Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2014., 19:51   #5481
Quote:
butterflyTina kaže: Pogledaj post
ej, ja sam isto kupovala 20 vaza u offertissimi ali sam došla u jednu i zamolila ih da mi provjere da li u kojoj drugoj imaju pa su mi dobre prodavačice sačuvale... prošla sam 5 offertissima ali sam kupila sve
probaj tako i ti...

Super, probat ću
Ako ima tko ideju gdje da još odem, javite
Mijau12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 08:09   #5482
Curke negdje prema sv nedelji cini mi se nalazi se skladiste offertisime i tamo mozete kupiti sve to jos i jeftinije...sam da imate info...
simal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 12:34   #5483
Evo naše ploče dobrodošlice... (pluto ploča, til, isprintana slova, pribadače)
http://i57.tinypic.com/10gk8lg.jpg

Naše sale (društveni dom), navlake i mašne u najmu, vaze posuđene, prstenovi za salvete izrađeni doma od ...wc rola, krep papira, salveta i klamerica...
http://i59.tinypic.com/53tl6h.jpg

http://i58.tinypic.com/3169d8p.jpg


Sliku balkona nemam... ali bila je isto rozo-bijela kombinacija...slično kao ove mašne uz rub ploče dobrodošli.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 19:32   #5484
Hej...imaš li kakvu fotku prstenova za salvete? Baš fora zvuči i izgleda, ali je sitno.
Znači, rezala si role na kolutove i kroz njih progurala salvete, a gore cvjetiće onako kao pom-pome razdvajala slojeve salveta?
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 16:27   #5485
Hvala ti, a evo onda, kad vas zanima kako se radi, malo više fotki i objašnjenje.
prstenovi za salvete - mladenački stol -klik
klik - slika 2

slika 3 - stolovi za goste
slika 4
Kad kliknete na link, možete opet kliknut na sliku na toj stranici i onda vam se ona još poveća.

Prstenovi se rade ovako: role se režu na kolutove, koliko želite široke, vidjet ćete kako vam paše. Kupi se zeleni krep papir (ili kakav već hoćete), ja sam zeleni jer je ovo imitacija ruže, dakle, lišće i cvijet.

On se reže na trake i onda se mota oko koluta od role, te se kad se omota cijeli kolut, zaklama se klamericom, da se pričvrsti, naravno. Ili možete lijepiti, ali mislim da je jednostavnije klamat. Na taj dio di je klamerica, ide ta raščupana ruža od salvete, čisto da se klamerica ne vidi onda.

Ruže smo radile ja i šogorice i to nam je oduzelo najviše vremena jer se razdvajaju slojevi salveta i to je posao za strpljive... Salveta se reže... mislim na 1/8 (to su one velike salvete iz offertissime), zatim se premotava ono kao da slažete lepezu, ja sam klamala opet na sredini i onda čupkala, zato su moji ringovi ovi na stolovima za goste, manje kićeni...

Za razliku od šogoričinih, ovih kićenih (vezanih koncem i lijepljenih) na mladenačkom stolu.

Ali imate i na youtube-u nešto, samo upišete Napkin ring.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 17:30   #5486
Predivno! Hvala ti!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 20:34   #5487
poz curkama i ovdje! pocinjem se osjecati kao posvudusa
skoro svaka tema vezana za vjencanja i eto mene.

nisam citala svih ovih iljadu stranica :/ pa se moozda ponavljam
ugl zanima me da li itko ima ideja za uređenje lida. obzirom na tamni pod i dio zida koji isto ima tog malo tamnog drveta kaj god vec nemam uopce ideju koju boju.. nesto sam si mislila kombinaciju tirkizno zlatna
cica na kolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 21:06   #5488
MOja prijateljica je tamo imala sve u bijelo srebrnoj varijanti bas zbog kontrasta s tim tamnim, a meni je dugo Lido bio ogromna zelja za svadbu ali tada su mi isto dolazile samo neke svijetle i njezne boje u obzir (opet, bas zbog kontrasta s tim tamnim). Tirkizno i zlatno nije nikako "my cup of tea" ali ako se tebi ta kombinacija svidja zasto ne
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 14:59   #5489
Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
MOja prijateljica je tamo imala sve u bijelo srebrnoj varijanti bas zbog kontrasta s tim tamnim, a meni je dugo Lido bio ogromna zelja za svadbu ali tada su mi isto dolazile samo neke svijetle i njezne boje u obzir (opet, bas zbog kontrasta s tim tamnim). Tirkizno i zlatno nije nikako "my cup of tea" ali ako se tebi ta kombinacija svidja zasto ne
to cak nisu moje omiljene bolje pogotovo zlatna! ali sam negdje vidjela nekakvu pozivnicu tirkizno zlatnu i izgleda jaako lijepo.
ja sam vise za ljubicastu ali mi je ona nekako preisfurana na svadbama a htjela bih nesto malkoc drugacije.
mislila sam tamno plava ali obzirom na prostor mislim da tamno plava ne bi bila pogodak zato sam si nekak misla tirkizno zlatna da malo podigne prostor
cica na kolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 16:49   #5490
Baš gledam tu kombinaciju boja i predobra je!
Ja sam trenutno na nekom viktorijanskom stilu nježno prljavo roza i crnoj boji!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 19:13   #5491
Quote:
cica na kolica kaže: Pogledaj post
to cak nisu moje omiljene bolje pogotovo zlatna! ali sam negdje vidjela nekakvu pozivnicu tirkizno zlatnu i izgleda jaako lijepo.
ja sam vise za ljubicastu ali mi je ona nekako preisfurana na svadbama a htjela bih nesto malkoc drugacije.
mislila sam tamno plava ali obzirom na prostor mislim da tamno plava ne bi bila pogodak zato sam si nekak misla tirkizno zlatna da malo podigne prostor
Ma ja generalno jako volim tirkiznu, a kombinacije nekog ljetnog tirkizno zlatnog nakita su mi predivne, kuma ima i haljinu takvu i isto mi je prekrasna, ali pojma nemam kako bi (ja) s te dvije boje uspjela skemijati sve detalje...no kazem s obzirom na izgled Lida mislim da ce to jako tamo doci do izrazaja - vise nego u nekoj bijeloj "obicnoj" sali.
Iako je ce nasa boja 90% biti ljubicasta (tj ljubicasto srebrna kombinacija) slazem se da je stvarno isfurana, ali svi koji me znaju ljubicasto povezuju sa mnom vec godinama pa je to nekako moj logican izbor.

That been said:

Quote:
sojoza10 kaže: Pogledaj post
Baš gledam tu kombinaciju boja i predobra je!
Ja sam trenutno na nekom viktorijanskom stilu nježno prljavo roza i crnoj boji!
Nemoj mi davati ideje crno roza kombinacija je meni predivna a iako je ljubicasta "moja" boja, cijelo vrijeme me kopka kako su danas sva vjencanja ljubicasta
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 19:46   #5492
Quote:
sojoza10 kaže: Pogledaj post
Baš gledam tu kombinaciju boja i predobra je!
Ja sam trenutno na nekom viktorijanskom stilu nježno prljavo roza i crnoj boji!
lijepe su mi kombinacije s crnim al obzirom da mi je kuhinja i dnevna u crno bijeloj kombinaciji od crne iako vjerujem da ce izgledati jako moćno!


Quote:
*Aria* kaže: Pogledaj post
Ma ja generalno jako volim tirkiznu, a kombinacije nekog ljetnog tirkizno zlatnog nakita su mi predivne, kuma ima i haljinu takvu i isto mi je prekrasna, ali pojma nemam kako bi (ja) s te dvije boje uspjela skemijati sve detalje...no kazem s obzirom na izgled Lida mislim da ce to jako tamo doci do izrazaja - vise nego u nekoj bijeloj "obicnoj" sali.
Iako je ce nasa boja 90% biti ljubicasta (tj ljubicasto srebrna kombinacija) slazem se da je stvarno isfurana, ali svi koji me znaju ljubicasto povezuju sa mnom vec godinama pa je to nekako moj logican izbor.
ma to je to bit ce tirkizno!!!!!
cica na kolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 20:51   #5493
Hehehehe i nama je dnevni crno bijeli, ali evo ipak će roza cvijeće biti, a trakice i tako neki sitni detalji crni, sve ostalo (svijećnjaci, tanjuri, stolnjaci) bijeli pa ispada da je zapravo crno bijelo roza.
Planiram provlačiti crne portret, npr. na pozivnicama, kao podloge za brojeve stolova, na torti i tak...mislim da je zanimljivo.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 10:00   #5494
Veeelika preporuka za Prestiž dizajn iz Splita. Gospođa Irena nam je savršeno uredila salu. Šaljem slikice čim ih dobijemo!!!
papaog is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 14:25   #5495
Quote:
cica na kolica kaže: Pogledaj post



ma to je to bit ce tirkizno!!!!!
definitivno (naravno, ako ti je draga tirkizna) uzmi tirkiznu! kombiniraj je sa crnim stolnjacima i bijelim cvijećem, ja bi izbacila zlatnu, ali ako već mora bit nešto onda bi radije uzela srebrne detalje. Uostalom zašto svi detalji ne bi bili tirkizni?
imam nekih slika takve dekoracije, pa ako te zanima....
peskafonda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 19:52   #5496
Bok cure. Da li je koja od vas sama radila luk od balona za kod kuce? I kako je ispalo, da li su izdrzali taj dan?
maaaa93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 18:17   #5497
Gdje kupiti ultra jeftine vaze?
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 14:25   #5498
Quote:
maaaa93 kaže: Pogledaj post
Bok cure. Da li je koja od vas sama radila luk od balona za kod kuce? I kako je ispalo, da li su izdrzali taj dan?
Ovo i mene zanima? Koliko bi balona trebalo, kak funkcionira itd..
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 19:44   #5499
Quote:
nutrizone kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti ultra jeftine vaze?
ikea, ima one vece vec za 1e.. znaci kod nas su valjda 7,8kn..

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00017133/
ZaruljaZelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2014., 16:24   #5500
Cure je znate kako se zove ovaj rozni nadstolnjak? I gdje se može kupiti? [IMG][/IMG]
nesaos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.