nadao sam se ovom da će biti malo opširnije itd ali i ovo zadovoljava
domo1977 is offline  
Old 11.02.2012., 19:22   #18
Ma može sve,samo smo s krive strane bare http://www.holley.com/02520-CNOS.asp
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Old 11.02.2012., 20:52   #19
Quote:
domo1977 kaže: Pogledaj post
OPAKI,TS0KIE,I WONDER,MATKO-GSI vidim da stvarno niste upućeni u satav ove dvije mješavine stoga vaši komentari nisu mi odgovarajući bez obrazloženja ali ipak hvala
ajde onda, budi dobar pa nam ti objasni u čemu je tajna mješavine.

i reci mi, kak bi ti riješil problem porasta tlaka u usisu?
probaj puhnuti zrak ustima u flanđu na usisu dok auto radi na plin, garantiram ti da će se motor ugasiti.
I wonder is offline  
Old 11.02.2012., 23:42   #20
Quote:
domo1977 kaže: Pogledaj post
vedo 717 i head.... hvala na savjetima,nadao sam se ovom da će biti malo opširnije itd ali i ovo zadovoljava
Ja ti NE MOGU opširnije napisati od ovoga što sam napisao jer od teoretiziranja nema vajde (kao što neki ovdje samo i isključivo teoretiziraju) a prakse u tom pogledu NEMAM. Ali mogu ti dati broj od frenda koji se bavi mehaničkim tuningom i o kome sam ovdje pisao pa ga možeš nazvati, konzultirati se i/ili kod njega dati napraviti što misliš.

Naravno na PM
Headbanger is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.